golovachm 8 серпня 2023, 15:24
Зареєстрував звернення на повернення коштів, надав усі необхідні документи, співробітник підрозділу по роботі з пертензійною роботою вирішив в односторонньому порядку закрити звернення, не надавши жодних причин. Що саме сталося — придбав товар в інтернет магазині, він надійшов неналежної якості, відкрив диспут на PayPal, там заблокували аккаунт, потім звернувся до банку, зареєстрували звернення, надав усі необхідні документи та чек з Укрпошти про повернення товару, товар надійшов на поштове відділення відправника у відділ доставки. Від приватбанку надійшов лист — надати документу про отримання товару продавцем, я відповів, що продавець отримав кошти за товар і, можливо, він і не буде його зовсім отримувати, на що я отримав смс із приватбанку, що провести претензійну роботу неможливо. Якась нісенітниця виходить, хто такий розумний працює в підрозділі і прийняв таке рішення залишається здогадкою, але я дуже прошу розібратися в цьому і якнайшвидше звільнити цього бездаря!
9 серпня 2023, 9:36
Вітаємо.
Для подальшої можливості оскарження необхідно надати підтвердження отримання товару продавцем.
Taya4590 8 серпня 2023, 14:16
Мені за телефонував невідомий номер нібито кошти з кредитної карти заморожені. Так як Я недовіряю незнайомим номерам, відключити телефон, але вирішила перевірити інформацію через 3700. Мені через 20 секунд передзвонили з офіційного номеру, перевіреного через Приват24, підписаний в контактах, тож в мене була довіра до працівників, тобто представників банку. Оператор підтвердив, що кошти заморожені, надавши мені недостовірну інформацію про фінансові послуги банку, ввівши в оману, вивів кошти та ще й без мого відома переадресував на невідомий номер підтверджено оператором моб.звязк.)Коли зрозуміла, що кошти зникли, звернулась на 3700 з заявою про шахрайські дії, все той же банківський номер.Десятки скарг (в письмовому та електронному вигляді) одні відмови. Цікаво, що на запит НБУ надали завідомо недостовірну інформацію. Відповіді банку суперечать одна одній.Банк не контролює своїх працівників та немає безпечної банківської системи, але це прямі обовязки ПриватБанку. Система банку не зацікавлена навести лад, а навпаки прикриває шахрайські дії. З таким відношенням до клієнтів довіра та репутація падає!!!
8 серпня 2023, 15:33
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратись в ситуації.
lana2018 8 серпня 2023, 12:49
Я ФОП 2 групи, користуючь додатком термінал від приват банку (до цього в мене був фізичний термінал, і приват сам мені запропонував додаток, щоб не платити за користування терміналом).
Клієнти розраховуються зі мною за послуги через термінал, і раніше гроші надходили на наступний ранок, але в цей раз цього не трапилось. Оператори приват банку спочатку не могли знайти відповідь чому гроші не найдійшли і дали мені єлектронну адресу fraud@privatbank.ua, щоб написати туди лист в довільній формі, на який мені ніхто не відповів.
Я сьогодні зранку пішла в приват, де мені повідомили що мені відповіли. Ми перевірили адрессу моєї електронної пошти, на пошті перевірили листи і папку спам, але ніякого листа там немає. Мені оператор каже в додатку, ми з нею разом перевірили приват 24 і бізнес приват, і ніякого повідомлення чи листа не знайшли. На що мені відповіли — дивно, стоїть помітка що лист вам надіслали. Єдине чим я можу вам домогти, це роздрукувати відповідь яку я бачу на єкрані.
Там написано що вони надіслали мені лист, де написали що я маю їм надати, які документи, бо вони чомусь вирішили, що операція підозріла і заморозили мої кошти. І що тривалість вирішення мого питання, залежить від швидкості надання їм данних які вони просять. А якщо питання не вирішиться, вони можуть утримувати кошти 180 днів. В мене питання, чому я повинна від цього страждати??? І орегдодавцю мого робочого приміщення мені теж за оренду цією бумажкою розраховуватись???
8 серпня 2023, 15:27
Вітаємо.
В зазначеній ситуації для розблокування платежу торговцю необхідно направити на пошту fraud@privatbank.ua документи за проведеними транзакціями — касові та копії термінальних чеків (якщо вони є), товарні накладні, для готелів — картку гостя, його документи і т.п. Розблокування платежу буде залежати від швидкості і правильності надання необхідних документів з боку клієнта. Дана процедура передбачена УіП з Еквайрингу п. 3.6.1.3.1.8. — Банк має право затримати оплату будь Транзакції понад терміну відшкодування, але не більше ніж на 180 днів, з метою перевірки достовірності Платіжного Засобу, по якій проведена Транзакція і дотримання Клієнтом умов цього Договору еквайрингу. Всі додаткові питання (щодо розблокування відшкодування, повідомлення торгової точки, щодо надання документів по транзакції і т.д) вирішуються поштою fraud@privatbank.ua
IgorGerh 8 серпня 2023, 0:03
Відділення за адресою: Одеса, вул. Космонавтiв, 14-А
В відділенні робітниця Ганна по фіз особах, максимально кваліфікованого, швидко, пере випустила картку, здавалось би дрібниця, але як минулого співробітника мене вразило, як класно вона це зробила, дуже вдячен, супер
8 серпня 2023, 9:22
Вітаємо.
Обов’язково передамо Ганні. Задоволений клієнт — найкраща мотивація!
Sergiy11 7 серпня 2023, 23:21
Приматбанк не вирішує питання за зверненням держвиконавця від 03,08,2023 надіслане на офіційну пошту sud@privatbank.ua. оператори відповідають, що лист на ел пошту реєструють та беруть в роботу або у день надходження, або у наступний, АЛЕ ніяких листів до банку не надходило) це вже шось нове вигадали, раніше брехали, що в них ел пошта змінилась. То яка зараз буде відповідь на питання: чому не реєструєте лист від віконавця та не віддаєте кошти?
8 серпня 2023, 9:55
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.
Андрій Лєсничий 7 серпня 2023, 23:03
Не докінця розумію логіки, чому з 43000 ліміту на оплату частинами мені зробили 0. Ліміт на карті мені залишили без змін, але навіщо мені брати кошти з картки під відсоток, якщо я міг взяти розстрочку і не переплачувати. Причину написали в додатку — нестабільна ситуація в країні. Абсурд, вона вже півтора року нестабільна, то чому зараз ви вирішили мені прибрати ліміт?
8 серпня 2023, 9:19
Добрий день.
Розуміємо, що для вас зменшення могло стати несподіванкою.
Кожного дня система перевіряє в автоматичному режимі багато чинників за якими видається кредитування (наявність кредиту в інших установах, протерміновані платежі, та ще багато іншого).
Попередньо, що буде знижено ліміт смс не відправляється, бо тільки після перевірки системи буде прийнято дане рішення.
Ви можете перевіряти ліміт раз на декілька днів, бо змінитися він може в будь-яку мить.
Vdbcutn666 7 серпня 2023, 18:35
5.08.23 гроші для волонтерів помилково зайшли на інший номер картки Привату. На гарячій лінії Привату в суботу мені написали, що гроші повернуть на протязі неділі. 7.08.23 мені повідомили, що гроші просто так мені не повернуть, бо треба взяти дозвіл у особи, якій помилково вони зайшли, а та особа вже не бере слухавку від дзвоників з Привату.
Звісно, що ту суму вона не поверне. Звісно, що буде брехати.
Які дії банкірів й надалі?
7 серпня 2023, 20:19
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та допомогти у вирішенні питання.
Вікторія Олійник 7 серпня 2023, 18:17
З моєї карти шахраї списали 4171$ 9-ма платежами протягом 9-ти хвилин і ПриватБанк не може з цим нічого вдіяти, я подала заяки на повернення коштів у звʼязку із шахрайством, їм мали опрацювати до 120-ти днів, проте заявки були закриті за декілька днів у звʼязку із ти, що по їх правилам все пройшло чесно і начеб-то було підтвердження по 3DSecure. Можу одразу сказати, що на цій карті у мене ніколи не було підписок та стояли ліміти, але чомусь коли грабіжники списували кошти, то ці ліміти взагалі не працювали. Із сповіщень мені прийшло тільки останнє, коли вже було недостатньо коштів для чергового списання. Хоча якби прийшло перше, то можливо б у мене був час, щоб заблокувати карту і зберегти частину грошей. Поспілкувавшись деякий час із різними менеджерами, виявилося, що таке трапляється часто і банк про це знає, проте не може нічого з цим вдіяти (чи все ж таки не хоче?). Коли ви здійснбєте оплати на сайтах і вказуєте дані карти, то шахраї отримують токен оплати і він записується як підписка, хоча у вашій історії це буде відображено як разовий платіж. Після чого завдяки цьому токену шахраї запросто списують всі гроші із вашої карти.
ПриватБанк, якщо ви все ж таки не можете захистити права та кошти своїх клієнтів, то могли хоча б попереджувати їх про те, що у вашій системі така діра.
Найгірший досвід, нікому не рекомендую користування цим банком.

Для хоча б мінімального підтвердження слів, залишу тут ID заявок.
2632092, 2632093, 2632094, 2632095, 2632096, 2632097, 2632098, 2632099, 2632100
7 серпня 2023, 19:25
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Оплата в наземних торгових точках проводиться з присутністю картки або безконтактно через телефон з прив'язаною до гаманця карткою, що також вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику. На жаль, з боку платіжної системи оскаржити операцію неможливо у випадку, якщо при оплаті був введений 3D-Secure пароль або транзакція була проведена за присутності картки, оскільки така операція вважається підтвердженою.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Didovska 7 серпня 2023, 17:41
Знаходжусь в декретній відпустці, треба було відкрити на свою голову рахунок в Приватбанку, щоб отримати пакунок малюка і зробити картку юніор для старшої дитини. Отримую соціальні виплати та допомогу з безробіття, але на карту Ощадбанку, для зручності оплати в інтернеті та сплати комунальних, перекидала гроші на приват. Також туди отримувала перекази від родичів та чоловіка. Загальний оборот карти не перевищував 5−7 к. Щоб розблокувати мені разів з 10 скидали перелік документів типу скиньте довідку з роботи і т.д. Кожен новий спеціаліст «ознайомлювався» з моєю справою і писав про довідку з роботи, якої я не маю. Скидала довідку Ок-5, довідку отримання позики, яка їм здалася сумнівною, все не те…Писала від руки про отримання коштів та кожен раз приходила все нова і нова форма про розблокування. Вже дістало, вирішила, що обслуговування в цьому банку не варте біганини по всіх соціальних інстанціях для збору папірців і запитала, що маю зробити для закриття рахунків. Отримала відповідь, що я не можу навіть закрити рахунки в цьому всратому банку!!! Допоки сам банк не розірве зі мною ділові відносини🤦. Це 0 з 10, а спеціалісти підтримки взагалі зашквар. Помилки, ігнор та й годі…
7 серпня 2023, 18:24
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Вашим питанням вже займаються спеціалісти, за результатами їх роботи з вами буде проведено зворотній зв'язок.
Vitrina78 7 серпня 2023, 13:19
У чаті кожного разу надають нові пояснення, у відділенні кажуть не мають повноважень. Кошти перерахувала на розподільчий рахунок банку, куди ділися з нього — невідомо. Одного разу в чаті відповіли що повернулися мені, хоча насправді ні.
8 серпня 2023, 10:04
Вітаємо.
На жаль, ми не змогли зв'язатись з вами за залишеною раніше заявкою.
За зверненням до підтримки банку ви можете перевірити стан розгляду вашої заявки.
dimonqrz 6 серпня 2023, 3:19
5375411611726824 -рахунок ЗЕКІВ шахраїв
4441114405382464 -рахунок ЗЕКІВ шахраїв
4149390005277404 -рахунок ЗЕКІВ шахраїв
5169155158538122 -рахунок ЗЕКІВ шахраїв
Профіль Nataliia Shylo https://www.facebook.com/profile.php?id=100078727017044 публіукють фейкові збори грошей на лікування дітей та військових. рахунки більше року активні і поліції начхати, хоча купа скарг
6 серпня 2023, 10:07
Вітаємо.
Наведені картки видані не в ПриватБанку.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій, для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати, за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом, всю необхідну інформацію.
Дякуємо за розуміння.
Lola37 4 серпня 2023, 22:25
Доброго дня, шановні колеги і українці, з моєї карти зняли шахраї 16 тисяч гривень, банк мене три місяці тероризує і погрожує, це не банк, а бардак, нікому не рекомендую з ними мати справу.
5 серпня 2023, 9:34
Вітаємо.
Зі своєї сторони банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів. При цьому, хочемо наголосити, що банк неодноразово попереджав та продовжує нагадувати про необхідність дотримання клієнтами простих правил. Не здійснювати та не підтверджувати платежі на отримувача, котрого не знаєте. Персональні дані та одноразові паролі з повідомлень не можна надавати третім особам, навіть, якщо вони є співробітниками банку. При проведенні більшості операцій з додатковим підтвердженням, дана інформація вказується в смс з паролем.
На нашому сайті ми зібрали правила та поради, дотримуючись яких ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security.
За зверненням до підтримки банку ви можете уточнити можливість оскарження операцій в міжнародній платіжній системі. Радимо також обов'язково звернутись до кіберполіції для розшуку шахраїв. Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде.
Дякуємо за розуміння.
Василий Демьянчук 2 серпня 2023, 22:42
Проблема з банком, нажаль співробітники нічого не роблять

Був та є рахунок в Приватбанку, станом на 2014−2015 рік на момент проведення АТО у нашому місті закрились всі філії, банкомати та термінали. на той час мав залишок -3000 грн на кредитному рахунку

Звязувався з банком, так как кошти були (КБ Приватбанк — старий) оператори казали що нічого страшного, діє закон президента (точно вже не памʼятаю) що можна оплатити без процентів в любий час бо не мав можливості їхати у Дніпропетровську область.

Далі в мене різко заблокували додаток, рахунки на фіз особі, кошти всі пропали більше 5000 грн.

в 2019 році був вимушений все бросити та виїхати в друге місце на територію України

Пішов на роботу, і прийшло письмо від виконавця, що Приватбанк подав до суду, виграв (хоча повідомлень і запрошень мені не приходило за весь період)

Сплатив більше 21000 грн (кредит 3000 грн) за позовом

Далі довго Приват блокував доступ, більше місяця дзівків, мені перерахували все, та заразували на рахунок 18500 грн (незаконні відсотки)

Грощі були на рахунку.

в 2022 році, звернувся до банку щоб відкрити рахунок
Бізнес акаунтом не використовував, так как закрив підприємство

На картки приходила зарплатня більше року, все було добре,
Платив комуналку, грощі завжди були на карці

В Один день після зарахування зарплатні 16500 грн, ці грощі за секунду пропали.

звязався з консультантом. Сказали поставили автоматичне списання за кредит.
Тобто у мене був закритий кредит. Я не відкривав від греха ті кредити

Начав розбиратись, і той кредит що я виплатив тіло закрите, а якісь відсотки більше 55000 грн є

Ті 16500 грн уйшли на якійся там рахунки, і сума тепер 45000 грн
відсотків

Зараз пишу цей відгук, зайшов в программу і її заблокували

Шахраї

Оператори нічого не можуть сказати

у відділені мяко кажучи послали і сказали платити

— Платити все життя, бо не факт що я виплачу, а вони ще не придумають відсотків

Дуже прикра ситуація, це бандити котрі всі ваши кошти будуть привласнювати собі

Коли був Комерційний банк, даже такого не було, а тут Державний…
3 серпня 2023, 13:31
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. При зверненні до виконавчої служби можливо отримати повну інформацію стосовно стану заборгованості та шляхів її погашення. У разі надходження до Банку постанови про зняття арешту обмеження будуть зняті протягом 3-х днів.
Niflungar 2 серпня 2023, 21:22
1 августа в 22:47 попытался снять 10400 гривен со своей карты. Банкомат минут 10 жужжал, почти до самого закрытия магазина, в котором расположен. Потом выдал сообщение, что не может завершить транзакцию и деньги будут возвращены в течении 30 минут.
Прошли сутки, денег нет. Заявка принята. Ждём инкассацию. Работники приезжали около 9 утра. Они до сих пор возят с собой денежные мешки? В чем сложность пересчитать кассу проблемного банкомата?
Эти деньги были крайне важны на сегодняшнее утро. Приват очень сильно подвёл.
В марте была похожая ситуация, возврат денег ждал 48 дней. На этот раз карта именно привата. Какие будут отговорки на этот раз и что я сделал неправильно?
3 серпня 2023, 12:17
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату. Вже перевіряємо інформацію стосовно вашого питання, додатково вас сповістимо про результат у особистих повідомленнях.
Dens777 2 серпня 2023, 21:09
Приват списал 117$, что по курсу примерно 4165 грн, якобы я был подписан на какую-то подписку в амазоне и прошло списание денег, причем дату подписки они озвучили такую, что я физически не мог ее совершить в тот день! Далее интересней, на карте стоит лимит на интернет платежи с гораздо меньшей суммой, но и это не помешало привату списать деньги!!! Я когда блокировал карту и разговаривал с оператором, так ей и сказал, очень похоже на то, что вы сами списали эти деньги или у вас утечка информации и кто-то из ваших сотрудников это делает!!! Прочитав кучу отзывов на этом сайте о похожих ситуациях у людей по списанию на awes emea amazon.co у меня желание полностью закрыть все счета в этом банке и больше никогда даже и в мыслях не допускать, что бы быть их клиентом!!! На данный момент создали заявку и типа ждите 11 дней, может вернутся деньги, а может потом еще придется ждать по каким-то их там регламентам от 45−120 дней, а может вообще не вернутся, короче банк сделал вид «моя хата скраю, ничего не знаю» Как можно доверять им деньги, если это не первый случай и они ничего с этим не могут сделать!!! По моему пониманию, они должны были эту ситуацию заподозрить как мошенническую, так как уже у них были проблемы с такими списаниями у других людей, судя по многочисленным отзывам, во вторых не потребовалось ни какого подтверждения по операции списания и третье это то, что стоит лимит в разы меньше на операции в интернете и что вы думаете…ничего из этого всего их систему не смутило и платеж они провели!!! Если деньги не вернут в течении 11 дней, закрою все счета у них и всем знакомым скажу сделать тоже самое!!!
3 серпня 2023, 9:13
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Ліміт на оплату в інтернеті використовується в разі оплати на ризикових сайтах. У випадку, якщо оплата проходить не на ризиковому сайті даний ліміт не буде задіяний.
Бачимо, що наразі за вашим зверненням було сформовано запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи. Регламент розгляду таких заявок становить до 120 днів з моменту їх реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Окремо зауважимо, що у випадку, якщо при вказаних платежах не було введено 3D-secure пароль (СМС на Ваш номер телефону) — шанси оскаржити дані операції і повернути кошти розцінюються, як високі.
Зі свого боку робимо все можливе, аби допомогти повернути кошти.
streamy 2 серпня 2023, 11:58
Відділення за адресою: Харків, вул. Китаєнка, 8
Банк продовжує видавати доларові купюри старого зразка до 2006 року включно спираючись на регулювання НБУ. Однак на валютному ринку України реалії такі що білі долари в обмінниках приймають за значно нижчим курсом ніж нові купюри зразка після 2006р. Я скаржився регулятору (НБУ) на дану ситуацію в обмінниках Харкова, однак ніякого вирішення питання від НБУ немає. То ж НБУ по факту не регулює валютний ринок в Україні. Курс безпосередньо в банку значно нижчий за ринковий і обмінювати валюту в Приватбанку вкрай невигідно. То ж не можу забрати свої власні кошти новими купюрами з банку.
2 серпня 2023, 12:22
Вітаємо.
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені касиром при проведенні операцій, так і купюри, котрі надані інкасацією в банк, які також попередньо пройшли додаткову перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Окремо зауважимо, що банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні і виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
MaksD28 1 серпня 2023, 21:55
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 103
Доброго вечора. 23.07.23 з моєї карти приват банку було знято значну суму коштів без моєї на це згоди, еквівалент 14 тис.грн. Було здійснено 4 транзакції в проміжку з 19.14 по 19.20, перші дві по 1 доллар (потім кошти повернулись), далі ще дві транзакції на 251 доллар та 2852276 VND (в реєстрі валют це в'єтнамський донг). В приват24 дані транзакції зареєстровані як «Оплата послуг Facebook». Хоча в мене не підключено жодних підписок в соцмережах, оплати проводжу через NFC, на підозрілих сайтах оплати не робив, третім особам інфу не передавав.
Після цього інциденту мною було подано заяви в у відділення поліцію № 31271 та кіберполіції № 31342 (онлайн) та подано запит в приватбанк № 2614450, № 2614449 на повернення коштів.
Обурливим є факт, що значної суми коштів приват24 не запросив підтвердження як наприклад при покупці чогось в googl pay, не спрацювали ліміти встановлені для оплати в мережі, хоча це і є та ж сама оплата в мережі. Виходить, що безпека банку не спрацювала зовсім.
Вважаю, що відповідальність за нелегальне списання лежить в першу чергу на стороні банку та шахраях, хочу щоб мені повернули кошти та провели модернізацію системи безпеки при проведенні онлайн переказів зв’язаних з підписками на якісь сервіси, покупки і тд.

В мережі вже є багато подібних випадків, значить шахраї розвивають цей напрямок і наразі є ризики бути ошуканим.
2 серпня 2023, 9:33
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами. За вашим зверненням були сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи. Регламент розгляду таких заявок становить до 120 днів з моменту їх реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.
nadin10121980 1 серпня 2023, 19:29
Укрпошта доставила рекомендований лист з постановою ВДВС 25 липня. Телефоную щодня. Спочатку не бачили постанову, 27 липня зареєстрували. А вчора виявилось, що зареєстрували 31 липня. Шукати постанову з 25 до 31 для реєстрації??? Станом на вечір 1 серпня постанова «в черзі»! А скільки ця черга займає часу? А подальше опрацювання? Таке враження, що ПриватБанк умисно затягує час. Таку постанову ВДВС виносить на протязі 2 роб.днів. Для чогось законодавством встановлено стислий термін. А ПриватБанк тиждень реєструє після отримання, черга-невизначений час, а обробка до 10 днів? Шановні! Зараз все автоматизовано! Арешт дивом наклали в той же день, як винесли постанову (отримали, черга…, обробили, все встигли за 10 хвилин).Може досить знущатись.
1 серпня 2023, 20:00
Вітаємо.
Приносимо вибачення за очікування. Обробка та виконання постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи — боржника у банку для здійснення видаткових операцій проводиться у визначений термін (до 10 днів).
juliaho555 1 серпня 2023, 15:55
Сегодня, хотела снять со своей валютной Карточки 700 $ в кассе, но кассир сразу сказала, что доллары у неё в наличии только 1996 года. Это вообще нормально? При том, что карту свою я пополняла долларами 2006 года и подвину Синими, так почему же мне хотят впарить сейчас старье и хлам??? Что это за беспредел? То же самое с моим валютным Депозитом, хотела забрать, но мне сказали, что выдают тоже старыми!!! При том, что клала я на Депозит нормальную валюту, а теперь мне хотят подсунуть хлам??? Что за беспредел и сколько ещё это будет продолжаться? Никогда больше не положу деньги на Депозит в Приватбанк!!!
1 серпня 2023, 16:18
Вітаємо.
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені, в рамках своїх можливостей, касиром при проведенні операцій, так і купюри, надані інкасацією в банк, які в свою чергу попередньо пройшли додаткову перевірку. Під видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Анатолий Романов 1 серпня 2023, 13:25
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 9/7
с 28 июля с. г. пытаюсь получить валюту в отделении приватбанка по адресу: г. Николаев пр. Центральный 9/7, было сделано три попытки, и каждый раз банк пытается выдать сумму купюрами старого образца, которые не принимаются многими финансовыми организациями в Украине. Все три раза деньги заказывались предварительно, через приват/24 с получением оповещения о доставке денег… трижды подавал жалобу о вышеизложенном (58704272 от 28/07/2023, 58983896 от 31/07/2023, 59245047 от 01,08,2023) реакции на жалобы никакой.
1 серпня 2023, 14:22

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝