Нав’язується страхування

nibbanka 17 вересня 2021, 12:39
«ВсеКарта» цього банку має оформлюватися безплатно, але на практиці мені нав’язали оплату страхування у якійсь фірмі «АСКА-Життя» «EWA», на яке я не погоджувався. Коли я написав у підтримку банку, мені відповіли, що згідно з даними їх перевірки, ніякого страхування мені взагалі не оформлювалося. Тобто людей при оформленні цієї карти примушують платити якійсь лівій фірмі за повітря.
ПУМБ
17 вересня 2021, 13:21
Вітаємо! Згідно з умовами, відкриття та обслуговування дебетової картки «всеКАРТА» абсолютно безкоштовні. Страхові послуги, які пропонуються у відділенні, є додатковими та оплачуються 1 раз в рік, сума страховки залежить від виду страхування: «Туристичне страхування»; «Автоцивілка»; «Послуга від шахраїв» та інші.
Будемо раді розібратись в ситуації та перевірити коректність обслуговування з боку наших колег. Після повної перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок в особистих повідомленнях.

Три літри
Три літри
17 вересня 2021, 13:21
Если банк навязал тебе какое-то страхование то у тебя на руках должен быть договор о страховании. Есть договор?
22 вересня 2021, 18:19
В том-то и дело, что специалистка банка, ничего не объясняя, сначала сразу направила на оплату, а потом между делом дала в свернутом виде незаполненный бланк договора страхования. Уже позже, прочитав квитанции оплаты и бланк договора, я понял что к чему. Так что у меня остался только бланк договора — который я, впрочем, и не мог подписать, так как его условия мне никак не подходят.
kingcity
kingcity
19 вересня 2021, 20:49
Скоріш за все самодіяльність працівників відділення. Мені ВсеКарту оформили безкоштовно і ніяких страховок не нав`язували.
22 вересня 2021, 18:20
Згоден, скоріше за все, самодіяльність.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ