Особливості зарахування коштів за номером карти в Альфабанку.

isakov 22 червня 2019, 16:03
19.06 в 7.58 з депозиту монобанк на кредитку максимум за номером заходять кошти.Це відображається ів мобільному додатку і в інтернет банкінгу.На відповідну суму зменшується заборгованість, яка має покрити рострочку з відсотками і поточні витрати за розрахунковий період.Розрахунковий період 23.06.(неділя), тобто все має бути чікі пікі на 21.06. Знаючи, що кошти впали моментально за номером, а не реквізитами, маючи повних 3 робочих дні все спок.Але 22.06 знаходжу в додатку списання Рко 60 грн і заборгованість чуть більше 50. Баланс по карті + 8.20 грн.Ні чат, ні дзвінок внятного окрім того, що в них ще є в запасі 2 дні для проведення по рахунку( Карл 2 дні,ітого 5 днів проводять зарахування поповнення за номером карти), рівно стільки йдуть кошти через укрпошти з сільської місцевості, ну десь з гірського селаТячівського району.Після того як пофутболили по чатам, дзвінкам та різним електронним адресами та заяв тіпа у відділення, в усній формі прийняли скаргу.Буду чекати на розгляд.За результатами повідомлю за кого Альфабанк тримає своїх клієнтів.
24 червня 2019, 14:13
isakov, доброго дня. При погашенні боргу по кредитці враховується не дата здійснення платежу, а дата проходження операції поповнення по виписці і погашенні заборгованості. У кожного каналу поповнення свої терміни.
Щоб гроші заходили на рахунок день в день можна в МАБі використовувати функцію «Новий платіж — Поповнення рахунку онлайн», при здійсненні платежу до 19:00 робочого дня гроші розподіляються в онлайні, після 19.00 — на наступний робочий день.
В інд. порядку 60 грн вам вже повернули, враховуйте, будь ласка, інфу в майбутньому.

Nnn Sss
Nnn Sss
22 червня 2019, 23:43
Це не кошти йдуть 5 днів -це альфагрупп вас на...бує...
vvz2017
vvz2017
23 червня 2019, 12:13
Теж саме і не раз... Альфа банк зловживає довірою і фактично краде гроші клієнтів!!
Моя історія. 21.06 зі своєго ощад рахунку в додатку Альфа переводжу певну суму для поповнення кредиткі Альфа банка «Максимум» . Наступного дня перевіряю і не бачу грошей ні на ощад рахунку ні на карте, ні в виписке... Вони зникли. Я в паніке. Пита. оператора в чаті. Там мені розповідають, що така структура банку і гроші «ідуть» (напевно пішкі з Києва) і будуть 25.06 на картковому рахунку... Користуюсь послугами ще 4 -х банків. Жоден банк так довго не переводить гроші. Монобанк, Приватбанк, Таскомбанк переводять в таких випадках гроші мгновенно, даже «чихнути не встигаєшь»...Отож, щановні, нафіга мені такій Альфа банк.
24 червня 2019, 9:35
Vvz2017, добрий ранок. Уточніть, будь ласка, в особистому повідомлені ваш ІПН, суму, дату та час здійснення операції. Будемо розбиратися.
24 червня 2019, 9:30
Взяла в роботу

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Особливості зарахування коштів за номером карти в Альфабанку.