Приватбанк підтримує шахрайство

Моя мама 60річна інвалід стала жертвою шахрайства. Шахраї списали з її карти більше 30 тисяч кредитних коштів та 6 тисяч збережень пенсії. При цьому повідомити такій літній жіночці приват про шахрайство досить важко, проходячи через всі їх розумні роботи, які навіть на слово шахрайство не реагують зєднанням з оператором, а змушують і далі проходити через опитувальник на 10 питань. Проблема в самомоу алгоритмі банку, і фрод системі. Людина яка ніколи не користується інтернет банкінгом в один момент робить платіж на 40 тис гривень включно з кредитними коштами і при цьому фрод система його не блокує. І взагалі дико людині з інвалідністю ставити кредитний ліміт в 30+ тис гривень, якого вона не просила, ба більше, просила в відділенні його не ставити, де його не ставили, але все ж після якогось часу встановили. Порадьте як діяти далі. Банк не захистив від шахрайства ні кредитні кошти ні власні. Чи зобовязана вона зараз гасити той кредитний ліміт, чи можна притягнути банк за бездіяльність до відповідальності?
Я, її син, знаходжусь досить далеко від неї, і навіть дозвонившись на підтримку привату, не отримав жодної допомоги в вирішенні її проблеми. У нас зайняло 5 годин щоб заповнити заяву в кіберполіцію, хотя виведення коштів могли заблокувати приватбанком за 5 хв, так як вона моментально після списання подзвонила в службу підтримки.
18 квітня 2024, 11:27
Добрий день. Шкодуємо, що вашій мамі довелося зіткнутися з такою ситуацією.
На жаль, за інформацією, вказаною у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вашу маму. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити контактні дані та допомогти розібратися в ситуації.

18 квітня 2024, 9:43
Банк не дает лимит выше 20к, если не предоставлять бумаги на имущество. А ещё он постоянно задрачивает подтверждениями при переводе от 2−3к. Так что-либо кто-то не договаривает либо симку перевыпустили
OkeyDoki
OkeyDoki
18 квітня 2024, 13:02
Как не дает. Дает. Пенсия 5500. Кредитный лимит приват дал 20100).
18 квітня 2024, 14:31
4000 для возможности получить лимит 20001 надайте додаткову информацию
22 квітня 2024, 12:42
Кредитній карті 5 років+ років, 2 роки тому термін дії закінчився, людина взагалі забула що в тнеї є така карта, банк автоматом продовжив дію крати, людина не користувалась тою кратою жодного разу за роки тим більше кредитним лімітом і тут за 5 хв на кредитку перевели пенсію з крати для виплат і зробили платіж на всю суму включно з кредитними коштами на оплату реклами в польському фейсбуці і системи банку не заблокували цю транзакцію. Тут або банк в схемі працює, або там працюють ідіоти, іншого пояснення нема, бо не могла жодна адекватна автоматична система моніторингу транзакцій пропустити таку транзакцію.
18 квітня 2024, 12:28
Куди ви звертаєтесь? Жодних повідомлень і дзвінків не надходило, задовбали уже брехати. Я розумію що така транзакція на оплату реклами в фб не мала бути взагалі пропущена фрод сервісами банку і це не моглро статися без співучасті працівників банку. Навіть більше, це можна було попередити, якби ваша роботи реагували на слово шахрайство швидше і зразу зєднювали з оператором, а не потрібно було пів години на лінії чекати поки зєднають з оператором. Ви не надаєте відповідного сервісу, тому банк є причетним до шахрайства. Тільки третій дозвон і оператор допоміг хоча б якусь інформацію отримати, це 3 години на лінії і спроб дозвонитись на гарячу лінію банку. Вашу всю фрод команду треба к чортям розігнати, набрати студентів третього курсу і вони натренують можелі розпізнавати шахрайські операції. Як могла жінка 60 років, інвалід, робити оплату реклами на польському фб в 10 вечора і це не викликало жодних запитань в банку, та ще й на повну суму включно з кредитним лімітом?
18 квітня 2024, 12:36
А реклама фб откуда взялась? Что банк то ответил? Приват реально задалбывает звонками подтверждениями, даже если повторные переводы на одну и ту же карту. Можно предположить, что это дубликат карты. В таком случае звонок подтвержение не пришёл бы и доступ к 3700 и приват 24 можно получить. А про поддержу (бота) у всех жалобы
20 квітня 2024, 14:24
Шахрай — сам приватбанк, но это Вы ему ещё должны доказать, что не реально. А все их клиенты должны отвечать за ИХ же несанканкционированные списания денежных средств, а также и с их кредитного лимита — вешают на людей без их согласия сначала кредитные лимиты, а потом также без подтверждения списывают эти денежные средства, загоняя в своих должников… В марте столкнулась с тем же самым. Приватбанк ничем не поможет — это их схема. Только в полицию и в НБУ!
Світлана Черненко
Світлана Черненко
21 квітня 2024, 21:35
Мені дуже шкода вашої мами, але мушу Вам повідомити, що розраховувати на вирішення питання у приват ну така справа, я стала жертвою шахраїв, без мого відому підняли кредитний ліміт з 20000 до 100000 тис вночі, а я запитувала — відповіли, що ніяких лімітів ніхто вночі не дає і я маю ці кошти повернути банку…По цьому відкрито кримінальне провадження, але самі розумієте, що це все роблять самі працівники банку. Мене звинуватили в тому, що я сама дала доступ у приват тоді коли ніяких повідомлень та дзвінків від підняття кредитного ліміту до відкриття нових карток та переганяння коштів 167!!! Операцій вночі я не отримувала…І, судячи з відгуків, розумію, що це … реально страшно!
22 квітня 2024, 9:11
Увы без слитых данных никто не смог бы украсть деньги… Клиент сам слил данные, обучайте своих пенсионеров, не отвечать секретные коды из смс по телефону с незнакомых номеров, не вводить логины и пароли на фейко сайтах банков, не нажимать ссылки про всякие допомогы, в общем у мошенников кууууча способов развести чтобы выманить код для входа в приват24 и старики та и не только старики ведутся на это, а потом деньги пропадают, их выводят покупая криптовалюту, и те кто её продали так же будут не при чем, хотя они нарушат правило биржи при принятии денег от 3го лица, но как правило тут разрыв договора с банком у того кто принял и всё, а деньги никто не вернёт. По этому если вы не бдите свои деньги сами, никто за вас это делать не станет.
Это как открыть дверь сняв замок, уехать отдыхать, приехать о всё украли, полиция вы где были ау?
22 квітня 2024, 9:29
Первое что советую сделать и не мять тити мити, переофрмить обязательно пенсию в другой банк, так как она будет списыватся в счёт кредита.

Второе списание средств произошло на оплату рекламы фейсбук? Тогда нужно требовать чтобы банк оформил возврат чаржбэк называется, они обязаны это сделать, написать заявление, чтобы это было потом в случае чего док-во в суде, если банк подаст в суд по долгу кредита.

Третье не тратить время на полицию:) Они ничего делать не будут, да и нет у них полномочий что-либо делать и знаний как делать, любые запросы в банк от полиции, банк отвечает извините это банк тайна идите в суд.

Если же переводы были на карты других банков, то тут ничего не вернуть, остаётся ждать, что банк либо спишет долг по кредиту либо подаст в суд и будет пытаться выиграть…
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
22 квітня 2024, 12:25
Не безызвестные калл-центры нашей элиты отрабатывают по агрессору, привет Коле Котлете и ко. P. S. Агрессор конечно пересичный народ Украины.
24 квітня 2024, 3:20
Приватбанк, я жду ваш «найкоротший термін» с 12 марта! вы же в таких ситуациях ни причём. Сколько же вы, мошенники, будете людей дурить??? Я от вас не получила ни один ответ на свои вопросы ни по 3700 ни здесь — у вас у всех один ответ по шаблону. Меня не устраивает ваш шаблон. Вы ответите за всё и всем своим клиентам, у которых точно также пёрли деньги с карт ещё с 2014 года и делая из своих клиентов должников, вешая на них свои проценты просто так, за несанкционированные платежи и украденные ВАМИ же деньги с карт клиентов, проводя по 167 операций за ночь, а потом ссылаясь на мошенников, отправляя всех в киберполицию! А оказалось, что МОШЕННИКИ САМИ.