Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Луцьк, пр-т Волі, 7

Адреса:
Луцьк, пр-т Волі, 7
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
12 червня 2023, 12:35
Коли заходиш до відділенні і ідеш до каси, по дорозі сидять менеджера, які відразу починають незадоволено на тебе дивитись (вираз обличчя передати не можу) таке враження що ти прийшов їх вбивати чи грабувати), не дуже приємно себе почуваєш.
Коментарі (5)
Ответ банка
Сенс Банк
12 червня 2023, 13:40
Сьогодні на банк відбуваються DDoS-атаки, успішно відбили всі, але короткий період часу були проблеми в роботі систем. Можливо, саме через це співробітники відділення були сумними 🙄

Додатково зв'яжемось з колегами, щоб проговорити цю ситуацію на майбутнє. Будемо все ж раді бачити вас нашим клієнтом. Детальніше проговоримо в особисті повідомлення. Гарного дня
Бережіть себе та близьких, все буде Україна
^З повагою, Богдан
1 не зарахована
1 лютого 2022, 20:02
Працюю з Альфа-банком майже 14 років. Користуюся різними продуктами та регулярно як ФОП проганяю доходи.
Повівся на рекламку нової карти Cameleon та оформив її. І тут сюрприз — вона дебетова, а не кредитна. Ліміт мені не погодили… Новий готівковий кредит на 500к напарювали регулярно, а ліміт по карті не дають.
Поганяв три місяці дебетову — ліміт не піднімають.
Вирішив взнати в служби підтримки. Послали з відпискою що банк не повідомляє причину, чому він не хоче з вами співпрацювати.

Ну такоє… 14 років без штрафів та протермінувань — то не показник лояльності для наших банків. Причому проблеми з лімітом лише в Альфі.

Попутно, ще проблеми зі зняттям готівки швидким. Ну і те що на ФОПів забили — це дуже образливо. Додаток закрили, тепер як  *** маєш через сайт ходити.
Банк деградує, нажаль.
Коментарі (2)
Ответ банка
Сенс Банк
3 лютого 2022, 15:50
На жаль не отримали на даний момент ваші дані :(
Якщо напишете нам в особисті, то перевіримо деталі і постараємось допомогти.
3
16 серпня 2021, 13:23
Банк придумав собі що кредитні картки тепер мають бути лише іменні. При цьому не попередили і не перевипустили вчасно.
Результат — чекайте 5 днів.
Все для клієнтів.
Коментарі (4)
Ответ банка
Сенс Банк
16 серпня 2021, 17:13
zemanpsv, Добрий день. Запит розглянуто. Карта мала була бути випущена автоматично, але так як з вами не вдалось зв’язатись- карта автоматично не була перевипущена. На разі запит на перевипуск зафіксований. Будемо намагатись доставити карту якомого скоріше. Додатково з вами зв’язувався менеджер для надання інформації.
1
24 вересня 2020, 18:20
Заблокували зарплатну картку через просрочку по кредитній карті. В договорі про такі дії банку нічого не сказано. Звоню на гарячу лінію, а там бе-ме, відфутболюють. Буду вирішувати проблему через суд.
Написати коментар
Ответ банка
Сенс Банк
25 вересня 2020, 8:33
Доброго дня. Згідно ДБО п.4.3.5. У разі відкриття Рахунків за цим Договором з метою запобігання фінансових збитків Держателя або Банку, припинити дію (анулювати), призупинити дію (заблокувати) Картки/Токену, відмовити в поновленні або Перевипуску Картки на нову без зазначення причин. Картка буде розблокована автоматично після погашення заборгованості. Напишіть ваші дані в ПП, подивимось деталі та варіанти вирішення.
3
19 серпня 2020, 20:54
Вже понад 6 років працюю з АБ, нещодавно став підприємцем відкрив рахунок теж в АБ, вирішив оформити кредитування для своїх клієнтів щоб підвищити рівень сервісу відразу. Як виявилося у Луцьку не оформляють, писав у рівне на Вайбер співробітниці, номер якої дали у відділенні
Передав скани документів (ще той квест — через електронну пошу не передає правильно)
Отримав через декілька днів відмову від Служби безпеки без пояснення причин, що не так що виправити, кредитів ніколи не брав в жодному банку… по суті, вибачте, н** послали…
Коментарі (4)
Ответ банка
Сенс Банк
21 серпня 2020, 11:01
49915324, інформацію надали у телефонній розмові.
1
30 липня 2020, 20:39
Я вже більше року перебуваю в зоні АТО. Недавно я взнав що в альфа банку в місті Луцьку на мене оформили кредит а потім подали в суд на стягнення з мене цієї суми. Коли я подзвонив в банк і повідомив що я фактично не міг бути в Луцьку тому що був в зоні АТО то мені повідомили що їх це не цікавить. Мій телефон 0991140024. Шелепін Сергій.
Коментарі (2)
Ответ банка
Сенс Банк
31 липня 2020, 10:49
Сергій, доброго дня. Договір, про який йде мова, це договір реструктуризації кредитної заборгованості по раніше оформленому вами кредиту. Оформлений вами у відділенні та завірений вашим підписом, а також підписом и печатями зі сторони банку. Деталі напишемо в приватному повідомленні.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Луцьк, пр-т Волі, 7. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Луцьк, пр-т Волі, 7- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.