Шахрайство

Marina1811 13 червня 2022, 20:17
Так 18.05.2021, невстановлені особи з моєї кредитної карти Приватбанку перевели на рахунок Farfetch.com, INTERNET о 10:47 платіж у розмірі 34 489,42 грн. (або 4736 PLN)
Повідомляю, що вказаний платіж я не здійснювала.
Більш того ні у додаток приват24, ні у звичайних повідомленнях на мій номер телефону Приватбанком не було направлено мені смс щодо підтвердження списання вищевказаної суми коштів. Аналогічно, мені жодна особа з Приватбанку не телефонувала для уточнення, чи дійсно цю операцію я замовляла.Я звернулася у відділення на заморозку транзакції, через 10 хвилин, але цього не відбулося.Наразі відкрито кримінальне провадження.
14 червня 2022, 11:09
Вітаємо!
Дана операція могла пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду і терміну дії. Ці дані мають бути відомі лише її власнику. Реквізити картки шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
В подібних випадках, за зверненням клієнта в підтримку, ми можемо подати заявку на оспорювання платежу в міжнародну платіжну систему, що ми і зробили у вашому випадку.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Просимо звернути увагу, що терміни розгляду заявки встановлені не банком, а міжнародною платіжною системою. Ми виступаємо в ролі заявника і завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб вона була розглянута на користь клієнта.
Ваше питання було раніше розглянуто та вам телефонував наш співробітник, щоб надати інформацію.
Додатково, на вашу пошту банк відправив офіційну відповідь щодо зазначеної ситуації.
Очікуємо на результат розгляду заявки разом з вами.