Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40

Адреса:
Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
5 січня 2024, 14:32
Мої рахунки в банках було заблоковано приватним нотаріусом. У Сенс Банк в мене є соціальний рахунок, на який надходять соціальні виплати, такий рахунок не має підлягати блокуванню, але банк все одно його заблокував. Я звернулась до нотаріуса, і він видав постанову про визначення рахунку для розрахункових операцій, постанова надійшла до банку, але замість того, щоб розблокувати рахунок, як це роблять в усіх інших банках, банк залишив його як є з мінусовим балансом і мені повідомили, що я не можу користуватись електронним гаманцем, а можу тільки зняти гроші в касі. При цьому, для зняття грошей, мені потрібно звернутись до каси, не пізніше, ніж за 4 години до її закриття, там мені потрібно написати заявку на видачу мені моїх же коштів і чекати на її розгляд банком протягом 3-х годин, після чого, якщо банк схвалює, то я можу зняти готівку. Тобто, кожного місяця, щоб зняти власні гроші, я повинна їздити до банку як на роботу і витрачати на це цілий день. Я не можу користуватись власними грошима, коли мені це потрібно, а тільки коли на це дасть згоду сам банк. Окрім того, в цьому банку в мене є кредитна картка, яка просто зникла з меню сенс банк, я не бачу що на ній коїться і можу тільки по смс здогадуватись скільки грошей треба внести. Минулого місяця я внесла платіж який було вказано в повідомленні, а наступний платіж у мене 22.01 (при тому більший ніж попередній), але мені приходять повідомлення про умови закриття боргу, якого я навіть не бачу власними очима.
Хоча у відділенні банку дуже приємні працівники, я не можу кататись туди постійно і сидіти там по 3 години, маючи маленьких дітей.
Коментарі (3)
Ответ банка
Сенс Банк
AlfaBank
8 січня 2024, 11:32
На кошти на вашому рахунку накладається арешт згідно з Постановою про арешт коштів державним або приватним виконавцем. Арешт може бути накладено на будь-який рахунок (картковий, депозитний, поточний, кредит).
Питання потрібно вирішувати з виконавцем (на зняття арешту/або для зняття обмеження на видаткові операції по рахунку), після чого Постанова про зняття арешту/на видаткові операції надходить у банк.
Для зняття обмеження на видаткові операції по рахунку (а не арешту по рахунку) банк має отримати від виконавця Постанову (поштою, а саме рекомендованим листом), в якій і буде вказано цей рахунок. Самостійно ви не може надати даний документ до відділення банку. Це заборонено на законодавчому рівні. Тому для зняття обмеження на видаткові операції вам потрібно звертатися до виконавця, який наклав арешт.
Для того, щоб у новому місяці зняти кошти з рахунку, потрібна нова Постанова від виконавця.
Згідно з доповненням від 06.05.2023 № 3048-IX дозволено фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби/приватними виконавцями на суму в розмірі, що протягом одного календарного місяця не перевищує двох розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного календарного року, на сьогодні ця сума — 14 200 грн.
Щодо вашої кредитної картки, якщо арест накладено і на неї, то вона не відображається у застосунку. Проте дізнатися всю необхідну інформацію ви можете у чаті підтримки, відділенні або у контакт-центрі 0 800 50 20 50 (безкоштовно).

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відділення та банкомати Сенс Банку в Одесі 🏦 / Відділення Сенс Банк: вул. Генерала Бочарова, 40, Одеса
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.