vadymbanker 8 березня 2020, 10:58
Оставил уже 7 заявок через чат в приват24(как вип клиент), касательно, что Банком, при совершение платежей по реквизитам через НОВУЮ версию Приват24, не отправляются АВТОМАТИЧЕСКИ квитанции на почту, никак не починят.
Очень сильно раздражает бездействие Банка.
8 березня 2020, 11:17
Нам дуже шкода, шо Ви зіткнулися з незручностями. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
Tanya0311 7 березня 2020, 16:09
Огромное спасибо, Александру, не знаю фамилии, он решил мой вопрос, который висел грузом второй месяц...., достаточно быстро, грамотно, я очень довольна, нахожусь а России звонила и на горячую линию, и а Украине родственники ходили в банк и без ответа, наконец нашла нужный сайт: Приват24 онлайн, и Александр успешно решил мой вопрос, теперь ребенок будет получать алименты.Желаю, Александру, корьерного роста, повышения З.П, И прошу дать ему премию!!! больше таких операторов банку! Профессиональных, толковых! Саша вы лучший оператор! Спасибо вам!!!
7 березня 2020, 17:08
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
10 березня 2020, 15:09
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 10.03.2020).
senel72 7 березня 2020, 15:30
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Олександра Поля, 104
У моей свекрови умер муж, она живет в глубинке и имеет проблемы с перемещением. Я получила нотариальную доверенность представлять ее интересы и получать за нее деньги. Доверенность составлял нотариус, после получения свидетельства о праве на наследство я обратилась в банк с запросом перечислить деньги моего свекра на карту свекрови. Сотрудник банка составил два заявления (одно на перечисление денег мне на карту, второе на перечисление денег на карту свекрови. По истечению трех дней я перезвонила на горячую линию для уточнения статуса заявлений, мне сообщили, что оба заявления были отклонены из за отсутствия приписки про получения денежных средств именно в отделениях банков. В доверенности написано что я имею право получать денежные средства от имени свекрови. После этого я говорила с 8-ю представителями банка для уточнения информации о том, как свекрови получить ее законное наследство. Они сказали, что это возможно только если она лично приодет в отделение Приватбанка, что не является возможным по причине того, что ближайший банк находится в 80 км от села и отделение обслуживает 15 тысяч жителей и в ее физическом состоянии стоять в очереди в душном помещении она не может. В итоге, мы уже потратили больше тысячи гривен на сбор и оформление документов для получения 4500 гривен моей свекровью и никто из сотрудников банка не идет нам на встречу, продолжая говорить, что наша доверенность составлена неверно и ничего они сделать не могут. Мы чувствуем себя абсолютно беспомощными и обманутыми. Банк не хочет отдавать деньги ни мне по доверенности, ни свекрови на карту приватбанка, требуют ее личное присутствие и сотрудники не компетентны для предоставления корректной информации. Одни говорят, что доверенности в текущем виде достаточно, но когда дело доходит до выдачи средств, ее становится недостаточно. Нас кормят обещаниями заставляя сидеть в очередях для того, чтоб поговорить с новым сотрудником и в итоге все отказывают нам. Последний разговор закончился тем, что нам сказали, что пришлют письмо с обоснованием причин отказа в течении 30 дней.
PrivatBankQM 7 березня 2020, 17:07
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
В своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Про результати Вас одразу повідомлять.
Alex Rudyk 7 березня 2020, 14:43
Ну.., клиенты убегут от Вас при таких %ставках по депозитам… Если есть альтернатива получения % по депозитам 12% в валюте. Правда, не в Украине, и соответственно — без уплаты налогов в украинскую экономику…
PrivatBankQM 7 березня 2020, 15:08
Зниження відсоткових ставок по депозитах є позитивним сигналом на банківському ринку і сигналізує про подальшу стабілізацію економіки країни.
Qwertyui1207 7 березня 2020, 10:23
Сегодня снимала деньги в банкомате ПриватБанка с Ощадбанковской карты, деньги списаны, а банкомат не выдал деньги. Что делать? Кто вернёт мне 1000грн????
PrivatBankQM 7 березня 2020, 11:14
Перепрошуємо за завдані незручності.
В даній ситуації, згідно правил міжнародних платіжних систем для подачі заявки на повернення коштів необхідно звернутись в банк, який видав картку.
NeliaDvorak75 7 березня 2020, 0:10
Коли я зверталась до приват банк мене завжди приємно зустрічали повідомляли про нові можливості показували та розказували як правильно користуватись. Допомагали поповнити карту через вестер юніор я надзвичайно задоволена цим банком
7 березня 2020, 8:49
Доброго ранку!
Дякуємо за Ваш відгук! Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Завдяки йому ми розуміємо, що знаходимось на вірному шляху.
10 березня 2020, 15:08
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 10.03.2020).
Валерий Сандулович 6 березня 2020, 22:45
Доброго дня! Читаю відгуки і дивуюсь, чому банк повертає кошти своїм клієнтам вибірково? Декілька днів тому я звернувся до банку з проханням скасувати транзакцію, яка була проведена 23 січня і вже сьогодні отримав повідомлення від банку, що у рамках правил платіжних систем платіж не може бути повернений??? Яким же чином повертають платежі іншим? Переказ я робив з картки Приватбанку і по чарджбеку мені повинні повернути ці кошти від шахраїв.
PrivatBankQM 7 березня 2020, 8:48
Доброго ранку!
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
За Вашим зверненням, Банк, діючи в рамках правил міжнародних платіжних систем сформував запит на опротестування операції по картці. На жаль, нам не вдалося отримати позитивне рішення та оскаржити даний платіж.
З повагою, ПриватБанк.
Сегодня снимала деньги.Банкомат деньги не выдал.Пришла смс что деньги сняты.Верните мои деньги.Это уже не первый раз.
6 березня 2020, 20:02
Доброго вечора!
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні деталі операції.
andole 6 березня 2020, 13:28
Відділення за адресою: Полтава, вул. Соборності, 70-А
Перечисляя деньги с расщетного щета Укрсиббанка случайно не изменил имя получателя в итоге с моего расщетного щета даньги списались продавцу не пришли в течении какого времени мне вернут неправильно сделаный платеж. Платіж було зроблано від 02.03.2020р. №0010 з розрахункового рахунку ФГ «Оланол» (код 23899374) невірно вказаний отримувач коштів (ТОВ НВА «ЗЕМЛЕРОБЕЦЬ») розрахунковий рахнок було вказано вірно, станом на 06.03.2020 кошти не повернулись ні на мій рахунок ні на рахунок отримувача. Допоможіть вирішити дану проблему.
6 березня 2020, 14:49
Звернулися до приватних повідомлень для перевірки ситуації.
Потрібні додаткові дані за переказом для його пошуку та надання інформації
Будемо вдячні за зворотній зв'язок
Имир Дерби 6 березня 2020, 12:23
Я Обратился в Службу БЕЗОПАСНОСТИ — Приват Банка.Написал заявление, описал все по времени. Не прошло и 15 минут как мне позвонили из службы безопасности приват банка и сообщили радостную новость: деньги 1600 гр нашлись и их зачислили на мою карту!!! Я честно был в шоке!!! Так быстро и оперативно, не работает не один банк!!! Спасибо огромное службе и всем сотрудникам за такую качественную и отлаженную работу!!! Просто мы простые смертные, многого не знаем и сразу начинаем паниковать!!! А оказалось все просто завис терминал, сбой связи… ЕСЛИ кто-то попадет в такую не понятку не волнуйтесь а делайте как я и все будет окей!!! Еще раз БОЛЬШОЕ СПАСИБО СБУ ЗА ПРОДЕЛАННУЮ РАБОТУ!!! С Уважение ваш клиент; Имир Дерби…
6 березня 2020, 12:46
Дякуємо Вам за відгук!
kharkov1983 6 березня 2020, 10:51
Мне и брату позвонили с какого то банка кредитор и сказал передать информацию соседу которого они так же как и нас назвали по имени отчеству. При вопросе откуда телефон, он *** решил схитрить, самый умный оказался, сказал дал сосед, для которого инфу просят передать, я точно за нею что сосед не знает моего и брата номера. Мой номер на котрый звонили зафиксирован только в приват банке и адрес который он назвал тоже там же зафиксирован. Так что пора брать за *** Приватбанк
6 березня 2020, 11:32
Для захисту персональних даних у Банку проводиться ряд дій, які запобігають таким ситуаціям.
Банк не надає персональні дані третім особам, окрім випадків, що передбачені законодавством України.
Не варто забувати, що вказуючи свій номер на сторонніх сайтах, месенджерах і інших відкритих ресурсах інформацію про нього можуть отримати треті особи.
nikol99 6 березня 2020, 9:39
Було відкрито виконавче провадження приватним нотаріусом(не законно) почали розбиратись, адвокат, суд.І тут виявилось що моїх два зарплатні рахунки заблокованно.Звернення в банк нічого не дали, банк відмовився надавати інформацію в зв'язку з чим заблокованні.Довелося з адвокатом відправляти 2 офіційних запити.Також направленно листа до приватного виконавця.Виконавець надіслав відповідь що:,, Відповідно до ч.3 ст 52
закону України про виконавче провадження не підлягають арешту кошти із спеціальним режимом використання, звернення на які заборонено законом.Обов'язок банку повернути постанову без прийняття якщо рахунок має спеціальний режим використання.,, Водночас надійшла відповідь з банку:,, Отримавши зазначений документ про арешт коштів, банк був забов'язани прийняття його до виконання та накласти арешт, БЕЗ АНАЛІЗУ ПРАВОМІРНОСТІ НАКЛАДАННЯ АРЕШТУ НА КОШТИ. Тепер питання як банк міг грубо порушити закон України і заблокувати зарплатні рахунки!?
6 березня 2020, 10:07
svetlana752bel 5 березня 2020, 23:40
Банк перевёл мои карты на не существующего человека и не хочет разбираться.Вместо этого требует справку, что я и не существующий человек одно лицо.В ответ на мои запросы везде блокируют. На золотую универсальную карту, на ко оной долгов нет, где гарантия, что сотрудники банка кредита не наберут? К тому же, за обслуживание карты каждый месяц снимают 20 грн.Так вгонятв долги, на читают проценты и… вдруг обнаружат свою ошибку и предъявят мне счёт с ку, ей долгов… не говорю уже о том, что копилку тоже не отдают, а перевели на того же не существующего человека
6 березня 2020, 9:43
Ваше звернення було раніше детально розглянуто та надана відповідь, що для підтвердження зазначеної Вами інформації до банку потрібно надати довідку з податкової.
На жаль, без неї на рівні банку неможливо визначити, що вказаний Вами ІПН належить Вам.
Просимо Вас повідомити нам в приватних повідомленнях, якщо Ви отримали довідку, щоб ми могли допомогти Вам в вирішенні питання.
Rostww 5 березня 2020, 19:59
Очень приятная девушка, все по человечески объяснила и разъяснила, побольше бы таких сотрудников у вас было… жаль что забыл как именно представилась, но уверен она поймет что речь идёт о ней, спасибо ещё раз
5 березня 2020, 20:14
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ви оцінили роботу нашого співробітника настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
6 березня 2020, 18:59
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 06.03.2020).
kofftun4eva 5 березня 2020, 12:44
Дякую за одну з найкращіх служб підтримки та за якісне програмне забезпечення.
Ваш постійний бізнес клієнт з 2013 року.
5 березня 2020, 13:30
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ви оцінили нашу роботу настільки високо.
Ми високо цінуємо Вашу довіру і будемо робити все, щоб і надалі Ви могли покластися на нас в будь-яку хвилину.
Roman Kozhushko 5 березня 2020, 7:20
Перший раз у своєму житті зіштовхнувся з інтернет махінаціями при купівлі будівельних товарів на Оlx, попросили переказати 30 відсотків передплати що я й зробив, через добу обіцяли привезуть, на наступний день коли я набравїх сказали що вже відгрузили і везуть, і це був останні контакт, більше ніхто ніразу на контакт не вийшов.
Перше моє звернення було у поліцію, заяву прийняли сказали що таких багато і ймовірності зясувати не багато, при умові що я пересилав кошти клієнту Приватбанка, дав номер карти ПІБ отримувача.
І тут я догадався зателефонувати на 3700 служба підтримки ПРИВАТУ і для себе вияснив що вони майже боги, не минуло і10 годин, як все було зясовано і кошти повернуто мені на карту.
Дякую Всім працівникам ПРИВАТУ, за надзвичайно відповідальне ставлення до проблем своїх клієнтів, дякую, дякую і ще раз дякую, особливо цій милі дівчині яка прийняла моє звернення і на кінець дня повідомила) що МИ все зясували і коши через кілька годин будуть увас на карті.
5 березня 2020, 11:18
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання успішно вирішено.
Jokets 4 березня 2020, 22:38
Мне вот интересно читая отзывы об ситуации по списанию и понимаю- кроме писать что попало, читать люди не умеют. Стадом иначе не назвать. Надеюсь они отсеются и уйдут в другие банки там ныть не мешая работать самому приватбанку.

— Сам клиент более чем достаточно лет, что бы понять насколько удобный и простой в обслуживание банк для обычного клиента. Главное научится читать, чего наши люди в школе не учились
5 березня 2020, 11:30
Дякуємо за розуміння ситуації!
Раді, що Ви оцінили переваги та зручність нашого сервісу!
Будемо робити все можливе, щоб і надалі співпраця з нами у Вас залишала лише позитивні емоції!
10 березня 2020, 9:55
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 10.03.2020).
2020Irina 4 березня 2020, 22:26
Что происходит с эти банком в последнее время? Я клиент банка более 10 лет, все было нормально, но вот 1марта 2020года на своей з/п карте я обнаружила -349грн, хотя у меня был баланс 150, никаких денежных операций не было, позвонив сотруднику сказали, что за сутки все исправят и вернут все на место.Но кормят завтраками уже оператору не дозваниваюсь, поставили автоответчик и приносят извинения, с дня на день разберемся… скоро з/п, и что мне в другой банк переводится, дарить 500грн, я не собираюсь, мне даром их не дают, вот так в моих глазах этот банк стал одним из хужих, не советую его.
5 березня 2020, 11:01
Нам шкода, що Ви зіткнулися з таким неприємним інцидентом. Дозвольте повідомити, що по Вашій картці було здійснено подвійне списання коштів іншим банком. Помилково списані кошти централізовано повернуті на рахунки. Ви можете перевірити інформацію по виписці в особистому кабінеті Приват24. Приносимо вибачення за можливі незручності.
VitalyL 4 березня 2020, 22:14
Раньше это был самый лучший банк, лояльный к клиентам, с самым нужным умением — быстро и качественно решать все возникающие вопросы. Настолько всё было замечательно, что и вовсе не подумал бы никогда пользоваться услугами других банков.
Последние 2-3 года наблюдаю планомерную деградацию по всем ранее выигрышным пунктам относительно других банков. Постоянные сбои системы; онлайн консультации — какой-то совершенно бесполезный отряд мальчикой с дублированием информации такого же бесполезного чат-бота; глюченые терминалы и банкоматы, которые по 10+ минут могут карточку не отдавать просто потому что зависли; мутное и сложное в использовании мобильное приложение. Приложение пережило капитальную переделку, причём это была принудительная бета-версия с большими проблемами в работоспособности, часть полезной информации просто была выкинута, часть так глубоко спрятана, что без помощи консультантов не возможно найти.
Доверие к банку и уверенность в сохранности и безопасности своего депозита пропала.
5 березня 2020, 11:31
Шкода, що у Вас склалося таке враження. Нам дуже важлива думка Клієнтів, які обслуговуються в нашому банку. За результатами перевірки діалогів бачимо, що Вам надавалась коректна інформація. Якщо у Вас є невирішенні питання — зверніться, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
0958525102 4 березня 2020, 21:57
03.03.2020 р. мало місце подвійного списання сум за товари, придбані в «Епіцентрі» 27.02.2020 р. Причому як з корпоративної картки-ключа, так з особистої «Універсальної» (загальна сума більше 7 тис. грн.). У мене декілька питань:
1.Чому «ПРИВАТБАНК» публічно не виступить із заявою про дану ситуацію ( тим паче масові випадки) і не припинить «годувати» своїх клієнтів обіцянками?;
2. Чому я маю так довго чекати кошти та ще витрачати свій час на дзвінки?
3. Якщо завтра до 9.00 год, як обіцяли оператори (втретє перенесли терміни) не будуть повернуті кошти, ми, як юридична особа, змушені будемо замислитися про зміну фінансової установи. Ви б довірили свої кошти тим, хто не відповідає за свої слова та вчинки?
5 березня 2020, 10:39

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝