Видача кредиту

Олег - 24 листопада 2017, 10:01
Попередньо мав кредит в банку на 45т. погасив його завчасно взяв ще один на 4 т якраз погашаю
Вирішив взяти ще 1 на 20 т через 3 тижні і тут от я не можу взяти так як попередньо мав відмову.
Але в чому. Я не захотів брати нав'язану банком кредитну карту на 35т щоб я міг легше брати кредити. Принципову неберку жодних карт.
Але вони взяли і внесли мене в якийсь список і тепер банки не дають через через них оформити інші кредити і тепер мені заборонено поки брати кредити.
Моя історія протягом багатьох років немала ніякого значення.
Дорогенькі закриваю свій маленький кредит і прощай Альфа.
Я це переживу і банк також, але я точно нікому і ніколи не буду Вас рекомендувати.
24 листопада 2017, 10:08
Олег, доброго дня! Для розгляду Вашого звернення, прошу вказати в особистаму повідомленні Ваш ідентифікаційний код, куди і коли Ви звертались.

24 листопада 2017, 11:00
Не вірю! «Але вони взяли і внесли мене в якийсь список і тепер банки не дають через через них оформити інші кредити» -через те, що Ви не оформили кредит в Альфа, не можуть відмовити в іншому банку. Щось Ви явно не договорюєте…
24 листопада 2017, 11:46
Пробував оформити через ОТП сказали що я є у спису і не можу оформити кредит протягом 45 днів
Вони порахували як відмову від карти- відмова у кредиті, бо вона кредитна.

24 листопада 2017, 12:05
Легко говорити коли ти працівник банку, особливо коли Альфа.
І не говоріть що це не так. Адже Ваші коментарі, переглянув ваші усі коментарі, це підтверджують
24 листопада 2017, 12:28
По-перше, я не працівник банку, тим паче Альфа! По-друге, зараз Ви пишите про якісь 45 днів. Скоріш за все, це якась загальна база (база банків-партнерів), де є ліміт щодо завдення заявок по кредитам. Але це не значить, що всі банки Вам відмовлять.
24 листопада 2017, 14:39
Чого ви тоді кажете неможливо. ви ж з банком на відміну від мене не спілкувалися. тим більш останій раз цитрус, у них хотів взяти кредит, сам запропонував варіанти і по усім відмова.
24 листопада 2017, 12:44
«Принципову неберку жодних карт.»

Хороший принцип, особенно если учесть что карты с кредитным лимитом обходятся клиентам намного дешевле стандартных кредитов наличными.

Не рекомендую вам пользоваться Монобанком с 60 днями льготного периода и 100 тысячами кредитного лимита а также ни в коем случае не идите в Приватбанк — там всего-ничего 55 дней льготный период и до 75 тысяч кредитный лимит.

Лучше по старинке — кредит наличными — не дайте банкам возможности потерять законный заработок…
24 листопада 2017, 20:18
Экономически выгодно брать именно карточку кредитку, а не оформлять кредитный договор, по которому вы реально переплачивать.
А вот Альфа с надуманными комиссиями реально не лучший вариант. Все прозрачно по этому поводу в ПриватБанк. Просто надо вовремя возвращать.
24 листопада 2017, 20:30
В кои то веки я с вами полностью согласен.

И я всегда плюсую тех, кто так или иначе хвалит Приватбанк. :-)
24 листопада 2017, 23:44
Я всегда объективно говорю.
Кстати слово ПриватБанк на Альфу действует как красная тряпка на быка. Так прикольно наблюдать)
25 листопада 2017, 14:53
Дополнительно за объективность…