Продаж валюти

Kaizer777 3 листопада 2022, 11:35
Відділення за адресою: Вінниця, вул. В. Чорновола, 29
Якось цікаво проходить продаж валюти в відділенні Приватбанку. Стою в черзі біля каси, перед мною дві людини взяли валюту без проблем, а остання людина ще й зробила замовлення на 1000 $ і назвала касиру свій номер телефону та сказала що зайде через годину касир Ковальчук Юлія відповіла згодою. Підійшла моя черга Я запитав чи можу я купити валюту даже не вказуючи суму і тип валюти, та мені було відмовлено, типу, ви ж бачете вже 11 година ранку все продано. Біля каси після мене черги небуло. Цікава позиція банку з цього питання.
3 листопада 2022, 13:10
Продаж валюти здійснюється за наявності готівкової валюти в касі. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити додаткову інформацію та розібратись в ситуації детальніше.

Kaizer777
Kaizer777
11 листопада 2022, 16:27
Під час спілкування з операторами Привата стало зрозуміло, звідки у касира який як мені повідомили працює недавно і має такі яскраві «сенсорні здібності» з приводу того що через годину вже знає що в касі буде валюта і як мінімум 1000$. Схема наступна: В касі N 2 станом на одинадцяту годину за твердженнями оператора Привату валюти вже немає, а через годину…появилася, зафіксовано продаж. Оператор сказала що інкасації небуло. Запитаняя оператору: Звідки надходження валюти ??? І тут вступає в гру каса N1. Зі слів оператора в касі N1 валюта на той час була в наявності і відбулось якесь підкріплення каси N2 валютою. АЛЕ Я, ПРЯМУЮЧИ НА ВИХІД БІЛЯ КАСИ N1 ПОЧУВ ЯК ЧЕРГОВИЙ ВІДВІДУВАЧ ЗАПИТАЛА В КАСІ N1 ПРО НАЯВНІСТЬ ВАЛЮТИ ДЛЯ ПРОДАЖУ І ЇЙ ВІДПОВІЛИ -------- ЩО НЕМАЄ!!! Так що якось так.