Шахрайство

27 липня 2023, 17:46
Вітаємо.
ПриватБанк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми склали кілька простих правил, дотримуючись яких ви зможете не стати жертвами шахраїв.
За вашим зверненням до підтримки банку можуть бути сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.

27 липня 2023, 17:06
«Без мого дозволу з мої карти приват банка були списані кошти, ПриватБанк не дає 100% гарантії на повернення коштів, застережливих заходів банк не прийняв.»

Очень интересно, но ни фига непонятно. А можно конкретики и подробностей , что бы люди поняли, что это действительно банк виноват?
4 серпня 2023, 10:47
26.06.2023 з моє власної карти приват банку були списана 13 242 грн на сайт гугел адс.Кошти були списані без моєї згоди, паролі та коди нікому не передавала .Банк не дає 100% на повернення коштів
Инна Тихая
Инна Тихая
27 липня 2023, 21:43
Почему банк постоянно отвечает шаблонами, а не пытается реально помочь клиентам? Для кого вы работаете?
Jokets
Jokets
28 липня 2023, 7:15
Ну я бы на их месте на подобные отзывы вообще не отвечал. В отзыве нету никакой информации для решения вопроса
28 липня 2023, 7:19
А на что вообще отвечать? У автора вообще нет информации о сути претензий. Отзыв ниАчем
4 серпня 2023, 10:42
Якщо ви уважно почитаєте то все зрозумієте
4 серпня 2023, 10:41
Мене також це цікавить