розголошення банківської таємниці, втрата платежу, шантаж розшуком!!!!!!!!!

yurist21101989 17 вересня 2018, 20:51
Доброго дня!
Я являюсь керівником підприємста, яке сплатило кредит за свого працівника ще 06.05.2018 року, за його письмовою заявою. Всі реквізити були вказано вірно, але зі слів працівників банку кошти на погашення кредиту так і не були зараховані. Ми звернулися до банку платника, щоб отримати роз'яснення, з приводу того, де загубився наш платіж на суму в 204 000 грн, на що нам надали офіційну відповідь, що операція успіша, та з Альфа банку кошти не повертались ( лист банку від 03.06.2018 року). В цей же час почалися дзвінки працівників Альфа банку на робочий номер телефону підприємства (він нашим працівником вказувався як контактний під час отримання кредиту).
Ми неодноразово пояснювали, що підприємство перераховувало кошти Альфа банку, на що ми чули, що це наші проблеми.
З липня місяця багатьом моїм знайомим, підлеглим та навіть сусідам почали надходити на вайбер повідомлення про розшук мого підлеглого, що оформив кредит в даному банку, з вкладеним його фото, яке робилося в момент отримання кредиту. Більше того, в даному повідомленні про розшук також вказана моя персона, яка не має жодного відношення до кредиту (використалась моя фотографія, яку я робила ще в 2008-му році в Укрсоцбанк при оформленні карти для соціальних виплат). Коли ми почали телефонувати на номер, з якого надсилалося дане повідомлення, то виявлялось, що такого номера не існує (відповідь оператора мобільного зв'язку). В подальшому працівники Альфа банку, телефонують і погрожують. Під час розмови задаєш їм питання «де наші кошти?», кидається слухавка, або йдуть погрози, і були навіть пропозиції вже змиритись з тим, що кошти не будуть повернуті…
Виходячи з дій працівників Альфа банку порушено наступні норми законодавства:
1) ст. 14 ЗУ про захист персональних даних:
1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних.
2. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
3. Виконання вимог встановленого режиму захисту персональних даних забезпечує сторона, що поширює ці дані.
4. Сторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону);
2) ст 32 Конституції України (Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом);
3) ст 182 ККУ ( Порушення недоторканності приватного життя.
Незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди або поширення цієї інформації у публічному виступі, творі, що публічно демонструється, чи в засобах масової інформації).
4) ст 62 ЗУ про банк і банківську діяльність ( Інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками:

1) на письмовий запит або з письмового дозволу відповідної юридичної чи фізичної особи. Інформація щодо рахунка умовного зберігання (ескроу) та операцій за ним розкривається також на письмовий запит бенефіціара. Інформація про залишок коштів на банківському рахунку, майнові права на кошти на якому є предметом обтяження, операції за ним, обтяження, стосовно яких до банку надійшли повідомлення, у тому числі взяті банком на облік, інші обмеження права розпоряджання рахунком розкривається також на письмовий запит обтяжувача, якщо право обтяжувача на отримання відповідної інформації передбачено правочином, на підставі якого виникає таке обтяження; 2) за рішенням суду;
3) органам прокуратури України, Служби безпеки України, Державному бюро розслідувань, Національної поліції, Національному антикорупційному бюро України, Антимонопольного комітету України — на їх письмову вимогу стосовно операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної особи — суб'єкта підприємницької діяльності за конкретний проміжок часу;
4) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику:
а) на його письмову вимогу щодо наявності банківських рахунків;
5) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним
шляхом, або фінансуванню тероризму, на його запит щодо фінансових операцій, пов'язаних з фінансовими операціями, що стали об'єктом фінансового моніторингу (аналізу) згідно із законодавством щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму,
а також учасників зазначених операцій;
6) органам державної виконавчої служби, приватним виконавцям на їхню письмову вимогу з питань виконання рішень судів та рішень, що підлягають примусовому виконанню відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», стосовно наявності та/або стану рахунків боржника, руху коштів та операцій на рахунках боржника за конкретний проміжок часу, а також про інформацію щодо договорів боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в майновий найм (оренду) індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком;
7) Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку у випадках самостійного подання банком інформації про банк як емітент та адміністративних даних відповідно до законів про цінні папери та фондовий ринок;
8) за рішенням суду Національному агентству з питань запобігання корупції стосовно наявності та стану рахунків, операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної особи, фізичної особи — суб’єкта підприємницької діяльності відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;
9) іншим банкам у випадках, передбачених цим Законом та Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»).
Шановні громадяни України та клієнти Альфа банку! Виходячи з тої ситуації, що склалася з моїм працівником та втратою коштів мого підприємства, будьте дуже обережні з цим банком, вони не несуть ні за що жодної відповідальності! Готуємо наразі пакет документів до суду та поліції, а також скаргу до НБУ.

Дякую!
18 вересня 2018, 17:08
yurist21101989, доброго вечора. Для можливості розібратися в ситуації та надати відповідь вкажіть будь ласка, в особистому повідомленні номер договору клієнта, назву підприємства, від якого було зроблено перерахування коштів, номер телефону, на який надходять дзвінки про заборгованість.
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 вересня 2018, 20:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 19.09.2018).

17 вересня 2018, 21:19
А в чому причина, що данний коментарь не зарахований?
Moderator
Moderator
18 вересня 2018, 9:13
Ваш відгук потрапив до вибірки на додаткову перевірку, яка включає запит підтверджуючих документів у користувачів. В разі надання таких документів відгук буде зарахований.
Вячеслав Прокоса
Вячеслав Прокоса
18 вересня 2018, 15:32
Даже в банке говорят что не передавайте инфу 3-им лицам
17 вересня 2018, 21:23
«Нашим підприємством було надіслано звернення до банку про розшук даного платежу (23.06.2018року) до сьогодні відповідь відсутня.»

Неужели на фирме нет юриста…
Ведь вместо того, чтобы выпускать пар на форуме, вам надо было вести претензионную работу с Альфа-банком.

При отсутствии ответа на ваше письменное обращение в месячный срок надо было сразу оформлять ПРЕТЕНЗИЮ и отсылать в банк заказным с уведомлением о вручении.
Ещё через месяц уже можно было подавать на банк исковое заявление в суд
17 вересня 2018, 21:31
Претензию тоже направили 3.08.2017 года и готов уже иск в суд, завтра уже подаем.
17 вересня 2018, 21:35
Вот это деловой подход.
Рекомендую подумать и о возмещении морального ущерба — звонки с угрозами здоровья не прибавляют…
17 вересня 2018, 21:41
Я просто опубликовала ситуацию, что банк занимается ярким беспределом
18 вересня 2018, 9:33
Я столкнулся с беспределом Альфы в меньшем масштабе, но и Ваша ситуация меня не удивляет.
Со своей стороны готов оказать посильную помощь в консультации по финансовым вопросам и банковской деятельности чтоб наконец поставить на место этих мошенников.
Пишите в личку и я обязательно отвечу.

Извините что без разрешения, но Ваш случай я добавил себе в блог к статье о нарушении законодательства Альфа Банком. — https://minfin.com.ua/blogs/andreym/117364/
18 вересня 2018, 12:08
Возможно сумма долга по кредиту больше перечисленных 204тыс.гр. Возможно банк насчитал штрафы и пени за просрочку. Необходимо связаться с банком для уточнения суммы, а лучше взять выписку по счету. Возможно банк поручил коллекторской компании провести с вами работу ( учитывая уровень хамства и методы).
18 вересня 2018, 12:19
А возможно, всё что написал ТС — чистая правда и банк у себя в кармане «потерял» клиентские 200 тысяч.
18 вересня 2018, 12:42
Тоже возможно и скорее всего так и есть, судя по тому что банк не может дать конкретный ответ о зачислении суммы на счет такого то числа. «на що нам надали офіційну відповідь, що операція успіша, та з Альфа банку кошти не повертались» — формулировочка какая то расплывчатая и зачисление денег на счет необходимо проверить (по выписке например).
18 вересня 2018, 13:11
До платіжних доручень, які проводились підприємством, що містять дату та час проведення банком операції, ми зверталися додатково до банку про статус даних операцій і банк відправник нам повідомив, що операції були успішними та жодні кошти від отримувача не повертались.
18 вересня 2018, 14:52
Вопрос не в списании денег с вашего предприятия и не в переводе денег со счета банка отправителя на счет Альфабанка, а в зачислении суммы на счет кредитора а Альфе (вашего сотрудника). Проще: деньги в сумме 204 000 гр. в счет погашения кредита были зачислены на кредитный счет вашего сотрудника в Альфе или нет? Может где то болтаются на транзитном счету и их никто не разнес в Альфе или не смогли определить куда разнести. То есть деньги есть, назад не вернулись, находятся в Альфе но на кредитный счет сотрудника не попали и не засчитаны. Такое тоже может быть.
18 вересня 2018, 14:59
Поскольку оплата была от Ю.Л. деньги не могут висеть на транзитнике 2909. Они должны были бы вернуться на Р/С с которого поступили.
То что вы написали возможно при оплате через кассу или терминал.

Как я в каждой статье где упоминаеться Альфа банк пишу правду о том что они нарушают законы и обманывают клиентов — так вы везде ищете им оправдание.
Почему я делаю так — у меня в блоге статья есть, а вы почему их защищаете?
18 вересня 2018, 15:07
Прошу дать цитату где я оправдываю или защищаю Альфу. Я в месте с вами стараюсь разобраться и помочь ТС решить вопрос. Задело.
18 вересня 2018, 15:15
Конечно Вы не прямо говорите что Альфа не виноват, но у вас посылы на какие то сбои, технические ошибки и пр. Так сказатьпытаетесь минимизировать вину Альфа Банка по возникшим проблемам.

Можете подсказать, что мешает АльфаБанку предоставлять паспорт кредита до подачи заявки, а ведь это предусмотрено Законом?
Помогите и мне разобраться:)
18 вересня 2018, 16:07
Спросите у сотрудников Альфы. Я не сотрудник, и не управляющий банком. А также назовите пару примеров в каком банке выдают паспорта кредитов. А также прошу цитату посылов «на на какие то сбои, технические ошибки».
18 вересня 2018, 16:54
Я на позапрошлой неделе (в пятницу) был в след банках на Жилянской и мне предоставили: Кредит Днепр, ОТР, БиЗ. Единственный кто этого не сделал — АльфаБанк
18 вересня 2018, 18:09
Я недавно спрашивал условия кредита в Житомирских банках Ощад.Приват.ПУМБ и когда заикнулся о паспорте кредита с указанием суммарного процента (эффективного) по кредиту все менеджеры всех трьох банков сделали вид что впервые слышат о паспорте.
19 вересня 2018, 9:34
Вот совпадение, я сам родом с Житомира.:)
И в двух с трех банков знаю руководство: Ощад — Кутина Т.атьяна, Приват — Хиля Вадим.
Если хотите могу непосредственно у них спросить есть ли паспорт кредита и знают ли ефективную ставку сотрудники.
Вообще открою вам секрет — даже если сотрудник ее не знает и не умеет посчитать — достаточно взять рекламный буклет с этим продуктом и она там обязательно указана! С типовым договором сложнее — здесь сотруднику нужно зайти в обучающие материалы и найти его.
Человеческий фактор я не исключаю, когда менеджера никто этого ранее не спрашивал и он не знает где искать. Но только Альфа Банк мне на уровне ГО ответил что они его не предоставляют без заведения заявки. А это уже другой вопрос!
19 вересня 2018, 9:46
Кстати, последний ваш комментарий является ярким примером завуалированной защитой Альфы — мол все такие.
Будете и дальше говорить что вы равнодушны к этим мошенникам?:)
19 вересня 2018, 11:57
Слова «Все такие» не нужно приписывать мне.Пишу правду с чем столкнулся. Адреса отделений банков в Житомире Приват — Покровская 123, Ощад — Покровская 125, Пумб — пересечение киевской и театральной ул. К Альфе полностью равнодушен так как не сотрудник Альфы и даже не клиент. А вот Вы к Альфе точно не ровно дышите или ко всей банковской системе.
19 вересня 2018, 12:04
А я и не отрицаю что стал «не ровно дышать» к Альфе после того как выяснилось что им плевать на законы.
Да и ко всей фин системе я не равнодушен в силу специфики своей работы.
19 вересня 2018, 12:25
Так я Вас и не упрекаю. У каждого свое мнение и здесь на форуме есть возможность свободно его высказать (демократия называется). По поводу «защиты»- цитаты не увидел, по поводу «сбоев и технических ошибок»- цитаты не увидел, по поводу «мол все такие» — думать за меня не надо, сам умею. На этом спор окончил.
18 вересня 2018, 18:13
Не видя платежку трудно сказать куда и кому ушли деньги. Счет для пополнения 51… всего 16 цифр. Получатель ФИО, Счет 2924… 14цифр, Банк получателя наименование, ЕДРПОУ получателя, ЕДРПОУ банка, МФО, Назначение платежа 51,,,,, ФИО 24,,,, 10цифр. В крайнем случае так у Привата.
18 вересня 2018, 18:48
В Альфе счет на погашения кредита начинается на 2909
18 вересня 2018, 20:28
2909 П Інша кредиторська заборгованість за операціями з клієнтами банку

2924 АП Транзитний рахунок за операціями, здійсненими з використанням платіжних карток

У Привата карточные счета учитываются на транзитном 2924, поэтому и указывается
29244825509100 а в качестве субсчёта номер карты…

В банках, где клиентам открывают карточные счета на 2625,
то погашение производят через транзит 2909.
18 вересня 2018, 15:53
Ще в практиці за 10 років спілкування з банками не зустрічала, що кошти зависли на транзиті на 4 місяці. І коли після опоблікування посту мені почав погрожувати банк в телефонному режимі фізичною розправою, то вибачте, висновок один, що банк знає де ділися дані кошти. А я, являюся директором ю.о., яка здійснювала платіж і опублікувала дану ситуацію.
18 вересня 2018, 16:20
Вот и прошу довести дело до конца. 204тыс.гр. немалая сумма. Если деньги вошли в Альфу а на счет кредитора не попали то стоит разобраться где они. Подтверждение того что деньги вошли у Вас есть, возьмите выписку для подтверждения того что на кредитный счет они не попали, и тогда можно и у директора Альфы спросить «где деньги Зин?» и в суде. Странно что вас это 4 месяца не очень интересовало. Я бы через три дня задался этим вопросом.
18 вересня 2018, 16:37
Були у начальника віділення, а толку нуль. З червня місяця навідь відповіді не отримали на звернення. Потім направили досудову вимогу, теж саме, реакції банку нуль. Тепер ідем в суд.
18 вересня 2018, 16:53
Удачи в суде. Раз банк не отвечает Вам «где деньги Зин?» может судье ответит.
18 вересня 2018, 13:03
Прошу принять во внимание мнение юриста по похожему вопросу. К тому же, в отличие от статьи 11 Закона Украины «О защите прав потребителей» (которая потеряла силу с вступлением в силу нового закона, то есть 10 июня 2017 года), теперь фактически нет норм, регулирующих взыскание долгов по кредитам. То есть, отныне кредиторам позволено:
требовать дополнительное вознаграждение за требование о досрочном возврате кредита;
предоставлять ложную информацию о последствиях неуплаты потребительского кредита;
изымать продукцию у потребителя без его согласия или без получения соответствующего судебного решения;
указывать на конвертах с почтовыми сообщениями информацию о том, что они касаются неуплаты долга или потребительского кредита;
требовать взыскания любых сумм, не указанных в договоре о предоставлении потребительского кредита;
обращаться без согласия потребителя по информации о его финансовом состоянии к третьим лицам, связанных с ним родственными, личными, деловыми, профессиональными или другими отношениями в социальном бытии потребителя;
совершать действия, которые считаются нечестной предпринимательской практикой;
требовать возврата потребительского кредита, срок давности которого истек.
18 вересня 2018, 21:51
А можливо поцікавитися чому в особистому повідомленні, якщо ви дозволяєте собі розголошувати банківську таємницю та обвинувачували людей в шахрайстві, тому прошу спілкування на форумі, щоб були свідки ваших не законних дій з ознаками кримінального правопорушення !?
18 вересня 2018, 22:00
Альфа банк, чекаю відповіді, як потерпіла сторона від ваших незаконних дій! І поясніть, будь ласка, чому ваші працівники погрожують і розсилають не на позичальника листи з інформацією про нібито розшук!? Хоча, маючи безпосереднє відношення до спецслужб України, можу впевнено стверджувати, що ніяких позовів чи справ по відношенню до мене, чи мого підлеглого — немає!!!
15 жовтня 2018, 13:12
Очень рекомендую озвучить на этом интернет-ресурсе дату и место судебного заседания.
также рекомендую пригласить на него журналистов с данного ресурса — ведь они так много и хорошо рекламируют Альфа-банк — может столкнувшись с реальной жизнью и реальными проблемами, хоть раз напишут статью, основываясь не на рекламных буклетах.
Если будет публичная огласка — может журналисты и других изданий подтянутся — банковский беспредел Альфы намного легче лечиться публичностью.
Да и вы не один клиент, который пострадал от Альфа-банка, значит могут подойти ещё пару сотен заинтересованных в положительном исходе клиентов Альфа-банка.

Ну и на самый крайний случай — сообщите о своих проблемах с Альфой в «Национальный Корпус».

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.46 43

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.46 43
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / розголошення банківської таємниці, втрата платежу, шантаж розшуком!!!!!!!!!