Шахраї. Це не банк — це суцільні шахрайства.

Hjn 11 березня 2023, 22:25
ПЕРШЕ!
Як Привату не соромно мутити схеми та ще й під час війни. Я завів собі звичайну картку щоб мені на неї перевели гроші, які я чесно заробив будівельником. Коли прийшов знімати їх в банкоматі, виявилось що вони з мене здирають божевільні відсотки. За що? Я клієнт вашого банку і знімаю гроші з ВАШОГО банкомату. Ви здуріли? Зняв місячну зарплатню, заплатив 200 грн відсотків. Я як би знав, взагалі не заводив би карту, а просто поїхав би за грошима фізично.
ДРУГЕ!
Вирішив передивитись баланс на цій карті в особистому кабінеті, в додатку, з мобільного.
Натиснув на картку і побачив що вони мені, до мого рахунку додали 5000 грн. кредитних коштів без мого відома та дозволу. Навіть ніяк ці гроші не відокремили. Просто закинули на мій рахунок до моїх особистих грошей плюсонули. А що було б якби я не помітив та почав ними користуватися. Встряг би на кредитні відсотки. Пацюки. Я пішов у відділення і спитав з них за це. З оператором ми в два кліка скасували ці кредитні 5000 грн. Я сказав все що думаю про них.
12 березня 2023, 11:59
Зняття готівки проводиться відповідно до діючих тарифів картки, які розміщені у відритому доступі на нашому сайті pb.ua і доступні для перегляду в будь-який момент.
Виходячи з відгуку, ймовірно, що зняття могло проводитись з картки Універсальна за тарифами якої передбачена комісія при знятті власних коштів.
Окремо зазначимо, що при знятті готівки в будь-якому банкоматі України з картки для виплат на яку підключається зарплатний проєкт та на яку можна отримуваті цільові зарахування — комісія відсутня.
Що ж до кредитного ліміту — можливість його встановлення на картці Універсальна передбачено умовами договору. При цьому, наявність ліміту на картці не зобов'язує вас до його використання. Якщо ви не користуєтесь кредитними коштами ви нічого не платите за цей ліміт. Розмір встановленого на картці ліміту відображається в вашому особистому кабінеті, а натиснувши на картку ви зможете побачити суму власних або використаних кредитних коштів. Там же, в Приват24, зайшовши в налаштування картки за бажанням можна зменшити кредитний ліміт.

kingcity
kingcity
11 березня 2023, 23:29
Щодо комісії за зняття готівки — тарифи потрібно читати перед тим, як картку відкривати.

Щодо кред.ліміту — вас ніхто не змушує ним користуватись. У додатку Приват24 можна побачити скільки на рахунку власних коштів і який розмір кред.ліміту.

Якби почали ним користуваись — ну погасили би та й усе. Пільговий період до 55 днів.
Зменшити кред.ліміт можна і через додаток, не обов`язково для цього у відділення йти.
12 березня 2023, 0:52
Автор. Для выплаты зарплаты нужна карта для выплат, а не универсальная. Но это только если у тебя оф зарплата и зарплата будет нормально зачисляться на карту иначе будут те же 1% комиссии в сумме за снятие наличных. Если тебе нужна карта любого банка на какую тебе могут платить зарплату и снятие без комиссий то лучше заведи пумб все карту. * Если ты работаешь на стройке в черную нелегально можешь уткнуться в финмониторинг в пумб там он строже чем у приватбанка
12 березня 2023, 9:24
Нельзя отредактировать — дополню. Карта универсальная на которую тебе зачисляют зарплату не предназначена для зарплаты так как там снятие наличных 1%. Вероятнее всего на стройке тебе платят зарплату в черную. Чтобы было ноль на снятие наличных нужно оформить карту для выплат и офиц туда получать зарплату. Лайфхак как можно было сэкономить 100 гривен. На 20к гривнах з/п. Заводишь пумб все карту. Скидываешь туда всю зарплату с универсальной. Комиссия за это была 0,5 % минимум 5 гривен. Снимаешь в банкомате или отделении пумб без комиссии.
StarFighter27
StarFighter27
12 березня 2023, 21:34
Карта универсальная не предназначна для выплаты зарплаты. В бухгалтерии такие карты не проходят. Вероятно у вас зарплата просто нал в конверте, а минималка на карту. Но для выплат зарплат надо оформлять обычную карту для выплат
Jokets
Jokets
14 березня 2023, 7:38
А что бы было если бы такие как автор читать умели, 🤨 само наплужило, но виноват банк
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
14 березня 2023, 11:27
По аналогичному случаю (тарифов) Суд вынес решение в мою пользу! Так что читать лучше ГК У и ХК У, а не бумажки от банка!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шахраї. Це не банк — це суцільні шахрайства.