Перевод грошей, поповнення рахунків жахливо

vvz2017 23 червня 2019, 12:23
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 8
Альфа банк зловживає довірою і фактично краде на деякий час гроші клієнтів!!!
Моя історія. 21.06 зі своєго ощад рахунку в додатку Альфа банку переводжу певну суму для поповнення кредитної карти Альфа банка «Максимум». Наступного дня перевіряю і не бачу грошей ні на ощад рахунку, ні на карте, ні в виписці до рахунків… Вони зникли… Я в паніке… Питаю оператора в чаті. Там мені розповідають про те, що така структура банку і гроші «ідуть» (напевно пішкі з Києва) і будуть 25.06 на картковому рахунку… Користуюсь послугами ще 4 -х банків. Жоден банк так довго не переводить гроші в своєму додатку. Монобанк, Приватбанк, Таскомбанк переводять в таких випадках гроші мгновенно, даже «чихнути не встигаєшь»…
Отож, щановні, нафіга мені такій Альфа банк.
24 червня 2019, 9:55
Vvz2017, добрий ранок. Уточніть, будь ласка, в особистому повідомлені ваш ІПН, суму, дату та час здійснення операції. Будемо розбиратися.
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 червня 2019, 21:04
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 25.06.2019.).

vvz2017
vvz2017
23 червня 2019, 12:56
Було б чудово, якщо керівництво замислилося над вищезазначеної проблемою.  Кліент Альфа банку, напередодні, в п'ятницю, по кредитної карті ізрасходував весь кредитний ліміт на покупки. В той же день вечером, він поповнив кредитну карту зі своєго ощад. рахунку в додатку Альфа банку, в надії, що в суботу-неділю буде здійснювати покупки і розраховуватися за послуги. І що він бічить на вихідні дня? «Величезне дякую» від Альфа банку: на його картковому рахунку «повний нуль», незважаючи на те, що він перевів гроші...  Якщо керівництво Альфа банку не спроможне вирішити таку просту проблему, хай звернеться, наприклад до Монобанку, де переводи за аналогичними випадками  здійснюються мгновенно незважаючи  на те, що зараз 24.00 або вихідний, святковий день. Це ж МОБІЛЬНИЙ додакток, а не рутинна стара каса в відділенні
fig vam
fig vam
24 червня 2019, 17:39
Это глупость или жлобство делать/растягивать внутрибанковские переводы/платежи на дни.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Перевод грошей, поповнення рахунків жахливо