Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Рівне, вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 17

Адреса:
Рівне, вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 17
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Нд: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:45
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1 не зарахована
8 лютого 2021, 21:33
Добрий вечір.Я мама вісьмох малолітніх дітей.В мене є дві кредитні картки заборгованість на одній один місяць це 800грн, а на другій два місяці і на цій другій нарахували заборгованість 9000 грн. Так як зараз невзмозі оплачувати повністю кредити то я плачу по скільки можу і кожного місяця скидаю по 500 грн. Я ж невідмовляюсь платити просто так получилось що в даний момент чоловік втратив роботу, я в дикреті але також підробляла по можливості, а зараз через цей карантин і в мене немає підзаробітку.Але я ніколи невідмовлялась що я небуду платити. Що ви за люди чому ви дзвоните по людях в сусідні села. Чому погрожуєте мені.Я ж сказала що я буду платити кожного місяця, але по можливості скільки можу. В кожного можуть виникнути якісь проблеми в сім'ї.Чому відразу погрожувати що до мене виїжає група яка забере в мене дітей і арештує моє майно якого в мене немає тому що я сирота і живу в свекрухи. Будьласка непогрожуйте. Я ще раз повідомляю що я невідмовляюсь платити.
Коментарі (7)
Ответ банка
Сенс Банк
9 лютого 2021, 11:20
0988901602, доброго дня! Рекомендуємо звернутися у відділення банку для написання заяви на надання реструктуризації.
5 не зарахована
12 серпня 2019, 13:49
Пару днів назад задумалась над відкриттям кредитної карти. Почала вивчати умови банків. Була в Приваті і в Авалі, ну і на кінець в Альфі. В цілому у всіх є свої якісь нюанси, особливо якщо порівнювати з пропозиціями почутими. Але в Альфі мене позитивно здивувала відсутність черг, на відміну від Приват і активність персоналу. Менеджер Катерина вічливо і доступно пояснила умови і вигоди кредиток. І якщо чесно мене зацікавила картка ЕКО-Максимум, зручно, що можна знімати готівку, надається і 62 дні пільгового періоду, а ще 4% кеш-беку, що приємно. Думаю над оформленням. Менеджер зуміла мене переконати. Більше б таких працівників у банках, які можуть все детально розказати і зацікавити.
Коментарі (1)
Ответ банка
Сенс Банк
12 серпня 2019, 13:57
peremogaj, доброго дня. Дякуємо, що знайшли час для відгуку. ЕКО-Максимум — хороший вибір! Оформляйте — не пошкодуєте:)
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відділення та банкомати Сенс Банку в Рівному 🏦 / Відділення Сенс Банк: вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 17, Рівне
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Рівне, вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 17. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Рівне, вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 17- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.