Неуважение, хамство и непрофессионализм

Антон Ткач 11 листопада 2023, 23:56
Являюсь клиентом банка более 20 лет!
Я сообщу более, в прошлом был сотрудником банка, заместитель отделения, к сожалению. На сегодняшний день у меня зп в этом банке, пенсионная карта в этом банке и я имею много недвижимости о которой знает банк. По не понятным причинам мою карту ГОЛД, так называемую для ВИП класса блокируют и не разрешают пользоваться кредитными деньгами. Обращаю внимание, что не уменьшают кредитный лимит со ста тысяч до трех, а просто запрещают ей пользоваться. Ужасно неприятно. Позвонил на шарящую линию, записал разговор с непрофессионалом Дмитрием и остался очень огорченным этой ужасной бандой коррупционных сотрудников. Пока в стране война и многие помогают друг-другу, я не могу даже оплатить со своей карты коммунальные услуги ((
Позор этому банку… Как они могут так себя вести. Я с идеальной кредитной историей. Но при этом всяким бомжам раздают и навязывают кредитные карты. Мне кстате тоже навязали карту, а теперь заблокировали))
Позор этому банку…
12 листопада 2023, 11:01
Вітаємо.
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. При прийнятті банком рішення про відновлення кредитування, ви будете додатково повідомлені.

12 листопада 2023, 1:30
І як воно було — працювати в такій «позорній» установі ?
І як колишній працівник Привата, Ви не знаєте механізму блокування рахунків у банку ?
Напевне і самі раніше розказували клієнтам різні речі на кшталт, що «банк має право… клієнт зобов`язаний… згідно чинного законодавства… умов договору і т.д.», а тепер «позор банку» ?
12 листопада 2023, 11:43
Народная мудрость гласит:
Место сидения определяет точку зрения
12 листопада 2023, 11:48
Влучно… Скопіюю і збережу собі окремо ці слова.
Jokets
Jokets
12 листопада 2023, 12:17
Цікаво читати купу тесту беззмістовного — не що ваші гроші були чи що? Ні не ваші, то з якого ліса стільки негативу?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неуважение, хамство и непрофессионализм