vadyabeat 7 квітня 2023, 13:45
Оплачував покупку на промі за кредитні кошти. сума невелика, але зайшовши в приват24 звернув увагу що стягнута комісія по даній операції (НАГОЛОШУЮ ЩЕ РАЗ, ОПЛАТА, НЕ ПЕРЕКАЗ ЗА КАРТКИ НА КАРТУ ЧИ РР). відповідно поцікавившись чому, мені пояснили, що торгова точка сама обирає як їй зручно приймати кошти за типом операції.

тобто відтворимо ситуацію, прийшовши на будь-яку торгову точку (Нова Пошта як приклад) ви ОПЛАЧУВАТИМЕТЕ покупку за кредитні кошти ЧЕРЕЗ POS-ТЕРМІНАЛ скажімо в розмірі близько 20 тис. грн., а приват банк це розцінить як ПЕРЕКАЗ КОШТІВ З ДОДАТКОВОЮ КОМІСІЄЮ. перепрошую але для чого надавати торговій точці POS-термінал для ОПЛАТИ якщо все одно це буде розцінено як переказ коштів???

відверте шахрайство з боку тих хто надає такі можливості.
7 квітня 2023, 14:36
Вітаємо. Платіж проведено згідно тарифів картки, списання комісії відбулось відповідно до типу операції, яку проводить даний сервіс, а саме переказ між картками (P2P). Радимо звернутись безпосередньо до підтримки даного сервісу для уточнення причини проведення цієї операції саме таким чином.

vadyabeat
vadyabeat
7 квітня 2023, 14:51
Тобто, ви хочете сказати, на маркетплейсі, вказуючи реквізити СВОЄЇ картки (номер, термін дії та код), я роблю ПЕРЕКАЗ на іншу картку?
Jokets
Jokets
7 квітня 2023, 20:17
Добро пожаловать в мир реальности.
7 квітня 2023, 15:12
Да, так и есть. Если доверяешь продавцу то лучше платить напрямую ему. Да, это перевод на другую карту /счёт с временным холдом , но лучше всего у продавца попросить выставить счёт на физлицо и оплатить по нормальному чем промоплата или ликпей. Любой перевод или оплата идет с комиссией. Или её платит магазин или покупатель
7 квітня 2023, 23:45
Liqpay — це не переказ з картки на картку, це така сама оплата, як через термінал.
OkeyDoki
OkeyDoki
7 квітня 2023, 15:17
Торговая точка выставила покупку как p2p перевод… а раз это перевод то береться комиссия согласно тарифов банка.
7 квітня 2023, 15:19
Пос терминал (физический или виртуальный) можно настроить как хочет продавец и ничего с этим сделать нельзя. У меня по дороге домой один пивной маркет типа разливайка настроил так пос терминал что оплата считается выдачей наличных. Угадайте ответ банка — они ничего не нарушают.
FenixUA
FenixUA
7 квітня 2023, 16:42
Колись піднімали банки дане питання, Нова Пошта після цього тільки стікери на термінали наклеїла, що попереджує за можливу комісію при оплаті за кредитні кошти. Вони так післяоплату налаштували, щоб не платити комісію банку при подальшому переказі ваших коштів особі, яка продавала товар, а от за послуги доставки — уже без комісії, тому що тип не p2p (переказ на карту), тому ви оплачуєте двічі там, а не одним платежем, — окремо продавцю, окремо Новій Пошті. Інакше думаю комісію за післяоплату сильно підняли
Lolik1837
Lolik1837
7 квітня 2023, 17:20
У меня только один вопрос к автору — А БАНКА ТО ВИНА В ЧЕМ ???
Продавец настроил свой терминал как ему захотелось , но виноват банк???
7 квітня 2023, 18:59
Автор, почитайте на Пром-і, що таке Промоплата:

«Пром-оплата — це спосіб оплати замовлення (переказ з карти на карту чи розрахунковий рахунок) на prom.ua при якому гроші за товар резервуються на транзитному рахунку в банку, поки покупець не забере посилку з відділення пошти.«

Danilich
Danilich
7 квітня 2023, 23:10
В нормальных платежных системах, если что-то не устроила в транзакции, продавец запрашивает ее рефунд и деньги сразу или в течении нескольких дней возвращаются сами покупателю, а у нас расплодилось куча скам-оплат товара под видом п2п перевода, олх, нп, пром и т. д. Сколько покупал в жизни на амазоне, ибее, и оплата через пейпал или карту нигде такого не помню, только в нашей стране эта полумошенническая схема расплодилась

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Будьте готові до того що оплачувати покупки чере POS-термінал і в інтернеті будете з КОМІСІЄЮ