Bulahovskij724 11 січня 2022, 9:26
Впечатления первые очень хорошие. Интернет банкинг на высоте. Открыли счет FlexSave. Условия устраивают.
12 січня 2022, 11:01
Добрий день, дякуємо за відгук. Завжди раді новому співробітництву.
Александр Безносенко 28 грудня 2021, 13:59
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Брал ипотечный кредит в этом банке. Хочу отметить профессиональный подход менеджера Аллы Очиченко и всех сотрудников банка, с которыми сталкивался в процессе выдачи. Ставлю 5 звездочек за высокую скорость реакции на мои вопросы, максимальную клиент ориентированность и высокий уровень профессионализма. Все прошло быстро и гладко.
28 грудня 2021, 16:01
Яка радість бачити задоволення від нашої роботи!
Ми передамо ваші слова Аллі.
Shvetsov 24 грудня 2021, 19:21
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Брал ипотеку. Отличное обслуживание. Процесс занял порядка двух месяцев, все было на высоком уровне. Обслуживал менеджер Алла.
Ей отдельное спасибо!
LKSobolev 17 грудня 2021, 16:19
В банке дорогое обслуживание.
Рекомендую тем, кому важна работа в безналичном режиме без привязки к отделениям
20 грудня 2021, 10:32
Guten Tag! Дякуємо за відгук.
Ми дотримуємося прозорості та чесності у своїй роботі — тому фіксована місячна вартість нашого тарифу передбачає пакетне обслуговування без будь-якої додаткової плати за окремі сервіси.

До пакета послуг входять:
— перекази з картки на картку;
— перекази коштів у гривні на рахунки фізичних або юридичних осіб;
— зняття коштів з банкоматів по всій території України;
— відсутні комісії за зарахування коштів на рахунок клієнта тощо.

Більш детально про всі тарифи та послуги, які можете отримати, Ви можете подивитись на нашому сайті: https://www.procreditbank.com.ua/fees-and-terms-of-service.
Наталія Логвінська 11 грудня 2021, 23:39
Працюю з ПроКредитом вже, мабуть, більше 12ти років. Спочатку був зарплатний проект на роботі, потім відкривала особисті поточні та депозитні рахунки. Завжди була задоволена сервісом.
Тому, коли в червні 2021 року з«явилася потреба в іпотечному кредитуванні, я в першу чергу звернулася до ПроКредит Банку. Тим більше, що, проаналізувавши умови іпотечного кредитування інших банків, зрозуміла, що ПроКредит мені підходить краще за інші.
Хочу сказати, що я не помилилася у своєму виборі. Максимально простий і зрозумілий пакет документів, цілком зрозумілі і прозорі умови кредитування, швидке рішення кредитного комітету. Також дуже приємне враження від роботи менеджера Али Очіченко, яка була моїм куратором. Максимально ввічлива, професійна, клієнтоорієнтована.
13 грудня 2021, 12:09
Наталіє, дякуємо за довіру та вітаємо із вдалою угодою. Таке довгострокове співробітництво – кращий показник якості нашої роботи.
Відкривав сьогодні рахунок за дорученням. Задоволений обслуговуванням співробітників ПроКредиту, зокрема Марина Кара протягом декількох місяців супроводжувала підготовку, дуже допомогала із процесом погодження доручення та з інших питань.
У відділенні на Великій Васильківській все зробили швидко та добре.
Завдяки такій злагодженій роботі працівників залишаються тільки приємні спогади від обслуговування у цьому банку. Це п‘ять!
10 грудня 2021, 23:13
Артеме, дякуємо за відгук. Для нас велика радість бачити вашу задоволеність від нашої роботи.
Мінфін
Відповідь адміністратора
10 грудня 2021, 11:51
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 10.12.2021).
ZannaLulko 2 грудня 2021, 10:25
Быстро открыла счет онлайн. Задержек за банком не было. e-Banking работает отлично. Операторы вежливые. Впечатляет))
2 грудня 2021, 18:00
Ми любимо вражати приємно, дякуємо за відгук.
Мінфін
Відповідь адміністратора
4 грудня 2021, 18:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.12.2021).
YNP 1 грудня 2021, 11:50
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Уже больше года являюсь клиентом банка как физическое и юридическое лицо.
Всем довольна.
Условия по ипотека на мой взгляд самые лучшие и прозрачные.
1 грудня 2021, 17:50
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви з нами та високо оцінюєте наші послуги.
Max19 30 листопада 2021, 11:11
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Специалисты Прокредит Банка, очень ответственные и являются высокими специалистами в своей отрасли. Сделку проводят в чётко оговорённые сроки
1 грудня 2021, 10:34
Ми завжди прагнемо діяти винятково за домовленістю. Якісне обслуговування — це наша запорука тривалої співпраці.
alexbelnote5 29 листопада 2021, 21:34
Відділення за адресою: Одеса, вул. Разумовська, 10/12
Когда в государственных банках отказывают в обслуживании только потому, что ты являешься представителем госслужбы — это Украина.
Когда коммерческий немецкий банк в Украине идёт навстречу, пересматривая свои ограничения — это ПроКредит Банк.
Благодаря индивидуальному подходу сотрудников Банка, в частности таких, как Марина Кара, и её коллег, их самоотверженности и нацеленности на результат ради Клиента, готовности бороться за индивидуальные условия для Клиента у Правления — можно получить обслуживание на должном уровне в Банке, который хоть и немецкий, но всё же отечественный, ибо Банк это в первую очередь Люди, которые в нём работают, а потом уже всё остальное.
На первый взгляд завышенные требования — оказались не такой и большой проблемой, т.к. всегда можно что-то чем-то заменить, а дополнительные условия не являются обременяющими.
Максимальная прозрачность условий, детальная проработка всех продуктов Банка — это про этот Банк.
Вполне достойные приложение и интернет-банкинг, работающие с высокой скоростью и обладающие всем необходимым функционалом без перенасыщенностью бесполезных услуг, которыми почти никто не будет пользоваться.
Из минусов, конечно, количество отделений и банкоматов. И если первое не особо критично, т.к. почти всё решается онлайн, то для тех, кому нужно много налички — будет некомфортно, ибо в банкоматах других банков можно получить крайне мало. Но с повальным переходом всех и вся в онлайн — наличка останется только для тех, кому есть что скрывать.
P. S. Те, кто считает, что плата за обслуживание высокая — посчитайте, сколько Вы тратите на всякие комиссии, и сколько «откатывает» за Вас работодатель (если это зарплатный проект), сколько нужно заплатить за всякие выписки и прочее, чудесным образом получится, что абонплата это выгодное и прогнозируемое решение.
1 грудня 2021, 11:53
Guten Tag! Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми раді, що в співпраці з нами Ви відчули наш підхід до роботи з клієнтом та оцінили прозорість нашого сервісу.

Так, кількість банкоматів та відділень обумовлена тим, що ПроКредит Банк, як і весь світ загалом, багато років втілює сashless-модель функціонування та стратегію дистанційного онлайн обслуговування, відсутність мережі відділень дозволяє робити онлайн сервіси якіснішими та комфортнішими.
KhokhlovAnton 29 листопада 2021, 21:31
Співпрацював з цим банком з 2016 по 2018, потім по роботі перейшов на обслуговування іншим банком.
Але зараз у 2021 постало питання кредитування, і звернувшись до ПроКредіту, був дуже приємно здивований клієнтооріентуванням) Підказали усі нюанси, на пошту надіслали документи, але, краще напевно у відділені заповнювати) бо є пункти які просто не зрозумів (бо не банкір)) тому можливо або спростіть форму яку треба заповнювати, або більше коментарів до полів допомогло б.
Після того як визначився з сумою, звернувся до спеціаліста, Ірина Кравець, я Вам дуже вдячний за допомогу і роз’яснення всіх нюансів і допомогу в оформлені.
Що ще приємно здивувало, те що є індивідуальний підхід, тобто була якась помилка у підписах, і щоб перепідписати документи у зручне для мене місце під'їхав співробітник банку і все було зроблено.
Дякую вам за такий сервіс, порадив вас своїм друзям і буду далі співпрацювати з вами.
1 грудня 2021, 11:54
Щасливі бачити, що Ви задоволені якістю нашої роботи. У разі виникнення труднощів із заповненням форми, наші фахівці завжди готові проконсультувати по телефону або відеозвязку.

Дякуємо за відгук та рекомендацію.
haati4ka 23 листопада 2021, 14:17
Обслуживаюсь в банке 5 лет и честно, особо не планировала ничего менять, но за последнее время очень разочаровалась в Прокредите…
Первое неудобство — сокращение отделений и банкоматов. Первое вроде можно заменить достойным онлайнбанкингом… Но он не дотягивает до уровня того же моно или Приват24… и очень недотягивает.
Второе… недавно столкнулась с проблемой — банкомат банка-партнера не вернул карту, когда снимала деньги. Чужие карты они при инкассации не возврщают… Пришлось идти в Прокредит — платить (!!!) за перевыпуск карты и ждать 2 неделли ее изготовления…
Это вроде ок было лет 5 назад… но в 2021 — дичь, как по мне… Нужно шагать в ногу со временем!
24 листопада 2021, 13:47
Добрий день, нам прикро втрачати Вас як клієнта після довгої співпраці. І нам шкода, що у Вас стався інцидент із банківською карткою. Проте ПроКредит Банк не несе відповідальності за дії інших банків, в такому випадку проходить класична процедура відновлення картки за ініціативою клієнта. Зауважимо, що перевипуск картки також можливий дистанційно без необхідності відвідування відділення.
Ознайомитись із тарифами та умовами обслуговування можна тут: https://www.procreditbank.com.ua/fees-and-terms-of-service/

ПроКредит Банк уже давно втілює стратегію дистанційного онлайн обслуговування. Більш того, відсутність мережі відділень допомагає нам зробити наявні онлайн сервіси якіснішими та комфортнішими для наших клієнтів. Приміром, ми пропонуємо відеоконсультації зі спеціалістом банку в сучасних зонах самообслуговування ТРЦ Києва з 11:00 до 19:00 7 днів на тиждень. Детальні адреси та назви ТРЦ ви знайдете за посиланням: https://www.procreditbank.com.ua/branches/.
radosh 11 листопада 2021, 10:10
Досить тривалий час я чув від своїх знайомих дуже схвальні відгуки про Прокредит банк та їхні пропозиції стати його клієнтом, але мене зупиняло небажання витрачати на це час та відносно висока плата за обслуговування рахунку. Нарешті, коли я дізнався, що Прокредит пропонує кредит на ремонт на неймовірно вигідних умовах, я зробив цей крок. І, як не дивно це звучить, отримав від цього задоволення :-) Перше і найбільше враження — це рівень обслуговування: увага, турбота, розуміння потреб і складнощів, готовність іти назустріч, ретельне роз«яснення і обгрунтування всіх умов та вимог банку. Друге, що вразило — це прозорість і в системі комісій і нарахувань, і в тому як це роз»яснюється і повторюється, щоб не було ніяких несподіванок і непорозумінь. Третє — це швидкість і організованість, з якою все відбулось. Попореднє позитивне рішення про можливість кредитування було прийняте менше ніж за добу, все інше, аж до переказу кредитних грошей на мій рахунок, відбулося зі швидкістю, на яку був здатен саме я у підготовці документів та зручній даті візиту до банку. Ну і, звичайно, четверте — це чудові умови кредиту, та і плата за обслуговування рахунків також, насправді невеліка, якщо врахувати відсутність комісій практично на усі операції та хороший відсоток депозиту на вимогу. Дуже радий та щиро вдячний.
11 листопада 2021, 16:54
Добрий день! Щиро вдячні за розлогий, відвертий відгук. Ми завжди раді новій співпраці. Такі відгуки тільки підтверджують правильність обраного нами підходу до роботи з клієнтами.
mrZeor 3 листопада 2021, 9:59
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Являюсь клиентом уже 9 мес… Что могу сказать: операционисты всегда приветливы, всё терпеливо объяснят-подскажут. В отделении чисто, нет толпы, хороший ремонт (привет Ощадбанку))))))). Продуктов действително не много, но как по мне, те, что есть — оптимальны и просты. Нет 500 скрытых условия и тд… КЦ кстати тоже очень даже компетентен (обращался 1 раз, может попал на такого консультанта).
4 листопада 2021, 9:45
Доброго дня, дякуємо за відгук. Робота нашого банку базується на ефективності, простоті та прозорості. Ми раді, що Ви оцінили це.
andriyKG 29 жовтня 2021, 14:38
Хотелось бы сказать простое человеческое СПАСИБО и поставить заслуженные 5* за невероятную клиентоориентированность. Иногда казалось, что это не мне, а Наталье Осиповой (девушка в службе поддержки) нужно было открыть валютный счет и заплатить по счету. В отделении на площади Л. Толстого, спец банка, стояла рядом со мной и терпеливо подсказывала на какие кнопочки нажимать в терминале и поправляла мои ошибки. Пересмотрел в корне свое отношеине к этому банку. Так что Данке Шон!!!
29 жовтня 2021, 19:17
Guten Tag!
Андрію, дякуємо за щирий відгук. Любимо приємно дивувати клієнтів.
A1exRu 28 жовтня 2021, 19:25
Під час ремонтних робіт у новому житлі стовкнувся із деякими фінансовими труднощами і вирішив взяти кредит у Procredit, щоб не затягувати ремонт на довгий срок. Від подачі заявки до отримання кредиту минуло лише декілька днів, всі документи подав онлайн, кошти отримав на протязі декількох хвилин після підписання договору. Всі умови, комісії, реальну ставку — менеджер пояснила декілька разів. Гроші можно використовувати за власним розсудом, навіть знімати готівку (а більшість ремонтних робіт все ще вимагають сплати готівкою).
З Procredit вже більше десяти років і в котрий раз впевнююсь, що зробив правильний вибір банку.
29 жовтня 2021, 14:46
Дякуємо Вам за довіру. Приємно, що Ви оцінили якість та швидкість нашого обслуговування. Довгострокове співробітництво — найкращий комплімент для нас.
Tanya21 27 жовтня 2021, 9:57
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 21-А
Вирішили все ж таки придбати нерухомість у іпотеку. Розглядали декілька варіантів де можна взяти іпотечний кредит, вирішили зупинитися на ПроКредит банку.
Сподобалось що не треба попередня присутність у банку, усі документи можна відправити менеджеру на розгляд в електронному вигляді. В банк ми приїхали тільки на оформлення та видачу кредиту.
Менеджеру Марині Кара величезне дякую за її тактовність, спокій, бажання допомогти в будь-який час.
Були деякі технічні моменти, що затягли час на видачу кредиту, але це все неважливо, тому що зараз ми вже маємо власне житло.
28 жовтня 2021, 9:11
Guten Tag! Тетяно, щиро дякуємо за Ваш відгук. Приємно, що Ви оцінили наш підхід до роботи з клієнтом. Радіємо, що наша співпраця посприяла придбанню житла. Ваш німецький банк.
obsencial 27 жовтня 2021, 9:56
Рассматриваю варианты для размещения депозита. Вот зашел на сайт Прокредита, посмотрел и прям захотелось отзыв оставить… Я так понимаю, банку депозиты не особо нужны… их всего 2, не лучшие условия по сравнению с конкурентами, так еще ж и нет сравнения этих двух (всего двух, Карл!!!) депозитов… кароче такое… явно их клиентом я не буду, хотя бы из-за такого неиинформативного сайта (именно в разделе депозитов, другие не смтрел)
28 жовтня 2021, 9:12
Guten Tag! Основні принципи нашої роботи — це прозорість та простота. Тому наразі ми дійсно пропонуємо лише два депозити для наших клієнтів. При цьому наші умови залишаються ринковими.
Ваше побажання щодо порівняльної таблиці врахуємо. Також ви завжди можете отримати відповіді на всі питання у наших спеціалістів: https://www.procreditbank.com.ua/branches/.
dmitrymurr 25 жовтня 2021, 12:58
Виникла необхідность в отриманні кредиту. Звернувся з заявою в декілька банків одночасно, досить швидко було вирішено зупинити свій вибір на Прокредитбанку.
Дуже сподобалась прозорість умов кредитування, вигідна відсоткова ставка, сервіс.
Хочу відмітити профсіоналізм менеджера Олеся, яка супроводжувала процес.
Банк має також простий та зручний мобільний додаток, де відображається вся необхідна інформація.
25 жовтня 2021, 13:51
Дмитре, дякуємо за вибір нашого банку. Нам приємно, що Ви оцінили прозорість та вигідність умов кредитування. Ваш німецький банк.
ValentynKa1984 18 жовтня 2021, 18:27
У жовтні оформив іпотечний кредит у ПроКредит Банку.
Особистий досвід:
1. Швидкість прийняття рішення — відмінно. Від моменту подачі заявки до рішення — пройшло 5 календарних днів. За тиждень, поки банк приймав рішення, я сумарно витратив часу на збір документів і подачу заявки 3−4 години зі свого боку.
2. Умови — відмінно. Враховуючи альтернативи, у моїй ситуації це був найкращий варіант. Є банки з номінально меншою ставкою, але з додатковими комісіями. В результаті виходило не дешевше і складніше по документам.
3. Простота угоди — відмінно. В день угоди на видачу кредиту у мене з дружиною в банку пішло 2 години на все. Ріелтор дуже здивувався і сказав, що це рекордно по швидкості.
Спасибі менеджерам Аллі і Аліні!
19 жовтня 2021, 18:02
Валентине, дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
Ми завжди раді новій співпраці. Ваш німецький банк.

Курс валют в Прокредит Банк

Курс валют в Прокредит Банк