Victor B 17 грудня 2017, 15:39
У червні брав споживчий кредит на подарунок дружині (телефон) сума кредиту 18000 грн, того ж дня вніс комісію за послуги банку 3200 грн., згідно інформації мобільного додатку альфа банку станом на сьгодні загальний борг за кредитом становить 12000 (сума комісії чомусь не входить до вказаної суми), переглянув договір (РОЗМІР ШРИФТУ 4 КЕГЛЯ, ДУЖЕ БОЛЯТЬ ОЧІ (пряме порушення ЗУ «Про захист прав споживачів»), за його умовами комісія входить до загальної суми кредиту, перерахував 3200 грн. комісії + 6000 грн. щомісячних платежів, отже залишилось сплатити ~ 9000 грн. Зателефонувати щоб переговорити з працівниками банку неможливо бо на лінії бот. В чаті консультанти чіткої відповіді щодо суми комісії не дають а лише повторюють що сплатити залишилось 12000. Загальна сума договору 18000 в день укладення її підтвердили я і погодився, а суму комісії сказали внесуть до загальної, по факту не внесли — обманули, і ще нараховують за це проценти. Висновки робіть самі, готую позовну заяву до суду.
18 грудня 2017, 10:58
Victor B, доброго дня! Для розгляду Вашого запиту, прошу вказати номер Вашого договору в особистому повідомленні.

17 грудня 2017, 20:42
«… а суму комісії сказали внесуть до загальної...»
Слова к делу не пришьёшь.

По факту ваша ситуация выглядит следующим образом:
Общая сумма: 21200 грн.
Из них комиссия: 3200 грн.
Сумма кредита: 18000 грн.
Оплачено платежей: 6000 грн.
Остаток: 18000 — 6000 = 12000 грн.

Я так понимаю, что вы попались на удочку беспроцентного, но небезкомиссионного кредита. Хитрая уловка, да и судиться тут бесполезно.
Victor B
Victor B
20 грудня 2017, 16:07
Нет, общая сумма согласно договора 18000 грн. 3200 я оплатил в день покупки и согласно условий договора они входят в 18000.
21 грудня 2017, 3:55
Процитируйте пункт договора, согласно которого, как вы считаете, эти 3200 грн. входят в 18000 грн.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфа-банк і консультанти ТОВ Алло ввели в оману, вимагають сплатити суму, що значно більша від суми за умовами договору