Пираты в банковой сфере

Nick1144 21 листопада 2021, 9:23
Самый ужасный банк:
1) Начали неправомерно изымать в своих банкоматах карточки иностранных банков выданных на ваше имя, на горячей линии 3700, отвечают:«распоряжение банка"! т.е.новый вид банковского пиратства. «Звоните заграницу и блокируйте свой счет карточку не вернем»! Без слов…
2) Заморозка Swift переводов, даже если переводили сами себе, с одного банка на другой, можно на месяц остаться без денег.
3) Непомерные проценты на кредитки и сложность с погашением. (с трудом всё закрыл)
4) при закрытии кредитных счетов в банке, автоматически закрывают детские счета вашим детям, бред полный, какое отношение кредитные карты и меют к детским, которые подвязаны к основному счету.
5) При выдачи налички, если прошёл сбой в банкомате, будете неделю возвращать свои средства, если снимали последние копейки, сухари и вода на ближайшую неделю вам в помощь и ходить побольше, езда на машине радикулит вызывает.
6) Хамское обслуживание работников банка и неправильное распределение рабочих мест, за частую в отделении 20 консультантов и один кассир с очередью до угла соседнего дома. А 20 кассиров и один консультант не пробовали? Как во всем нормальном мире???
P. S. Если вам скучно жить и хотите приключений на пятую точку, то конечно вам в этот банк, только мешок сухарей заранее засушите и канистру топлива в подвальчик.
21 листопада 2021, 11:46
Банкомати ПриватБанку не вилучають картки інших банків цілеспрямовано, щоб створити незручності. Такі поодинокі ситуації є наслідком помилки роботи банкомату. Повернення картки в такому випадку не здійснюється з міркувань безпеки, адже лише банк, що видав картку може ідентифікувати вас, як її власника. Таким чином, ми не маємо змоги бути певними, що картка повернеться саме її власнику, а не третім особам, тому рекомендуємо звертатись до банка емітента для її блокування та подальшого перевипуску.
Умовою для відкриття картки Юніора є наявність відкритої картки одного з батьків чи опікунів. Коли дитина стає повнолітньою, карта Юніора стає Універсальною та не буде закрита, якщо батьки чи опікуни закриють свої рахунки в банку.
В деяких випадках, щоб опрацювати заявку на повернення коштів треба зробити інкасацію банкомату, що дає нам змогу впевнитись в тому, що кошти дійсно не були видані та визначити їх суму. Ви можете бути певні, що ми завжди прагнемо якомога швиде опрацювати заявку і за наявності збою повернути кошти клієнту.
Наші клієнти можуть провести величезну кількість операцій через Приват24, банкомати чи термінали самообслуговування. Якщо ж візит у відділення все ж є необхідним можна скористатись нашим сайтом pb.ua/map та спланувати свій візит таким чином, щоб не витрачати зайвого часу на очікування. Знайшовши потрібне відділення можна переглянути його графік роботи і перерв, а також періоди найменшої навантаженості.
Щодо питання Swift-платежу та коректності обслуговування зі сторони співробітників віддділення ми звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей та перевірки інформації.

kingcity
kingcity
21 листопада 2021, 11:23
«если прошёл сбой в банкомате, будете неделю возвращать свои средства» — це Вам ще дуже повезе, якщо Ви за тиждень зможете свої кошти повернути. Це може і на місяці розтягнутись. І не факт, що успішно завершиться.
21 листопада 2021, 12:02
Какая же тупость не отдавать человеку его карту выпущенную иностранным банком. Вот лишь бы жизнь подпортить людям. На карте написано имя и фамилия, человек приходит с паспортом и забирает свою карту, которую сожрал банкомат привата и вина в этом банка, а не владельца карты. Перевыпустить карту иностранного банка целая история, это не про зайти в отделение привата и сделать за неделю новую. Лучше бы пресекали мошенничество по своим картам.
Jokets
Тупость её не отдавать.
mlp711141
mlp711141
23 листопада 2021, 0:40
Искренне вам сочувствую. Бегите от этого банка подальше, в тот банк, который будет клиент-ориентированным, а не себя-ориентированным.