Eisig13 1 травня 2022, 0:20
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Яценко, 1
Вже й не знаю що й робити.
До Мінфіну вже зверталася раніше.
Я співробітник 11 відділення (мабуть).
Їм замало того, що вони мене підставили, та залишили без грошей, утримуючи закріплене за мною робоче місце за рахунок заяв на відпустку за власний кошт. Так минулої п’ятниці 29.04.2022 видалили з робочої групи.
Всі мої спроби дозвонитися до керівництва (Прус, Кубах, Пастовенська) зазнали поразки, зазначені особи скидали виклик.
Пояснень не дають, на зв’язок не виходять, нічого не пояснюють чи є я в загалі співробітником банка, чи мене вже якимось чином звільнили (між тим я единая годувальниці не повнолітньої дитини) та якщо звільнили то дуже цікавить куди поділася моя трудова книжка.

Одна надія на Мінфін. Допоможіть розібратися що в загалі коється.

Eisig13 21 квітня 2022, 12:03
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Яценко, 1
Прийти працювати в радабанк було помилкою.
За ради посади економіста отримала третю вищу освіту, та 2,5 роки досвіду. Проте попереднє місце роботи було далеко від дому. Запропонували перейти з попереднього банку де працювала до радабанку. Начальник відділення 11 казала, що у зарплатні не втрачу і вона так саме буде 10400, та ще й буде премія, на моє попередження що з програмою в якій вони працюють не знайома, мене запевнили що будуть навчати та допомогати, що колектив гарний, та дружній.
Також попередила заздалегідь ще на співбесіді, що в мене є дитина, що лише я її забезпечьюю, а згодом надала всі підтверджуючі документи.
Мене взяли на посаду, проте я дарма погодилась.
Вже на першому тижні роботи зрозуміла, що колектив зовсім не дружній. У відділенні постійно галас, як пані Кубах, та і пані Пастовенська розмовляють завжди на підвищених тонах, ображати співробітників, та намагатися морально знищити в них є нормою. Про навчання не було й мови. Перші декілька днів мені показували де що знайти в програмі, проте згодом чула лише докори, хоча при виникненні таких самих помилок у колег їм нічого не казали.
Другим неприємним фактом стало те, що офіційна зарплатня складає не 10, а 7 тис. грн.
Та останньою краплею стало те, що з моменту як почалася війна, відділення 11 перестало працювати і всім на всіх байдуже. Тих з працівників, хто виїхав з країни «попрохали» написати заяву на звільнення.
А тим, хто залишився «запропонували» писати заяви на відпустку за власний кошт. Я в країні, банк навіть не намагався допомогти, мені жодного разу не запропонували вийти на роботу, що б хотя б заробити на життя собі та донці (між тим на мою зарплатню живе ще Мати якій відмовлено у пенсії, та Батько у якого мінімальна пенсія).
У побуті це називається «кидалово» та «підстава», або можно Зрада. Запропонувати кращі умови роботи знаючи, що на справді умови гірші, та ще й кинути у скрутних умовах військового положення співробітника з дитиною.
В мене є з чим порівнювати. Моїх ексколег з Ощаду, банк їх не кинув.
Alina Kovalenko 6 квітня 2022, 10:43
Дякую співробітникам відділення у Львові. В такий важкий час попри все, співробітники відділення дуже чемні та ввічливі, завжди намагаються йти назустріч клієнтам і, взагалі, те що вони працюють в умовах воєнного стану — це респект!
Kvitk 14 березня 2022, 14:24
Відділення за адресою: Львів, пл. Старий Ринок, 8
2 рази їхала за видачею невеликої суми, чекати при відсутності клієнтів 2 год або більше.Підтвердження видачі гривні з каси від 5 тис грн.Працівники такі повільні, не професійні, в жодному банку таких не бачила.Неповага до клієнтів.За все комісія.Висновок якщо можна поставити оцінку мінус, то мінус максимум.
ПрАТ «ВЛКЗ» відправила платіжні доручення на оплату життєво-необхідних тмц та газу. А також податок на прибуток за 2021 рік. Жоден платіж не проведений, по податку на прибуток вчора був останній день. З початку війни банк просто самостійно вирішує коли і що йому оплачувати.
Gool 16 лютого 2022, 6:33
Обманывают при приеме на работу обещали одну зарплату, а на самом деле минимальная. Руководство оскорбляет, бьет сотрудников. За обучение и чтобы не выгнали требуют деньги, оформить кредиты.
DSidlak 15 січня 2022, 14:43
— комиссию берут ЗА ВСЕ! даже за переводы между своих же карт
— банкоматов считай НЕТ
— техподдержка напрочь убитая (все разговоры заканчиваются — идите с паспортом в банк). звонишь — просят перезвонить с ФИН номера для идентификации, ПЕРЕЗВАНИВАЮ — меня сразу называют по ФИО, но!!! внимание — чтоб дать ответ нужно ВСЕ РАВНО идентификация по СЕКРЕТНОМУ СЛОВУ … типа кто-то помнит его за года как вписывал при открытии карты (подсказок НЕТ !) — ИДИТЕ В БАНК чтоб вас идентифицировали! а ЗАЧЕМ ТОГДА просили с ФИН номера перезванивать ??

карты НЕ КРЕДИТНЫЕ — но каким то чудом на них НАСЧИТАЛИ ДОЛГ!!!

это самый УБОГИЙ банк из всех!
VVLevchenko 29 жовтня 2021, 13:03
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 109-А
Обсуживаюсь в этом банке уже больше 10 лет и очень доволен.
Были разные случаи, но всегда приходит на помощь команда профессионалов.
Спасибо, что делаете мою жизнь лучше.
Nazartt 26 жовтня 2021, 12:33
Відділення за адресою: Тернопіль, майдан Волі, 4
При купівлі штампованого слитка золота, касир повідомив що є можливість його продажу у Київському відділені.
При спробі продажу його через деякий час, банк сказав що вони не купують власне золото, а при спробі продажу у інших банках-звучить відмова, що золото більш сувенірне!!!
Не рекомендую нікому купляти тут дорогоцінні метали!
kaniaspiukraine 9 травня 2021, 10:21
Поздравляем коллектив Киевской дирекции Рада банка с ДНЕМ ПОБЕДЫ!
Благодарим за профессиональный подход к вопросам и теплое отношение к клиентам.
Руководство агрохолдинга КАНИА СПИ ЮКРЕЙН ПСП СЛАВУТИЧ
vitalijwww 18 березня 2021, 18:17
Худшего банка я не встречал. Мне на зарплатную карточку были перечислены денежные средства. Сумма зачисленных денежных средств была видна на карте, это было подтверждено SMS уведомлением. Но, перечислить на карту другого банка я не смог. Я обратился на горячую линию банка, где мне втирали, что этими денежными средствами я могу расчитываться в магазине и снимать наличными. Перевести средства на карту другого банка я могу только по истечению трех рабочих дней. Если денежные средства зачислены на карту с другой карты украинского банка, то почему я не могу их перевести на карту другого банка в тот же день? Дырявый банк, обслуживанием не доволен.
AnNesterenko 24 грудня 2020, 13:32
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Хрещатик, 223/1
Час обслуговування вказаний на сайті банку:
Відділення № 23
Черкаси, вул. Хрещатик, 223/1

Пн-Пт 09:00—18:00 Каса: Пн-Пт 09:00—17:45
(Обслуговування юридичних і фізичних осіб; випуск та обслуговування платіжних карток; відкриття та обслуговування зарплатних проектів; депозити(гривня, валюта), РКО, валютні операції(купівля, продаж, обмін), ПЕРЕКАЗ ГРОШОВИХ КОШТІВ, прийом комунальних платежів, продаж пам`ятних монет, надання в оренду індивідуальних банківських сейфів.)

Ситуація:
Необхідно було отримати грошовий переказ через Western Union, о 17:20 в понеділок виявилось, що операцію провести не можливо, оскільки: «система вже(5.20pm) не дозволить провести операцію». Так і хочеться запитати, хіба «система» не знає робочий час банку!!! Це при тому, що раніше здійснювала таку операцію в цьому банку і була вже зареєстрована. В інших країнах таких ситуацій з системою не виникало, очевидно, справа не в системі WU, а в системі банку. Внаслідок таких невідповідностей втрачено не лише час, а й кошти(оскільки в Україні курс змінюється не те щоб щодня, а й щогодини), не кажучи вже про незручності і неприємний осад, що залишився від такого досвіду.
Мало того, що робочі дні/години більшості банків України надзвичайно незручно співпадають з «офісним» робочим часом більшості працівників підприємств, організацій, структур та ін., так ще й в даному випадку не відповідають дійсності.
З’являється відчуття неповаги з боку РАДАБАНК до своїх клієнтів та їхнього часу, хоча раніше залишалася задоволена співпрацею з цим банком/відділенням.

Сподіваюсь, що РАДАБАНКом будуть прийняті заходи щодо врегулювання невідповідностей в своїй роботі, якщо не для клієнтів, то щоб запобігти втраті клієнтів.
Nastia0506 30 жовтня 2020, 5:59
Вчера перевела со своей карты на карту другого банка, деньги, идут вторые сутки. И это вы вчера позвонили и сказали, что мы все исправили, и багов больше не будет. Вы не умеете работать.Ваш банк, самый худший банк. Так вот сейчас пришла очередная смс, что ваш запрос забракован. Это вы там все бракованные, и очень жаль повторюсь, что не могу от вас избавится, так как привязана к ней ЗП.
Проблемы с данным банком возникли ещё на начальном этапе при получении физической карты, которая хочу заметить стоит 75 гривен (в отличие от других банков где она бесплатная )Итак делали мне ее целый месяц, что является само по себе абсурдом, так как не вижу никаких проблем выдавать ее сразу. Второй очень существенной и неприятной неожиданностью стало то что при любой операции (даже между картами радабанка )снимается комиссия, и третье это то что любой перевод денег осуществляется в течении трёх банковских дней, то есть если вам необходимо срочно перевести деньги с карты на карту, если не дай бог у вас кредит, дабы не капали проценты, раньше трёх дней зачисления денег на карту не ждите.В общем мой вердикт обходите стороной этот банк, категорически не рекомендую, иначе головная боль вам обеспечена, а я в свою очередь закрыла карту данного так сказать «банка»и прекратила с ними всякое сотрудничество.
380665322055 30 вересня 2020, 15:15
Возникла самая банальная проблема с пополнением номера телефона в мобильном приложении. Я ранее мигрировала с Водафон на Киевстар не меняя номер — в этом банке теперь не могу пополнить счет он-лайн! Все потому — что пополнение проходит по коду оператора! То есть если код «066» — для банка это автоматически ВОДАФОН!
Плюс очень огорчила некомпетентность оператора колл-центра — при первом звонке сказали, что все проведется и пополниться и мне не надо переживать, а после того как платеж на пополнение номера был возвращен оператор ответил примерно следующее «может в другой стране у вас Киевстар, а в Украине код „066“ — это Водафон»…
Фёдор Ламейко 25 серпня 2020, 10:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Межигірська, 28
Могу сказать, что на данный момент у меня хорошие впечатления от обслуживания в этом банке. По крайней мере в отделении на Межигорской. Персонал вежливо общался, не сильно старался мне навязать какие-то услуги, когда я карту оформлял себе. Пытались конечно предложить доп услуги, но когда я отказывался, не настаивали.
Карту я себе оформил Mastercard Gold, ей тоже полностью доволен. По условиям использования она мне нравится. Консьерж сервис есть, мастерпасс, пейпас хорошо работает, бонусная программа довольно неплохая.
В общем, пару месяцев ей пользуюсь и пока нет никаких проблем.
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 серпня 2020, 16:38
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 26.08.2020).
Cergio333 21 серпня 2020, 15:15
21.08.2020 посетил отделение радабанк на проспекте Поля. Был приятно удивлен отсутсвием очереди. Вежливая сотрудница банка быстро решила проблемку с картой, за что я ей очень благодарен. Буду рекомендовать этот банк знакомым.
0958735633 12 серпня 2020, 12:50
Плюсы:
Удобное и быстрое смс информирование
Без комиссии оплачиваю коммуналку
Наличие моб. приложения
Минусы:
смс – 6 грн в месяц
мало банкоматов
Учитывая, что наличкой пользуюсь редко, мне все подходит. А там каждый сам решает )
igorustr 28 липня 2020, 14:23
Відділення за адресою: Львів, вул. Степана Бандери, 21
Більше 500 $ продати в касі неможливо. Хоча курс піднявся годину назад. Пробував неодноразово. В цьому явно є умисел касира чи адміністратора. Якісніше підбирайте співробітників. Із-за них Ви втрачаєте прибуток.
Nastia0506 18 липня 2020, 14:18
Банкоматы больше 1000 не дают, овердрафт( кридитный лимит подключают втихаря на ЗП карту, и по не знанию можешь и снять с карты и просто скупится. Сразу проценты не снимают за кредитные деньги, если кинулся не поздно, и вернул деньги на овердрафт, не расслабляйся ( проценты накинут через пару дней, и опЯть на карте будет минус состояние.) Деньги жду уже неделю, пока обнулится долг. Это самый ***банк в моей жизни. Операторы толком ничем помочь не могут, все отсылают на отделение.
Головна / Банки України 🏦 / Радабанк 💰 / Відгуки про Радабанк 📝