Надежда Постолатий 17 вересня 2019, 16:05
11.09 2019 года в конце дня на мою карточку в Приватбанке поступила пенсия в сумме 3512.09 грн, и через час эти деньги и плюс деньги с копилки были сняты со счета в сумме 4000 гривен не известным путем, на следующий день я обратилась в банк, заявку о хищении денег с моей карточки приняли заявка №14935746 от 12.09.2019 г. 14.09.2019г. получила отказ, написали в СМС обращайтесь в полицию для расследования. Мне 66 лет, я жду пенсию эту как бога, а нас таким путем еще и обворовывают.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 17:46
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
Дозвольте зазначити, що в подібній ситуації банк рекомендує звернутись в поліцію для написання заяви про шахрайство. Так як проведення розслідування та виявлення факту злочину(шахрайства) знаходиться в рамках повноважень правоохоронних органів. При надходженні запиту в банк, надається вся необхідна інформацію для проведення розслідування.
Александр Платонов 17 вересня 2019, 15:26
Відділення за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 21
Доводиться витрачати багато часу у черга як в касу так і до менеджерів. 17.09.2019 по ФОП працює одна людина!
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 16:51
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування та намагаємось мінімізувати необхідність звернення до відділення. Для цього активно розвиваємо мережу терміналів та банкоматів і вдосконалюємо онлайн банкінг. За необхідності Ви завжди можете звернутись в онлайн підтримку, щоб отримати відповіді на питання.
Илья Синкевич 17 вересня 2019, 14:54
Пополнил карту на определенную сумму через терминал, по факту зачислило на 1000 гривен меньше. Куда пропала 1000 не понятно! Позвонил в тех. поддержку, оператор начала что-то говорить про сбои… И что деньги буду возвращены только через несколько дней. На вопрос кто за эту ситуацию несет ответсвенность, получил ответ что «банк ответсвенности не несет». А кто тогда несет? Давно думал сменить банк…
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 16:47
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб розібратись в ситуації детальніше.
Yuri Boychura 17 вересня 2019, 14:16
По состоянию на 13.09.2019 на счету было 968 грн. На утро 14.09.2019 — 700 грн, позвонил в банк сказали в течении 3х дней вернут. Звоню на 3й день поинтересоваться как дела с возвратом, сказали что 16.09 до 12 дня все будет в порядке, поверил. Но… Через 10 минут приходит смс о списании средств в размере 97 грн, я в ***, звоню опять ну и стандартные отмазки система, все вернём. Закончил разговор и *** опять смс и другая сумма и уже я в минусе — 4 грн. Опять звонок и опять стандартные отмазки. Думаю фмг с ним подожду до 17.09 до 12 дня. И о Боги меня услышали, смс с минусовым балансом в — 277 грн. Этот *** гребаный банк украл у меня как минимум 500 грн и нервов забрал. Я *** с этим отстоем ругаться. Возвращают мои деньги и *** закрываю все карточки этой бомжатни. Уходите с этого недобанка.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 16:40
Перепрошуємо за завдані незручності.
Дозвольте відмітити, що наші фахівці прикладають максимум зусиль, щоб вирішити дане питання якомога скоріше.
Лиза Комус 17 вересня 2019, 14:06
Нужно было съездить к родителям в Россию.Естественно карточку Приватбанка взяла с собой.Как только купила поесть, приват решил сменить пинкод(наверное я мошенник, который хотел купит продукты за свои деньги)Позвонить решить вопрос оператору нереально, по тарифам оператора.Можно написать в поддержку, где дельный совет дадут только после 3его обращение.Кстати смс с новым кодом не доходит в роуменге, по словам проблема с моим оператором связи(хотя смс с подтверждением какой-либо интернет покупки получаем)Что бы узнать пинкод, посоветовали сменить финансовый номер на заграничный.И что вы думаете, после смены заходя в Приват24 меня запрашивает пинкод.На все это ушло пол дня, а результатов ноль.Опять написав оператору дельных советов либо действий может не ждать.Просят обращаться в отделение Приват банка (которого нет в России)Хорошо, что у родителей можно занять денег и купить билеты обратно на Украину(а вот людей которые находятся заграницей сами и с одной картой ПриватБанка мне искренне жаль)Приезжаю на Украину, в надежду в то, что я смогу все таки снять свои деньги, звоню оператору.Трубку не берут на протяжении 30 минут, опять же пишем в поддержку(отвечать там не спишат совершенно)Через час я все таки смогла сменить финансовый русский номер на свой старый(и это я в 1 час ночи в Киеве не могу добраться домой)А пинкод на данный час времени я так и не знаю, пытаюсь отправить смс на номер 10060, результата никакого не дают.Спрашиваю у консультанта, он говорит, что можно поменять в банкомате (но для этого нужно знать старый, хотя я писала, что я его не знаю)Хорошо, что догадалась позвонить 3700 и там случайно услышав про смену пинкода, нажала туда, и О Боги пришла смс с новым(консультант даже не напомнил об этом способе)Вообщем простояв на холоде 2 часа я все таки смогла снять деньги с карты… После этого никому не советую пользоваться этим банком, карты закрываю и больше не хочу пользоваться услугами Привата.Мои нервы мне дороже.
И это только капля в море, у банка есть куча недостатков, которые не только помогут лешиться нервов и ума, ну и денег с карты…
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 16:34
Дозвольте зазначити, що автоматична зміна ПІН-коду може бути проведена банком з міркувань безпеки, якщо є підозра на використання Вашої картки третіми особами. Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
DeMar 17 вересня 2019, 12:02
Хаос, жах, тотальна некомпетентність працівників служби підтримки — саме так можуть описати роботу Приватбанку зараз особи, які здійснювали операції в інтернеті 13 вересня. Так сталося, що за збігом обставин, нічого не знаючи про збої в роботі системи, протягом 13-14 вересня я здійснив покупку великої кількості авіаквитків та провів ще декілька інтернет-операцій. Кошти банк зразу не списав, і в виписці дані операції не відображалися. Зразу починаєш переживати, оскільки бронювання можуть бути скасовані авіаперевізником, так як кошти фактично не списані, і твоя робоча поїздка з двома connecting flights в один бік може бути скасована через нестачу квитків хоча б на один з рейсів. Станом на 15 вересня частину коштів зняло, і більшість (не всі) операції появилися в виписці. 16-17 вересня банк повторно знімає значну суму коштів за операції, здійснені 13 вересня, роблячи баланс дебетової (!!!) картки мінусовим і таким чином унеможливлює подальше користування карткою. В службі підтримки доводить очікувати значну кількість часу, натомість ти отримуєш стандартну відповідь — кошти будуть повернені в межах 3 або 11 днів в залежності від банку, через який проводилась операція. В наш час, де практично кожен користується системами безготівкового розрахунку та інтернет-банкінгу, — це створення великих незручностей клієнту. Клієнт банку з, якщо не помиляюся, 2012 року, і до цього серйозних збоїв в роботі не замічив, однак навіть один серйозний факап, який стався днями, може серйозно підмочити репутацію банку.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 14:45
Ольга Чепур 17 вересня 2019, 10:36
Доброго дня, звертаюся до вас я, Чепур Ольга Сергіївна, яка проживає за адресою:88018 м.Ужгород, вул. Минайська 6/63, тому, що виникли непорозуміння в обслуговуванні кредитної картки «Універсальна голд» в Приватбанку згідно договору номер SAMDN56000020690390. Наданний час просрочених заборговонестей по карті немає але банк висиавив до сплати всю суму кредиту або 50% суми інакше будуть прийняті радикальні дії та виїзд кредииних експертів за адресою проживання. Ще ситуауія незрозуміла тим, що працівники різних відділів та в офісі банку надають дуже різну інформацію стосовно обслуговування договору. Одні кажуть, що все добре, а інші вимагають внести 6340 грн.для вирішення ситуації. Також працівники кол-центру чинять на клієнтів психологічний тиск, насилля та залякування. Прошу розібратися в цій ситуації та провести перевірку в банку та відділеннях банку, бо немає злагодженої дії в донесені інформації до клієнтів. З повагою до вас та надією у вирішенні питання.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 12:31
Денис Туманов 17 вересня 2019, 10:20
Доброго дня, я помилково надіслав гроші, зі своєї картки монобанк на картку приватбанку, не тій людині, гроші були зараховані, я звернувся з заявою у відділення, сказали що нічого не можуть зробити. Я впевнений що ця проблема виникає досить часто, але механізму вирішення досі не винайшли невже таке відношення до клієнтів може бути прийнятним?
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 11:58
Доброго дня!
Щоб допомогти в даному питанні ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили додаткову інформацію.
alia 17 вересня 2019, 10:09
13.09.2019 р. через сервіс Sendmoney я перерахувала гроші зі своєї картки іншого банку на свою ж картку Приватбанку.
Гроші з картки списані, на картку Приватбанку не потрапили і досі.
Онлайн підтримка в кабінеті Приватбанку не реагує з суботи!
В колл-центрі іншого банку повідомили, що гроші надійшли на сервіс Sendmoney і далі питання за Проватом.

В онлайн чаті приходить автоматична розсилка, що гроші будуть повернуті через 3 дні при оплаті в мережі Приватбанку і через 10 днів при оплаті через інші банки.
Я платила через ваш сервіс Sendmoney!
3 дні вже минуло!!! Де мої гроші?
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 12:34
Rino2009 17 вересня 2019, 8:22
Мені два рази з карточки знало гроші в сумі по 2000 грн. за інтернет послуги. При тому шо ліміту на зняття грошей я не піднімав і грошовий баланс на карточці був вже в мінусі. По гарячій лінії кажуть шо питання вирішуть, але питання так і не вирішується.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 11:21
nikita00 17 вересня 2019, 4:32
Были займы в нескольких МФО сразу. Суммы были приличные и уже никто не давал кредит что бы погасить хоть один!
Увидел в ПриватБанке карту универсальная Gold. Это было мое спасение.
Кредитный лимит до 75000. По началу был на нуле, долго добивался повышения, но все же после общения с консультантом, после того как все объяснил она предложила мне вариант, который сыграл главную роль в этой ситуации.
Я очень благодарен этому банку, пользуюсь им уже несколько лет и готов пользоваться хоть до конца жизни!!!
Спасибо вам огромное!!!
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 10:53
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук, завдяки йому ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку і докладемо максимум зусиль, щоб ставати ще краще.
longer10 17 вересня 2019, 2:25
Добрый день, 13.09.19 закинул 1000 гривен на счёт букмекерской конторы сразу тысячу не списали, 15 числа списали 1000 гривен за 13 число и сейчас час назад опять тысячу списали… Помогите разобраться
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 10:52
Messenge 16 вересня 2019, 22:54
13.09.2019 у меня должен был зачислен перевод на сумму 1500 грн, но банк их присвоил себе! Мне срочно нужны были эти деньги, но по сегодняшний день денег нет! Мошенники! Буду подавать в суд! Я вам так этого не оставлю! Я не миллионер дарить вам такие сумы!
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 10:51
Доброго дня!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін та прикладаємо для цього максимум зусиль.
yuliyasekret 16 вересня 2019, 20:51
13.09 было зачисление денег на карту 20400, сняла с банкомата 16000, после чего сразу же заблокировала карту, 15.09 расблокировала карту, обнаружила -14000. И это на карте для выплат!!! как появился минусовый баланс и куда делись деньги тем более с заблокированной карты никто не может обьяснить. Когда вернут мои 4400 и уберут минусовый баланс неизвестно, то есть если мне придет зарплата, она пойдет на погашение несуществуещего минуса!!! на 3700 связаться с оператором невозможно. СКОЛЬКО ТЕРПЕТЬ ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ???
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 8:33
Доброго ранку!
Ми запросили в особистих повідомленнях деталі ситуації і Ваші контакні дані, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 вересня 2019, 20:46
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 19.09.2019).
danik990133 16 вересня 2019, 18:42
Приват банк это самый ужасный банк НИКОГДА НИМ НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ!!! вам может просто прийти смс что с карты пропали деньги а куда пропали банк незнает постояно всегда сбои в работе операторы ничего незнают карту блокируют просто так ЗАКРОЙТЕ ЭТОТ БАНК!!! ЭТО САМЫЙ УЖАСНЫЙ БАНК!!!
16 вересня 2019, 19:55
Добрий вечір!
Нам дуже шкода, що у Вас склалась негативна думка про банк.
Нами була надіслана відповідь щодо Вашого питання приватним повідомленням.
Newt 16 вересня 2019, 17:58
В пятницу 13 сентября оплатила вечером покупку в аптеке пайпасом, из-за сбоев деньги списались не сразу, а в 8 утра в воскресенье, на этом я успокоилась, НО после 10 вечера с меня сняли деньги повторно. Личный банкир морозится, впрочем как и всегда(вообще не понимаю зачем он, если за год времени мне не ответили ни разу), написала в хелп@пб.юа — ноль реакции. Оставила жалобу на сайте, которая рассмотрится в течении 3 дней. Тоесть как снимать с меня деньги из-за сбоев и прочей фигни, так вот мы здесь, а рассмотрение жалобы — погодьте 3 дня.
16 вересня 2019, 18:38
Victoria12456 16 вересня 2019, 17:44
13.09 случился сбой в системе ПриватБанка. Как раз в это же время я офорляла заказ на AliExpress. Деньги с карты ушли, но куда? Через какое-то время мой заказ на сайте оказался закрытым по той причине, что платёж не прошёл. Я решила напрямую обратиться к продавцу со скрином из приложения ПБ, где ясно видно, что деньги снялись. Он ответил, что на Али ничего не поступило, а я якобы отменила заказ, чего я не делала. Затем последовало обращение в службу поддержки того же Али, где мой платёж перепроверялся, а вскоре на почту пришло письмо с просьбой обратиться к банку. Я написала через приложение в онлайн-сервис. Мне подтвердили оплату скрином (спасибо, я это видела и в своём аккаунте). Дальше от работника следовал периодический игнор, поэтому чтобы добиться хоть какого-то ответа, а не только «минуту, пожалуйста», мне приходилось каждый раз писать повторно. В итоге сначала мне сказали, что списание прошло, а затем — что деньги зарезервированы на карте и ожидают подтверждения списания. Супер, спасибо. Приказали ждать 10 дней, а на 11й деньги вернутся. Когда я по третьему кругу объясняла работнику банка ситуацию, что покупатель уже подтвердил, что оплаты нет, а я хочу вернуть деньги, поскольку возможности столько ждать у меня нет, то в ответ последовало:«не можем подать на возврат, поскольку сумма меньше N-ой». Дальше продолжать диалог я не стала.

Уважаемый ПриватБанк, не заставляйте своих клиентов огребать за ваши косяки. Сбой случился, бывает, и не впервые, но будьте добры вернуть деньги, которые куда-то исчезли не по вине клиента. А ещё большая просьба набирать более ответственных сотрудников, которые будут помогать, а не игнорировать.
16 вересня 2019, 18:36
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Також, нами буде проведено роботу зі співробітниками, щоб надалі ні Ви, ні інші наші клієнти не стикались з такою ситуацією.
04101095 16 вересня 2019, 15:16
13.09 снимал с банкомата сумму в размере 8,000 грн., банкомат деньги не выдал, но с карты списали. По сегодняшний день от банка нет ответа когда будет возврат средств. Ответ от них один: «Добрий день!
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Дозвольте відмітити, що наші спеціалісти прикладають максимум зусиль, щоб вирішити дане питання якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.»
16 вересня 2019, 16:38
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Ми робимо все можливе для якомога швидшого вирішення питання.
Shasta1234 16 вересня 2019, 14:39
Бран кредит в кредитной организаций кредит на карту универсальную с нулевим кредитним лимитом, вовремя незаплатил, я им давал разрешение на списание личних средств с карти, они сделали запрос в ПриватБанк на суму 7567грн, и банк дал им єту суму, теперь у мене минус на карте, и приват теперь будет насчитивать процент на єту суму, и теперь вопрос как мог приват дать ету суму етой организаций? а виходит так он дал кредит без мого согласие на мое имя, и передал той организаций,єто мошеничство чистой води, ПриватБанк мошеники, оформили кредит без мого согласие
16 вересня 2019, 15:56
Нам дуже шкода, що ця ситуація завдала Вам незручностей.
Хочемо зазначити, що при наданні даних картки кредитній організації, Ви дали згоду на списання коштів з картки, в зв'язку з чим, кошти могли бути списані у разі недотримання умов договору.
witaxa 16 вересня 2019, 14:22
брал кредит потом был суд оплатил 5000 из12000 потом небыло чем платить а пошёл в банк и узнал что долг 25000 хоть на суде говорили что долг не должен расти.как так вишло??? как решить етот вопрос??
16 вересня 2019, 14:52
Нам шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Хочемо зазначити, що згідно з діючим договором у разі використання кредитних коштів після виходу з пільгового періоду потрібно щомісячне внесення коштів. За необхідності Ви маєте можливість внести не всю суму кредиту відразу, а обмежуватися щомісячними мінімальним платежами в розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 100 грн.

Якщо було порушено умови договору, рекомендуємо провести всі передбачені договором платежі й надалі дотримуватися правил погашення (https://pb.ua/platezhnie-karty/universalna/).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝