Не раджу звертатися до цього банку

Надя Гречковська 8 грудня 2018, 17:54
Оформила карту для виплат. Помилково був указаний невірний номер телефону (помилка в останній цифрі). Вз'язку із чим, не можливо активувати карту. Номер телефону до якого підв'язаний рахунок невідомої особи. Два рази зверталася у відділення банку для зміни номеру телефону, два рази приходило повідомлення, що номер телефону змінити не можливо. Зверталась три рази на гарячу лінію банку, обіцяли змінити номер телефону, і банк повинен перетелефонувати для підтвердження зміни номеру. До цього часу банк так і не набрав. Ніякого дзвінка не було. Із вівторка я не можу встановити на карту ПІН, і в мене не має ніякої інформації про стан рахунку, і я не можу виконати жодних операцій. Я задаюся питанням, чи компетентні співробітники банку, які не можуть вирішити питання із зміною номеру телефону?
Перше враження від банку негативне!!! Співробітники не компетентні!!! Некоректно працює система банку!!!
10 грудня 2018, 14:18
Надя, доброго дня. Уточниіть, будь ласка, в особистому повідомленні ваш ІПН. Я перегляну деталі.
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 грудня 2018, 19:48
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.12.2018).

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не раджу звертатися до цього банку