Lyuba21 2 червня 2022, 14:59
Мені прийшла благодійна допомога 5000 грн на закупівллю життьево необхідних мені ліків, ПриватБанк просто взяв і списав 2000 грн з цих грошей тим самим залишивши мене без змоги закупити собі ліки. ПриватБанк мав до мене позов про заборгованість, потім цей позов відізвав щоб повернути судові витрати 2000грн (судовий процес відзиву позову закінчився 31.05.2022). Так як я інвалід 2 групи з дитинства пожиттево то згідно закону будь які судові витрати я маю право не сплачувати про це я не одноразово повідомляла ПриватБанк і він про це чудово знае, але все одно він мені ціх 2000 грн записав як штраф і в тей же момент і ще і з держави назад також собі поверне 2000 грн. Боргу перед ПриватБанком я не маю, але і 2000 грн які вони мені приписали за судові витрати як штраф і які вони вони все одно отримають від держави і які я згідно закону маю право не сплачувати дарувати їм не буду. От такий ПрватБанк який сам займаеться Благодійною Допомогою краде сам Благодійну Допомогу з рахунку
2 червня 2022, 17:41
Ваше питання було розглянуто нашими профільними фахівцями та по результату вам телефонував наш співробітник, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок.
АТ КБ «ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України. З нашого боку, до суду було надіслане відповідне клопотання щодо повернення судового збору, однак, на жаль, станом на сьогодні, відсутні дані про розгляд даного клопотання судом, тому на поточний момент заборгованість є актуальною та підлягає погашенню.
З повагою, ПриватБанк.

2 червня 2022, 16:06
Какой, мля судебный сбор, если вы инвалид второй группы то какой «сбор»??? Сразу в полицию! И жалобу в НБУ (если действительно 2000 были списанны в судебный сбор, что можно проверить в «Приват» 24) Если всt так есть как вы пишите, то какой сбор? Банк — обычный «крадун» и если есть выписка по карточке в «Приват» 24, то и в Суде доказывать не надо БАНК -ВОР!
2 червня 2022, 16:27
Скаргу в НБУ вже написала , залишилось діло за поліціею , ПриватБанк рахуе свою крадіжку з мого рахунку законною
2 червня 2022, 21:41
Успехов вам в нелёгкой тяжбе…
kingcity
kingcity
3 червня 2022, 11:21
Запам`яталась цитата з листа-відповіді Приватбанка клієнту, у якого банк продовжував вимагати «заборгованість» всупереч рішенню суду: «у банку своє бачення».
Цей банк видно вже ніщо не виправить — як було плювати йому на закони, так є і далі, у них «своє бачення».

Автор, не зупиняйтесь у досягненні свого, успіху Вам !
3 червня 2022, 11:26
Аналогичная ситуация!!! Слово в слово! …банк має право самостійно трактувати норми законодавства… Об уровне юристов я уже писал — передать в Суд документы на русском языке…
2 червня 2022, 16:17
Мене стосовно цього питання сьогодні ПриватБанк цілий футболить і оправдовуе свою крадіжку з мого рахунку законною
2 червня 2022, 16:23
В полицию! Какие разговоры.
Lolik1837
Lolik1837
2 червня 2022, 18:28
«В полицию! »

И толку?
Такую уже фигню советуете — в полицию по этому поводу обратиться

Банк приведет те же доводы, что сейчас написал в ответе на отзыв. Состава преступления нет. Полиция пошлет вас … куда подальше, в тот же суд и отошлет.

2 червня 2022, 18:32
Вы уважаемый сначала разберитесь в законодательстве, а потом пишите свой проплаченный бред!
2 червня 2022, 18:47
Добавлю — вы сначала прочтите вниматель фразу … процес відзиву позову …, поотом узнайте что это такое, и какие права и обязаности у сторон ну, а потом делайте свое умозаключение!
2 червня 2022, 18:23
Уважаемые читатели «Минфин», уважаемые граждане Украины! Сейчас вы можете убедиться в компетентности юристов этого «Рехформированного» государственного банка! Яркий пример, когда недоработку (а по факту полное отсутствие знаний) и ответственность за свои действия, банк хочет переложить на потребителя фин услуг (клиента) да и еще в уплате государственной пошлины. Какой должна быть степень цинизма, чтобы написать подобное — З нашого боку, до суду було надіслане відповідне клопотання щодо повернення судового збору, однак, на жаль, станом на сьогодні, відсутні дані про розгляд даного клопотання судом, тому на поточний момент заборгованість є актуальною та підлягає погашенню…
На кого этот бред рассчитан? Сообщаю для всех, что в нашей стране существует ЗАКОН УКРАЇНИ Про судовий збір (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 14, ст.87) в редакции 2022 года! Оказывается в этом Законе есть статья № 5 Пільги щодо сплати судового збору а в этой статье есть пункт № 1 Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються , а еще есть подпункт № 9 в котором для особо «продвинутых» указанно следующее — особи з інвалідністю I та II груп, законні представники дітей з інвалідністю і недієздатних осіб з інвалідністю…
Все и больше нечего! Если ваши юристы в «исковом» заявлении накосячили. а скорее всего со старта дум
2 червня 2022, 18:31
Продолжение, уважаемый банк -вы подавали исковое заявление и вы оплачивали гос пошлину и вы прекрастно знали о том, что ваш клиент инвалид второй группы (а если не знали, то могли поинтересоваться, тем более вы сами заинтересованы в обеспечении задолжности) в таком случае ващи юристы должны были выполнить все процедуры обеспечив возврат гос пошлины и ни как списывать эти деньги с клиента, тем более благотворительной помощи.
С нетерпением жду комментариев проплаченных «пасипак»!
2 червня 2022, 18:47
Як це я не виходила на звязок ви щас нагло брешете сьогодні з 13години і до 18 години я поспілкувалася мабудь з 30 вашими співробітниками і всі мене футболили . Відповідь одна ми вкрали (списали) ваші гроші законно
2 червня 2022, 18:50
І це верх цинізму свої судови витрати приписувати мені як мій борг перед Банком
2 червня 2022, 18:55
Что вы хотите? Да будут врать и врать нагло! Сейчас набегут «пасипаки» и будут мотать нервы! Такая жизнь такой банк! Из своегшо опыта — ответ на мою жалобу в НБУ по факту не выполнения судебного решения , приведу яркий пример —
Банк зазначив, що наразі відповідними спеціалістами Банку
розглядається питання щодо можливості проведення перерахунку/списання
заборгованості за Вашим кредитним договором. На даний час рішення про
списання/перерахунок заборгованості не прийнято, тому у комплексах Банку
обліковується заборгованість за договором.
Просимо прийняти до уваги, що Національний банк не може впливати на
Банк щодо вирішення спірних питань, оскільки згідно зі статтею 5 Закону про
банки, органам державної влади забороняється будь-яким чином впливати на
керівництво чи працівників банків у ході виконання ними службових обов’язків
або втручатись у діяльність банку, за винятком випадків, передбачених законом.
Нагляд за виконанням судових рішень банками України виходить за межі
повноважень Національного банку України. У Національного банку України
відсутні правові підстави для надання Банку вказівок щодо виконання рішення
суду.
Ваша незгода з діями Банку щодо фактичних/юридичних дій та фактів з
порушених Вами питань, є предметом спору, вирішення якого не входить до
компетенції та повноважень Національного банку, а здійснюється в судовому
порядку…

По факту — никто ничем не занимался, а в НБУ отправили «отписку»! Но при этом НБУ признал, что «ПРиат» не выполняет решения Суда!
2 червня 2022, 21:46
Эти приматы найдут любую лазейку, чтобы оправдать так называемую «законность» воровства ваших средств. Многие жалуются (и юристам на ютьюбе тоже), что приматы воруют деньги и со счетов других банков при помощи исполнительной надписи нотариуса или не помню, как там оно українською мовою
2 червня 2022, 19:11
ПриватБанк Сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України? ви такою відпискою робите дурнем кого ? Заборгованність чого? ваших судових витрат ? Я маю повне право ваші судові витрати не сплачувати . І я заявляю прямо що ПриватБанк вкрав в мне гроші з мого рахунку щоб покрити свої судови витрати . І ще якщо у вас не мае данних по розгляду вашого клопотання про повернення ваших судових витрат вам , то ви не дочекавшись рішення суду самовільно приймаете рішення про зняття з мене ваших витрат ігноруючи суд який вам чітко зазначив що я ваші судові витрати маю повне право не сплачувати ?
2 червня 2022, 19:20
Теперь опять информацияя для всех читателей. История у меня с банком простая, банк не имеет желания выполнять решение Суда (юристы банка считают что Судья не правильно написала «Ришення» в части.удовлетворить частично…) Ну да ладно, это будем разбирать в Суде после того как заработает Исполнительная служба. в результате у меня «висит» задолжность которую Суд не признал, а банк считает что она имеет место быть. В части иска я рассчитался полностью и очень быстро. В «приват 24» висит «задолжность» по карте и на отдельном счету была часть пересчитаннного судебного сбора. Сегодня захожу в «П 24» и вижу, что «задолжность по «сбору» с отдельного счета была (31 мая 2022г) записана в «задолжность «по карте. И вот вопрос — может я не понимаю. но гос пошлина даже в Исполнительной службе проходит отдельным кодом, а тут все в «купе» как-то мне это не понятно. Но это дело такое, это будут разбирать адвокаты! Что бы «пасипаки» не обвиняли в голословности, по этому вопросу сегодня утром была сформирована «заявка" № 33045154 с просьбой ответить письменно. Хочу отметить, что не смотря на сам банк был очень удивлен работой оператора по имени Андрей, последний раз с таким воспитаными учтивым оператором работающим в «Привате» я общался еще до «рехформировани». За что лично ему я очень благодарен!
2 червня 2022, 22:10
Полностью с вами согласен. Эти шим***зе из Примата вместе с их мак***ми меня тоже обдурили на 291 грн 96 копеек. Согласно решению суда я им должен выплатить 16605 грн с копейками (тело кредитного лимита и часть стоимости судебного сбора) в исполнительном листе для блокировок счетов в монобанк (были заблокированы с июня до марта, разблокировали в связи с войной) указали сумму бОльшую. И проценты они не списывают, и не собираются. Поэтому, если даже я выплачу ту сумму, которая была в исполнительном листе (опять таки, почему она выше суммы решения суда? — опять эти шим***зе навертели?), то эти приматы оставшиеся проценты всё равно не спишут — решение суда для них законом не является. Поэтому я принципиально отказываюсь от актуализации своих данных, которых они хотят. Пусть довольствуются тем, что у меня прописка на временно неподконтрольной территории (Мариуполь) и тем, что я этим приматам выплачиваю по 666 грн в месяц (осталось несколько платежей и финальный 270 грн в месяц, а дальше свои противозаконные требования пусть засунут себе в уши и наслаждаются).
2 червня 2022, 21:40
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам доверять приматам ваших денежек… Вам надо искать другой банк…
9 серпня 2022, 19:56
Справа № 361/5536/20
провадження № 2/361/352/22 31.05.2022
УХВАЛА
31 травня 2022 року м. Бровари
п о с т, а н о в и в :
Заяву задовольнити.
Закрити провадження у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства комерційного банку ПриватБанк до ОСОБА1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Повернути Акціонерному товариству комерційному банку ПриватБанк, код ЄДРПОУ 14360570, судовий збір у розмірі 2102 (дві тисячі сто дві) грн., сплачений ним згідно із платіжним дорученням №PROM4BQ6JD від 04 серпня 2020 року на рахунок №UA308999980313181206000010149, отримувач коштів Бровар. УК/м.Бровари/22030101, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37893158, банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.)
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Дата ухвалення рішення30.05.2022
Зареєстровано17.08.2020
Оприлюднено01.07.2022 На сьогодні 09.08.2022 кошти мені так і не повернуті від НБУ одні стандартні відписки , ПриватБанк вперто не бачить повернутих йому грошей за судовий збір і не бажае мені їх повернути назад
9 серпня 2022, 22:09
Видите, ма**ки из Примата вас ограбили дважды! Постарайтесь предать дело огласке через СМИ, а мне остаётся вам только искренне сочувствовать…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк який займаеться благодійною допомогою списав з мого рахунку мою благодійну допомогу на закупівлю життьево необхідних ліків