AnJey Stepanyuk 10 листопада 2020, 23:41
Працюю на маршрутах в місті Києві. За неділю назбиралось 1738грн копійками. Хотів здати в приватБанк так як маю картку Голд, але не приймали, сказали ліміт 200грн на добу. Ок, здав 200грн. Сьогодні касир відділення на вул Автозаводська 99/4, Володимир Дзюба навіть 200грн не захотів приймати, сказавши що ці гроші є ходовими. А в рекламі яка вже бісити починає кажите «беремо й робимо» то що ви робите??? Посилаєте???
11 листопада 2020, 10:49
Вибачте, що похід у відділення викликав у вас негативні емоції та змусив написати цей відгук. Дійсно, у касах ПриватБанку приймаються монети національної валюти в сумі до 200 гривень на день на одного клієнта. На жаль, касир не може прийняти монети в більшій сумі в зв´язку з тим, що у нього немає місця для зберігання монет.
Проте, є спеціалізовані відділення, які приймають монети без обмежень в сумі (але з урахуванням фізичного об´єму касового сховища — не більше 5 кг). Дізнатися їх адресу ви можете, звернувшись в нашу підтримку, де наші оператори з радістю підкажуть та зорієнтують.
Ми обов'язково проведемо перевірку дій співробітника відділення та по результату вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.
Brandbook 10 листопада 2020, 20:45
МИРОШНИЧЕНКО БОГДАН ВЛАДИМИРОВИЧ
Берет.предоплату.товар.не.отправляет
Мошенник
ПриватБ.прошу.разобраться
11 листопада 2020, 10:27
Для проведення розслідування ми рекомендуємо вам звернутися до правоохоронних органів, а ми в свою чергу приймемо усі необхідні міри для покарання зловмисника після запиту поліції.
Нам дуже шкода людей, які все частіше стають жертвами недобросовістних осіб.
Якщо ви здійснюєте купівлі через інтернет в маловідомих вам людей, рекомендуємо використовувати післяплату.
З більш детальною інформацією стосовно того, як убезпечити себе від шахрайських дій ви можете ознайомитися на сайті: https://privatbank.ua/safeness
З повагою, ПриватБанк.
kyba 10 листопада 2020, 16:06
Відділення за адресою: Київ, вул. Бориспільська, 9
Закінчився термін користування карткою, прийшов у банк щоб перевипустили нову, а там така новина «оформлення нових карток не вийде провести за рішенням банку»
В приваті маю фоп рахунок котрий генерує N-у суму грошей згідно всіх законів і всі податки вчасно сплачую, але картку в приваті не можу відкрити щоб користуватися своїми грошима бо так вирішив банк.
Держ банк України не обслуговує громадянина України і причин не пояснює «Причин немає можливості уточнити відмова за рішенням банку»
Кредитів не маю, якийсь брєд з приватом)
10 листопада 2020, 16:56
Звернулись в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію.
andreyAB 10 листопада 2020, 14:26
Сотрудники банка занимаются явным шахрайством. С помощью угроз и запугивания вымогают не существующий долг в сумме 1800 грн. И это ГОСБАНК ??? Буду искать защиту в СМИ и на телевидении. Сняв деньги с моей карточки сделали меня ещё и должником. Кому там не хватает денег? Для решения вопроса взяли 120 дней а с угрозой звонят 3 — 4раза в день.Нет ни выходных ни ночи.За распечатку выписки по моей же карте взяли 100 грн. Готовлюсь к суду. ПРОШУ службу безопасности банка заняться этим делом. Все разговоры с операторами записываются.
10 листопада 2020, 16:55
Судячи з вашого відгуку, по картці була здійснена операція за якою вже створено запит на опротестування в міжародну платіжну систему. Отримати виписку по картці чи стандартну довідку можна абсолютно безкоштовно та не виходячи з дому в Приват24 меню «Всі послуги» — «Послуги».
Щоб перевірити інформацію детальніше звернулись в особистому повідомленні.
Olya Yanovskaya 10 листопада 2020, 12:13
Все доброго времени! Ну, раньше я заходила только почитать ужастики, как людям блокируют счета, отказывают в обслуживании и т.д. Совсем недавно знакомому отказали в перевыпуске без объяснения причин, вот пришла и моя очередь быть в шоке. Закончился срок usd карты, без задней мысли иду в отделение и получаю отказ. Звоню 3700, там мне сообщают, что ваша универсальная карта работает и можете продолжать ей пользоваться, а юсд для выплат вам отказано. Прошу заметить, ее мне сам приват и предложил. Я получаю почти ежемесячно средства от родственницы не резедента нашей страны с идентичной фамилией на оплату коммунальных ее квартиры. Могла бы и дальше получать переводы, но нет приват обязал открыть карту, иначе не смогу получать Свифт. Других каких либо зачисления не происходило на карту, я ее $ не пополняла. Это все легко проверяется. Кредитов не брала никогда, штрафов нет. Торговлей не занимаюсь. Если причина в другом, то ее никто не озвучивает. За что блок? Ну это вопрос риторический. Вопрос в другом. Посоветуйте банк альтернативу. Для меня приват был самым удобным. Теперь совсем стало не удобно. Я покупаю онлайн, ибей, Амазон, мне было удобно с $ счётом. Хочу, чтобы удобства продолжались.
10 листопада 2020, 13:08
Фахівці вже перевіряють інформацію та за результатом розгляду питання проведуть з вами зворотній зв'язок. Очікуйте на дзвінок від наших колег.
ASSE 10 листопада 2020, 10:40
Работаю как ФОП, оплачиваю налоги, приходит письмо о разравнивании обслуживания на основе закона ст. 11 Просто в шоке, никто не звонили, не писал, просто закрыли обслуживание. Работаю только с Приватом, были открытые депозиты, регулярные платежи, много клиентом и все пропало.
Зачем так делать? Уничтожать человека? не понимаю. Как восстановить работу, пока не знаю.
10 листопада 2020, 12:05
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Vladimir Below 10 листопада 2020, 0:00
Я и моя семья очень благодарны Вашему сотруднику Приват24 Андрею!!! За оказанную мне очень важной услуги по решению довольно запутанной и щекотливой для моей семьи ситуации (я звонил ночью 9 ноября 2020 года на т. 3700). Мне было уделено рабочего времени — около полутора часа. И без преувеличения, я скажу, что Такие специалисты своего дела, как Андрей, действительно заслуживают самых наилучших слов в их адрес и самых высоких похвал!!! Огромное Вам спасибо, Андрей, за Вашу помощь!!! Вы, настоящий профессионал!
10 листопада 2020, 10:49
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди готові прийти на допомогу в будь-який момент та вирішити ваші питання. Будемо раді подальшій співпраці :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
12 листопада 2020, 19:23
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 12.11.2020).
Valerii74 9 листопада 2020, 23:26
Получил возвратную фин помощь. Предоставил в банк договор и нотариальный договор покупки квартиры. 3 раза по часу провел время в банке чтоб загрузить доки в систему. По ходу это никому не нужно. Алгоритм работает и никто ни чего не перепроверяет. Спасибо привату что подтолкнул открыть счета в другом банке. Год обслуживаюсь там как физ, сейчас переведу и фоп. Спасибо за сотдничество, было не плохо. Дальше без вас.
10 листопада 2020, 10:48
Дозвольте розібратись в ситуації детальніше. Для цього звернулись в особистому повідомленні.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
Rakka2 9 листопада 2020, 22:17

Допоможіть, будь ласка, нам розібратися у ситуації, яка відбулася з нами при спробі перевипустити «Картку для виплат»:
У роз’ясненні НБУ (ПИТАННЯ ДНЯ: Банк видає кредитну картку разом із зарплатною. Чи можна відмовитися?: https://bank.gov.ua/ua/news/all/pitannya-dnya-bank-vidaye-kreditnu-kartku-razom-iz-zarplatnoyu-chi-mojna-vidmovitisya) вказано, що «… якщо банк стверджує, що не може видати зарплатну чи пенсійну картку без кредитної, – він уводить вас в оману та нав’язує послугу. Українське законодавство забороняє такі дії (стаття 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»). Клієнт має повне право відмовитися від нав’язаної кредитної картки…».

09.11.2020 я з колегою звернувся у відділення ПриватБанка (м. Київ) для того, щоб перевипустити «Картку для виплат», термін дії якої закінчується. Менеджеру відділення було відразу повідомлено, що ми хочемо перевипустити дану картку (тобто отримати «Картку для виплат» ) та інших додаткових карток нам не потрібно. На що нам менеджер відділення відповів, що не може виконати це без відкриття «Універсальної картки» (звертала увагу на те, що «Універсальна картка» є основною і програма не здійснить перевипуск «Картки для виплат», без її оформлення.
Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги роз’яснення НБУ та те, що на сайті ПриватБанка вказано, що «рaзом із Карткою для виплат Ви можете отримати картку „Універсальна“ (акцент на » Ви можете", а не «Ви повинні», «Вам оформлять» … ), а також те, що ПриватБанк репрезентує картку «Універсальна», як кредитну, виникає запитання: чи дійсно станом на сьогодні при випуску/перевипуску «Картки для виплат» нам необхідно було оформляти непотрібну для нас картку «Універсальна»? Чи може ми щось не зрозуміли? Дякую.

P.S.
Менеджер відділення у Вас молодець, витримала усі наші обурення, навіть не подала виду на негатив у нашу сторону. Хоча щоб залишитися спокійною у дані ситуації в неї повинні бути «залізні нерви» (не всі працівники банку так професійно та спокійно працюють із моїми запереченнями). Тут конкретно претензія до банку, а не до менеджера (так як раніше працював у декількох банках, знаю їх діяльність із середини)
10 листопада 2020, 10:19
При оформленні Картки для виплат чи Універсальної не є обов'язковим оформлення інших продуктів банку, які можуть бути запропоновані.
Щоб розібратись в ситуації та уточнити ваші контактні дані, звернулись в особистому повідомленні.
Legionservis 9 листопада 2020, 20:53
Відділення за адресою: Одеса, вул. Успенська, 22-А
Отправили Свифт платёж, деньги в положенные сроки адресату не дошли, в результате машина слетела с аукциона, запросили возврат платежа, через несколько дней якобы банк — контрагент запросил происхождение денег. Никаких внятных ответов и сроков — ждите. Две недели прошло — денег нет…
10 листопада 2020, 10:14
Наші колеги вже розглядають питання та зв'яжуться з вами за результатом.
Павел Михоник 9 листопада 2020, 20:46
Не советую страховаться от травм, что предлагают за 20грн в месяц. Получил травмы, оставил заявку, мне перезвонили и сказали, что нужно еще справок на собирать но заявка принята. Короче на второй или третий день заявки моей не оказалось… зря выкинул деньги на ветер
10 листопада 2020, 9:45
Доброго ранку!
Рішення про виплату компенсації приймає страхова компанія на основі договору, який був укладений між вами. Щоб страхова мала підстави для виплати грошових коштів з вашої сторони мають бути надані документи, що підтверджують отриману травму чи захворювання.
У разі виникнення питань ви завжди можете звернутись до нас на сайті pb.ua. Наші колеги 24/7 онлайн та готові допомогти.
1Alex19 9 листопада 2020, 19:53
5168 7422 3989 6842

Дуда сергей Владимирович аферист который работает в вайбере в колесных группах.в вайбере подписан иван иванович.на аве нарисованы шины.вот этот номер 0981500153 не перечисляйте ему предоплату -он преступник.я обратился в приват банк за помощью -сказали чтоб я звонил на 102
9 листопада 2020, 20:20
Добрий вечір!
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
desssiiign 9 листопада 2020, 17:44
Есть чек на покупку, есть предоставленный сервисом сертификат лицензии на моё ФИО. Больше ничего сервис не предоставляет, да и не представляю что ещё может быть. Но мониторинг LiqPay не принимает это и пишет:

Прохання надати прямі договори з правовласниками на право продажу \ поширення \ відтворення ОІВ Договір з агентством (посередником), що володіє правами на передачу прав продажу \ поширення \ відтворення ОІВ Письмова гарантія від мерчанта про наявність прав продажу \ поширення \ відтворення ОІВ

Что я ещё могу в таком случае предоставить? Это сервис по продаже авторских скриптов, все что есть — я прислал. Не думал, что с этим могут быть такие проблемы. Надеюсь на скорейшее решении проблемы.
10 листопада 2020, 10:35
Ми перевіряємо інформацію за лізенцією та повідомимо вас за результатом.
LOlga 9 листопада 2020, 16:19
Примерно неделю назад банк неправомерно заблокировал карту для выплат — ограничил снятие наличных средств до ноля. Ссылаясь на постановление правления НБУ № 42 от 25 мая 2017 г. и ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» с меня потребовали подтверждение происхождения средств. Я предоставила декларацию ФОП за 9 месяцев + все платежки получения дохода от предпринимательской деятельности (общая сумма 2,4 млн. грн.). Оператором в чате была зарегистрирована заявка 28714770, которая была отклонена без объяснения причин. Согласно вышеуказанных постановления НБУ и ЗУ — банк не может заблокировать средства больше 7 дней, но счет по прежнему заблокирован. Чем нарушаются не только вышеуказанные подзаконные акты, но и ч. 1 статьи 1074 Гражданского кодекса Украины — нарушение моего права распоряжения средствами на счету. Поэтому вопрос к форумчанам — кто знает банк без ограничения на снятие наличных (естественно согласно законов и с подтверждением дохода). Пока рассматриваю как альтернативу ПУМБ (но там до 400 тысяч в месяц) или Кредиагриколь (теоретически без ограничений). И подскажите — можно ли как-то быстро вывести остаток наличных? Пусть даже с потерями? Т.к. я понимаю, что суд с Приватом затянется в лучшем случае на год, а то и больше.
9 листопада 2020, 17:41
Добрий вечір!
Займаємось вирішенням вашого питання.
Ми зателефонуємо вам додатково.
aed1811 9 листопада 2020, 12:06
05.11.20 хотел снять деньги с банкомата, банкомат завис и деньги не выдал. Позвонил на 3700, девушка сказала, что видит, что выдача не произошла, оформили заявку на рассмотрение. сегодня приходит ответ, отказ. Спасибо банку, что я 4 дня без денег. Это обычное мошенничество!!! Жду вашего ответа!!!
9 листопада 2020, 13:49
Перевіряємо інформацію за вашим питанням.
Ми зателефонуємо вам додатково.
Полезный комментарий
aed1811 11 листопада 2020, 0:49
По первой заявке был отказ. Со второго обращения деньги вернули на следующий день. Спасибо большое банку, что разобрались в ситуации. Для людей, почему вообще произошёл сбой. При снятии денег, использовал NFC смартфона. На G Pay транзакция не произошла. Вот оттуда и всё эти траблы. Больше буду стараться не использовать все эти новомодные фишки, а как раньше, карту вставил и всё ок. Ещё раз спасибо представителям банка за вашу работу. 5 звёзд. Всем добра.
rostiklarisa 9 листопада 2020, 10:29
Вічливі працівники.Завжди якісно і сумлінно виконують свої обов'язки.Ніколи не відмовляються від допомоги.
9 листопада 2020, 11:58
Дякуємо вам за відгук!
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 листопада 2020, 17:34
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.11.2020).
fima1954 9 листопада 2020, 9:32
С ноября 2020 для входа в приват24 от меня требую ввести ПИН моей карточки. Это после ввода пароля и кода из СМС. ПИН в сети видят и сотрудники сервера и и провайдер сети. Это направлено на воровство средств у клиентов. После чего банк разведёт руками и скажет что клиент сам передал свой ПИН сторонним лицам… По этой причине я перевожу выплату пенсии в АВАЛЬ т.к. оплатить коммуналку онлайн я не могу, не рискуя остаться без денег. Да ещё и связь с живим оператором отсутствует… В Октябре этого безобразия не наблюдалось.
9 листопада 2020, 10:14
Добрий ранок!
Звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей.
Sargon 7 листопада 2020, 21:00
4 часа времени и куча нервов потеряно.Такая вот история, оплачивал питание в дет.саду ребёнку, внёс 550 из необходимых 570, а грн.были нового образца, которые терминал брать никак не хотел.(это тоже кстати, проблема которую необходимо решать, ведь купюры нового образца скоро вытеснят старые)Решив быстро поменять купюру на старую 20-ку у кассира в супермаркете(где и находится терминал), но не успел… истёк 20 или 30-секундный тайм-код «Ви ще тут» и всё… привет… терминал обновился и рад встречать нового клиента.Я судорожно набирая гор.линию для связи с оператором… и тут начинается самое интересное… С 14:00 по 16:00 не мог дозвониться «всi оператори зайнятi, зачекайте».Но когда позвонила моя жена ей ответили за 30 секунд, т.к.она клиент ПриватБанка, и сказали что ничего сделать не могут, пока я сам не дозвонюсь.Замкнутый круг.А мой номер телефона поменялся, несмотря на то, что и карта Привата у меня есть.И для них такие «левые» неклиенты их Банка не в приоритете.И прождать на линии можете часы!!! Скотское отношение к людям, а вдруг это были последние деньги и вопрос был между жизнью и смертью.Плевать.Опуская остальные подробности.В целом вопрос решился и деньги мне на карту вернули, спасибо оператору Анне и Ирине.Девочки умнички.Но какой ценой??? сама политика Банка бесит, хамская и наплевательская. Нельзя с людьми!!!
8 листопада 2020, 10:14
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження. Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити час очікування. Дякуємо за ваше терпіння. Звернулись в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратись в ситуації.
natasha01 7 листопада 2020, 20:47
Здравствуйте, стало тяжело платить (проблемы с финансами ). Попросила кредитные каникулы, на что мне отказали, так же и в реструктуризации… Как платить? Банк это не волнует. Вроде клиент нормальный и плачу вовремя… Очень жаль… Банк не очень… Больше не буду связыватся
8 листопада 2020, 10:13
З 01.03.2020 до 30.11.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 30.11.2020.
У разі наявності у банку пропозиції реструктуризації для вас, ми додатково з вами зв'яжемося.
anonkh 7 листопада 2020, 19:18
Не нахожусь в Украине, пластиковая карта истекла, при входе требует ввести пин-код карты, а выбора карт нет.
По телефону сказали, что помочь не могут.
Выходит никаких вариантов, кроме как заказывать новый кусок пластика и лично забирать нет, что тут сказать, отличный сервис.
8 листопада 2020, 10:13
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝