Дмитро Якименко 27 серпня 2022, 23:22
Доброго дня! Зіткнувся з неприємною ситуацією, 13.08.2022 мені було надіслано через Вестрн Юніон терміновий переказ у валюті (доларах). Я замовив 25.08.2022 готівкові долари у сумі 400 доларів на відділення у місті Коростень (воно у нас одне), 26.08 надійшло повідомлення в Приват 24, що мої долари надійшли на відділення та уже доступні мені до 17:00, рекомендовано прибути на відділення у другій половині дня. В той же день я пішов на відділення, щоб отримати заброньовані мною долари. І знаєте, що відповів співробітник на касі? Сказала, що долари закінчилися зранку! Тобто це як? Мої заброньовані долари віддали комусь? Це корупція, кумівство! Співробітники банку видають долари лише «своїм»!
Людина, що висилала мені переказ заплатила додатково за терміновість отримання коштів мною, а Приват відмовляється видати переказ у валюті, в якій був цей переказ! Навіть не дочекаєтеся, я не буду отримувати долари по вашому курсу через Приват 24 з конвертацією у гривню, нехай ці долари повертаються назад, якщо я їх не отримаю, не мені, так нікому!
Написав скаргу на співробітника, що мені підло набрехала та видали мої заброньовані долари комусь «своєму»! Подав повторно заявку на отримання готівкових доларів! Якщо в понеділок я не отримаю свої долари, то буду писати скаргу в Національний банк України. Я буду писати скарги на ваш банк кожного дня, поки мої гроші мені не будуть видані!
28 серпня 2022, 11:08
Перепрошуємо за незручності. Фахівці проведуть перевірку відносно даної ситуації та зв'яжуться за результатом.

energy1
energy1
27 серпня 2022, 23:39
Подібне відбувається й у інших банках. Касири використовують отриману валюту для забезпечення нею «своїх» клієнтів. І тому зовсім нікого не бояться. Скарги мало допоможуть, поки в країні буде такий шалений попит на дефіцитну валюту.
27 серпня 2022, 23:56
Тут вже справа принципу «Не мені, так нікому». Я їм не буду давати спокійно жити, навіть якщо нічого не досягну. Ці долари по праву належать мені, я їх замовив!
Jokets
Jokets
28 серпня 2022, 9:09
А потом будет отзыв что банк отказал в обслуживании
28 серпня 2022, 12:40
Взагалі чхати! Те, що я замовив я отримаю будь-якою ціною! Я не буду терпіти цієї корупції та кумівства, я мовчати не збираюся!
zig4free
zig4free
28 серпня 2022, 1:13
Не во всех банках такое!
SergeyNina
SergeyNina
28 серпня 2022, 8:56
Такое возможно только в некоторых отделениях. В нормальных отделениях доллары/евро зарезервированные на клиента никто не отдаст другому.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
28 серпня 2022, 10:54
Сколько заказывал в привате валюту — ни разу не кинули, все отдали и даже самыми новыми бумажками 2017
28 серпня 2022, 12:43
Мій випадок говорить про інше, кинули та й ще посміхаються в очі! Наглота! Я цього просто так не залишу, свої долари я отримаю будь-якою ціною!
MykolaA
MykolaA
28 серпня 2022, 11:28
Дмитро Якименко 15 октября 2020, 20:09
Moneyveo
# Сделал платёж, а он не поступил в Манивео
Ранее регулярно пользовался сервисом Манивео, но сейчас столкнулся с проблемой: оплатил кредит на 11 тысяч., а платежа в их системе нету, деньги с карты списало, отправил квитанцию об оплате на их почту, а решения проблемы до сих пор нету! Вопрос: куда делись мои деньги? Банк говорит, что платёж успешен и зачислен на счёт Манивео. Манивео говорит, что платежа нету. Получается, что 11 тысяч сгорели? Поддержка ничего не решает. У них один ответ: ждите, а проценты капают, скоро их коллектора начнут звонить, думая, что я злостный неплательщик. Итог: Манивео упал в моих глазах, уровень сервиса и решение проблем клиентов равна нулю.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк не видає з-за кордону перекази у валюті! Корупція та кумівство, видають готівкові долари «своїм»!