Заблокували карту

Мені заблокували карту І ніхто неможе її розблокувати
навіть сам приват банк
я захожу в приват24
пише ваша карта заблокована якимось виконавцем
Так звертаюся до вас приват банк
Длячого ви видаєте людям карточки якщо їх може любий виконавець
заблокувати І ви неможете нічого зробити
А якщо В людей Стоят накарточці Крупні суми
Іщо їх заблокують якиїсь виконавець
А приват банк неможе нічого зробити
20 січня 2022, 10:15
Інформація у відгуці свідчить про те, що до банку надійшов лист від виконавця з вимогою блокування карток.
Банк не може ігнорувати вимоги чинного законодавства України.
Щодо питання «Якщо сума на картці більше ніж сума в постанові»:
В такому разі буде недоступна саме та сума, що вказав виконавець, якщо на картках коштів більше, то клієнт зможе користуватися залишком.
Що стосується питання «Хто може розблокувати картку:
Розблокування проводить банк після того, як надходить відповідна вимога від виконавця, що наклав арешт.
Ви можете звернутися до виконавця для вирішення питання або ж до суду, якщо вважаєте, що вимога виконавця незаконна.
Перевірити контакти та деталі щодо впровадження можна на сайті https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.
Також, зі сторони банка було надіслано інформування про накладення арешту.
Якщо за цей час ви вже вирішили питання щодо даного інциденту, то потрібно, щоб виконавець надіслав нам відповідну інформацію.

20 січня 2022, 8:36
Есть исполнительная служба, есть закон Украины об исполнительном производстве. Кто-либо не может блокировать счёт, а лишь уполномоченное лицо. От сюда же если арест установили то снять его может только исполнитель и это не проблема в банке, а ваша без отвестность. Все банки работает одинаково в плане ареста, за вас никто ничего не будет делать. Так что в след раз платите вовремя куда надо
kingcity
kingcity
20 січня 2022, 13:03
Автор, признавайтесь — аліменти не сплачували, штрафи за порушення ПДР ігнорували чи щось інше не платили ?
20 січня 2022, 13:56
Коммуналка, кредиты… Всякое бывает. :) Тут нет ничего удивительного. Удивительно, что автор абсолютно не знает, чем это может всё закончиться.
20 січня 2022, 13:54
«Якиїсь виконавець»?! :) Улыбнуло. Человек или вчера родился или недавно с Марса прилетел, где про «виконавців» и их работу никто никогда не слышал. :)
20 січня 2022, 20:31
Как и том что если не платить вовремя могут взыскать
Lana1717
Lana1717
25 січня 2022, 14:29
Приват банк заблокував мою універсальну карту на вимогу виконавчої служби . Після того ,як виконавча зняла всі обмеження ,Приват не поспішав розблоковувати карту , вимагав документи ,я відправила онлайн , потім знову і знову ,потім мені набридло і я пішла у відділення ,де знову сканували мої документи і запевнили , що через пару днів я зможу користуватись карткою . Але пройшло вже декілька років , я вирішила взагалі не звертатись до Приват банку ніколи . У моєї «універспльної» закінчився строк дії , і я рада ,що Приват банк відштовхнув мене в інші банки України.
25 січня 2022, 14:43
А кошти? Вони так і залишились на рахунку? Багато чи їх там не було?