VanR 17 жовтня 2021, 0:47
Guten Abend!
Дуже задоволений обслуговуванням під час оформлення іпотечного кредиту.
Плюси:
1. Почув рекламу про 11%-вий кредит по радіо. Реальні умови повністю співпали з рекламою й інформацією на сайті.
2. Банк — один з декількох видає кредити для купівлі будинків, а не тільки квартир. (Під час вибору банку з’ясував, що це рідкість).
3. Банк — один з двох бере в іпотеку будинок на землі, яка зараз перебуває в оренді. (Під час вибору банку з’ясував, що це велика рідкість). Так, з-за цього підписали додаткову угоду, і це нормально/логічно. Але ж більшість банків, почувши про оренду, казали «сразу нет».
4. Обслуговання під час видачі кредиту було найкращім серед 10+ українських банків, де був/є клієнтом. Фактично менеджерка, Оксана Семерак, здійснювала супровід 24/7.
5. Більшість довідок, потрібних для видачі кредиту, були прийняті в електронному вигляді.
6. Дуже оперативно вдалося змінити суму кредиту вже на завершальній стадії видачі.
7. Банк запропонував дуже адекватних (умови обслуговання, розцінкі) нотаріуса й страхувальника.
8. Фактично менеджерка й нотаріус взяли на себе всю підготовку й координацію під час підписання всіх документів з продавцем, банком, страхувальником.
9. По запиту затвердили додатковий овердрафт протягом двох годин.
Мінуси:
Насправді їх не було!
Але ж по класиці надання фідбека :-) треба щось вказати для покращення сервісу:
Якщо залишаєш питання на сайті, то телефонують тільки один раз. Якщо не зміг прийняти дзвінок, другий раз не дзвонять і перетелефонувати неможливо (номер не працює на прийом).
В цілому: дуже рекомендую!
18 жовтня 2021, 18:47
Guten Tag!
Щиро вдячні за розлогий, відвертий відгук. Висока оцінка клієнтів — найкраще підтвердження наших принципів якості й прозорості.
Зв'язатися з нами ви можете за номерами: 0800500990, 0445901000 або Skype: procreditbank_ua у робочі дні з 9:00 до 18:00. Ваші зауваження щодо зворотного зв'язку також врахуємо.
Бажаємо затишку в новій оселі :)
Oleksandr Zhuravlov 7 жовтня 2021, 0:39
Дуже задоволений співпрацею з Прокредит банком, який запропонував цікаві умови кредитування та в стислий час знайшов можливість видати кредит. А потім ще запропонував ще більш цікавіші умови. Всі витрати при отриманні кредиту прозорі, неочікуваних сюрпризів не було і сподіваюсь не буде))
Дуже дякую співробітнику банку Ірині Кравець за вчасну та професійну підтримку та підготовку документів.
У мене тільки одне зауваження щодо зручності погашення кредиту. На скільки зрозумів погашення наперед можна зробити тільки по окремій письмовій заяві від клієнта до банку. Це не дуже зручно. Все інше було чудово.
7 жовтня 2021, 18:34
Guten Tag!
Олександре, раді, що ви оцінили нашу любов до прозорості та зручності.

Дійсно, наразі дострокове погашення кредиту можливе лише після письмової заяви клієнта. Дякуємо за ваш відгук, ми візьмемо його до уваги.
xikc 6 жовтня 2021, 14:43
Розумію, що це так і має бути згідно законодавства ща з серпня місяця… Але стикнувся, що не всі банки працюють з Дією! Треба було швидко зробити платіж, тому зайшов в перший банк, ним виявися Сбербанк (той що Росії) — але вони досі не приймають докумети в Дії!!! Ну воно і зрозуміло, що їм закони України… Тому далі зайшов у Прокредит — тут ніяких прблем, все швидко, привітно і сучасно. Звісно, що так і має бути, але на контрасті це дуже помітно!!! Теж банк з закордонним капіталом, але підхід до роботи на 100% відрізняється!
6 жовтня 2021, 18:48
Ми завжди прагнемо діяти винятково в рамках чинного законодавства України.
І йдемо в ногу з часом ;)
IhorPl 1 жовтня 2021, 17:41
На днях приобрел дом в ипотеку от Прокредита. Рассмотрев программы от всех банков, решил остановиться именно на этом, за счёт очень лояльных условий — и не прогадал. Отдельно хочется отметить профессиональную поддержку сотрудников на всех этапах и готовность проконсультировать даже в нерабочее время. Несколько раз покупка была на грани срыва из-за моих и продавца недочётов и ошибок. Но, благодаря действительно индивидуальному подходу и готовности банка идти на встречу клиенту — все получилось.
Разительное отличие — это то, что у банковских работников Прокредита нет слепого желания «впарить» клиенту условия подороже, в отличие от других банков. Видно, что Прокредит дорожит своей репутацией и каждым клиентом, и рекомендует те условия и варианты, которые будут наилучшими для клиента, пусть даже и возможно где-то на невыгодных для себя как банка условиях.

Отдельная благодарность сотрудницам банка: Анне Гиптенко и Лесе Тарасович за профессионализм и готовность входить в положение клиента. Благодаря им — я теперь счастливый обладатель собственного дома)
4 жовтня 2021, 17:36
Guten Tag!
Дякуємо за відвертий відгук, Ігоре. Ретельність нашого підходу дозволяє нам добре розглянути кожну історію клієнта та забезпечити йому надійний сервіс.
Saneko1 29 вересня 2021, 8:25
Терміново вирішив взяти іпотечний кредит. Спочатку звернувся до великого державного банку, в якому відкриті мої рахунки. Але за два тижні, незважаючи на багаторазові звернення, справа залишилась на місці. На сайті Мінфіну знайшов Прокредит Банк. Прочитав відгуки, зателефонував і за декілька тижнів обрана квартира стала моєю. Дуже комфортно, обслуговування зрозуміле та приємне. Особливо дякую Ірині Кравець за швидке вирішення всіх питань.
29 вересня 2021, 17:41
Guten Tag!
Раді, що виправдали ваші очікування.
Вітаємо з новою домівкою.
29 вересня 2021, 11:15
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 29.09.2021).
tmp8765 28 вересня 2021, 17:39
Хочу висловити велику подяку співробітникам банку Олена Томка та Аліна Старченко. Все було зроблено на найкращому рівні, моя хоч і нестандартна угода була погоджена і проведена, в усіх питаннях було знайдено рішення і компроміси, на всі питання відповідали вчасно і вичерпно.

Результатом залишилися задоволені всі учасники угоди
29 вересня 2021, 17:40
Дякуємо за ваш відгук.
Ми завжди відкриті до цікавої співпраці.
1 жовтня 2021, 8:45
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.09.2021).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
antraymel 28 вересня 2021, 14:15
Нашла Прокредит через рейтинг надежных банков. Обратилась за кредитом, так как подошли условия договора — процентные ставки невысокие и нет никаких подводных камней. Советую этот банк, так как работники всегда готовы уделить клиентам время и проконсультировать по всем вопросам.
28 вересня 2021, 19:33
Guten Tag!
Дякуємо за довіру. Надійність — наша стихія. Ваш німецький банк.
1 жовтня 2021, 8:44
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.09.2021).
falconnen 28 вересня 2021, 10:52
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Нещодавно оформлював іпотечний кредит в Прокредит банку.
Прозорі умови кредитування, без прихованих комісій, чи завищених тарифів страхування предмету іпотеки.
Гарна робота співробітників банку, зокрема Ірини Кравець, за що їй окрема дяка.
Рекомендую співпрацю з цим банком!
28 вересня 2021, 19:32
Щасливі чути, що вам усе сподобалося. Розраховуємо на приємну співпрацю.
30 вересня 2021, 14:33
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 30.09.2021).
Bohdanaks 28 вересня 2021, 9:04
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Робота банку залишила позитивні враження. Починаючи з консультації менеджера закінчуючи підписанням договорів.
Кваліфікована консультація щодо умов, допомога в зборі документів, пунктуальність та конструктивність під час зустрічей та укладенні угод, хороший супровід та готовність допомогти при виникненні будь-яких питань.
Співпрацею задоволена.
28 вересня 2021, 19:29
Guten Tag!
Робота нашого банку базується на прозорості та ефективності. Дякуємо, що оцінили це.
samval0007 28 вересня 2021, 1:34
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Вперше скористався послугами Прокредит банку. Сподобалось чіткі і прозорі умови кредитування. Ніяких прихованих комісій, які нажаль, звичні для інших банків.
Співробітниці Прокредит банку, Гіптенко Анні, подяка за оперативність та професіоналізм.
28 вересня 2021, 19:27
Вітаємо з новим починанням!
Вашу подяку Анні передамо.
ArtB 27 вересня 2021, 13:08
Відділення за адресою: Харків, вул. 23-го Серпня, 43
Была необходимость в оформлении кредита на ремонт загородного дома. О банке узнал случайно, заполнил онлайн заявку на кредит, после этого со мной связался специалист банка Марина Кара (отдельное ей спасибо). Все вопросы были решены оперативно в онлайн режиме, так же было потрачено минимальное время на оформление кредита в отделении банка. На мой взгляд их предложение по беззалоговому кредиту на данный момент лучшее из предлагаемых на рынке.
27 вересня 2021, 19:01
Guten Tag!
Завжди раді підтримати хороші ідеї. Ваш німецький банк.
27 вересня 2021, 16:17
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 27.09.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
ch07 20 вересня 2021, 11:33
Воспользовались услугой ипотечного кредитования в Прокредит Банке. Приятно удивило быстрое рассмотрение заявления, прозрачные условия и приемлемая реальная процентная ставка. Спасибо большое нашему менеджеру Марине за сопровождение кредита и предоставление полной информации.
20 вересня 2021, 17:52
Ми з Мариною завжди раді долучитися до появи нової домівки. Бажаємо затишку вашій оселі!
Irynaost1308 13 вересня 2021, 8:25
Рекомендую Прокредитбанк як один з найкращих банків для отримання кредитів. Прозорі умови, чудове обслуговування, ввічливий персонал, доступна інформація, все просто і зрозуміло. Оформили іпотеку на вигідних умовах, швидко, без зайвих витрат і скритих платежів. Особлива подяка співробітниці банку Олені Томці за високий професіоналізм, уважність, витрачений час на консультації і слушні поради. Маємо вже достатньо великий досвід в отриманні кредитів, і поки що, можемо відмітити, що Прокредит банк у нас на 1-ому місці в рейтингу.
13 вересня 2021, 18:51
Guten Tag!
Ірино, дякуємо, що так високо оцінюєте нашу роботу. Ваш німецький банк.
15 вересня 2021, 17:52
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 15.09.2021).
KuzmenkoK 10 вересня 2021, 6:59
Выбирал банк Для ипотечного Кредитования,
Выбрал ProCredit банк и ни разу не пожалел!
Высокий профессионализм, в том числе хочу отметить кредитного менеджера Аллу.
Чёткий и понятный список Документов.
В течение нескольких дней рассмотрели заявку, выдали гарантийное письмо.
Когда уже были готовы документы на дом, течение 10 дней организовали сделку.
Нет скрытых комиссий, все чётко и ясно.
Сделку провели в отделении, пригласили нотариуса, в удобной переговорке.
Все заняло не более 3−4 часов.
Я очень доволен. Рекомендую!
10 вересня 2021, 21:26
Щасливі долучитися до появи нової домівки.
Дякуємо за відвертий відгук.
Belaya22 8 вересня 2021, 22:33
Спілкувалась з менеджером Мариною що до отримання потреб кредиту та відкриття рахунків в банку. Умови по кредитування — супер! Все дуже прозоро, без схованих платежів.
Все дуже сподобалось!
Планую відкриття рахунків.
9 вересня 2021, 16:32
Guten Tag!
Ми любимо простоту, прозорість та приємно дивувати нашими умовами :)
Будемо раді співпрацювати з вами.
yzizpfloc 7 вересня 2021, 20:24
Треба було поміняти валюту, по курсах на момент мене більш-менш влаштовував Прокредіт, та він був найближчим до мене, тому зупинився на ньому, хоч в іншому банку був кращий курс, та не хотілося з грошима їздити туди-сюди.
Скористався зручною функцією «Забронювати візит» — так як це було 10:00, передзвонили доволі швидко, обговорили деталі і в той же день обміняв гроші без черг та нервів. Не знаю як з іншим, не був їхнім клієнтом, проте в цьому випадку мене все влаштувало!
8 вересня 2021, 15:35
Guten Tag!
Дякуємо за щирий відгук. Ми цінуємо ваш час, тому пропонуємо також багато послуг у режимі онлайн.
Elenagolina86 2 вересня 2021, 23:08
Відділення за адресою: Харків, вул. 23-го Серпня, 43
Благодарность ProCredit bank за кредит, очень желаемый и необходимый нашей семье!!! После сбора всех необходимых документов, кредит был выдан быстро и очень компетентно!
Сотрудники банка очень вежливы и клиентоориентированны!!! Мы очень рекомендуем ProCredit bank в решении вопросов денежного характера. Быстро. Четко. Вежливо и по делу! Спасиибо Вам, ProCredit bank! Вы — лучшие!!!
3 вересня 2021, 17:11
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Ваш німецький банк.
minchukv 1 вересня 2021, 11:22
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Стал несколько месяцев назад клиентом этого банка. Открыл счёт ФОП и физлица. Только положительные эмоции. То что в других банках занимало дни, здесь решается оперативно в течение нескольких часов или простого звонка. Современные. Очень клиентоориентированные. Рекомендую.
1 вересня 2021, 17:18
Guten Tag!
Раді, що ви оцінили наші умови та переваги, як для фізичних осіб, так і для ФОП. Якісне обслуговування — це наша запорука тривалої співпраці.
Oksi25 26 серпня 2021, 11:12
Картою цього банку майже не користуюсь, тільки для обміну валюти. В них доволі вигідний курс, обмінюю в мобільному додатку.
26 серпня 2021, 18:26
Guten Tag!
Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди відкриті до співпраці й будемо раді розповісти про переваги користування нашою карткою.
SerhiiVostrikov 19 серпня 2021, 15:59
Брав іпотеку на придбання житла на вторинному ринку. Дуже довго шукав банк з нормальними умовами іпотеки, без купи комісій і додаткових умов. І знайшов Прокредит Банк, але знайшов, можна сказати, дещо випадково, бо за запитом у гуглі «Іпотека Україна», Прокредиту не було на першій сторінці. Натрапив на їх умови у виданні «НВ».
Тому раджу банку дещо попрацювати над рекламою в інтернеті :)
За допомогою форми на сайті залишив заяву на отримання кредиту і вже наступного дня зі мною зв’язалися і ми почали працювати. Щодо термінів, то від часу мого першого звернення в банк і до видачі кредиту пройшло 2 тижні, тобто досить швидко, бо іноді виникали затримки не з вини банку. Щодо умов, то досить лояльні у порівнянні з іншими банками, відсоткова ставка нижча за інші банки (у мене 11%), з додаткових комісій — 1% від вартості житла комісія банку + 500 грн., страхування житла (були запропоновані різні страхові компанії з яких можна було обирати, я обрав найдешевший варіант) — 0,1% вартості кредиту, послуги нотаріуса з оформлення іпотеки.
Мій менеджер — Очіченко Алла, їй особлива вдячність, завжди була на зв’язку, завжди ввічливо, оперативно і зрозуміло відповідала на усі мої питання (а їх, як розумієте було дуже багато). Багато в чому саме завдяки їй взяв кредит у цьому банку.
Зважаючи на все вище сказане, дуже рекомендую цей банк усім.
19 серпня 2021, 19:18
Guten Tag!
Сергію, дякуємо за щирий та розгорнутий відгук. Нам приємно долучатися до появи ще однієї домівки — від першого знайомства до відповідей на всі ваші питання.
Вашу пораду також врахуємо :)

Курс валют в Прокредит Банк

Курс валют в Прокредит Банк