×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в Приватбанк
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 43.2 | 44.2 |
USD | 41.2 | 41.8 |
Всі курси банку |
Співпраця з Приватбанком
Дякую за чесність та консультації.
Написати коментар
Щодо не вирішення питання по рішенню суду
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.
Коментарі (1)
Отделение Приватбанка: Харьков, пр-т Тракторостроителей, 57-А
Деньги были посланы из США и имелись в наличии. Мой отец имел чек, подтверждающий перевод со всеми номерами и деталями. Работница не захотела даже посмотреть на это, поставив моего отца в неудобное положение.
Я выныждена была звонить в Вестерн Унион, который подтвердил наличие денег и посоветовал отцу пойти в другое отделение. это невозможно из-за возраста и проблем с ногами и, конечно, с безопасностью.
Я отменила перевод и послала новый. Я хочу убедиться, что он получит его без проблем. Все эти походы также плохо влияют на его проблемы с давлением и стрессовой ситуацией вокруг.
Я прошу уделить внимание этому посланию и связаться со мной Прошу не тревожить моего отца без крайней необходимости.
Спасибо,
Олена.
Отец: Валерий Митенко
Коментарі (4)
Безпідставне блокування рахунків
розблокувати рахунки банк вимагає повернути гроші відправнику або звертатися до суду. Пояснюють, що відправник — це жертва шахрайства, а я мав справи з шахраєм, коли здійснював операцію з торгівлі. Вважаю, що повернувши гроші відправнику, сам стану жертвою шахрайства або визнаю свою участь з шахраєм. Тому вимушений звертатися до суду.
Коментарі (4)
Банк на полном беспределе отказывает в выдаче налички
Снова с жалобой я обратился на 3700 и была зарегистрирована заявка 15855271, которая была закрыта на следующий же день, при этом со мной никто не связался — просто пришел пуш о том что заявка выполнена. Я связывался несколько раз с 3700 с требованием посянить причину по которой заявка была закрыта и мне порекомендовали снова предоставить документы, которые я уже предоставлял, что я и сделал через чат онлайн-помощь. Документы, которые я предоставил — декларация фоп 3 группа за 2023 год, а также выписка с оборотами со счета фоп 2600, который открыт в ПриватБанк.
Через несколько часов приходит пуш о том что заявка на увеличение лимита отклонена. Я снова связываюсь с 3700, с попытками выяснить в чем причина — ответа нет, оператор сообщает что документы не являются такими, которые подтверждают происхождение средств. Я несколько раз связываюсь в чате онлайн помощь с операторами, которые постоянно то присоединяются, то отсоединяются, где постоянно приходят отписки от бота о том какие лимиты, и после почти часа общения, я предоставляю уже расширенный пакет документов — декларация фоп 3 группа за 2023, договор между моим фоп и контрагентом, акты выполенных работ за каждый месяц 2023 с ЕЦП, а также выписку с КДВ о том что деньги на кдв являются выплатой с депозитов. Более полного пакета документов у меня просто не существует. Я не продавал никакую квартиру или машину, не получал никакое наследство, данные средства являются моим доходом, который я размещал на депозите. Полный список документов, включая данные контрагента, декларации, акты, позволяющий отследить происхождение средств, я предоставил.
На следующий день пуш — заявка отклонена. Я хочу сказать ПриватБанку, что вы выдрочили мозг мне, я потратил более 4 часов на этот геморрой. Вы выдрочили мозг и моей пожилой маме, которая вынуждена ездить в отделение, стоять между тревогами в кассу несколько раз, чтобы получить отказ. Банк делает все, чтобы помешать выводу денег, заявки пропадают из истории в Приват24, история чата онлайн допомога частично стирается (есть скриншоты последней переписки где я предоставлял документы).
То, что вы делаете является полным беспределом, и после этой истории я постараюсь свести к минимуму сотрудничество с вами. Никому не рекомендую ПриватБанк.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.
Написати коментар
Приват стає колцентром. вимагає неіснуючі борги та погрожує
Коментарі (1)
Хамська поведінка працівника
Дякуємо за сигнал. Для нас якісне обслуговування клієнтів є одним з пріоритетних завдань.
Інформацію передано в роботу профільним фахівцям для якомога швидшого його розгляду. За результатами з Вами зв'яжеться співробітник банку.
Написати коментар
Спілкування
Написати коментар
Не хочуть закривати рахунок
Актуалізація даних – це не примха банку, а вимоги чинного законодавства України. Від банків вимагають періодично оновлювати дані по клієнтах.
А ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24. Для зручності додаємо Вам також відеоінструкцію https://pb.ua/short?5YT3G
Питання щодо зняття обмеження наразі розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
Коментарі (1)
Проблема не решается годами
Единственное что временно помогло — это создание новой карты в приват 24, по совету оператора привата. Но опять снова эта дичь. Платежи не проходят. Приходится деньги загонять на карту другого банка для оплаты. Проблема только с моими картами в привате. Проблем в банкомате, оплаты офлайн — нет. Ребята, эта петрушка два года тянется, как я стал вашим клиентом. Достали. Мне что теперь каждый раз перед оплатой покупки в интернете новую карту в приват 24 создавать?!
Ви можете підтвердити номер телефону в новій версії Приват24 https://next.privat24.ua/, в меню: Фото — Керування — Профіль — Додати контакт (Мобільний номер).
Вкажіть, будь ласка, Ваш номер телефону і натисніть 'Зберегти'. Після підтвердження номеру труднощів не виникатиме.
Коментарі (4)
Отказ в подчинении постановлению НБУ о обмене рублей в национальную валюту
Постанова https://bank.gov.ua/ua/legislation/Resolution_0502202417/
Я вже багато разів звертався з проханнями розблокувати картку та обміняти рублі на національну валюту України, але щоразу мене розвертали стандартним шаблоном, що скоро буде. Але скоро це коли, місяць, два, три чи може банк зовсім відмовляється підкорятися постановами НБУ?
Як я можу обміняти рублі у національну валюту України, гривні? або як я можу створити заявку на обмін?
Відповідно до пункту 3³ постанови Правління Національного банку України від 25.02.2022 No 23 «Про деякі питання діяльності банків України та банківських груп» банк має забезпечити зберігання коштів в іноземній валюті в сумі, не меншій за суму коштів, заблокованих у зв’язку із застосуванням спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції), у повному обсязі на кореспондентському рахунку банку, відкритому в іншому банку у відповідній іноземній валюті, з дня, наступного за днем видання відповідного указу Президента України про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування санкцій, до дня закінчення строку дії санкцій/скасування санкцій/стягнення таких коштів у дохід держави.
Вбачається, що вищевказана норма передбачає необхідність здійснення банками всіх необхідних дій, направлених на зберігання коштів в тій іноземній валюті, в якій заблоковано кошти клієнта у зв’язку із застосуванням спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до вимог Закону про санкції.
Крім того, варто звернути увагу на вимоги підпункту 1 пункту 17 постанови Правління Національного банку України від 24.02.2022 No18 “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стануˮ зі змінами, якими запроваджено заборону уповноваженим установам здійснювати будь-які валютні операції з використанням російських рублів та білоруських рублів.
Закриття Банком єдиного кореспондентського рахунку в російських рублях також унеможливить дотримання вимог пункту 3³ Постанови No 23 в разі необхідності блокування коштів клієнтів Банку в російських рублях у зв’язку із застосуванням спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до вимог Закону про санкції.
Коментарі (3)
Відмова від оформленя Chargeback
А саме:
23 січня -4773.38
23 січня -6653.99
20 січня — 4752.85
19 січня -4 789.27
19 січня — 2873.56
18 січня -4824.23
16 січня -1923.08
10 січня 605.02
10 січня 2497.68
09 січня 9652.51
27 січня -9541.98
8 січня -6730.77
4 грудня -6554.31
3 грудня -6556.93
2 грудня -9363.30
1 грудня -9363.30
1 грудня -6554.31
30 листопада -6554.31
30 листопада -6588.39
30 листопада -6567
29 листопада -9363.30
28 листопада 9363.30
28 листопада 936.33
28 листопада 2808.99
27 листопада 9394
26 листопада 9383.52
24 листопада 9387.27
22 листопада 6554.31
19 листопада 6568.54
11 грудня -14 981.27
7 грудня 9363.30
Згідно з правилами, встановленими Visa/Mastercard, я, як власник карти, маю право на повернення коштів у разі несанкціонованих транзакцій. Протягом останніх днів, я виявив низку транзакцій на моєму рахунку, які я не авторизував і не здійснював. Докладніше, перелік таких транзакцій додається до цього звернення.
Прошу негайно розпочати процедуру чарджбеку та повернення коштів на мій банківський рахунок у зв’язку з цими несанкціонованими транзакціями. Я також зобов’язуюся співпрацювати з вашим відділом безпеки та надати будь-яку додаткову інформацію чи докази, що можуть бути необхідні для вирішення цього питання.
Хочу нагадати, що згідно з Правилами Visa/Master ви зобов’язані приймати мої заявки на чарджбек та надавати відповідні послуги в рамках встановлених правил і процедур.
Прошу розглянути цю ситуацію як найбільш серйозну та вжити всі необхідні заходи для відшкодування збитків, завданих мені через цей випадок шахрайства.
Надіюсь на ваше оперативне реагування та позитивне вирішення цієї проблеми.
— Лист другий
З повагою повідомляю вас, що, додатково до мого попереднього звернення, я також безпосередньо звертався до мерчанта, що здійснював транзакції на моєму банківському рахунку. Я намагався отримати відповідь та вирішення цієї ситуації з його сторони. Однак, незважаючи на мої зусилля, до цього часу я не отримав від нього відповіді.
Це свідчить про серйозні проблеми у співпраці з цим мерчантом та підтверджує те, що я зробив усе можливе для вирішення цієї ситуації в рамках своїх можливостей. Прошу вас врахувати цю інформацію при подальшому розгляді моєї справи.
З повагою, Белицький Андрій Сергійович
— Відповідь від самого банку
Шановний Андрію Сергійовичу!
Акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» (далі — Банк) висловлює Вам
свою повагу. За результатами розгляду Вашого запиту повідомляємо наступне.
Між Клієнтом та Банком укладений договір про надання банківських послуг. Укладання
такого договору здійснюється на підставі анкети-заяви про приєднання до умов та правил
надання банківських послуг та відповідає статтям 633, 634 Цивільного кодексу України.
Підписавши цю анкету-заяву, Клієнт підтвердив свою згоду на те, що підписана заява
разом з «Умовами та правилами надання банківських послуг» (далі — Умови) та «Тарифами
Банку», які викладені на банківському сайті privatbank.ua, складає між ним та Банком Договір,
що підтверджується підписом у заяві.
Пунктом 16, 17 розділу І Положення про порядок емісії та еквайрингу платіжних
інструментів, затверджений Постановою Правління Національного банку України № 164 (далі
— Постанова № 164) від 29.07.2022 року власник рахунку здійснює контроль за рухом і
цільовим використанням коштів за операціями з використанням платіжних інструментів.
Користувач здійснює контроль за використанням платіжного інструменту для
проведення операцій.
Пунктом 140 розділу VІІ Постанови № 164 користувач зобов’язаний не повідомляти та
іншим чином не розголошувати індивідуальну облікову інформацію та/або іншу інформацію,
що дає змогу ініціювати платіжні операції, та негайно після того, як йому стало відомо про
факт втрати такої інформації та/або платіжного інструменту, повідомити про це емітента в спосіб та каналами зв’язку, визначеними договором між емітентом та користувачем
Відповідно до п. 1.1.10.10.1. Умов, Клієнт несе повну відповідальність за всі платіжні
операції з використанням електронного платіжного засобу та/або за несанкціоноване
отримання грошових коштів з рахунку третіми особами, якщо його дії чи бездіяльність
призвели до втрати платіжного інструменту або індивідуальної облікової інформації,
розголошення ПІНу/індивідуальної облікової інформації або іншої інформації, яка дає змогу
ініціювати платіжну операцію з використанням Платіжного інструменту.
Відповідно до п. 2.1.4.5.1. Умов, Клієнт зобов’язаний не передавати Картки, PIN — коди,
постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або нанесені на них дані в цілях, не передбачених цим Договором,
або що суперечать чинному законодавству.
Відповідно до п. 2.1.4.5.2. Умов, Клієнт зобов’язаний вживати необхідних заходів для
запобігання втрати, пошкодження, викрадення Картки, доступу третіх осіб до Картки, в тому
числі до інформації, нанесеної на неї.
Відповідно до п. 2.1.4.5.2.2. Умов, суми операцій, проведених з використанням всіх
наданих до поточного рахунку Клієнта Карт, будуть списані Банком з цього поточного рахунку
на підставі платіжних повідомлень від торгових точок.
Згідно з п. 2.1.4.52.5. Умов, відповідальність за операції електронної комерції чи мотооперації по Картах, прив’язаним до поточного рахунку Клієнта, покладається на Клієнта.
Згідно п. 2.1.4.1.1. Умов, порядок здійснення операцій з використанням Картки
регулюється чинним законодавством України, нормами Міжнародних платіжних систем Visa
International, MasterCard International, Національної платіжної системи «Український платіжний
простір» (далі — НПС «ПРОСТІР»), UnionPay International Co., Ltd. та цим Договором.
Відповідно до п. 2.1.4.10.1. Умов, Клієнт має право оскаржити в Міжнародних
платіжних системах (VISA, MasterCard та ін.) операцію з використанням Картки або реквізитів
Картки.
Оскарження фінансових операцій, які були проведені з порушенням правил платіжних
систем проводиться за процедурою «CHARGEBACK».
CHARGEBACK — фінансова претензія банку-емітента банку-еквайру на повернення
платежу за проведеною транзакцією.
Порядок вирішення спірних питань між банком-емітентом та банком-еквайром
встановлюється правилами міжнародної платіжної системи.
Згідно правил платіжних систем емітент приймає рішення щодо доцільності
оскарження транзакцій.
Відмовлено у проведенні оскарження, через нетипову активність карток на даному
мерчанті і послідовному їх оскарженні як «шахрайських».
В даному випадку банком прийнято рішення не оскаржувати дані транзакції. Для
повернення коштів рекомендуємо звернутись безпосередньо до надавача послуг.
— Шановні представники банку,
Я з великим розчаруванням звертаюся до вас щодо негативного досвіду, який я отримав під час спроби вирішити питання, пов’язане з незаконним списанням коштів з мого банківського рахунку.
Нещодавно я звернувся до вас з проханням провести процедуру «CHARGEBACK» стосовно незаконних транзакцій, які сталися з мого рахунку. На моє розчарування, ваша відповідь була повністю неприйнятною та неадекватною.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність та надати необхідну підтримку своїм клієнтам, ви відмовилися від проведення процедури «CHARGEBACK» без вагомих обґрунтувань. Це не тільки порушує ваши власні внутрішні правила, але і грубо порушує права клієнтів.
Ваша бездіяльність та відмова допомогти мені в цьому питанні призводить до подальших фінансових втрат і створює серйозний негативний враження про вашу компанію. Я втрачаю довіру до вашої організації та розглядаю можливість перегляду своїх фінансових відносин з вашим банком.
Як клієнт, я вважаю, що така поведінка неприйнятна і навіть шкідлива для репутації вашої компанії. Я маю надію, що ви вживете необхідних заходів для виправлення ситуації та надання мені відшкодування за втрачені кошти.
Ваше питання було детально розглянуто банком та надано зворотній зв'язок. Для
повернення коштів рекомендуємо звернутись безпосередньо до надавача послуг.
Коментарі (22)
Доллары 1988 и 1996 годов
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
Коментарі (4)
Розірвання відносин та закриття рахунку
Коментарі (3)
Обережно шахрайство!!!
Люди, не довіряйте даному банку і блокуйте та не користуйтесь кредитною карткою! Місто Звягель, Житомирської області.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.
Коментарі (7)
Не відкривайте в ніякому разі рахунки в цьому банку!
Відкрив рахунок 1.09.2023 року, наче все було ок. Потім 20.12 мені зателефонувала керівник відділення і сказала, що треба надати пул документів які підтверджують мою діяльність. Я надав все що було потрібно. Потім вийшло так що 08.01.2024 мій рахунок заблокували, нічого мені не пояснивши.
09.01 я пішов у відділення і нажаль керівника відділення на місті не було (пішла лікувати зуби дитині) Потім я прийшов на наступний день, но нажаль цей керівник пішла на лікарняний, а окрім неї ніхто не може вирішити це питання (заступників нема). Я поїхав у інше відділення де мені запропонували оформити письмове звернення. Після написання сказали чекати 3 доби. Пройшов час, зі мною так і не зв’язались, я позвонив на 3700 мені сказали чекайте ще 2 доби. Потім та сама ситуація, пройшло ще 2 дня, я знов зателефонував, мій запит переоформили вже знову, типу на самий «верх» офісу. Дійсно, цього ж дня зі мной зв’язалась жінка і сказала чекати… чекати поки одужає керівник відділення де я оформлював свій фоп. Отож, через тиждень я знов пішов у те саме відділення, но після лікарняного та керівник пішла у відпуску, аж до 24.01…
Шов час, в мене на заблокованому рахунку купа грошей які вкрай мені необхідні, але ми чекаєм керівника відділення.
Настало 25.01 я пішов у відділення, мені кажуть що моя заявка була ще в обробці. потім через 2 добі мені зателефонували і запросили щоб я надав повний опис своєї діяльності додатково до документів які я вже надав.
Тож, спустя ще 2 тижні я так і не дочекався відповіді від представників банку я вирішив всеж таки що треба закрити рахунок. Прийшов знов у відділення написав запит на закриття рахунку і перевод грошей на інший рахунок. Перший запит нажаль піля 5 днів був невдалий, т.к. інший банк отримувач не захотів брати ці гроші, ну хоч з другм банком повезло, він прийняв гроші з привату.
Також в приваті написав заяву на виписку по заблокованому рахунку.
Наразі 27.02 битва з приват банком йде 2-й місяць, гроші вони перевели, але виписку надати так і не змогли.
Просто довбану виписку.яка робиться за 2 кліка у інших банках… Вони аргументують це тим що вони беруть її з архиву.і напротязі 30 робочих днів мають право зробити її.
І ніякий нема шляхів вирішення та прискорення цієї процедури. ЖАХ!!!
Висновок: за весь час я разів 40 був у відділенні, разів 100 телефонував на 3700, потратив купу нервів та часу. Банку просто побоку на своїх клієнтів.
Нам дуже шкода, що закриття доставило стільки незручностей.
Буде проведена вся необхідна робота, щоб в подальшому ні ви, ні інший наш клієнт не зіткнулися з цією проблемою. Ще раз вибачте за незручності.
Отримати виписку по закритому рахунку можна:
1 Через відділення написати письмовий запит
2 Написати листа адреса кореспонденції вул. Набережна Перемоги 30. м Дніпро, 49094, Україна
3. Написати листа на електронну адресу cancelyaria@privatbank.ua
Звернення має містити скан або фото письмової заяви
Коментарі (3)
Обережно Приватбанк грабує своїх клієнтів
17000*3.5%= 700 грн.
Звідки 3180 грн???
Банк сказав, не подобається, звертайся до суду.
В мене тільки одне непохитне враження, банк і є той шахрай який мене грабує. Поскорійше б звільнитися від його «чуйного» сервісу.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
Дійсно, якщо факт шахрайства буде підтверджено — банк може переглянути відсотки, які були нараховані на заборгованість.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,5% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,5% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці вебверсії старого Приват24. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, 'Показати розрахунки >>'.
Коментарі (4)
Позитивне вирішення мого питання
Написати коментар
Скарга
Банком було надіслано запит на повернення коштів до отримувача.
Дозвольте пояснити, що рішення про повернення коштів приймає отримувач платежів.
Для вирішення питання рекомендуємо звернутись до отримувача з квитанціями по платежах. Отримати квитанцію Ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Історія» — «Платежі».
Ми також обов'язково проведемо перевірку дій співробітника при створенні платежів та про результати перевірки повідомимо вас. Спасибі за розуміння.
Написати коментар
Велика подяка
Коментарі (1)