Відсутні операціі з картками

dmytrek 7 вересня 2018, 10:38
Банк скатився до рівня ощада: відсутні операції з пластиковими картками. Один-єдиний на все місто Біла Церква банкомат у відділенні Соборна площа, 1 систематично не працює, лише є термінал, де можна 1) переглянути баланс і навіть 2) змінити пін-код. Клієнтам усього міста недоступні елементарні операціі.
7 вересня 2018, 11:17
dmytrek, доброго дня. Які саме операції вам недоступні? Баланс завжди можна переглянути в Альфа-Мобайлі і МАбі, встановити/змінити пін-код в IVR по номеру 0 800 50 27 47. По тарифам наших карт нема різниці в якому банкоматі знімати готівку, якщо комісія є — то в будь-якому банкоматі, якщо нема — то нема ніде.

7 вересня 2018, 11:02
Альфа-банку ещё очень далеко до Ощада, а тем более в Белой Церкви.

Кстати, в Белой Церкви у Ощадбанка более десяти отделений, а ведь есть ещё и банкоматы.
dmytrek
dmytrek
7 вересня 2018, 11:37
Альфа банк, доброго дня! Цікавий підхід, що Ви не реагуєте на постійні несправності власного банкомату, а посилаєте в чужі. Адже у Вас в ДКБО написано: «3.14. З метою забезпечення заходів безпеки під час користування Платіжною карткою Держателю Картки рекомендовано вживати таких дій: Без невідкладної необхідності не користуватись незнайомими банкоматами… Найбільш надійний банкомат той, який знаходиться у відділенні Банку.»
7 вересня 2018, 11:51
Dmytrek, на несправність також реагуємо. На даний момент я з'ясовую це питання. Коли в мене буде відповідь — я обов'язково відпишу вам. Очікуйте, будь ласка.
10 вересня 2018, 17:02
Dmytrek, доброго дня. Банкомат дійсно не працював (чекали на заміну деталі, яку мали привезти з Київа.) Після 15:30 банкомат вже працював. Вибачте за незручності. Рекомендацій дійсно потрібно дотримуватись, я впевнена, що є в Білій Церкві і банкомати інших банків, які знаходяться у відділеннях :)
Zapreader
Zapreader
9 вересня 2018, 18:50
И ни одна негативная оценка не засчитана Альфа
9 вересня 2018, 19:30
А что вы хотите, всё-таки уважаемый рекламодатель…

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк