Банк творить чорті шо

Simon1985 15 липня 2022, 13:52
Загалом вважав приват надійним банком який чесно виконує свої обовязки, ні разу в мене з ним проблем не було за 15років і система безпеки в них на височайшому рівні…але зовсім не давно стикнувся з неприємними нюансами.
Раніше було як… бронюючи готель на букингу чи купуючи квиток на візейр чи фліксбас я вибирав валюту гривня і з мене списувало рівно ту суму яка написана при покупці, а зараз я стикнувся що банк списує на 20−30% більшу суму від заявленої…мені хтось пояснить як це??? тобто я купую бронь на готель в букингу 1000гр і з мене списують 1250грн, при тому якщо вибрати валюту євро або злоті то кінцева сума виходить 1100грн…тобто банк включив по тихому подвійну конвертацію і в такий не простий час наживається на клієнтах, вважаю це дуже погано для репутації і як мінімум потрібно попередити своїх клієнтів щоб розраховувались в іноземній валюті
15 липня 2022, 16:44
Оплата з подвійною конвертацією проводиться в разі, якщо клієнтом така опція встановлена в налаштуваннях картки. Дозволяти чи блокувати платежі з подвійною конвертацією можна в своєму Приват24 в налаштуваннях картки в розділі зміни інтернет ліміту.
При тому, що закордонний сайт на якому ви робите оплату на своїх сторінках може відображати суму до оплати в гривнях, запит на списання з картки в банк приходить в доларах. Щоб банк міг провести оплату з вашої гривневої картки ми вимушені конвертувати суму з доларів в гривню. Таким чином, щоб уникнути подвійної конвертації достатньо на сайті обирати валюту оплати долар США або платити з доларової картки.
З даних у відгуку, на жаль, не вдалось знайти оплату про яку йде мова. Ви можете надати нам в приватному повідомленні деталі оплати, щоб ми перевірили інформацію.

16 липня 2022, 7:01
Кстати ложь от автора — при оплате на визеир с грн карты если сума в грн то всегда шла двойная конвертация из-за чего шла разница между сумами, ещё раз у заграничных компаний нету гривневых счетов там неужели это так сложно вдуплить, компания ставит с целью вас с ориентировать сколько ± это будет стоить ПО ИХ КУРСАМ, но не нашим.
Simon1985
Simon1985
16 липня 2022, 9:22
Якщо у вас з памяттю погано то можу вам поспівчувати, до війни я брав племіннику білети віззейр по 458грн як нині памятаю суму і розраховувався з віртуальної карточки, зняло рівно 458 можу надати пруфи…до слова якщо ціна написана в гривні то сам візейр конвертує її по загальному курсу від долара і це кінцева ціна…чому якщо я ризраховуюсь з ипольської карточки за білет у злотих з мене знімається рівно стільки. Подвійну конвертацію можна виключити через підтримку.але вона в мене була виключина весь час і чому вона сама включилась це загадка
16 липня 2022, 18:25
Нет это не конечная цена ибо компания не может знать суму в грн которая у вас спишеться у вас по факту, Фантазёр