видають зношені USD купюри

BonoU2 21 вересня 2023, 16:25
При замовлені в банку валюти (дол.) пропонують ЛИШЕ зношені та старі купюри, на питання «коли будуть нові і чому НБУ вам не обмінює на новіші не пошкоджені» тільки розводять руками, кажуть «перезамовляйте хоч сто разів буде такі самі на видачу». А НБУ в курсі шо ці зношені та старі ніхто не хоче приймати? Коли це свавілля припиниться? Або обновіть долари в касах привату на видачу новими або зобов’яжіть ВСІ обмінники приймати будь-які нормальні купюри!
21 вересня 2023, 17:26
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

21 вересня 2023, 17:29
Навіщо такі стандартні відписки, я це й так знаю. Чому новіших нема, чому не можна через додаток замовити нові чи хоча б якимось чином знати що вони з’явились?
MykolaA
MykolaA
21 вересня 2023, 17:57
BonoU2 1 марта 2016, 09:49
# відповідь на моє звернення як клієнта при наданні довідки для декларації (доходу з депозитів)
Шановні громадяни. Прошу Вас, ніколи не майте діло з державними установами — тим більше з банками! Яка держава такий і банк,
Дивна звичка. Говрити одне, а робити інше. То хто винен?
21 вересня 2023, 18:02
Мова йшла про Ощадбанк, так що я від своїх слів не відмовляюсь. «Ніколи не майте діло з державними установами — тим більше з банками, з Ощадним !» В привата виникла зараз така проблема, і вона є! Я навіть не уявляю що зараз з подібним в ощадкасах робиться…Але там завжди треш). Роблю те саме)
П.С. блін, це треба було найти мій коментар від 2016р. Треба постаратись)
zig4free
zig4free
21 вересня 2023, 20:02
Я специально на видео зафиксировал все купюры которые выдали в кассе привата — посмотрим как они их будут принимать обратно.
SergeyNina
SergeyNina
21 вересня 2023, 21:01
Пумб, укрсиб, а банк меня сразу предупредили что если я принесу хлам с привата они это не возьмут. Рассчитаться с людьми этими купюрами невозможно они страшные в УФ и ИК, многие купюры вообще не могу установить это подлинные или подделка из-за убито ти купюр. Это реально все купюры под инкассо
Piypiy
Piypiy
23 вересня 2023, 11:13
Подскажите, у вас есть валютная карта пумб? Если да, то в каком состоянии купюры там выдают? Хочу с валютной картой привата распрощаться (большая комиссия за зачисление, ещё и изношенным старьем выдают), но куда — рассматриваю варианты.
olsi
olsi
23 вересня 2023, 10:49
В Хмельницькому теж Приват видає лише старі купюри, які потім ніхто не хоче брати.
Vadossssss
Vadossssss
24 вересня 2023, 17:27
Черкаси, хлам.
Natella Гринникова
Natella Гринникова
24 вересня 2023, 20:23
Аналогично в Одессе. Выдают старыми купюрами и потом отказываются их же принимать.