ddddd222 3 лютого 2021, 20:22
Не пользуюсь услугами банка уже 2 года, но на днях звонит сотрудник привата и говорит, что есть задолженность по карте. Карта давно заблокирована, но оказывается за обслуживание начисляется задолженность. Какое обслуживание если она заблокирована? Пошла оплачивать в отделение, так как ни номера карточки, ни номера телефона привязанного к карте уже нет. Девушка попалась совсем не компетентная к сожалению, единственное, что она смогла — это сообщить номер карты для оплаты. Хотела закрыть счет, но менеджер начала говорить, что надо оформлять новую карту и т. д., только тогда можно закрыть все. Деньги заплатила, а счет так и не закрыли. И теперь в марте снова надо платить за обслуживание?
4 лютого 2021, 10:20
Для того, щоб не сплачувати кошти за участь у Gold клубі – необхідно закрити усі золоті картки.
Якщо за картками Gold немає клієнтських операцій (прибуткових або видаткових) протягом 90 днів, списання членського внеску припиняється до тих пір, поки карткою не скористаються.
Якщо на картці є заборгованість не в пільговому періоді, відсотки нараховуватимуться до її погашення.
Обов`язково перевіримо, які труднощі виникли із закриттям. За результатом додатково вас повідомимо.
Dasha02205 3 лютого 2021, 19:59
Были проблемы с картой, карта была заблокирована, совсем уже расстроилась, думала уже ничего нельзя сделать, но сотрудники позвонили сразу же, и сразу же сделали все чтобы помочь, и сделали все в лучшем виде! огромное уважение! Профессионалы! 5 из 5!!!
3 лютого 2021, 20:20
Дякуємо вам за відгук!
Беремо і робимо!
Khrystynazili 3 лютого 2021, 17:00
Відділення за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 46-А
02/02/2021 около 16:15 была в Приватбанк, со мной произошёл неприятный инцидент, кассир при общения начала хамить, и вела себя некорректно и довольно грубо.
После этого Инцидента я позвонила, на Горячая линия. На следующий день мне позвонили с главного офиса, и попросили извинения за Некорректное отношения сотрудника к клиентам))
Приятно что Приватбанк старается реагирует на такие Инциндент!
Это лучше что было 2 года назад
3 лютого 2021, 18:20
Добрий вечір!
Дякуємо, що залишили відгук та ще раз вибачаємось за неприємний досвід, який ви отримали у відділенні.
Наша ціль – клієнтоорієнтованість. Будемо робити все можливе, щоб в майбутньому ви отримували обслуговування тільки найвищої якості.
З повагою, ПриватБанк.
Tedvlad 3 лютого 2021, 16:37
Взял Б У авто в лизинг, всё вроде бы нормально, процент конский конечно, но они это не скрывают, тут вопросов нет. НО всё бы хорошо, если бы дальше я не попадал в ситуации в которых нужен приват.
Первая ситуация: Мужчина сдавал задом и ударил мою машину, всё бы ничего, евро протокол, страховые и т. д. НО не в случае с приват банком. Страховая виновника может выплатить деньги только владельцу авто, пока машина в лизинге, владелец приват. У них нужно заказать счёт который они готовят где 30 ДНЕЙ, 30 ДНЕЙ ИМ НУЖНО ЧТО Б ДАТЬ БУМАЖКУ С СЧЁТОМ КУДА ПЕРЕЧИСЛИТЬ ДЕНЬГИ, всё это время машина стоит разбитая. Дальше, после того как прошло 30 дней, мне наконец то выдали счёт, страховая перевела туда деньги, от туда, есть 2 варианта, либо переводить на СТО которое будет делать машину (но не обычное СТО, а то СТО которое может работать с ЮР лицами, а таких у нас не много), либо переводить в счёт погашения лизинга, НО ЕСЛИ ТАК ДЕЛАТЬ, ТО ПРИВАТ ЗАСТАВЛЯЕТ ЕЩЁ ЗАПЛАТИТЬ 20% НАЛОГА С ЭТОЙ СУММЫ. Классно. Естественно я не нашёл СТО которое по нормальной цене сделает ремонт и сможет принять оплату привата, я решил переводить в лизинг, но что вы думаете и для этой простой процедуры привату нужно больше 2 недель. И того 30 дней там, 14 там, до 90 дней страховая и вы ждёте свои деньги что б подчинить машину почти пол года и в конечном итоге НЕ ПОЛУЧАЕТЕ. А получаете всего 80% этой суммы в счёт погашения лизинга. Но я стерпел, думаю ладно, бывает не буду писать отзыв, но тут вторая ситуация.
А вторая ситуация, это просто треш. Я потерял тех паспорт, звоню в приват и говорю, потерял тех паспорт, что делать?
Они говорят что нужно заказывать документы на восстановление, думаю, логично, говорю что давайте, подаём. И мне говорят, что нужно заплатить что-то в районе 150 гривен за эти документы, по этому нужно идти в отделение и там СТОЯТЬ В ОЧЕРЕДИ В ПАНДЕМИЮ, В ЛОК ДАУН В СТРАНЕ что б заказать документы и заплатить 150 гривен. Я говорю, спишите с моей карты эти деньги и всё, но они так не умеют, вот такой у нас банк номер 1, не могут так… Но ничего страшного, если бы это был конец. Но потом мне заявляют что нужно ждать 14 дней, документы. Тут я вообще выпал, то есть, мне нужно поставить машину и 14 дней ей не пользоваться? Потому что привату что б бумажки дать нужно 14 дней? Вам самим не смешно? Думаю, ладно, всё равно ничего с этим не сделать. Проходит 14 дней, я пишу в приват, спрашиваю, где мои документы? И мне отвечают, что возникли трудности, приват задерживает, сроки не уточняются. А вы сидите без машины, пока приват что-то делает, что б дать документы. Это я ещё не дошёл до того что б переоформить машину на себя, думаю будет веселье ещё то. Вот такой вот банк. НЕ РЕКОМНДУЮ.
3 лютого 2021, 18:01
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви стикнулися з такими незручностями. Йдемо в приватні повідомлення, щоб детальніше розглянути ваш випадок.
DIMA75tr 3 лютого 2021, 16:09
Выручила одна женщина из привата я потерял свои деньги не туда пошли и мне вернули их очень благодарный вашему банку спасибо)
3 лютого 2021, 17:50
Раді, що ваше питання успішно вирішено.
У разі чого – ми поруч 24/7:)
5 лютого 2021, 16:12
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.02.2021).
Mad379 3 лютого 2021, 12:31
Це не банк це просто щось… Сьогодні десь об 11.05 хотів перерахувати кошти через ваш чудовий термінал TS212783 на картку іншого банку під час здіснення платежу виявилося що він не приймає 5 гривневі купюри я про це дізнався коли вже неможливо було чомусь змінити сумму платежу. Як результат кошти в термінал були внесені але із-за того, що на 5 гривень менше відмінити або провести платіж не вдалося. Потім вирішив зателефонувати на 3700 це взагалі жах, це не підтримка, а повне ***. Автомат просто говорить пункти з меню і жоден з них не підходить, з реальною людиною поговорити щоб швидше вирішити дане питання і годі сподіватися. Прийшовши до дому написав на онлайн підтримку і виявилося щоб вирішити дану проблему потрібно мати рахунок в приваті. Я щасливий, що не є вашим клієнтом і зроблю все від себе можливе щоб ніколи їм не стати!
3 лютого 2021, 15:06
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід. В подібних випадках, перед тим, як здійснювати платіж, радимо звертати увагу на мінімальний номінал купюр та валюту, які приймає термінал самообслуговування. Дана інформація вказана у верхньому правому куті на експрес-панелі пристрою, а також на екрані оплати. Якщо у вас немає потрібного номіналу – ви можете здійснити платіж з картки.
При виконанні операцій дрібними купюрами, термінали самообслуговування швидко наповнюються і простоюють, і ми не можемо якісно вас обслужити. Тому пропонуємо здійснювати платежі купюрами номіналом від 10 (20, 50) грн.
Картка потрібна для того, щоб ми змогли ідентифікувати особу, яка здійснювала операцію та перерахувати кошти саме їй.
Якщо у вас є додаткові запитання – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
Tomask 2 лютого 2021, 22:52
Оплатила комунальные услуги через терминал приват банка. Пришла смс на телефон о то, что операция прошла успешно и номер квитанции. Хочу открыть эту квитанцию. Копирую код, но пишет, что квитанция отсутствует. Что делать? И почему так?
3 лютого 2021, 9:10
Добрий ранок!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
pol2021 2 лютого 2021, 22:26
Відділення за адресою: Полтава, вул. Небесної Сотні, 11/21
В Приватбанке мне нравится приложение Приват24. Удобное, рациональное и поэтому многие перешли на обслуживание в этот банк. Так получилось, что у меня несколько карт Приватбанка и одна Для выплат, которой давно не пользуюсь. В отделении Приватбатка обратилась к экономисту, объяснила, что хочу закрыть карту Для выплат и передала ее ей. Экономист или менеджер на своем планшете проделала какие-то операции и сообщила мне, что карта закрыта и перерезав карту ножницами пополам выбросила ее в корзину для мусора. Я спокойно ушла. Через несколько дней, открыв приложение Приват24, обнаружила, что перерезанная и выброшенная карта Для выплат СУЩЕСТВУЕТ, а действующая Универсальная карта, к которой привязана карта ребенка исчезла. Звоню на 3700, прошу восстановить ошибочно закрытую карту и сделать привязку к другой карте, — получаю ответ, что это сделать невозможно, но возможно закрыть уже несуществующую карту, которую экономист перерезала и выбросила в мусорную корзину. Правда, перед тем как ее закрыть мне задали вопрос: буду ли я ней пользоваться? А как можно пользоваться картой, которой нет в наличии? Меня поразило, что экономист не могла отличить карту Для выплат от универсальной и непроверила цыфры на карте. Но все-таки мне необходимо было открыть новую Универсальную карту, взамен «случайно» закрытой. Все самое интересное для меня было при открытии карты, когда прийдя в то же самое отделение я попала к тому же «специалисту». Я объяснила всю неприятную ситуацию, економист невозмутимо посмотрела на меня, сказав, что камеры за ее рабочим столом нет и доказать что-либо невозможно и не факт что меня обслуживала она. Расположение этого отделения удобно для меня и я знаю трех економистов. Введя мои данные, она увидела, что я действительно общалась с ней. И тут началось … оказывается, она закрывает карту не только при ее наличии, но и когда называют номер карты. Я объяснила, что при моем предыдущем посещении она перерезала карту Для выплат и выбросила ее, а закрыла карту Универсальную, которая у меня в наличии. Невозмутимая экономистка сообщила мне, что все сделала правильно, то что я просила, ее вины в этом нет и она уверенна на все 100%. Я была шокирована, не извенившись, работник банка обвинила во всем меня. Хотя в этом случае я оказалась пострадавшей из-за невнимательности экономиста, из-за того, что она не сверила цыфры на карте, не отличила карту Для выплат от Универсальной. В конце нашей беседы я сообщила, что напишу жалобу и услышала в ответ: Жалуйтесь сколько хотите! Я опешила, т. е. выходит, что в Приватбанке все происходит безнаказано, за свои ошибки никто не отвечает, тогда один выход бежать из Приватбанка, бежать от невнимательности и хамского обращения.
3 лютого 2021, 9:03
Добрий ранок!
Нам прикро, що ви стикнулися з такою ситуацією та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення до нашого відділення у вас залишився неприємний осад. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату вас проінформуємо.
З повагою, ПриватБанк.
Відділення за адресою: Київ, вул. Михайлівська, 18-А
Являюсь клиентом более 10 лет. На протяжении этого времени меняла отделения, у меня были разные менеджеры, множество вопросов и просьб… Всегда мне оперативно оказывали помощь и реагировали на просьбы. Я довольна обслуживанием на 💯. Доверяю этому банку.
2 лютого 2021, 19:40
Добрий вечір!
Ми завжди поряд і раді допомогти. Дякуємо, що ви з нами :)
Morissy 2 лютого 2021, 17:27
Своими не умелыми действиями на сайте Приват24 при попытке оплатить за поставку газа племянница сменила поставщика газа без предоставления правообдадающих документов. И каким то чудом это произошло! Владелец согласия не двавл, предупреждений на почту или что-либо не получал. Договор с предыдущим поставщиком автоматически разорван, с «новым» тоже будет видимо автоматом разорван, т.к. племянница не имеет и не может предоставить документы. Владелец-инсультник имеет проблему на ровном месте и должен опять оформлять договор в конторе с предоставлением документов. Система… БРАВО!!!
2 лютого 2021, 18:39
Добрий вечір!
Дійсно, банк надає зручний інструмент, за допомогою якого без зайвих зусиль клієнт самостійно може змінити постачальника газу. Новий постачальник буде вирішувати всі технічні питання, щодо розірвання договірних відносин клієнта зі старим постачальником. Зараз законодавство дозволяє змінювати постачальника газу онлайн.
При цьому варто розуміти, що через Приват24 даною функцією можна скористатись лише авторизувавшись в особистому кабінеті за логіном та паролем, який відомий лише клієнту. Окрімо того, для подачі заявки на зміну постачальника необхідно її заповнити та підписати електронним цифрофим підписом.
Ми завжди наголошуємо на тому, щоб клієнти не передавали свої персональні дані, в тому числі, паролі з смс або від акаунту Приват24 третім особам.
Виктор Самборский 2 лютого 2021, 16:11
У меня карта приватбанка голден, золотая якобы, потребовали актоуализировать данные, непонятно зачем, я пришел в отделение на улице Кибальчича11, менеджер проверила паспорт, сверила якобы данные, которые не поменялись, и отпустила, а по приходу домой, опять в приват24, светится, что я эту бессмысленную актуализацию не прошел, пришел еще один раз, опять тоже самое, пришел в третий раз, работает сегодня один менеджер, а людей на входе человек 15, я спросил, где менеджеры, так меня начали выгонять с отделения, а я инвалид, мне трудно стоять на улице, вот такое обслуживание…
2 лютого 2021, 17:27
Перепрошуємо за незручності.
Наші колеги перевірять інформацію за вашим зверненням у відділення та додатково зв'яжуться з вами.
Щодо актуалізації даних, то їх оновлення є вимогою законодавства. Ми не можемо ігнорувати цю вимогу та зі своєї сторони намагаємось зробити так, щоб ця процедура була максимально простою для вас. Саме тому в Приват24 відображається відповідне повідомлення з посиланням, перейшовши за яким можна актуалізувати дані онлайн та не гаяти час на звернення до відділення.
Vadim75 2 лютого 2021, 14:22
Наше предприятие имеет текущий счет в приватбанке. 21.01.2021 г. без всякого уведомления были заблокированны счета предприятия. Счета были заблокированны якобы из-за непредоставления анкет. 21.01.2021 анкета была подана. По состоянию на 02.02.2021 счета так и не разблокированны. Все обращения в поддержку результатов не дали. Общение с оператором Кньовец Ольга по горячей линии в течение 10 минут вообще оставили ощущение безнадежности. Она не знает ни когда разблокируют счета, ни как связаться с теми, кто этот вопрос решает. Обращение через приват 24 для бизнеса также не дали никаких результатов. Была получена отписка банка: «Ваш рахунок обмежено через відсутність ідентифікації, тому не вдається його обрати для створення платежу. Обмеження буде знято після обробки анкети. Ваша анкета зараз в роботі. У зв’язку з підвищеною активністю клієнтів щодо виконання планів актуалізації, збільшені регламенти відпрацювання заявок Департаментом операційного обслуговування корпоративних клієнтів на актуалізацію даних юр. лиц: за новими заявками на 7 робочих днів, повернутим на доопрацювання із зауваженнями до 15ти робочих днів. Приносимо вибачення за затримки, необхідно очікувати.» Таким образом работа предприятия заблокированна на неопределенный срок. Из полученного сообщения становится понятным, что банк винит клиентов, которым он массово заблокировал счета, что они стали обращаться в приватбанк с требованием разблокировки счетов. Это не первая блокировка счетов. Одновременно заблокированны счета еще по 2 моим предприятиям, которые обслуживались в приватбанке. Итог этих действий только один — денежные средства со счетов этих предприятий переведены в другие банки и на данный момент начата процедура расторжения взаимоотношений с приватбанком (притом, что счета в приватбанке открыты и активно использовались более 5 лет). Призываю всех посетителей сайта минфин и его подписчиков не иметь никаких дел с приватбанком, как ненадежным деловым партнером. А руководству приватбанка хочу сообщить, что я готовлю иск в Хозяйственный суд и направил соответствующую жалобу в НБУ.
2 лютого 2021, 18:21
Добрий вечір!
Щоб уникнути раптового блокування рахунків ми повідомляли вас про необхідність актуалізації в телефонному режимі та на електронну пошту. Блокування було вимушеним, адже необхідні документи своєчасно не були надані. Спробуємо прискорити вирішення даного питання та в подальшому сподіваємось на ваше розуміння і своєчасне виконання вимог законодавства.
SIA0705 2 лютого 2021, 13:54
В одно прекрасное утро, я мило переписывалась со своим косметологом, по договоренности предоплаты за услугу она прислала мне номер карты… на который впоследствии я перевела 1000 грн, как прояснилось через 20 минут, номер карты то был с ошибочной в последних цифрах номера. Моему огорчению не было предела! Я немедленно связалась с чат службой банка, после описания ситуации мне пообещали помочь в течение 1−2 дней. Однако уже следующим утром со со мной связался сотрудник Приват банка Владислав и … вуаля!!! через 10 минут деньги мне вернулись на счет. Моей благодарности нет предела. Огромное спасибо ещё раз!!!
2 лютого 2021, 14:57
Якщо що, ви знаєте де нас знайти. Були раді допомогти :)
4 лютого 2021, 17:41
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.02.2021).
tsky 2 лютого 2021, 13:12
Речь пойдет о набившем оскомину вопросе о предоставляемых Приват банком кредитах как физлицам в виде кредитного лимита по карте так и ФОПам. Вот уже много лет являюсь пользователем услуг Приват банка как частное лицо. Также имею открытый много лет счет частного предпринимателя. Счет действующий, по нему ежегодно проходят большие суммы по ВЭД контрактам. До октября предыдущего года у меня были открыты упоминаемые выше кредиты, как по моей личной карте так и по счету ФОП. Кредитным лимитом по счету ФОП я так и не успел воспользоваться — его закрыли спустя несколько месяцев после открытия. Почему и отчего — на эти вопросы мне никто не удосужился объяснить ни в чате, ни по телефону. Вывод: Привату глубоко плевать на лояльность его бизнес-клиентов.
Кредитным лимитом 15000грн по моей личной карте физлица я пользовался от случая к случаю и, конечно же, погашал взятые в кредит средства в льготный период. Ни одного раза не возникла задолженность — всё закрывал намного раньше истечения этого периода. Но перед Новогодними праздниками Приват сначала уменьшил лимит до 2000грн, а затем вовсе отключил его без возможности включения. Еще раз спасибо Приват. При этом, что на карту физлица, что на мой счет ФОП заходят и оборачиваются очень большие суммы по белым договорам.
Ну да ладно, думаю, Приват, обойдусь без ваших кредитов. Но тут Приват банк очевидно решил меня потроллить и поспамить письмом которое мне пришло на почту, цитирую отрывок: «Щоб допомогти бізнесу подолати наслідки карантину, ПриватБанк ухвалив безпрецедентне на українському ринку рішення й до кінця цього року знижує процентні ставки за всіма видами кредитів у разі дотримання умов і термінів погашення!
За кредитним договором № Б/Н від 23.12.2016 в період з 03.08.2020 року до 31.12.2020 комісія за керування фінансовим інструментом становить 0,3%. "
(полный текст на скриншоте https://prnt.sc/y0cagn)
А в конце письма: З турботою, ПриватБанк
Пробивать дно за дном — вот ваша пресловутая турбота о бизнесе! Эй, Приватбанк, про какую тут заботу о бизнесе идет речь? Вы убрали возможность у работающего бизнеса взять кредит, а теперь троллите и издеваетесь?
У Вас 0.3% на мой кредит в 0грн, я правильно понимаю? Зачем Вы мне шлете спам и пишите о какой-то турботе?
Зачем Вы пару лет назад мне каждый день наяривали и предлагали кредит, чтобы потом его убрать и спамить своими издевательскими предложениями?
Знаете, я от души желаю людям, которые стоят в Приватбанке за всей этой возней с кредитами получать зарплату размером с мой кредитный лимит и комиссией в 0.3%
Вот такая моя о вас «турбота». Я же не много вам желаю?
2 лютого 2021, 14:55
Шкодуємо, що ви оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту.
Оберти по рахункам не єдиний показник, за яким банк розраховує можливість надання та суму кредиту. Є велика кількість змінних, за якими проводиться загальна оцінка та перерахунок ліміту.
евгений жуков 2 лютого 2021, 12:15
Відділення за адресою: Харків, вул. Салтівське шосе, 256-В
Итак, начну сразу с того, что я писал здесь- с приватом абсолютно все решилось миром! Просто сотрудникам надо все изначально ясно говорить и главное НЕ ВРАТЬ!!! Если есть проблемы-говорите им все напрямую, так как есть!
Я не фанат ПриватБанка, но банк хочет вернуть хотя бы свое (я насчет кредитов), после того, как мне написали в личку, я пошел в отделение привата (г.Харьков, Салтовское ш., 256В), девочка молоденькая помогла мне все сразу разрулить (Ольга по моему, точно не помню).Теперь читал тут много про то, что с карты списывают посторонние сайты, а приват позволяет. Люди, я извиняюсь, но вы что совсем дебилы свою кредитку оставлять на всех сайтах что ли??? Да заведите себе виртуальную карту (в привате это бесплатно), и оставляйте сколько хотите, с нее уже никто не спишет больше, чем вы лимит себе сами поставили)).В общем насчет самого банка-в банке работают в основном ответственные люди (бывают исключения, но я больше чем уверен их С Б Банка быстро выявляет), сам сталкивался с такой козой (после моей жалобы вообще отделение закрыли), кредитный лимит-ну это уже их система принимает, хотя в случае со мной получилось вообще непонятно как то-я Привату не платил почти год, нашли компромисс, я заплатил то что я должен и сверху немного процентов (процента 2% всего от того, что они сначала хотели))), взял себе карту чисто для расчетов под мои личные средства и все, без кредитного лимита. Какое мое было удивление возле банкомата когда я увидел, что мне начислен опять кредитный лимит, только уже на 20 000 грн, я сам был в шоке!!! В отделении сказали мне потом-кредитный инспектор пересмотрел ваше дело и решил не то что мне опять лимит дать, а еще и увеличить его в разы)).Да, тут мне сейчас начнут говорить, вот под банк прогнулся-опять лимит дали, но я не соглашусь-а вдруг деньги большие понадобятся!!! Хоть какая никая, а все-таки подушка безопасности!!! Приват не супер, проценты драконовские, но из другиз банков я считаю самый оптимальный.(то вы еще в манивео и денеро значит не брали))), Коломойский хоть и упырь-но на диалог идет. Евгений Воронин.
2 лютого 2021, 13:04
Дякуємо, що ви з нами.
Раді, що ви добре розумієтесь на наших продуктах та будемо раді подальшій співпраці.
Fliya 2 лютого 2021, 9:52
У меня кредитная карта ПриватБанк «Универсальная Gold» 55 дней льготного периода. После полного погашения кредита с учетом процентов, указанных в приложении, еще в январе, в феврале, когда фактически начал действовать льготный период, были списаны проценты на уже внесенную мной сумму долга. Специалисты банка никаких действий для урегулированя вопроса не принимают, а твердят одно и то же, лишь бы не возвращать деньги
2 лютого 2021, 11:08
Ймовірно, що ви не зрозуміли умови пільгового періоду.
Якщо картка вийшла з пільги, на заборгованість кожен день нараховуються відсотки за користування кредитними коштами. Ці відсотки списуються першого числа наступного місяця та перестають нараховуватись, як тільки ви погашаєте картку повністю. При цьому, якщо картка була погашена, наприклад, 15 січня, то відсотки нараховані за період з 1-го по 15-те січня будуть списані 1-го лютого. В своєму Приват24 ви можете знайти операцію списання відсотків у виписці та натиснувши на неї, а потім на «Показати детальні розрахунки» побачити, яка сума відсотків та за який період була нарахована.
Також радимо ознайомитись з інформацією на нашому сайті, це допоможе вам краще зрозуміти, як працює пільговий період та дозволить в майбутньому не платити зайвих комісій та відсотків за користування карткою:
У разі виникнення додаткових питань, будемо раді відповісти на них в особистому повідомленні.
kseniiahordina 1 лютого 2021, 22:34
Достаточно хорошие онлайн-специалисты, которые Хорошо помогают с решением проблемы.
Достаточно просто объясняют и приятны в общении.
Относятся с пониманием к клиентам у которых проблема и стараются успокоить и обьяснить все четко и ясно.
Очень Хорошо подбирают сотрудников на эту работу.
Приложение очень Хорошо работает и облегчает жизнь, не нужно ходить постоянно в отделение, можно просто написать в чат.
Спасибо, всегда рекомендую приватбанк.
2 лютого 2021, 8:18
Доброго ранку!
З радістю допоможемо в будь-якому питанні :)
Дякуємо за ваш вибір.
4 лютого 2021, 17:40
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 04.02.2021).
kiradior 1 лютого 2021, 20:04
Уже более двух лет подряд звонят якобы представители привата с разных номеров! Не всегда представляются. просят позвать к телефону моего соседа к которому я не имею ни какого значения!!! Говорят что мой номер указан у него в контактных, хотя я свой номер ему ни когда не давала! На мои объяснения по поводу не желания с ним общаться так как «товарищ» любит выпить, не реагируют и продолжают звонить снова чуть ли не каждый день в любое время! Начала просто тупо бросать трубку, звонят снова с других номеров…
2 лютого 2021, 8:17
Доброго ранку!
Дозвольте нам розібратись в ситуації. Щоб уточнити деталі йдемо в приватні повідомлення.
Artur Savitsky 1 лютого 2021, 18:26
Я, Савицький Артур, став жертвой псевдо-брокерів LimeFX і звернувся в АТ КБ «Приватбанк» за процедурою чарджбек для оспорювання спірних транзакцій. У грудні 2020 р. я направив у банк належним чином складену заяву з усіма доказами на відкриття чарджбек-диспуту. Приватбанк прийняв мою заяву, моїм транзакціям були присвоєні номери заявок.
Згідно правил платіжних систем є три етапи чарджбек-диспуту. Перше представлення претензії, друге представлення претензії і Арбітраж.
Після першого представлення моєї претензії, 19.01.2021р. Приватбанком було отримано по моїм заявкам № 1415079; 1415080; 1415081; 1415082;1415083 від Банка-Еквайра відмову у поверненні коштів.
Згідно правил МПС MASTERCARD, після ознайомлення з відповідями Банка -Еквайєра, я підготував нові документи для подачі Другого представлення моєї претензії, 22.01.2021р. надіслав на електронну пошту Приватбанка та попросив продовження претензійної роботи. Нащо отримав по всіх заявках електронні листи: «Подальше оскарження можливе в арбітражі платіжної системи Мастеркард під Вашу гарантію в 500 USD (Арбітражна комісія, утримується зі сторони, що програла, тобто у разі виграшу комісія Вам повертається). Також хочемо зауважити, що згідно згідно п. 2.1.4.57.1.Умов та Правил, клієнт також відшкодовує Банку додаткові витрати, понесені Банком в процесі оскарження транзакції. Просимо надати карту для списання гарантії»
Я неодноразово звертався письмово на електронну пошту chargeback@privatbank.ua, в чат Приват24 та на гарячу лінію пояснюючи співробітникам банку, що згідно правил МПС, перед арбітражем подаються документи на пре-арбітраж. Весь час відповідь одна: «Дуже хочемо Вам допомогти в поверненні коштів. Очікуємо від Вас номер карти для списання депозиту в розмірі 500 USD за кожну транзакцію, з якою Ви не згодні, в разі позитивного рішення кошти будуть повернуті Вам на карту. Тільки після гарантії від Вас ми зможемо далі опрацювати заявки. Будь ласка, в разі бажання продовжити претензійну роботу дайте номер картки та не затягуйте час. З повагою, ПриватБанк»
Однак, така відповідь ніяким чином не аргументована і викликає здивування.
Згідно п. 2.1.4.57.1.Умов та Правил «Приватбанку» клієнт сплачує 500 USD комісії за участь в Арбітражі платіжної системи
Приватбанк всупереч своїм правилам, та правилам МПС Мастеркард 11 днів відмовляє мені в продовженні претензійної роботи намагається витребувати з мене по 500 USD за кожну транзакцію.
У мене відкриті рахунки і в інших банках. Ці банки, на відміну від АТ КБ «Приватбанк», успішно провели претензійну роботу, не вимагали від мене пердчасно коштів, вчасно передали заяви про опротестування транзакцій і супровідні документи до них міжнародним платіжним системам, в результаті чого мені були повернуті кошти.

Я звертаюся до Голови Правління АТ КБ «Приватбанк» та інших відповідальних осіб з проханням, розібратися і допомогти мені у вирішенні мого питання. Прийміть документи на пре-арбітраж та передайте їх у платіжну систему, згідно правил Банку він безкоштовний, не вимагайте грошей завчасно.
1 лютого 2021, 20:37
Добрий вечір!
Нам дуже шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
На даний час банком готується офіційна відповідь на ваш запит.
Відповідь буде надано у встановлений законом термін.
Liliya Manilko 1 лютого 2021, 17:46
Користуюся послугами ПриватБанку 11 років, жодного разу не порушуючи вимоги банку! Навіть працювала у банку! Але уже більше тижня, як мене заблокували без вагомих на те підстав, в результаті, дитина не може харчуватися в школі (карта юніора заблокована), не можемо скористатися послугами громадського транспорту (у нас лише безконтактний розрахунок), мої особисті кошти заблоковані!!! В умовах суворого карантину, банк змусив, з дитиною, бігати кабінетами та збирати довідки. А багато працівників на карантині працюють дистанційного, але, напевно, працівників банку не попередили про карантин у всій країні. Зібравши довідки, і відстоявши у великому скупченню людей у черзі до консультанта банку, близько години на морзі в толпі, знову ж з дитиною, під час карантину (22 січня) отримала запитання, а не відповіді на свої питання. Консультант не розумів, навіщо я прийшла і принесла усі довідки. В результаті, довідки не підійшли, про що мене повідомили, коли я зателефонував в черговий раз на гарячу лінію, хоча, могли б сповістити. Обіцяли розгляд справи спочатку одну добу, але потім збільшили розгляд до п’яти діб. Сьогодні уже більше тижня як обіцяють розібратися. Ніхто не може обгрунтовано пояснити чим я так завинила перед банком, що мене так заблокували?! Не попередили про блокування, хоча я саме в той день була у відділенні банку і надавала дані, що спричинило величезні незручності! Я не змогла розрахуватися за отримані послуги, повезло, що поліцію не викликали. Жахливе відношення банку до постійних клієнтів. Політика ПриватБанку мені не зрозуміла, безтактна та насторожуюча, ніколи не знаєш в який момент тебе кинуть! Не рекомендую банк тим, хто подорожує, можете в одну мить залишитися без коштів! Та й усім іншим теж рекомендую подумати перш ніж починати користування банком!
1 лютого 2021, 19:41
Добрий вечір!
Відмітимо, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
У разі, якщо у вас залишились додаткові питання, ви можете надіслати запит на адресу для кореспонденції.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝