Аферисти

nata220479 21 жовтня 2022, 12:55
Здала термінал 5 місяців тому, під час війни (здавала при свідках), документів не дали, сказали не працює принтер (до речі перед тим здавала, також ніяких документів не давали, але тоді до війни все було Ок), 5 місяців брали з мене кошти, ніби за користування, якого не було (можна по транзакціям подивитись). Більше неділі назад звернулась, за який… з мене кожний місяць здирають кошти і почалось… Спочатку тягнули час, ніби шукають на складі, потім шукають співробітницю, якій я здавала, далі обіцяють, що все буде ок (тому що в мене в цьому банк разунок і ще один термінал), а сьогодні просто добили!!! Мало того що не хотять повертати кошти, та ще й придумали, що на складі його немає НІБИ (я вважаю, що це розвод, щоб не вертати кошти), та ще й вимагають 5000 грн🥱. Це зараз війна, мені потрібно купити близьким військову зимову форму, а вони таке чудять. Буду боротися за свої кошти!!! Можливо в когось таке було?!? Треба подавати до суду.
21 жовтня 2022, 15:50
Вітаємо.
За даною ситуацією було проведено ретельну перевірку профільними спеціалістами, за результатами якої ви були сповіщені.

21 жовтня 2022, 13:39
«Це зараз війна, мені потрібно купити близьким військову зимову форму»

Жіночка, як вам не соромно? Навіщо свої проблеми прикривати святим? Командуванням ЗСУ вже у ЗМІ оголошено, що 100 відсотків військовослужбовців ЗСУ забезпечені зимовим обмундируванням. Ось наприклад

Яку там зимову форму ви збиралися купувати? Другий зимовий комплект поверх першого? Ви б ще свої проблеми виправдали тим, що вам на зиму своїм близьким танк зимовий купити треба
21 жовтня 2022, 16:22
Послухайте, чоловіче! Я волонтерю з першого дня війни, і при чому за свої кошти! Не раз самі возили туди і речі, і їжу, і форму, бронижети, розгрузки … І ви мені будете щось розказувати!?? Я хочу просто повернути свої кошти і не хочу, щоб на мене навішували борги!!!
22 жовтня 2022, 8:01
«Я хочу просто повернути свої кошти»

Так би відразу і сказали, що вам просто хочеться повернути свої гроші, а не прикривалися тим, що вам треба купити зимову форму та з десяток установок HIMARS.

П. С. і головне питання — а як ми можемо дізнатися , що ви говорите правду, а не брешете?
Як дізнатися, що ви, наприклад, просто не втратили свій термінал? Як це було-віддати термінал і не взяти ніякого документа про це, ніякої розписки? Дуже неправдоподібна історія . І банк тим більше просто зобов’язаний не вірити вам на слово
21 жовтня 2022, 16:15
Які зимові комплекти? Ви працівник банку, який обдурює людей? Ви на війні чи в диванних військах? Ще скажіть, що посилки з їжею не відправляємо, волонтери збирають кошти на все, чи може дурять і беруть для себе, як приват банк!9
21 жовтня 2022, 16:18
Яка перевірка ретельна, чому я повинна вірити, що термінал не знайшли на складі?!? Чи взагалі його шукали, і чому мене повинен стосуватись ваш склад?!? Розбирайтесь зі мвоїми працівниками! Віддайте мені мої кошти, я це так вам не залишу!!!
21 жовтня 2022, 16:37
Проблема не вирішена банком!!!
elel 2602
elel 2602
23 жовтня 2022, 10:51
Вы решили данную проблему? у меня тоже сложилась такая ситуация (
23 жовтня 2022, 13:22
Ні, авторка пише, що проблема не вирішена.
Це залежить від дати публикації проблеми. Раніше було: як проблема вирішена, то натисні кнопку, що вона вирішена. А зараз, якщо ні — всякдень не забувай тискати кнопку, що проблема не вирішена.

Моя проблема https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/130371/ досі не вирішена — як та гримза (або мак*ка) з Примату мені зіпсувала учбовий день, зіпсувала нерви, та інше, так ні вона самотужки, ні ці мак*ки з Примату досі за декілька років жодного разу не принесли мені вибачень за той інцидент, тому я вважаю проблему не вирішеною та співчуваю усім, кого ці мак*ки з примату образили.

Не піднімайте слухалку, коли вам дзвонять з лівих та непідписанних номерів! Це вам може коштувати ваших нервов та це можуть бути шахраї або мак*ки з Примату!
kingcity
kingcity
21 жовтня 2022, 17:05
Даремно Ви з банку документів не вимагали. Акт прийому-передачі повинен був бути. Тепер важко буде щось довести.
SergeyNina
SergeyNina
22 жовтня 2022, 2:08
Вы должны были не отдавать на честное слово терминал, вы же теперь ничего не докажите что отдавали его.
22 жовтня 2022, 23:07
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам обслуживаться в этом горе-банке…