Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Хуст, вул. Карпатської Січі, 38

Адреса:
Закарпатська область, Хуст, вул. Карпатської Січі, 38
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, перерва: 12:30-13:30, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
10 травня 2024, 1:13
В банку примушують підписувати електронний договір, залишати електронний підпис. Я відмовляюся і вимагаю щоб договір для мене був в паперовому вигляді і підписувати я буду лише на папері. Мені відмовляють в цьому.
Згідно законодавства України я сама можу вибрати в якому вигляді я маю складати договір.
Також не можу отримати переказ коштів на своє імʼя, бо мені їх не видають без електронного підпису.
Чому порушують мої права?
Коментарі (1)
Ответ банка
Приватбанк
10 травня 2024, 9:55
Вітаємо.
На жаль, за даними вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити деталі та допомогти розібратися в ситуації.
1
28 вересня 2021, 18:51
Доброго дня. Не знаю чи і в інших відділеннях приватбанку таке але в м. Хуст просто жах. Черги по 25−40 людей кожен день (вже майже рік там така ситуація). Персонал таке відчуття що набирали з найближчого ринку або просто з вулиці. Не компетентні і більш ніж пів години тратять на одного клієнта. З 5 столиків працюють лише два. Це відділення завжди повне людей (таке рідко де побачиш) люди просто один на одному і 90% з них без распіраторів (як і самі працівники банку). Це просто страшно дивитись як в черзі мліють і обливаються потом старші жіночки й бабусі. Ну невже у вас нема контролю якості і хоч якогось контролю?!?
Коментарі (3)
Ответ банка
Приватбанк
28 вересня 2021, 19:48
Ми дуже стурбовані тим, що у вас накопичилося стільки негативу. Хочемо звернути вашу увагу, що більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
Повідомте, будь ласка, нам, яка операція вас цікавить, і ми зможемо підказати, як провести її, не витрачаючи свого часу на поїздку до відділення.
1
30 березня 2021, 8:38
Вирішили відкрити рахунок. Прийшли в відділення в м. Хуст вул. Карпатской Сечи, 38 там нас прийняли дали контракт сказали де підписати. На прохання дати час хоча б пробігтись по тексту щоб знати що підписую дівчина почала говорити що я ображаю їх і приват банк своє недовірою.
Сфотографували з паспортем в руках (хоча це маразм і порушення закону України але пропустимо це) і сказала «це все. Допобачення»
На моє прохання видати копію контракту що я підписав сказала «ми не видаємо копії». Нажаль прийшли за дві години до закриття і головної відділу не було на місці щоб вирішити це питання
Це як зрозуміти? Приват економить на папіреві? Чому мені не видають копію мого ж контракту з банком?!?
Коментарі (29)
Ответ банка
Приватбанк
30 березня 2021, 10:34
Добрий день!
На жаль, вказаних вами у відгуку даних недостатньо, щоб ми могли вас ідентифікувати та перевірити інформацію за вашим зверненням у відділення. Тому ми звернулись в особистому повідомленні для уточнення контактних даних.
Що ж до договору, то ви можете ознайомитись з Умовами та Правилами надання банківських послуг на нашому сайті https://privatbank.ua/, а в Приват24 зайшовши в налаштування картки можна завантажити документ, підписаний при оформленні картки натиснувши на кнопку «Заява про приєднання до Договору».
5
25 січня 2021, 8:42
Хороше обслуговування, дуже приємні працівники, працюють швидко і якісно
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
25 січня 2021, 9:14
Доброго ранку!
Дякуємо, що ви з нами. Будемо продовжувати й надалі радувати вас якісним обслуговуванням!
без оцінки
10 травня 2016, 19:29
Я вчора пересилала гроші одній особі на карточку, замовляла через інтернет подещо і потрібно було гроші їй переслати. Набрала на терміналі 178 грн а положила 180 грн, а мені після цього пише 127 грн разом 130 грн. на 50 грн мене термінал надурив.номер чека 09052016103803
Коментарі (1)
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Хусті 🏦 / Відділення Приватбанк: вул. Карпатської Січі, 38, Хуст
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Хуст, вул. Карпатської Січі, 38. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Хуст, вул. Карпатської Січі, 38- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.