кредитування

accipiter 6 квітня 2023, 10:07
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Висоцького, 2
Я взяв кредит в Приватбанку 20,02,2023р в розмірі 2198,67 грн на оплату комунальних послуг, 17,03,2023р я оплатив частину кредиту у розмірі 1119 грн, а це більше у десять разів ніж обовьязковий платіж в 5% 109,93 грн. 01,04,2023р банк списав з мого рахунку 79,64 грн. пишу мовою оригіналу: Spisannya 79.64 UAH. Bal 4119.69 UAH. Procentu za Korystuvannya Kredytnum limitom.На підставі статті 1071 пукт 2 Цивільного кодексу України банк може списати тільки по рішенню суду або якщо є такий пункт у договорі з банком Я користуюсь послугами цього банку більше 20 років і таке відрахування бачу вперше, хоча в мене чиста кредитна історія і ніколи не було заборгованності по оплаті кредиту, Може банк думає що я скоро помру і не встигну розрахуватися за проценти, Прокоментуйте цей запит, дякую
6 квітня 2023, 11:32
Вітаємо.
Якщо ви скористались кредитними коштами в лютому, пільговий період діє до 25 березня. Щоб залишатись у пільговому періоді без плати за користування кредитними коштами, необхідно внести суму всіх використаних у лютому коштів (відповідно, в зазначеному прикладі це 2198,67 грн) до 25-го березня.
Якщо ж це правило погашення не дотримуватися, то відсотки нараховуються так, як ніби, пільгового періоду не було. Детальний розрахунок ви можете переглянути у виписці, відкривши деталювання по операції списання відсотків.

Jokets
Jokets
6 квітня 2023, 11:20
Вчіть умови, аби не було % вам потрібно було в березні заплатити всю суму котру ви взяли у лютому. Ви цього не зробили то чому ви дивуєтесь? % нараховані згідно умов кредитної карти, тож перш ніж писати бред про цив кодекс ви хочаб почитали правила користування кредита
Strelok123
Strelok123
6 квітня 2023, 11:34
За двадцять років можна було вивчити тарифи на користування кредитною картою) На сайті банку все досконально описано, з прикладами у цифрах) «У разі якщо Ви не погашаєте до 25 числа суму заборгованості минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю суму заборгованості нараховуються проценти від дати початку використання кредитних коштів. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї заборгованості.». Ключове слово — на ВСЮ суму заборгованості, а не на залишок який ви не встигли погасити.
Lolik1837
Lolik1837
6 квітня 2023, 11:37
Это какого надо быть «великого ума» что бы для оплаты коммунальных брать кредит, за который надо платить проценты ?))) Пипец , автор , вы насмешили)) А подумать о том, что если вы просрочите платеж по коммунальным , то с вас не будут брать проценты, а просрочите платеж по кредиту, то банк возьмёт за это процент — не судьба ???
Олегович Торба
Олегович Торба