Зняті кошти з рахунку

Marianna Shumyk 27 липня 2023, 15:08
24.07.2023 о 22:47 мені проходить сповіщення, що через систему приват24 знято кошти у розмірі 4443,82. Наступне сповіщення в 22:49 що здійсно переказ розміром 8726.97 і через хвилину, третя спроба переводу коштів, але через брак у операції відмовлено. Тобто мені проходить 3 сповіщення про зняття чималої суми без будь якого підтвердження через систему приват24 чи повідомленням! Додзвонитися на гарячу лінію з-закордону не реально! Тому у мене виникає питання яким чином у мене були зняті кошти? Моя картка НЕ ПРИВ’ЯЗАНА до якогось сайту! Я не проживаю в Україні вже довший час, тобто готівку з картки не знімала, своїх даних нікому не давала! І ще, якщо б на карті був великий кредитний ліміт (який я на щастя знизила!) То яку суму зняло би без підтвердження?!
Все, що я почула у відповідь, то ви можете подати заяву про шахрайство, очікуйте протягом 120 днів… чудово) а оплачувати цю суму хто має?! Враховуючи, що були зняті кредитні кошти.
У кіберполіцію, на жаль звернутися можна, тільки будучи фізично в Україні.
Скрін дзвінків на гарячу лінію можу надати.
27 липня 2023, 16:09
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (смс на ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і, дійсно, може зайняти від 45 до 120 днів. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

Marianna Shumyk
Marianna Shumyk
27 липня 2023, 17:01
Щиро дякую, що відповідь. Але, оскільки я є багаторічним клієнтом вашого банку, я добре проінформована щодо правил безпеки. Повторююсь, після 24го лютого 2022 року картка у практичному використанні не була. Тобто ніяких банкоматів, чи оплата товарів з вказівкою якихось даних здійснено не було! Це звісно легко можна перевірити в історії користуванні картки, але ж Ви в курсі цього звісно. І я знову не отримала відповіді, щодо мого поставленого запитання на рахунок не можливості дозвонитися на гарячу лінію з-закордону. І на питання задане щодо максимальної зняття суми без підтвердження, також не було відповіді. Буду вдячна, за отримані відповіді. З повагою Маріанна Шумик
Volodymyr253
Volodymyr253
27 липня 2023, 18:24
У мене так ж проблема —
Тільки приват банк навіть не надсилав інформацію, що хтось використовує мою картку і гроші списуються
SergeyNina
SergeyNina
28 липня 2023, 1:21
Кто-то слил данные. Откуда неизвестно. Мошенникам нужен только номер карты и срок действия. Есть дырки в безопасности платёжных систем которые позволяют списывать деньги без подтверждения в приложении банка. Приват со своей стороны так и не сделал настройки «запрет интернет оплат «и «запрет оплаты без 3dc»
kingcity
kingcity
28 липня 2023, 8:17
Відгуки про зникнення коштів з карток Привату з`являються з завидною регулярністю… Нехороша тенденція.