Поки що розчарована

rybkagalina 16 квітня 2022, 11:59
Відкривала рахунок в євро, для отримання переказів, втулили ще й гривневий. Обіцяли зарахування переказу швидко, а по факту чекала майже тиждень. Розчарована.
Єдине, що не викликало нарікань — це кол центр, всі вічливі і намагаються допомогти.
Прокредит Банк
ProCredit 29 квітня 2022, 11:33
Добрий день, Галино!
Ми пропонуємо набір фінансових послуг, в який обов'язково входить гривневий рахунок. Вартість тарифу включає пакетне обслуговування без будь-яких додаткових плат за окремі сервіси. Тому Ви можете безкоштовно користуватися всіма перевагами гривневої картки: перекази з картки на картку, перекази коштів у гривнях на рахунки фізичних чи юридичних осіб, зняття в банкоматах по всій Україні, також немає комісії за зарахування коштів на рахунок клієнта тощо.

Зарахування надходжень в іноземній валюті здійснюється в день їх надходження відповідно до операційного регламенту за умови відповідності платежу вимогам чинного законодавства. В окремих випадках в рамках здійснення фінансового моніторингу банк може запитувати додаткову інформацію/документи по операції, і в такому разі проведення операції здійснюється після аналізу інформації/документів.

Дякуємо за високу оцінку роботи нашої клієнтської підтримки і сподіваємося, що подальша співраця справить на вас позитивне враження.

Ваш німецький банк.

Курс валют в Прокредит Банк