Iurii Haivoronskiy 20 вересня 2020, 15:24
Відділення за адресою: Дніпро, ул. Дзержинского, 1/3
Долгое время был на Iron bank, но качество обслуживание оставило так себе впечатление. Долго выбирал, чем бы его заменить и решил все же попробовать ПриватБанк.

Консьерж привата решает вопросы в течении 45 мин, быстро и качественно.
Конкурент в течении 4 часов и то не факт.

Единственно чего не хватает, так это кешбека :)

Отдельное спасибо, персональному менеджеру Анне.
20 вересня 2020, 16:55
Дякуємо вам за відгук! Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе в будь-якій ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи. Ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
З повагою, ПриватБанк.
Volk203020 19 вересня 2020, 20:16
Быстрый и чёткий ответ, оператора Александра.
20 вересня 2020, 8:57
Добрий ранок!
З повагою, ПриватБанк.
nata231977 19 вересня 2020, 16:58
19.09.2020 с ПриватБанка с номера 050 325 91 58 моим двум НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ДЕТЯМ неоднократно были произведены звонки на их мобильные номера по вопросу присутствующей задолженности по карте родителя. У меня был шок, когда позвонил один ребенок и сообщил, что звонили с ПриватБанка, расспрашивали кто она по отношению к должнику, и просили внести оплату. Через некоторое время позвонил второй ребенок и сообщил тоже самое. Звоню на 3700, уточняю принадлежит ли данный номер ПриватБанку, оператор Олена подтвердила что номер действительно ПриватБанка, объясняю ей ситуацию, ее ответ меня ошарашил, что они будут звонить третим лицам до полного погашения. Я ей прямым текстом «дети несовершеннолетние». Ответ: «Я Вас понимаю. Но чтоб такого не повторилось, должник должен позвонить на горячую линию для сверки личных данных». ВОПРОС «А КТО ПРИВАТУ ДАВАЛ ДАННЫЕ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИХ ДЕТЕЙ»??????????? И НА СКОЛЬКО ПРАВОМЕРНЫ ДЕЙСТВИЯ СОТРУДНИКОВ БАНКА?????????
19 вересня 2020, 19:05
Добрий вечір!
Ми перевіримо інформацію за даною ситуацією та зв'яжемось за результатом.
IrynaSm 19 вересня 2020, 16:44
28.08.2020 я оформила в ПриватБанке три карты — две «Для выплат» (UAH и USD) и «Универсальную». Пользовалась услугами Привата до 2016 года и никогда не было проблем, поэтому наивно полагала, что ПриватБанк до сих пор честный и надёжный банк. Но как же я ошибалась… После зачислений на карты средств не прошло и месяца, как мои карты оказались заблокированы (без предупреждения, без объяснения, без видимой причины). После звонка на 3700 карту «Универсальную» разблокировали, причем довольно быстро (в течении часа), карты «Для выплат» остались заблокированы. Очередные звонки на 3700 и поход в банк результатов не принесли — карты по прежнему заблокированы. ПриватБанк, что Вы делаете? Не слишком ли вы перемудрили со своей службой безопасности? Потому что после Вашей «заботы о клиенте» появляется только одно желание — забрать свои деньги и держаться от вас подальше, и тем более не рекомендовать ПриватБанк другим.
19 вересня 2020, 18:58
Добрий вечір!
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ. Необхідність актуалізації даних описана в положенні про здійснення банками фінансового моніторингу (постанова НБУ № 417) розділах I п.3, розділі V та інших пунктах даної постанови. Важливо розуміти, що отримання банком документів для проходження ідентифікації та актуалізації даних, в тому числі зареєстрованої адреси проживання є не забаганкою, а чітким слідуванням діючим законам. Ми перевіримо інформацію за наданими документами та зв'яжемось за результатом.
vikaflora 19 вересня 2020, 12:37
Очень хорошее было отделение по адресу Харьков ул. Академика Богомольца, 4. Обслуживался очень большой район в этом отделении, Новоселовка, Новожаново, Селянская, Власенко, Москалевская. И вдруг закрыли, как обидно, теперь надо ездить в другие отделения, а это далеко и неудобно по времени. Ещё нравились очень сотрудники этого отделения ПриватБанка, привыкли к ним, хочется продолжать обслуживаться именно у них.
19 вересня 2020, 15:17
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування прислухаючись до наших клієнтів. Хочемо зауважити, що для зручності та економії вашого часу ми активно розвиваємо дистанційні сервіси, які допомагають здійснювати всі необхідні операції максимально швидко та з мінімальними зусиллями. Інформацію по даному відділенню уточнимо та у разі його переїзду чи відркриття ми надамо вам відповідь в особистих повідомленнях.
ValentinaBo 18 вересня 2020, 21:31
Приватбанк пытается меня обмануть и выставить идиотом!!! Позавчера я вносила оплату через терминал самообслуживания. Внесла 4300грн, а терминал засчитал только 4100грн, а 200 грн не засчитал. Я ушла от терминала и была уверенна, что это тех. сбой и мне 200грн вернут на карту. С данной проблемой обратилась в службу поддержки. Мне обещали разобраться и вернуть на карту 200грн, но теперь пишут, что у них нет сбоев в работе терминала и деньги мне не вернут. Как теперь доказать, что деньги были? Выходит мое слово против слова инкассатора, который забирал выручку? Причем это уже не в первый раз, но в первый раз я не обращалась. Неужели мне в следующий раз настаивать на том, чтобы присутствовать при инкассации терминала или и дальше позволять себя обманывать???? Я возмущена
19 вересня 2020, 9:22
Доброго ранку!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять.
Nikol1111 18 вересня 2020, 20:15
Доброго вечора.Хочу залишити відгук, тим самим, можливо, вберегти когось від рук цих шахраїв.
Не так давно замовив авіаквиток через Приват24.Звісно ж при купівлі додатково оплатив страхування від затримки та відміни рейсу.(суть страхування: при затримці або відміні рейсу ПриватБанк, у разі сплати послуги страхування, гарантує повернути 100 відсотків від вартості квитка).І ось, декілька днів назад приходить лист від авіакомпанії, що рейс скасовано,і не тільки цей рейс, а всі рейси цієї компанії за кордон.Я звертаюся в ПриватБанк для повернення коштів, але там повідомляють, що ніяких коштів за білет вони не повертають, а повертається лише збір аеропорту у розмірі 172 грн.На мої запитання щодо страхування-оператори просто пишуть якісь шаблонні відмазки а потім закривають чат.Ось так.Завжди купував білети через Приват24, але після цього випадку буду обходити цей банк стороною.P.S. Шкода, що у відгук не можна додати скріни переписки з оператором Приватбанку і скріни сторінки купівлі квитка.
19 вересня 2020, 10:56
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку для покращення якості обслуговування. Хочемо звернути вашу увагу, що страховим випадком за послугою «Компенсація вартості рейсу» вважається затримка або скасування рейсу в день вильоту (за 24 години до встановленого часу вильоту згідно електронного квитка).
Також, необхідно розуміти, що у разі відсутності оформленої послуги «Гарантованого повернення» при купівлі квитка, як у вашому випадку, дана послуга буде недоступна в разі відміни рейсу.
Ми завжди дотримуємось умов та надаємо послуги, якщо вони були оформлені клієнтом. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на подальшу співпрацю.
Ekaterina3333 18 вересня 2020, 17:10
Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам приват банка (онлайн поддержке)которые настолько быстро с реагировали и нашли мошенника который обвел меня вокруг пальца на 150 долларов, и продолжал это делать с другими людьми, но благодаря девушке которая быстро составила заявку и парню который за один день нашел мошенника, деньги опять вернулись мне на карту)))я даже и не ожидала что такое возможно! еще раз огромное вам спасибо
18 вересня 2020, 18:02
olenchyk86 18 вересня 2020, 16:29
Достроково закривала договір по оплаті частинами. Проводила операцію зарахування коштів на карту і закриття договору. Сайт не спрацював. Просто не було кнопки на підтвердження оплати, вона зникла: http://prntscr.com/ujjg29 Через цей глюк заявка про закриття пішла, а кошти зависли…
Договір закрився швидко. В мене вийшло закриття договору за рахунок «кредитних коштів», бо мій переказ на карту не зарахувався вчасно. Тому я втратила 4% від цієї суми. Дуже неприємна ситуація.
18 вересня 2020, 17:55
Добрий вечір!
Зазначимо, що при здійсненні дострокового погашення за послугою «Оплата частинами», на екрані вказується баланс картки, з якої буде здійснюватись погашення та сума заборгованості за послугою.
Для здійснення дострокового погашення без комісії за використання кредитних коштів, необхідно спочатку поповнити картку, після чого здійснювати операцію. На жаль, в іншому порядку, кошти не можуть надійти на картку раніше підтвердження вами операції.
Наскільки ми бачимо з діалога в чаті, то складність при завантаженні була усунена після очищення тимчасових файлів браузера, з чого можна зробити висновок про некоректну роботу браузера, що й викликало тривале завантаження при підтвердженні платежу в кошику.
ogarkov84 18 вересня 2020, 9:24
В першу чергу хочу подякувати керівництво сайту minfin.com.ua. Так це працює. Написав свій відгук # 22072 (дані за заявкою від 17.09.2020) через блокування картки ПриватБанку. 18.09.2020 зі мною зв'язався менеджер банку Приват вибачився за принесені незручності та розблокували карту. Дуже Вам дякує. А також представнику Приват Ользі.
18 вересня 2020, 11:40
Мінфін
Відповідь адміністратора
18 вересня 2020, 9:52
Шановний користувач, дякуємо за зворотній зв'язок та теплі слова. Раді, що ваше питання успішно і швидко вирішилось після розміщення відгуку на minfin.com.ua. Успіхів!
Sini 18 вересня 2020, 0:15
По вине банка получил массу проблем, убытков, нервов, потерь времени и это все на фоне пролонгации кредита под депозит, в котором мне отказали. То есть, мои деньги в банке вам не нужны. Тех поддержка, отморозилась, сказали извините! Дорогой прихват банк — вы 0!
У меня к вам вопрос — с какого перепугу при внесении помощи предприятию вы отжимание 4 %? Чем это вызвано?, другие банки не берут мзду за это. Прихват короче. Буду с вами прощаться. Не рекомендую.
21 вересня 2020, 11:51
При розгляду можливості надання кредитних послуг приймаються до уваги дані фінансової звітності, кредитна історія, статистичні галузеві показники та багато іншого.
Факторами, що можуть вплинути на перегляд Банком свого рішення є обсяг та стабільність обігу коштів по рахункам, що відкриті у Банку, досвід роботи підприємства, лояльність клієнта, відсутність прострочок за кредитними продуктами і т.д.
Хочемо зазначити, що розмір комісій залежить від кон’юнктури ринку.
08081949mama 17 вересня 2020, 22:34
как можно так наплевательски относиться к клиентам? по телефону говорят одно, на деле получается обратное. вы или специально затягиваете время чтобы не переводить средства на дугой банк либо просто издеваетесь над своими клиентами. Мне позвонила Татьяна Лащевская и сказала что банк принял решение что мне можно подать в онлайн чат свое заявление на перевод денег на другой банк, в понедельник приняли заявление, сегодня пришел отказ, аргументируя тем что нужно приехать лично.По вине банка мой отец уже неделю не может получить полноценного лечения в харькове, из за того что не могу оплатить лекарства.
18 вересня 2020, 11:22
Зазначимо, що співробітником було надіслано на вашу електронну адресу шаблон, заповнивши за яким заяву, ви можете перевести кошти до іншого банку.
На жаль, заяву було складено не за шаблоном та через те, що було втрачено зв'язок за номером телефону, що вказано в банку, вам було рекомендовано звернутись до відділення банку для проходження цієї процедури.
На даний час ми повторно передали ваше питання в роботу. Очікуйте, будь ласка, дзвінок від співробітника банка. Також, рекомендуємо завчасно підготувати заяву на переказ коштів, складену саме за шаблоном.
misha3105 17 вересня 2020, 21:58
В связи с карантином, не мог вовремя платить по карте. В результате образовалась просрочка, с минимальным обязательным платежем около 8000 грн. Такой возможности погасить долг сразу нет. Реструктуризации долга в Приват банке нет. Я платить готов, а банк к сожалению настаивает на своем, или плати 8000 или дальше суд и т д
18 вересня 2020, 10:45
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 до 30.09.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
AndreiNormLogin 17 вересня 2020, 19:58
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Робоча, 154
Лет тринадцать являюсь клиентом Приватбанка (последние восемь — соцкарта для выплат по инвалидности)…
Звонят в одну субботу из головного офиса — «Вам нужно прийти в отделение поменять карту» — ну ОК, надо, так надо.
Прихожу — сотрудник говорит «Я не могу поменять, карта заблокирована, вы больше не являетесь клиентом нашего банка, мы вас не обслуживаем. Вы имеете право снять ваши деньги, и всё, до свидания»!!!
Звонили оператору, и сотрудник писала в свой чат — ответ «Внутреннее распоряжения банка. Мы имеем право не объяснять причин и прекратить обслуживать в одностороннем порядке»!!!
Где это такое видано?! Выкинули меня, как собаку. Государственный банк! Я получаю пособие по инвалидности на эту карту восемь лет!
В итоге, оператор послала запрос в главный офис, сказала что ответ будет в течении 5 дней. Ответа не было месяц (картой пользуюсь, как и раньше)- пошел сам узнавать опять, что это было — «Вы у нас не обслуживаетесь, допользуйтесь картой и всё. Мы можем не объяснять причин».
17 вересня 2020, 20:25
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо для вирішення питання. Звернулись до вас в приватному повідомленні, щоб розібратися в ситуації більш детально.
Tinka1196 17 вересня 2020, 19:54
Доброго дня!
Мене звати Христина.
Я, звичайна фізична особа. З ПриватБанком знайома уже 9 років, і я просто обожнюю цей банк. От, чесно, я ще не зустрічала на ринку, банків які б надавали послуги на такому високому рівні.
ПриватБанк навчив мене заробляти гроші на депозиті — я використовувала послугу «Стандарт Безподатковий», допоміг у важку хвилину, коли захворіла, то отримала грошу компенсацію, завдяки послузі « Страхування Здоров’я», здійснив мою заповітну мрію, я стала власницею квартири, завдяки кредитній програмі Іпотека, з ним я незнаю, що таке черга для оплати комунальних послуг чи бюджетних платежів, завдяки Apple Pay, я забула як це носити готівку з собою. Дякую всім, хто вдосконалює мій улюблений банк❤️
17 вересня 2020, 20:22
Добрий вечір.
Дякуємо вам за відгук! Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
Станислав Заруцкий 17 вересня 2020, 17:47
15.09.2020 хотел оплатить штраф картой Приватбанка с сайта Министерства юстиции online.minjust.gov.ua через, естественно, LiqPay ( ID: 1423611515). На свою голову.
Деньги сразу списали, но получателю не пришли. Путем целого дня переписок с техподдержками (в лице одного и того же сотрудника – Дмитрия и от Привата и от LiqPay) выяснил, что деньги застряли в LiqPay. Для решения вопроса я должен ВНИМАНИЕ! «звернутися в підтримку сайту https://online.minjust.gov.ua/ аккаунт не активований в нашій системі, після активації кошти будуть зарахування, так само вони можуть відразу скасувати платіж».
На вопрос, почему с моего счета списаны деньги в пользу неактивированного пользователя Дмитрий, как представитель LiqPay — ответил: так работает система.
В итоге оформил заявку на возврат №1317020 «регламент розгляду якої становить до 30 днів.»( со слов Дмитрия), о чем тут же пришло уведомление, но срок уже указан 45-120 дней!
То есть LiqPay при помощи неактивированных аккаунтов получает ваши средства, которые может использовать в своих интересах до 120 дней! Не стесняясь даже фактом работы такого аккаунта на сайте Министерства Юстиции!
В общем, желание сэкономить время вылилось в потерю почти 5 тыс. гривен, неуплаченный штраф и нервы.
Буду писать жалобы.
17 вересня 2020, 18:33
У разі, якщо мерчант не буде активовано, кошти будуть повернуті протягом 30 днів. Прискорити проведення / скасування платежу може власник мерчанту за зверненням на підтримку liqpay.
На отделении при обращении за бумагой для посттерминала (эквайринг) отвечают что бумаги нету, и выдать не могут, ситуация не единичная уже. Обеспечьте отделение бумагой, раз уж по кодам ее выдаете…
17 вересня 2020, 20:15
Звернулись до вас в приватному повідомленні, щоб допомогти у вирішенні питання.
Yuliiamashtaler 17 вересня 2020, 16:56
Вообщем коротко!!!
В пятницу были из Киева отправлены деньги с карты на карту ( международный перевод) максимум который нужно ждать 2-3 дня!!! Сегодня 5 ый день денег нет! Обратились в банк на 4ый деньсказали проблема с валютой! Отправитель не знал, что возникла проблема! Никто не предупредил и по всей видимости не собирался!!! Сказали завтра получите ,,,, завтра наступило и денег до сих пор нет! Это полное безобразие!!!
17 вересня 2020, 17:48
Дозвольте пояснити, у разі, якщо у банку-одержувача виникли складнощі з виданням цікавлячої вас валюти-це питання необхідно адресувати до банку-одержувача.
Якщо ви маєте на увазі, що на вашу карту переказ так і не надійшов, ви також можете звернутися з квитанцією про переказ до підтримки банку-одержувача. Відправник, зі свого боку, для перевірки переказу може звернутися в підтримку свого банку.
Якщо ви проводили оплату через наш банк, будемо раді допомогти вам розібратися в ситуації.
На жаль, за відгуком ми не можемо ідентифікувати вас як платника і зрозуміти про яку оплату йде мова.
Йдемо до приватних повідомлень.
ogarkov84 17 вересня 2020, 14:37
Доброго дня.
Дорогі друзі, як ви можите блокувати картки без попередження????
Банк без попередження заблокував рахунки.
Звернувся до банку, менеджер банку звірила всі дані, зробила декілька роботу та сказала, що картку розблокують на протязі доби.
Але пройшла доба, пройшло ще декілька годин, але картку так і не розблоківали.
Сиджу, чекаю.Грошей нема, нерви зіпсовані. А проценти треба платити за кожен день просрочки, тому що банк заблокував рахунки. А саме що важливо картки заблаковані, зняти не можливо, але поповнювати можно… ЯК це? Воні ж заблоковані????
17 вересня 2020, 16:25
Добрий день.
Anatoliy68 17 вересня 2020, 11:32
Карты были заблокировано еще 5 лет назад за неподтвержденные платежи, расцененные как мошеннические действия. Всем клиентам платежи были возвращены. Сейчас никаких задолженностей не имеется, не закрывал счет, так как надеялся, что когда-то разблокирую карты. Но теперь решил, что не нужно это, но счет то остается активным. Банк закроет этот счет и удалит меня как клиента из базы? По факту я пользоваться им не могу, а банку он зачем? Не скажет он обращаться в суд для этого? Вроде как не должно такого быть.

Отзывов про такие блокировки много, но нигде нашел о том, можно ли закрыть счет.
18 вересня 2020, 15:08
Звернулись до вас в приватному повідомленні, щоб детальніше перевірити інформацію.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝