З приводу автоматичного списання коштів

klient2022 3 жовтня 2021, 19:38
Відділення за адресою: Львів, вул. Вашингтона, 5-5-А
Я собі нікому зла не бажав, і перейшов дорогу, як і належиться в місці де пішохідний перехід не потрапив в поле зору. Я оглянув перешкоди вліво — небуло, вправо — не було. Турнікетів не було. Більше трьох полос не було. Машин не було, бо це маленька вулиця. Як мене догнали два м***а, і склепали постанову (перехід дороги поза пішохідним переходом). Я в них просив відвідати туалет — мені відмовили. Натомість почали принижувати мене: в туалет не дозволили сходити, шарпали за футболку, зробили обшук без пойнятих, погрожуючи фізичною розправою, навіть залізли в мій гаманець та порахували гроші скільки я маю. Я телефонував на гарячу лінію поліції, що я хочу в туалет — ці дозволили мені. Я попрямував в туалет — патрульний Хамардюк Роман став застосовувати силу: шарпати мене за одяг, та розвертати назад. Я не витримав принижень і матюкнувся — ці як оказалось пізніше склали ше і протокол по ст 173.(я навіть і не знав бо ніхто нічого не давав ознайомитись)
Усі дії патрульних я оскаржив, як і належиться до поліції. Також зняв відео, як патрульні іншої зміни сплять вночі. Однак реакції від поліції ніякої. Захистити свої права в суді я не маю можливості: бо в Україні нема суду, це по перше. А ще останні реформи — відмінили моє право безкоштовно оскаржувати дії чи бездіяльність посадових осіб. Тепер за це треба платити мито 450 грн, 400 грн адвокату за написання позову, 800 грн адвокату за присутність в судовому засіданні. Тому навіть цю маленьку надію на суд, яка в мене була — останніми реформами повністю відмінили.
Вільно пересуватись це гарантоване моє право Конституцією України. А переходити дорогу, як належиться, в місці де пішохідний перехід в поле зору не попадає — моє право гарантоване правами і обовязками пішоходів п. 4.8 говорить: Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки. Я також хотів в туалет, про що багато разів заявляв патрульним і на гарячу лінію МВС, а в відповідь отримав лише насміхання і приниження від патрульних. Тому ст.17ст. 18 КУпАП повинна мене також звільнити від порушення, якщо б таке мало місце.
В силу останніх реформ, я ніяк не маю можливості захистити свої права. Про що я описав вище. Однак постанова попала до судового виконавця Марта Дзвоник. А банк заарештував мої кошти. Я спитав в банку 3700 ном., на підставі якого нормативно правового документа банк заарештував мої кошти. Однак отримав відповідь: на підставі постанови виконавця. Але постанова не є нормативно правовим документом. Це не закон, це — Заключна частина протоколу засідання зборів, правління, президії та ін.;
Мої кошти повинні охоронятись законом України про банки і банківську діяльність. А також Основним Законом України: Конституцією України, ст. 41. А постанова це не нормативно правовий документ. Однак банк, відмовляється знімати арешт з моїх коштів 31,11$. Та вказує звертатись до Мінюсту. Я звернувся в мінюст багато разів письмово через урядовий портал — відповіді не отримав. Банк вказує також звертатись до виконавця.
Я за тиждень, лише один раз дозвонився до державного виконавця за телефоном, що вказаний в реєстрі боржників куди я потрапив. Однак у відповідь отримав нечуване хамство: державний виконавець, почала називати мене психічно хворим, що я на неї пишу скарги (але я і не писав на неї скарг), обзивати мене недорозвинутим. Я їй вказав на Конституцію і моє право вільно пересуватись, як державний виконавець мені у грубій формі заявила: я не писала конституцію, засуньте собі конституцію знаєте куда, в одне місце і кинула трубку. Така поведінка державного службовця не припустима. Але має місце.
Уже скоро місяць я намагаюсь владнати питання з приватбанком і мінюстом про зняття арешту з мого рахунку. Однак отримую лише хамство у відповідь, а з боку банку — повну бездіяльність, порушення законів України і Конституційних прав громадян.
Тому і вирішив залишити тут цей негативний відгук, і саму низьку можливу оцінку.
Приватбанк, колись ви були хорошим чи не найкращим банком. Тепер про вас можу сказати абсолютно протилежне.
4 жовтня 2021, 8:30
Доброго ранку!
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22.
Розблокування рахунків можливе при надходженні листа про зняття арешту, щоб не порушувати вимоги чинного законодавства.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.

3 жовтня 2021, 20:31
Статья 56 про виконавче впроважденя вам о чем-то говорит?
3 жовтня 2021, 20:47
А Вам ст. 33, 41,68 Конституції України що небудь говорить? ст.17ст. 18 КУпАП про що небудь говорить? А Закон про банки і банківську справу, що небудь говорить? Якщо ви вже заговорили про закон про «виконавче провадження», то виконавець повинен попередньо перевіряти документи, які до нього потрапляють на предмет законності. А банк, якщо взяв на себе такі функції, щоб віджимати гроші в клієнтів — теж повинен заслухати іншу сторону, та перевірити на предмет законності. Я вам скажу як мені державний виконавець сказав про Конституцію: можете засунути собі в одне місце ст. 56 про виконавче провадження, якшо вона суперечить законам України і Конституції.
3 жовтня 2021, 20:51
Сначала, А а потом Б. Претензии нужно предъявлять к исполнителю. Банк в подобных ситуациях просто обязан исполнять, а не думать.
3 жовтня 2021, 21:00
Я пояснив вище: виконавець пообзивала мене психічно хворим, здійснила наругу над держсимволами: сказала мені засунути Конституцію України в одне місце. В мінюст я звернувся зо 15 звернень в урядову гарячу лінію. Ніякого результату. Я місяць вже намагаюсь безрезультатно пояснити мінюсту, і банку. Результату ніякого. Ідея хороша, і борги треба стягувати, але щоб працювала система автоматичного списання коштів — в Україні повинна бути поліція, а є мусарня. Повинен бути суд — а суду нема є судилище. Потрібен ряд реформ, а не робити з клієнтів банків «тєрпіл»…
3 жовтня 2021, 21:04
Все читающие ваш отзыв могут сделать аналогичный вывод.

Почему вы все это пишите в отзыве про банк?

Общайтесь с исполнителем, записывайте разговоры.
Обращайтесь в полицию, прокуратуру, суд…

В вашей ситуации банк вам ничем не может помочь, ну разве что посочувствовать…
3 жовтня 2021, 21:16
Мої гроші заарештував банк, тож я і звертаюсь в банк. Банк обмежив мене в користуванні моїми коштами. А на підставі чого там — я не знаю. Я Вам детально розяснив всю ситуацію, та прошу розібратись в цій ситуації і дати мені моє законне право розпоряжатись моїми коштами.
3 жовтня 2021, 21:18
Врать плохо и некрасиво. Банк не имеет прав арестовывать счета.
3 жовтня 2021, 21:23
Трошки стримай лошадей, я розумію ти герой тут писати… Але вибирай слова трошки … коли складаєш їх в речення.
3 жовтня 2021, 21:27
Врете вы, так как банки не могут арестовывать счета.
3 жовтня 2021, 21:48
Я не знаю хто арештував. Банк розпоряджається моїми коштами. Банк обслуговує мій картковий рахунок, банк зробив колодочку на карті. а мають бути гроші. А шо там в банка з ким, які постанови хто надав — мені байдуже. Як і поліція, адвокати, судді, депутати, і інша шваль до якої ви мені пропонуєте звертатись. Я дав банку детальне розяснення ситуації яка склалась. Тож банк повинен реагувати.
Yahnulka
Yahnulka
4 жовтня 2021, 19:26
Дочитайте до конца все законы и перестаньте засорять сайт Минфина. Детский сад, честное слово…
3 жовтня 2021, 23:01
Какой же вы умный человек… Арест ставит не банк, а исполнитель. Наложение ареста это не прихоть банка, а лишь выполнения постановы. Ваши примеру ЗУ никакого отношения не имеет к банку. 56 статья говорит о том что если в банк приходит постановка, банк обязан её исполнить. Все свои недовоства касаемо правомерности ареста, отправляете в сторону ИС.
3 жовтня 2021, 21:13
Яку ше Поліцію ?? Я довірив кошти банку, а не поліції. Якщо банк взяв на себе відповідальність за виконання постанов від виконавця, а перед тим всупереч закону про банківську справу, — розголосив банківську таємницю стосовно мене сторонній особі, яка каже шоб я засунув конституцію України в одне місце, банк повинен на мою скаргу, заяву, — перевірити законність документа який йому надійшов, (постанова виконавця), та відхилити такий, якшо він має ознаки порушення закону. Яка ше поліція? Поліція в мене в районі давно займається торгівлею наркотичних речовин, лазить по квартирах громадян… :)))) а ви кажете в поліцію звертатись :))))
3 жовтня 2021, 21:17
Прекращай нести пургу, если не веришь, то сходи к адвокату, скорее всего потратишь 100грн, и молча пойдешь платить штраф…
3 жовтня 2021, 21:21
Ми шо з тобою на ти переходили? Що ти мені тикаєш. Хочеш іди собі до адвоката, якшо ти за своє право вільно пересуватись - маєш ходити до адвоката — то я тобі співчуваю :))))
3 жовтня 2021, 21:26
Так вы несете бред. имаю опыт общения и с адвокатом и исполнителем (1 раз передали штраф который я давно оплатил), и ни кто мне в дурку не предлагал обращаться. есть закон об исполнителем производстве, и банк обязан ему подчиняться, других прав у банков.
3 жовтня 2021, 21:32
Любий документ повинен перевірятись на законність, достовірність правомірність. І якшо я звертаюсь до банку, з детальними розясненнями, що, як відбулось — банк повинен розглянути моє звернення. Та не брати до уваги незаконний документ. Так само і про виконавця. А я детально роз`яснив вам ситуацію. Якщо завтра надійде постанова від НБУ, або КМУ, щоб ви повішались на люстрі біля свого комп`ютера, як ви думаєте: треба її виконати? чи ні?
4 жовтня 2021, 9:30
Халва-халва
3 жовтня 2021, 21:44
Я теж маю великий досвід спілкування і з адвокатами, і з суддями, і з поліцією і з ін. органами влади. Саме тому, я і звертаюсь в банк, бо я довірив кошти банку. Тож банк несе відповідальність за законність розпоряджання моїми коштами, за конфіденційність, за дотримання банківської таємниці і за недоторканість моїх коштів. Я розяснив банку ситуацію, і він має реагувати. А ще, вам як представнику банку, який стає на сторону мінюсту — має бути соромно. Це зовсім не то, чого вчать в інститутах банківської справи. Любий фахівець банківської справи, повинен розуміти, що відсутність банківської таємниці, відсутність конфіденційності, відсутність захищеності коштів клієнта, недоторканості коштів - це неминучий крах банківської системи.
3 жовтня 2021, 23:04
Вы тупой, *** насколько. Хватит чушь писать. Банк вам ничем не обязан в этой ситуации. Это лично ваша проблема. Не нравится такие порядки и законы- пиздуйте в другую страну
4 жовтня 2021, 9:28
++++
4 жовтня 2021, 21:50
Зі сторони позиція автора виглядає приблизно так: поліція і суд поступили зі мною несправедливо, але розбиратись цим я не маю бажання, та й витратна це справа, тому знайду я краще крайнього (у даному випадку — банк) і нехай він розбирається з моїми проблемами. Автор, Закон «Про виконавче провадження» існує давно і виконується у всіх банках, механізм його виконання давно відлагоджений.Якщо постанова про арешт коштів є автентичною (не є підробкою) і оформлена належним чином, то це є достатньою підставою для прийняття її до виконання банком. Банк не зобов`язаний і більше того — не має повноважень оскаржувати таку постанову, як і не може її просто ігнорувати.Як і не може банк проводити слідство — хто у описаній вами ситуації винен, хто правий, це не його обов`язок і у повноваження банку це не входить. Ваше апелювання до Конституції в частині права на свободу пересування виглядає взагалі смішно — по цій логіці ПДР взагалі треба скасувати. Чому, наприклад, водій не може заїхати під забороняючий знак — у нього ж є право на свободу пересуванння ! Не тратьте час і не шукайте крайніх — відстоюйте свої права, ваші проблеми за вас ніхто не вирішить.Не хочете у суд — пишіть скарги керівництву Нац. поліції, МВС і т.д. Хоча маєте час та натхнення строчити пустопорожні відгуки на різних сайтах — ваше право, але у цій ситуації вони вам не допоможуть від слова «зовсім».У вас є два виходи — або сплатити штрафи, або добиватись правди самому. Ніхто за вас цього не зробить.
5 жовтня 2021, 10:46
Я не магаюсь знайти крайнього-банк.Банк не є крайнім, повірте я звертався і звертаюсь і в нацполіцію, і в міністерство юстицій.Кожен має питому вагу вини в ситуації яка склалась. Поліція, мінюст, виконавець, банк. Але ключове рішення яке завдало мені шкоди — виконав банк, арештував мій рахунок. А він мав переді мною угоду яку я підписував з ним давно, коли ще автоматичних списань то і не було. Про які там і не згадується.Тут на сайті мінфіну, я і написав про банк, те що я думаю і що відповідає дійсності. В банка є велика вина переді мною, за те що не перевіряє документи які йому надходять. Раз банк взявся на себе виконувати постанови в автоматичному режимі, банк повинен заслуховувати і мою думку. Я щойно помітив, що постанова про ПДР, від 2.05.2021, а рішення про відкриття провадження від 2.09.21.Ст.12 Закону про виконавче провадження визначає, поскільки стягувачем є держава, документ від 2.05.21 р. повинен був бути предявлений на протязі 3 місяців, 2.09.21цей термін минув. Банк повністю плював на мої права. Арештував рахунок з просроченим документом. Банк забув про банківську таємницю, що він мав відстоювати ще давніше, щоб не вийшла постанова 13,інші документи, що приводили до смерті банківської системи на Україніи. Колабс в якому я опинився-результат давньої бездіяльності банку. Про ваш приклад про порушення водієм, очевидно він не може їхати на знак, бо це обмежено в ПДР. Я пояснював, що в п. 4.8мені дозволяється переходити дорогу, а Конституція України дає право вільно пересуватись
5 жовтня 2021, 11:02
Вы не понимаете даже что такое логика!

Утверждаете то что вы не делаете из банка крайним, в то же время утверждаете что банк крайний.

Сначала соберите мозги в кучку, а то скоро с таким бардаком в голове могут упаковать в друрку.
5 жовтня 2021, 11:14
Прикро шо такі прості діалоги, в вас асоціюються з дурками, я можу вам лише поспівчувати.
5 жовтня 2021, 11:24
В силу останніх реформ, банк, по бєспрєдєлу, порушуючи мої Конституційні права, ст. 12 Закону про виконавче провадження, де вказані терміни, які в мене прострочені, закон про Банки і банківську справу де вказані зобовязання про нерозголошення інформації стосовно мене, ПДР — де дозволяється мені переходити дорогу 4,8 пункт, угоду яку він зі мною підписав де і в помині не згадувалось шо хтось мені буде в автоматичному режимі тестувати і шось списувати , — хоче віджати мої гроші, - а ви мені ще будете говорити що крайній не банк? :))))))) ви дивіться шоб вас не упакували, куда пострашніше ніж дурка…
5 жовтня 2021, 11:29
Точно-точно банк бесперделничает.
Обращайся в К С Украины, а потом в Европейский Суд. Успехов!

Но прекращай писать гальматню тут. Потому-что эта писанина даже не думка,, а бред собачий.
5 жовтня 2021, 11:35
Прикро, шо ти такий пасивний, невихований і байдужий. Саме завдяки таким байдужим як ти, наша банківська система тепер в жопі… бо нема ні конфіденційності ні банківської таємниці ні недоторканості. Нічого нема. Неминучий крах державної банківської системи. Всьо із за таких як ти.
5 жовтня 2021, 11:39
Мне исполнитель 1 раз ограничивал счета! Больше 100тыс грн на счету зависло, за 400грн штрафа!

Единственный правильный выход — общаться с исполнителем — тут можно найти контакты своего исполнителя: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Например монобанк в течении часа разблокирует счета, после решения вопроса с исполнителем.
5 жовтня 2021, 11:13
Я пояснював, що перейти дорогу мені дозволяє п. 4,8 ПДР, а вільно пересуватись моє право передбачене Конституцією України. Тож всі описані дії призвели до порушення моїх конституційних прав. В вашому ж випадку- водій порушив ПДР. Тож він має право теж вільно пересуватись, але порушив ПДР, за шо повинен понести відповідальність штрафом. А в остальному його право вільно пересуватись ніхто не може обмежувати теж. Так я бачу повинно бути в правовій державі. Поліція давно прогнила, в моєму районі торгує наркотою і лазить по квартирам. Це не пустословні твердження, я вам можу назвати конкретні прізвища імена.Суд -давно кучка узаконених корумпованих злочинців-хабарників, яких віднесли до особливої касти, та наділили баснословними правами і повноваженнями. Я теж можу вам назвати десяток прикладів. І всі це знають і без мене. Толкових реформ ніхто не проводить. Але вот зато банк — буде заарештовувати мені кошти в автоматичному режимі :))))) А я що, маю бути тєрпілою за то всьо в банку? Саме вище керівництво банку винне в тому. Бо «схавали», а то і самі ініціювали,(тут я вже не знаю хто там генератор реформатор), нові правила гри, які навязали всім нам останніми реформами, які вбили конфіденційність, недоторканість коштів,і повністю вбили банківську таємницю.
5 жовтня 2021, 13:41
Вам уже много раз указали, что Банк не имеет прав и полномочий арестовывать счета.

Арест в вашем случае наложила исполнительная служба.

Вы продолжаете тупо врать, что банк арестовал ваш счет, и это делаете с упертостью барана…
5 жовтня 2021, 15:35
Klient2022

Щодо ПДР — якщо ситуація виглядала так, як ви описуєте, то ви праві.Ви мали право перейти дорогу поза переходом, якщо його немає поблизу і якщо вдасться цей факт довести — то протокол повинен бути скасований. Довести це можна — у протоколі фіксується місце скоєння правопорушення, встановити, чи є там пішохідний перехід — справа не важка. Навіть і посилання на Конституцію тут не потрібно — порушення ПДР немає, отже і протокол неправомірний. Тільки займатись цим повинні ви, а не банк.
Щодо всього решта — бачу лише бажання перекласти вирішення своїх проблем на банк.
«Раз банк взявся на себе виконувати постанови в автоматичному режимі…» — банк сам не взявся, він повинен закон виконувати.І перевірити банк зобов`язаний лише автентичність і правильність оформлення постанови.Все.Якщо до цих пунктів немає зауважень — постанова приймається до виконання. Думка клієнта тут ні на що не впливає.Як і проводити розслідування, з`ясовувати, що стало причиною винесення постанови, оцінювати правомірність дій працівників поліції, адмінпротоколів, судових рішень — банк не лише не зобов`язаний, а й не має на це повноважень. Заяви щодо проблем у державі, поліції, судах — не аргумент для того, щоб змусити банк порушити закон і створити собі проблеми. Щодо банківської таємниці — є перелік випадків, коли банк повинен надавати інформацію по клієнтських рахунках, зокрема, за рішенням суду та по письмовому запиту уповноважених органів, в т. ч.Нац.поліції.
5 жовтня 2021, 15:41
Klient2022, шкода ваших зусиль та часу — якщо ви сподіваєтесь написанням відгуків та коментарів на інтернет-ресурсах підняти «хвилю громадського обурення» і змусити банк відмовитись від виконання постанови, то це не той випадок. Краще спрямуйте свої зусилля на відстоювання своїх прав у відповідних інстанціях, зокрема у суді.
До речі, якщо я не помиляюсь, то у випадку виграшу справи судовий збір вам повинні повернути. Позов теж можна самому написати, без адвоката теж обійтись.
Я у свій час оскаржував у суді постанову ДАІ — обійшовся без сторонньої допомоги. Позов виграв, протокол щодо мене було скасовано.
Але, зрештою, робіть як знаєте — це ваша справа.
5 жовтня 2021, 22:00
Як буде суд в Україні - я обовязково туди буду звертатись. А як буде в Україні Поліція, а не мусора — то і звертатись по таких питаннях шо я собі перейшов дорогу — не прийдеться. А інкаше, в силу ситуації яка склалась — я мушу звертатись в банк. З усіх перелічених інституцій тільки банк чемно виконує всі постанови і «дотримується» законів, аж занадно, я пояснював вище чому. Як це «Заяви щодо проблем у державі, поліції, судах» — не аргумент? ще й який аргумент. Так є перелік випадків коли банк може розголосити таємницю, але не на підставі просроченого документу, де я просто собі перейшов дорогу як і належиться. До одного місця такий банк і нікому крім міністерства юстицій взагалі не потрібен.
5 жовтня 2021, 22:04
Т.е. суть отзыва в том, что если у бабки были бы яйца — то бабка была бы дедкой.
5 жовтня 2021, 22:10
Суть отзыва в тому, що банк повинен викинути документ, який незаконний і просрочений. А я повинен далі користуватись своїми коштами і займатись своїми справами. Бабка с дедкой мають віддихати на печі на старість років. А ти повинен далі сидіти тут в чатах, і підстьогувати людей, як тобі і подобається :). Кожен отримує своє і кожен залишається задоволений.
5 жовтня 2021, 22:21
В теории банк за подобное чпокнут и лишат лицензии, а может оштрафуют на несоизмеримую сумму по отношению к средствам на вашем счету?!!!
Вам от этого лучше будет? Деньги будут в чпокнутом банке без лицензии? Когда деньги станут доступны следующему банку который ваши хотелки удовлетворит и его тоже чпокнут и лишат лицензии, и пока все банки себя не изживут?
5 жовтня 2021, 22:36
Якшо хтось розумний складе за це позов в міжнародний суд (а я думаю таких вже є багато), то банк не то що лишать ліцензії, всю державу відключать від платіжної системи «мастеркард». В кінці 90-х років коли мастеркард заходила на ринок, вона підписувала з призидентом угоду, на яких умовах вона заходить на ринок України. Основними вимогами, які ставила платіжна система перед державою — були конфіденційність, банківська таємниця, недоторканість коштів, дотримання прав людини. Зараз за багато років, наглядовий офіс мастеркард в Україні вже трохи призабув свою основну функцію. Але як посипляться скарги, в український основний офіс, в основний офіс в США, в міжнародні суди, то платіжна система буде вводити санкції до нас, а то і зовсім відрубає.Попередні законотворці прекрасно знали цей колабс, який може наступити, тому тормозили фактичне виконання ряду законопроектів, які порушують основні права людини та правила платіжної системи. Тож у нас і були можливість фактичної конфіскації лише по кримінальних справах і лише за рішенням суду. Але теперішні законотворці вирішили відкрити цей ящик пандори, тож залишається лише чекати, які наслідки ми будемо мати за це. А наслідки будуть не за горами. Є багато країн які ішли теж по такому шляху, терору своїх громадян. Їх відключили від зовнішніх платіжних інструментів. В тих країнах лише свої, замкнуті, внутрішні платіжні системи. Якшо це те майбутнє на яке ви сподіваєтесь — то захищайте і далі банк.
5 жовтня 2021, 22:42
Мастеркард, мастеркард, мастеркард головного мозга…

И причем тут мастеркард?

Вам арестовали счета к которым карты привязаны!
Исполнители никогда не арестовывают платежные карты, им это не нужно :D

Логичный вопрос тут возникает, а можно ли пользоваться платежными картами, если карточные счета арестованы?

На поставленный вопрос следует логичный ответ, не так ли?

Не удивлюсь, что на поставленный вопрос автор отзыва даст неправильный ответ.
5 жовтня 2021, 22:14
Klient2022

Ви описали свою проблему — вам відповіли, хто мав щось сказати, той сказав. Особисто мені додати більше нічого. Чи прислухатись до сказаного, чи проігнорувати — ваша справа. Вважаєте, що відгуки і коментарі на форумах змусять банк проігнорувати постанову виконавчої служби — пишіть далі.Дійте, як вважаєте за потрібне, а там — життя покаже.
5 жовтня 2021, 22:23
Я розумію, якби я їхав на авто, став під знак, прийшла поліція, оштрафувала, я не був згідний, звертався в банк, я не хочу, я не згідний не списуйте бла бла бла… Но я перейшов собі дорогу як і належиться, хотів в туалет. Мені сфабрикували постанову, протокол в суд по 173 ст, зробили обшук без пойнятих, заборонили в туалет - і замість того щоб працівники поліції за це відповіли - я став частиною експерименту «автоматичне списання коштів» (не даючи на це згоди). Банк повинен знати які документи він приймає до виконання. І нести за це відповідальність.
5 жовтня 2021, 22:29
P. S. Побажав би вам успіху, але не роблю цього — не тому, що бажаю вам зла, а лише тому, що не хочу бути нещирим. Бо обраний вами шлях вирішення проблеми до успіху не приведе.А іншим ви йти не хочете.
6 жовтня 2021, 0:08
Не знаю, що у тебе за смисл, обсирати мене. Я маю 2 вищі економічні освіти. Один червоний диплом з відзнакою. Якби викладачі, які на лекціях викладали нам економічні предмети, дізнались, що банківську таємницю можна буде розголосити за заочно складений протокол мусорами на вулиці, а забрати гроші можна буде без суду, за то шо ти як і належиться просто перейшов дорогу — то половина з них би напевно би вздьоргнулася, а друга половина, яких вже нема в живих, перевернулась би в гробу.
6 жовтня 2021, 10:37
По-перше, нічого образливого я вам не сказав.

По-друге «тикати» мені не потрібно, на брудершафт не пили.

По-третє, не знаю які ВУЗи вам дипломи видавали, але толку від них 0, якщо ви не тільки не в змозі в банківському законодавстві розібратись, а й навіть писати грамотно не навчились. Ваші викладачі дійсно «вздьоргнулися» б, якби побачили «шо» ви тут пишете про «призидента», «пойнятих» та про все інше.
6 жовтня 2021, 11:00
Я випадково написав вам, але призначено було «zig4free». Хоча тепер бачу і вашу позицію більш точніше. Я не на уроці української мови, коли буду на екзамені української мови, тоді буду перевіряти граматику, орфографічні помикли. Я пишу суть, а Вам в голові «призиденти» і «пойняті» і «шо». Рухайтесь і далі в своєму напрямку, вдіньте масочку, дотримуйтесь чемно карантину, і не забувайте про дистанцію. А головне добре розбирайтесь в законодавстві, і чемно його виконуйте. А все інше не важливо, про що воно вам говорить і т.п. Я ж сподівався знайти підтримку фінансистів, економістів, банкірів. Які зрозуміють про що йдеться. Слава богу я не пив з вами на брудершафт, бо я по перше не п’ю, а як би і пив, то не п`ю з убогими, такими як Ви. І не рухайте моїх викладачів, вони можуть вам ще допояснити популярніше. Щоб Вам було більш зрозуміло, я виправив граматичні помилки. :)
6 жовтня 2021, 11:35
Klient2022

Грамотно писати, виявляється, треба лише на екзамені з мови :) . Цікава позиція, дуже відповідає рівню людини з 2-ма вищими освітами :) . Досі я думав, що це складова загальної культури людини, але видно помилявся.
Ну, а різні закиди про «убогість» співрозмовника. і т.д. — для мене найкраще визнання слабкості позиції опонента.
Зрештою, пишіть як хочете і кому хочете, я вже все сказав.
Вважаєте себе найрозумнішим, а інших «убогими» — ваша справа, насолоджуйтесь усвідомленням власної «вищості». На все добре, успіху не бажаю — при такій позиції він Вам не світить.
6 жовтня 2021, 12:07
Не «умнічай» демагог. Я прийшов сюда питання вирішувати, а не демагогію з тобою розводити. Не можеш, не хочеш, не знаєш — проходь мимо. Я інших людей не називав убогими, а тільки тебе. Не вигадуй. От це менталітет всраного українця. Замість допомогти — починають цькувати. Бо моя хата скраю я нічого не знаю. Здохла в мене корова — хай в сусіда здохне теж. Кому потрібен твій правопис- якшо як людина ти  *** ?
6 жовтня 2021, 12:11
Вам уже раз 10 или больше сказали, как решить «пытання». Вопрос нужно решать не с банком.
6 жовтня 2021, 12:12
Є визначення таких як ти: буквоїдами називають, ти знаєш? Почитай в вікіпедії, хто такі буквоїди
6 жовтня 2021, 12:17
Я вже сто разів писав: суд, право оскаржувати безкоштовно дії чи бездіяльність держслужбовців - забрали останніми реформами. А платити 2000 грн судам, за то шо я просто перейшов дорогу — я не хочу і не буду. Поліції побоку, докази без коментарів, проігноровані. В міністерство юстицій я безрезультатно звернувся вже багато разів. Поки в процесі на розгляді. Вот я і звертаюсь в банк, шо став брати участь в віджиманні грошей по беспределу. Банк заблокував мені рахунок, взяв до уваги прострочений документ. Вина банку. Не можна блокувати мій рахунок на підставі простроченого документу.
6 жовтня 2021, 12:27
Нова фішка з`явилась — «прострочений документ».У відгуку цього не було. Ну давай, фантазуй далі, потіш публіку ще… :) Покажи на що здатен клоун з двома вищими економічними освітами :)
6 жовтня 2021, 12:40
В відгуку не було, але пізніше, при перевірці з`ясувалось, що дата складання протоколу 2.05.2021, а провадження відкрите 2.09.2021. А ст. 12 ЗУ про виконавче провадження — говорить, що строки предявлення документів до виконання де стягувачем є держава — 3 місяці. А банк документ взяв до виконання, і наклав арешт. Чого ти такий агресивний? Іди попий чаю з малини, розслабся, подихай глибоко… Я тобі нічого поганого не зробив. Не нервуйся. Все буде добре. Я своїми дипломами не витикаю і навіть не горжусь. Є та і є. За останніх років 15, вперше за них згадав. Щоб вам, реформаторам, генераторам ідей, нагадати, що таке банк, що таке банківська таємниця, що таке конфіденційність і недоторканість коштів. Бо бачу в погоні за тим, щоб в сусіда згоріла хата і здохла корова - ви всі напрочуд забули основні принципи банківської системи.
6 жовтня 2021, 13:34
Я агресивний? Я вів себе толерантно і намагався вести конструктивну бесіду до останнього — поки ти не почав мені хамити. Такий тон розмові задав не я — я не став першим «тикати», говорити про «всраних українців» і т.д. «ви всі напрочуд забули основні принципи банківської системи» — схоже, ти їх і не спромігся засвоїти…
6 жовтня 2021, 13:48
Чи я так засвоїв чи не так засвоїв принципи банківської системи — не тобі судити. Але майже з років незалежності ти користувався тими банківськими принципами. Я про свободу і права. Тепер ти будеш казати шо всі провідні економісти світу, не так засвоїли, і всьо було лайно, коли була банківська таємниця і захищеність коштів, а вот забирати гроші на підставі постанови просто, і розголошувати таємницю на підставі постанови, складеної заочно і просроченої - вот так правильно ???. Питання яке більше цікаве: чого ти тяк тявкаєш і захищаєш антиконституційні безпрєдєльні списання коштів з рахунків. Вот це питання дійсно потребує вивчення…
6 жовтня 2021, 13:55
Аналогічно і не тобі судити хто про що забув. І видумувати своєю хворою головою, що я буду казати — не треба, коли скажу, тоді і будеш «тявкати» чи «мявкати» чи «мичати», чи що там ще (бо розмовляти ти не вмієш). «Вот це питання дійсно потребує вивчення…» — ну тобі треба, то вивчай. А я цю переписку закінчую, все одно, крім хамства ти ні на що не здатний зі всіма своїми «принципами» і «дипломами». Далі відповідати на коментарі не буду.
6 жовтня 2021, 15:25
Давно пора тобі закінчувати цю переписку, і замазати своє зачмирене хавальце. Рабів, таких як ти, думки не питали. А ти всьо тявкаєш і тявкаєш… Знаєш шо з невихованими псами такими як ти роблять зазвичай?
6 жовтня 2021, 17:06
Для повноти картини і для прийняття до відома «особливо грамотними», «не рабами» і з «пухнастими хавальцями».

Щодо «простроченого документа» —
Закон «Про виконавче провадження», ст. 13.:

«Порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями не є підставою для скасування такого рішення чи виконавчої дії».
6 жовтня 2021, 18:02
Так, а тепер почитай ст 13 ще раз уважніше: Порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями не є підставою для скасування такого рішення чи виконавчої дії — Мова іде про виконавчі дії: тобто запити, винесення постанов про арешт, супроводжуючі документи… листи в фіскальну службу… бла бла бла. Но не сам факт порушення строку предявлення виконавчого документу до дії, тобто дати відкриття провадження. Розумієш??? Та і в кінці ст 13, написано: крім випадків, коли вони були прийняті або вчинені з порушенням процедури, передбаченої цим Законом. А цим ж законом ст. 12 передбачено процедуру предявлення, 3 місяці. То що ти не розумієш?
6 жовтня 2021, 18:11
Https://www.youtube.com/watch?v=-qP2fxAbeX4

7 жовтня 2021, 13:12
Одним словом, досить тут розводити базарний балаган: виконавче провадження підлягає закриттю, банк має зняти арешт, виконавцю виговор, або виховна бесіда від керівника, патрульним - звільнення з роботи, без права поновлення та права займати державні посади, а керівнику патрульних виговор з дисциплінарним стягненням з заробітньої плати. Депутатів, авторів законопроекту про автоматичне списання коштів — позбавити мандату.
7 жовтня 2021, 13:16
Хтось має якісь заперечення?
7 жовтня 2021, 15:19
Автора отзыва в президенты!
7 жовтня 2021, 15:17
Голові Правління Привата — ганьба, звільнення з посади і депортація з України, автору відгуку — орден.

Вирок остаточний, оскарженню, не підлягає.

Занавіс.

Виставу закінчено, цирк поїхав далі. Щоправда, клоуни залишились. Принаймні один…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / З приводу автоматичного списання коштів