Не адекватна, груба поведінка відносно клієнта

Maxsport 28 травня 2018, 19:59
Хотіла взяти розстрочку на 3місяця на диван. Сума розстрочку 7500грн. Вказала всі дані правдиво. Зателефонували з банку і почали валити питаннями, по другому це не назвеш, ніби на якомусь допиті. І ще задають питання чого я говорю з запитанням. Працюю з чоловіком вдвох на власній фірмі. Давали запитання які не стосується заробітку, такі як: яка площа орендованого приміщення, скільки чоловік плотить за оренду, скільки людей працює, що шиєми і яка торгова марка? Допитувалася неодноразово що конкретно я роблю на роботі. Хоча я говорила попередньо ким я працюю. Я розгубилася при таких настирних допитах. І почала радитись з чоловіком, працівник альфа банку почала давити на мене, чому я раджусь з чоловіком. Звонила до мами і запитували питання які мама впринципі не знає, налякали маму. Після такого діалогу я вже не хотіла ні розстрочку, ні диван. Я чесна людина, прийшла взяти вперше звичайну розстрочку на 3 місяця, а на мене тиснути ніби я якийсь боржник. Диван взяли, без допомоги альфа банку. В кредитах розчаровані.
29 травня 2018, 9:37
Maxsport, доброго дня! Прошу вказати номери телефонів та дати двінків в особтистому повідомленні. Первевіримо інформацію, проведемо роботу з співробітником та надамо відповідь.

28 травня 2018, 20:14
Это Вы еще не взяли кредит — представьте как жить стало «весело» если оформили бы диванчик )
Toxa David
Toxa David
29 травня 2018, 11:39
Да впечатление такое что темник с вопросами для банка писало ГРУ россии. Мне так кажется, или не кажется.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не адекватна, груба поведінка відносно клієнта