Безпідставна відмова продати ОВДП

ANDRIY1974 30 червня 2023, 10:13
Намагався 26 червня 2023 через Приват 24 придбати ОВД на певну суму, відмовили, повідомивши по телефону, шо ми не знаємо де були ваші кошти упродовж 1,5 року, коли їх отримали у касі банку як погашення попередніх облігацій. Тобто у 2021 році все добре, а потім у кінці року забрав кошти, а коли у червні 2023 року знову хотів купити, говорять ми не знаємо, де ви їх зберігали. Чи не абсурд? При тому, що всі кошти раніше декларувалися і перевірялися через фінмоніторинг.
30 червня 2023, 11:42
Вітаємо.

1 липня 2023, 10:22
Авжеж. Цілий тиждень вже прагнете, але не вирішити, а думаєте, як «відморозитись»
1 липня 2023, 10:51
ИМХО, есть у Привата определенный перебор с подтверждением денег, на которые покупаешь ОВГЗ. Покупал несколько раз, и полных отказов не было, но сталкивался с ограничением суммы покупки. При этом основной регулярный доход у меня идет через Приват уже пару десятков лет, приличные суммы в валюте лежат безвылазно в Привате тоже достаточно давно, перед покупкой ОВГЗ не вносил никаких дополнительных средств ни налом, ни безналом, но при покупке смотрят только на доход за последние ±3 года, как будто всё, что было до того, сгорело.
3 липня 2023, 11:25
У мене питання у тому, що якась неадекватна людина говорить про те те, що невідомо де ви зберігали кошти півтора роки і саме тому відмовили. Дійсно, де ж зберігати кошти, коли ракети почали летіти на Київ і всю Україну. Мабуть, відразу треба брати кошти і бігти до Приватбанку.
3 липня 2023, 12:14
Не думаю, що тут питання до конкретної людини, тому що у Привата в принципі такий підхід до документів при купівлі до ОВДП.

USD 39.4 40

USD 39.4 40