Alex Rudyk 18 березня 2020, 15:58
Не плохо, как для кризиса, но лимиты по пополнениу депозитов в гривне — нонсенс. Завтра выведу из Украины депозиты с правом досрочнного расторжения договоров.
18 березня 2020, 18:02
Дозвольте пояснити, що поповнення депозиту обмежено сумою відкриття вкладу, у випадку відкриття депозиту на суму до 50 тис. грн, 3 тис. дол., 3 тис. євро, або сумою 50 тис. грн, 3 тис. дол., 3 тис. євро, у разі відкриття вкладу на більшу суму.
Хочемо звернути увагу на те, що ліміт на поповнення вкладу не змінювався.
Ostroverkhov 18 березня 2020, 10:21
Відділення за адресою: Київ, пр-т Правди, 19-А
Я клиент Приват24. Заказал в понедельник 16.03.2020 валюту в отделение на пр. Правды 19-А, г. Киев. Мне пришло сообщение, что валюту можно получить в среду 18.03.2020. Простоял в очереди больше часа, чтобы попасть в кассу. Кассир после звонка своему начальству сообщила, что заказ не может быть выполнен. Что за хамство!!! Неужели нельзя было прислать мне сообщение, что заказ отменяется? Я потратил столько времени, стоя в очереди на улице. Безобразие!!!
18 березня 2020, 12:30
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування.

Варто розуміти, що пріоритет онлайн валютообмінних операцій вводиться задля безпеки клієнтів у період карантинних заходів проти коронавірусу та до моменту відновлення міжнародного авіасполучення та поставок в Україну валютних банкнот зз-за кордону.

Готівкову валюту у касах ПриватБанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується, за попереднім замовленням валютних коштів.

Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі.
vixila8283 18 березня 2020, 8:48
Приват реально решает проблемы. Искренне благодарен оператору Екатерине. Девушка за пару минут решала любую ситуацию и была очень позитивной и хорошей. Именно такие люди и сервисы делают этот мир лучше, а людей счастливыми. Спасибо большое.
P.S. Живу в Европе и не встречал еще банки которые бы удаленно так круто решали проблемы. Браво.
18 березня 2020, 10:06
Sakevich2405 18 березня 2020, 8:21
Хочу выразить огромную благодарность «Приват банку», мне вернули деньги, которые я перевела на карту за товар с олх, и как потом выяснилось мошенникам.Спасибо вам огромное, очень было приятно и не думала, что так бывает.Мне очень нравиться обслуживаться в вашем банке, все очень легко и понятно.Процветания Вам и всего наилучшего.
18 березня 2020, 10:02
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
Антонина ттт 17 березня 2020, 23:48
Спасибо большое за консультацию и понимание вопроса консультанту Марине.
18 березня 2020, 10:00
20 березня 2020, 16:50
Time Out 17 березня 2020, 21:35
Обратился за помощью к онлайн консультанту Наталии в приват 24. Проблему решила мгновенно, очень компетентный и умный сотрудник. Номер сотрудника «294128»… Лично я за то что бы таких людей поощряли) даешь премию!
18 березня 2020, 9:56
20 березня 2020, 16:51
0963303615 17 березня 2020, 21:19
Якщо чесно, це один і останній надійний, а головне чесний і справедливий банк, поміж усього банківського безглуздя з яким мені довелось зачеплюватись!!!
І хай мені хтось доведе що це не так, або спробує…
18 березня 2020, 9:55
Дякуємо Вам за відгук!
Ми дуже раді, що взаємодія з нами була комфортною для Вас.
20 березня 2020, 16:51
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 20.03.2020).
10102007 17 березня 2020, 16:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Драгоманова, 40-Е
Собираюсь подавать в суд на этот банк.Служба безопасности не работает!!!
У меня украли с карты 15000грн уже год прошел и всем ***
17 березня 2020, 17:45
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили деталі, так як Вас не вдалось ідентифікувати за інформацією, вказаною з відгуком.
0973972045 17 березня 2020, 16:11
Заблоковано рахунок для виплати пенсії, вже три місяці ходимо по кругу. Будемо звертитись до суду.
17 березня 2020, 17:14
Зняття арешту можливе лише після того, як до банку надійде відповідний лист від виконавчої служби. Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Olenag777 17 березня 2020, 14:50
Похоже Приватбанк не работатет. Я перевела с Альфа-Банка деньги на карточку Приватбанка, раньше это занимало 3 часа, сейчас мне написали, что оплата не прошла, якобы неверные реквизиты, месяц назад все было хорошо, а теперь ни денег не вернули ни на карточку не зачислили. Я пытаюсь больше суток связаться с оператором, кроме музыки ничего нет, связывалась в разное время суток. Ответьте пожалуйста Приватбанк работает или ушли на карантин и где мои деньги?
17 березня 2020, 15:01
У разі, якщо оплата не пройшла, рекомендуємо звернутися в підтримку Вашого банку з питання повернення, і уточнити у одержувача актуальні реквізити для переказу. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що міжбанківський переказ виконується в строк до трьох робочих днів. У свою чергу, одержувач завжди може звернутися з квитанцією в нашу підтримку для перевірки інформації про надходження переказу.
AleksaGladi 17 березня 2020, 14:25
Вчера вечером осуществляла платёж через приват 24. Для подтверждения звонила на номер 3700 и ответила на 2 вопроса оператора (девичья Фамилия мамы и моя дата рождения, естественно правильно). Оператор сказала, что в течении 5 минут платёж будет подтверждён.
Вместо этого:
1. Платёж отменили;
2. Карты (обе) заблокировали;
3. Номер телефона сняли со статуса «финансового».
И это начало!
Согласно инструкциям для восстановления фин.номера сходила в терминал самообслуживания и… НИЧЕГО! Восстановить номер телефона с использованием карты, вводя правильный пин код НЕЛЬЗЯ.
Звонила оператору и… тоже ничего сделать НЕЛЬЗЯ!
В банк я НЕ могу пойти, поскольку нахожусь в России и специально на укр.номер включила себе роуминг.

В общем, сотрудниками банка я крайне возмущена! Как можно было заблокировать карты после моих правильных ответов?! Если сотрудники глуховаты, то такой способ подтверждения платежа НАДО ОТМЕНИТЬ!

Жду реакцию банка с ответом на вопрос:
КАК МНЕ РАЗБЛОКИРОВАТЬ СВОИ КАРТЫ И ВЕРНУТЬ НОМЕР В СТАТУС ФИНАНСОВОГО, находясь за границей?!

Оператору я предлагала ответить на все проверочные вопросы.

А банку: «спасибо» за создание проблем и отсутствие сервиса.
17 березня 2020, 16:15
elenakosuga 17 березня 2020, 10:30
Хочется поблагодарить ПриватБанк за возможность иметь электронно-цифровую подпись. Благодаря этой подписи можно загрузить приложение Дія, в котором отражаются все документы водителя и собственника автомобиля. Можно не брать с собой оригиналы и не бояться их утерять. Также есть полезное приложение Штрафы, в котором также легко увидеть и оплатить штраф с помощью приложения Приват24.
17 березня 2020, 10:44
Дякуємо Вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
20 березня 2020, 17:54
pahan6823 17 березня 2020, 8:22
Всім доброго ранку. Сьогодні внесений аванс за авто мені повністю повернули, дякую працівникам які доклали зусиль у цьому питанні. Взагалі працею банку задоволений неодин рік, окрім цієї ситуації яка склалась. Хотілось би знати послідовність при оформленні авто у кредит, щоб не попадати в такі ситуації.
Ще раз дякую за вирішення мого питання.
17 березня 2020, 10:06
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання успішно вирішено. Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде мати лише позитивний досвід.
0990835979 17 березня 2020, 3:38
Дякую за вашу увагу, допомогу і вирішення неприємних ситуацій, які можуть виникати у клієнтів Приватбанку. Задоволена вашою швидкістю і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Дякую
17 березня 2020, 8:57
Раді, що Ви оцінили нашу роботу настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
19 березня 2020, 16:49
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 19.03.2020).
InnaPenzienko 16 березня 2020, 22:15
08.03.2020 покупала 2 билета на поезд Запорожье-Киев 038П на 21.03.2020. Сегодня пыталась вернуть билеты. Через Приват 24 не получается, так как исчезла функция возврата билетов!!! Сегодня с 21:06 до 22:00 пыталась хотя бы получить консультацию через номер 3700. Бесполезно!!! Вот вам и супер государственный банк! Разговаривала с двумя операторами, ни одна не знает куда делась функция возврата!!! Переключают на другого оператора, который якобы это должен знать, но музыка играет, а знатоки не берут трубку! Возмущена! Почему я должна висеть весь вечер на телефоне и слушать дурацкую музыку???!!! Получается как только президент объявил, что с 18 марта не будет жд-сообщений, Приват сразу отменил функцию возврата билетов? Хочу всё таки получить ответ на свой вопрос: как мне вернуть билеты ???
17 березня 2020, 10:18
Добрий день. Спробуйте, будь ласка повторити повернення в архіві квитків. У разі повторення ситуації, надішліть, будь ласка, в особистому повідомленні скріншот з архіву, щоб ми могли перевірити інформацію та розібратися.
DANIIL123 16 березня 2020, 21:12
Вчера в отношении меня неизвестные пытались совершить мошеннические действия и сотрудники Приватбанка предотвратили это. Хотел бы поблагодарить и отправить отзыв, а также извиниться за вчерашнюю грубость в отношении службы технической поддержки.
17 березня 2020, 8:55
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання успішно вирішено. Ми високо цінуємо Вашу довіру і будемо робити все, щоб і надалі Ви могли покластися на нас в будь-яку хвилину. Також ми склали кілька простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
17 березня 2020, 9:15
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 17.03.2020).
Sorokopud 16 березня 2020, 19:14
Добрий день. Сьогодні 16 березня 2020 року хотів оформити для власних потреб картку в Приват банку в центральному відділенні в м. Гола Пристань. Звернувся за допомогою до керівника відділення, на що я отримав неприємні грубі зауваження чому саме до неї, і що вона керівник цього відділення банку, а тому не займається такими питаннями. І взагалі — треба уважно читати, що написано на бейджику. Картку я все ж таки отримав, але після відвідування Приват-банку залишився неприємний осад. Таке враження, що для цього керівника всі клієнти — не люди.
17 березня 2020, 8:55
Викладені Вами дії співробітника суперечать чинним стандартам обслуговування і обов'язково буде проведена відповідна робота.
Проаналізувавши ситуацію, ми проведемо роботу зі співробітником по даному випадку, щоб уникнути повторення подібної ситуації. Додатково Вас повідомимо за результатом.
bankgovua 16 березня 2020, 15:25
Отделение в Кременной начало работу, после 2-х недельного переезда.Вывеска отсутствует, расписания нет.Люди ходят по городу и ищут отделение.Оказалось оно расположено в здании торгового центра.Зайди в магазин сначала!!! Поменяли адрес расположения отделения, а Национальный банк Украины не известили.На карте отделения приватбанка м.Кремiнна у них сьoгоднi: вихiдний.
16 березня 2020, 17:47
Дозвольте зазначити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Дане відділення знаходиться на стадії переїзду, та на поточний момент ще не обслуговує Клієнтів.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Надежда Ткаченко 16 березня 2020, 15:16
Здравствуйте. 10.03 мне пришло сообщение, что с моей карты произошла оплата на сумму 2700 в отельном комплексе Киева. Проверила в Приват24 — так и есть, -2700 Hotel Complex Rus Kiev.
Я данную операцию не производила, карта была при мне. Позвонила на горячую линию, сказали, что можно подать заявку на возврат средств. Подала я эту заявку, консультант сказал, что в течение суток придёт подтверждение. Ничего не приходило, только в приват24 написали, что заявка обрабатывается 45-120 дней. Офигеть! Списали со счета за секунду, а возвращать до 4 месяцев! Перезвонила ещё на горячую линию, там уже сказали, что 25 дней на обработку. Как произошло списание денег консультанты не знают.
Так я и не поняла вернут ли деньги и когда. Что делать не знаю. Обращаться в полицию?
16 березня 2020, 17:09
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою. На даному етапі платіжна система надає 15 днів для мирного вирішення ситуації між платником і магазином/банком, в якому була операція.
За цей час Ви можете звернутися до одержувача коштів і запросити повернення. У разі, якщо одержувач відмовить на Ваше прохання, то з нашого боку буде відкрито спір. Хочемо звернути увагу, що він буде розглядатися в термін до 120 днів.
Якщо Ви ще не надавали документи, надайте, будь ласка, наявні у Вас: чеки, скріни, листування з магазином або банком, в якому була операція на chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки. Це допоможе збільшити шанси на оскарження операції, щоб вона була закрита на Вашу користь.
Nikol1111 16 березня 2020, 14:23
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 144
1)Запросив в УБКІ свою кредитну історію.У звіті відображається договір в статусі «Проданий» від Приватбанку від 2014-го року по кредитній карті, а головне-сума заборгованості 0 грн.Написав звернення в банк.В банку відповіли(листом), що так як моя карта була відкрита в Криму, вона була продана компанії Фінілон.Звернувся в компанію Фінілон-компанія дала довідку, що по мені ніякі договори і карти не переуступались.На моє звернення в Приватбанк з проханням надати виписку з договору переуступки в якій буде видно, що конкретно по мені є запис в договорі переуступки банк відповів, що таких виписок, витягів не надає.От таке відношення до Клієнтів і грубе порушення Закону України про інформацію і про звернення громадян.
16 березня 2020, 15:07
Дане питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з Вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації та були озвучені рекомендації для подальшого врегулювання питання.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝