З приводу автоматичного списання коштів
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Коментарі - 63
Статья 56 про виконавче впроважденя вам о чем-то говорит?
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 20:47
- #
А Вам ст. 33, 41,68 Конституції України що небудь говорить? ст.17ст. 18 КУпАП про що небудь говорить? А Закон про банки і банківську справу, що небудь говорить? Якщо ви вже заговорили про закон про «виконавче провадження», то виконавець повинен попередньо перевіряти документи, які до нього потрапляють на предмет законності. А банк, якщо взяв на себе такі функції, щоб віджимати гроші в клієнтів — теж повинен заслухати іншу сторону, та перевірити на предмет законності. Я вам скажу як мені державний виконавець сказав про Конституцію: можете засунути собі в одне місце ст. 56 про виконавче провадження, якшо вона суперечить законам України і Конституції.
Сначала, А а потом Б. Претензии нужно предъявлять к исполнителю. Банк в подобных ситуациях просто обязан исполнять, а не думать.
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:00
- #
Я пояснив вище: виконавець пообзивала мене психічно хворим, здійснила наругу над держсимволами: сказала мені засунути Конституцію України в одне місце. В мінюст я звернувся зо 15 звернень в урядову гарячу лінію. Ніякого результату. Я місяць вже намагаюсь безрезультатно пояснити мінюсту, і банку. Результату ніякого.
Ідея хороша, і борги треба стягувати, але щоб працювала система автоматичного списання коштів — в Україні повинна бути поліція, а є мусарня. Повинен бути суд — а суду нема є судилище. Потрібен ряд реформ, а не робити з клієнтів банків «тєрпіл»…
Все читающие ваш отзыв могут сделать аналогичный вывод.
Почему вы все это пишите в отзыве про банк?
Общайтесь с исполнителем, записывайте разговоры.
Обращайтесь в полицию, прокуратуру, суд…
В вашей ситуации банк вам ничем не может помочь, ну разве что посочувствовать…
Почему вы все это пишите в отзыве про банк?
Общайтесь с исполнителем, записывайте разговоры.
Обращайтесь в полицию, прокуратуру, суд…
В вашей ситуации банк вам ничем не может помочь, ну разве что посочувствовать…
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:16
- #
Мої гроші заарештував банк, тож я і звертаюсь в банк. Банк обмежив мене в користуванні моїми коштами. А на підставі чого там — я не знаю. Я Вам детально розяснив всю ситуацію, та прошу розібратись в цій ситуації і дати мені моє законне право розпоряжатись моїми коштами.
Врать плохо и некрасиво. Банк не имеет прав арестовывать счета.
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:23
- #
Трошки стримай лошадей, я розумію ти герой тут писати… Але вибирай слова трошки … коли складаєш їх в речення.
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:48
- #
Я не знаю хто арештував. Банк розпоряджається моїми коштами. Банк обслуговує мій картковий рахунок, банк зробив колодочку на карті. а мають бути гроші. А шо там в банка з ким, які постанови хто надав — мені байдуже. Як і поліція, адвокати, судді, депутати, і інша шваль до якої ви мені пропонуєте звертатись. Я дав банку детальне розяснення ситуації яка склалась. Тож банк повинен реагувати.
Какой же вы умный человек… Арест ставит не банк, а исполнитель. Наложение ареста это не прихоть банка, а лишь выполнения постановы. Ваши примеру ЗУ никакого отношения не имеет к банку. 56 статья говорит о том что если в банк приходит постановка, банк обязан её исполнить. Все свои недовоства касаемо правомерности ареста, отправляете в сторону ИС.
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:13
- #
Яку ше Поліцію ?? Я довірив кошти банку, а не поліції. Якщо банк взяв на себе відповідальність за виконання постанов від виконавця, а перед тим всупереч закону про банківську справу, — розголосив банківську таємницю стосовно мене сторонній особі, яка каже шоб я засунув конституцію України в одне місце, банк повинен на мою скаргу, заяву, — перевірити законність документа який йому надійшов, (постанова виконавця), та відхилити такий, якшо він має ознаки порушення закону.
Яка ше поліція? Поліція в мене в районі давно займається торгівлею наркотичних речовин, лазить по квартирах громадян… :)))) а ви кажете в поліцію звертатись :))))
Прекращай нести пургу, если не веришь, то сходи к адвокату, скорее всего потратишь 100грн, и молча пойдешь платить штраф…
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:21
- #
Ми шо з тобою на ти переходили? Що ти мені тикаєш. Хочеш іди собі до адвоката, якшо ти за своє право вільно пересуватись - маєш ходити до адвоката — то я тобі співчуваю :))))
Так вы несете бред. имаю опыт общения и с адвокатом и исполнителем (1 раз передали штраф который я давно оплатил), и ни кто мне в дурку не предлагал обращаться. есть закон об исполнителем производстве, и банк обязан ему подчиняться, других прав у банков.
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:32
- #
Любий документ повинен перевірятись на законність, достовірність правомірність. І якшо я звертаюсь до банку, з детальними розясненнями, що, як відбулось — банк повинен розглянути моє звернення. Та не брати до уваги незаконний документ. Так само і про виконавця. А я детально роз`яснив вам ситуацію.
Якщо завтра надійде постанова від НБУ, або КМУ, щоб ви повішались на люстрі біля свого комп`ютера, як ви думаєте: треба її виконати? чи ні?
- +
- 0
- klient2022
- 3 жовтня 2021, 21:44
- #
Я теж маю великий досвід спілкування і з адвокатами, і з суддями, і з поліцією і з ін. органами влади. Саме тому, я і звертаюсь в банк, бо я довірив кошти банку. Тож банк несе відповідальність за законність розпоряджання моїми коштами, за конфіденційність, за дотримання банківської таємниці і за недоторканість моїх коштів. Я розяснив банку ситуацію, і він має реагувати. А ще, вам як представнику банку, який стає на сторону мінюсту — має бути соромно. Це зовсім не то, чого вчать в інститутах банківської справи. Любий фахівець банківської справи, повинен розуміти, що відсутність банківської таємниці, відсутність конфіденційності, відсутність захищеності коштів клієнта, недоторканості коштів - це неминучий крах банківської системи.
Зі сторони позиція автора виглядає приблизно так: поліція і суд поступили зі мною несправедливо, але розбиратись цим я не маю бажання, та й витратна це справа, тому знайду я краще крайнього (у даному випадку — банк) і нехай він розбирається з моїми проблемами.
Автор, Закон «Про виконавче провадження» існує давно і виконується у всіх банках, механізм його виконання давно відлагоджений.Якщо постанова про арешт коштів є автентичною (не є підробкою) і оформлена належним чином, то це є достатньою підставою для прийняття її до виконання банком. Банк не зобов`язаний і більше того — не має повноважень оскаржувати таку постанову, як і не може її просто ігнорувати.Як і не може банк проводити слідство — хто у описаній вами ситуації винен, хто правий, це не його обов`язок і у повноваження банку це не входить.
Ваше апелювання до Конституції в частині права на свободу пересування виглядає взагалі смішно — по цій логіці ПДР взагалі треба скасувати. Чому, наприклад, водій не може заїхати під забороняючий знак — у нього ж є право на свободу пересуванння !
Не тратьте час і не шукайте крайніх — відстоюйте свої права, ваші проблеми за вас ніхто не вирішить.Не хочете у суд — пишіть скарги керівництву Нац. поліції, МВС і т.д.
Хоча маєте час та натхнення строчити пустопорожні відгуки на різних сайтах — ваше право, але у цій ситуації вони вам не допоможуть від слова «зовсім».У вас є два виходи — або сплатити штрафи, або добиватись правди самому. Ніхто за вас цього не зробить.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 10:46
- #
Я не магаюсь знайти крайнього-банк.Банк не є крайнім, повірте я звертався і звертаюсь і в нацполіцію, і в міністерство юстицій.Кожен має питому вагу вини в ситуації яка склалась. Поліція, мінюст, виконавець, банк. Але ключове рішення яке завдало мені шкоди — виконав банк, арештував мій рахунок. А він мав переді мною угоду яку я підписував з ним давно, коли ще автоматичних списань то і не було. Про які там і не згадується.Тут на сайті мінфіну, я і написав про банк, те що я думаю і що відповідає дійсності. В банка є велика вина переді мною, за те що не перевіряє документи які йому надходять. Раз банк взявся на себе виконувати постанови в автоматичному режимі, банк повинен заслуховувати і мою думку. Я щойно помітив, що постанова про ПДР, від 2.05.2021, а рішення про відкриття провадження від 2.09.21.Ст.12 Закону про виконавче провадження визначає, поскільки стягувачем є держава, документ від 2.05.21 р. повинен був бути предявлений на протязі 3 місяців, 2.09.21цей термін минув. Банк повністю плював на мої права. Арештував рахунок з просроченим документом. Банк забув про банківську таємницю, що він мав відстоювати ще давніше, щоб не вийшла постанова 13,інші документи, що приводили до смерті банківської системи на Україніи. Колабс в якому я опинився-результат давньої бездіяльності банку. Про ваш приклад про порушення водієм, очевидно він не може їхати на знак, бо це обмежено в ПДР. Я пояснював, що в п. 4.8мені дозволяється переходити дорогу, а Конституція України дає право вільно пересуватись
Вы не понимаете даже что такое логика!
Утверждаете то что вы не делаете из банка крайним, в то же время утверждаете что банк крайний.
Сначала соберите мозги в кучку, а то скоро с таким бардаком в голове могут упаковать в друрку.
Утверждаете то что вы не делаете из банка крайним, в то же время утверждаете что банк крайний.
Сначала соберите мозги в кучку, а то скоро с таким бардаком в голове могут упаковать в друрку.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 11:14
- #
Прикро шо такі прості діалоги, в вас асоціюються з дурками, я можу вам лише поспівчувати.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 11:24
- #
В силу останніх реформ, банк, по бєспрєдєлу, порушуючи мої Конституційні права, ст. 12 Закону про виконавче провадження, де вказані терміни, які в мене прострочені, закон про Банки і банківську справу де вказані зобовязання про нерозголошення інформації стосовно мене, ПДР — де дозволяється мені переходити дорогу 4,8 пункт, угоду яку він зі мною підписав де і в помині не згадувалось шо хтось мені буде в автоматичному режимі тестувати і шось списувати , — хоче віджати мої гроші, - а ви мені ще будете говорити що крайній не банк? :))))))) ви дивіться шоб вас не упакували, куда пострашніше ніж дурка…
Точно-точно банк бесперделничает.
Обращайся в К С Украины, а потом в Европейский Суд. Успехов!
Но прекращай писать гальматню тут. Потому-что эта писанина даже не думка,, а бред собачий.
Обращайся в К С Украины, а потом в Европейский Суд. Успехов!
Но прекращай писать гальматню тут. Потому-что эта писанина даже не думка,, а бред собачий.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 11:35
- #
Прикро, шо ти такий пасивний, невихований і байдужий. Саме завдяки таким байдужим як ти, наша банківська система тепер в жопі… бо нема ні конфіденційності ні банківської таємниці ні недоторканості. Нічого нема. Неминучий крах державної банківської системи. Всьо із за таких як ти.
Мне исполнитель 1 раз ограничивал счета! Больше 100тыс грн на счету зависло, за 400грн штрафа!
Единственный правильный выход — общаться с исполнителем — тут можно найти контакты своего исполнителя: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Например монобанк в течении часа разблокирует счета, после решения вопроса с исполнителем.
Единственный правильный выход — общаться с исполнителем — тут можно найти контакты своего исполнителя: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Например монобанк в течении часа разблокирует счета, после решения вопроса с исполнителем.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 11:13
- #
Я пояснював, що перейти дорогу мені дозволяє п. 4,8 ПДР, а вільно пересуватись моє право передбачене Конституцією України. Тож всі описані дії призвели до порушення
моїх конституційних прав. В вашому ж випадку- водій порушив ПДР. Тож він має право теж вільно пересуватись, але порушив ПДР, за шо повинен понести відповідальність штрафом. А в остальному його право вільно пересуватись ніхто не може обмежувати теж. Так я бачу повинно бути в правовій державі.
Поліція давно прогнила, в моєму районі торгує наркотою і лазить по квартирам. Це не пустословні твердження, я вам можу назвати конкретні прізвища імена.Суд -давно кучка узаконених корумпованих злочинців-хабарників, яких віднесли до особливої касти, та наділили баснословними правами і повноваженнями. Я теж можу вам назвати десяток прикладів. І всі це знають і без мене. Толкових реформ ніхто не проводить.
Але вот зато банк — буде заарештовувати мені кошти в автоматичному режимі :)))))
А я що, маю бути тєрпілою за то всьо в банку? Саме вище керівництво банку винне в тому. Бо «схавали», а то і самі ініціювали,(тут я вже не знаю хто там генератор реформатор), нові правила гри, які навязали всім нам останніми реформами, які вбили конфіденційність, недоторканість коштів,і повністю вбили банківську таємницю.
Вам уже много раз указали, что Банк не имеет прав и полномочий арестовывать счета.
Арест в вашем случае наложила исполнительная служба.
Вы продолжаете тупо врать, что банк арестовал ваш счет, и это делаете с упертостью барана…
Арест в вашем случае наложила исполнительная служба.
Вы продолжаете тупо врать, что банк арестовал ваш счет, и это делаете с упертостью барана…
Klient2022
Щодо ПДР — якщо ситуація виглядала так, як ви описуєте, то ви праві.Ви мали право перейти дорогу поза переходом, якщо його немає поблизу і якщо вдасться цей факт довести — то протокол повинен бути скасований. Довести це можна — у протоколі фіксується місце скоєння правопорушення, встановити, чи є там пішохідний перехід — справа не важка. Навіть і посилання на Конституцію тут не потрібно — порушення ПДР немає, отже і протокол неправомірний. Тільки займатись цим повинні ви, а не банк.
Щодо всього решта — бачу лише бажання перекласти вирішення своїх проблем на банк.
«Раз банк взявся на себе виконувати постанови в автоматичному режимі…» — банк сам не взявся, він повинен закон виконувати.І перевірити банк зобов`язаний лише автентичність і правильність оформлення постанови.Все.Якщо до цих пунктів немає зауважень — постанова приймається до виконання. Думка клієнта тут ні на що не впливає.Як і проводити розслідування, з`ясовувати, що стало причиною винесення постанови, оцінювати правомірність дій працівників поліції, адмінпротоколів, судових рішень — банк не лише не зобов`язаний, а й не має на це повноважень. Заяви щодо проблем у державі, поліції, судах — не аргумент для того, щоб змусити банк порушити закон і створити собі проблеми. Щодо банківської таємниці — є перелік випадків, коли банк повинен надавати інформацію по клієнтських рахунках, зокрема, за рішенням суду та по письмовому запиту уповноважених органів, в т. ч.Нац.поліції.
Щодо ПДР — якщо ситуація виглядала так, як ви описуєте, то ви праві.Ви мали право перейти дорогу поза переходом, якщо його немає поблизу і якщо вдасться цей факт довести — то протокол повинен бути скасований. Довести це можна — у протоколі фіксується місце скоєння правопорушення, встановити, чи є там пішохідний перехід — справа не важка. Навіть і посилання на Конституцію тут не потрібно — порушення ПДР немає, отже і протокол неправомірний. Тільки займатись цим повинні ви, а не банк.
Щодо всього решта — бачу лише бажання перекласти вирішення своїх проблем на банк.
«Раз банк взявся на себе виконувати постанови в автоматичному режимі…» — банк сам не взявся, він повинен закон виконувати.І перевірити банк зобов`язаний лише автентичність і правильність оформлення постанови.Все.Якщо до цих пунктів немає зауважень — постанова приймається до виконання. Думка клієнта тут ні на що не впливає.Як і проводити розслідування, з`ясовувати, що стало причиною винесення постанови, оцінювати правомірність дій працівників поліції, адмінпротоколів, судових рішень — банк не лише не зобов`язаний, а й не має на це повноважень. Заяви щодо проблем у державі, поліції, судах — не аргумент для того, щоб змусити банк порушити закон і створити собі проблеми. Щодо банківської таємниці — є перелік випадків, коли банк повинен надавати інформацію по клієнтських рахунках, зокрема, за рішенням суду та по письмовому запиту уповноважених органів, в т. ч.Нац.поліції.
Klient2022, шкода ваших зусиль та часу — якщо ви сподіваєтесь написанням відгуків та коментарів на інтернет-ресурсах підняти «хвилю громадського обурення» і змусити банк відмовитись від виконання постанови, то це не той випадок. Краще спрямуйте свої зусилля на відстоювання своїх прав у відповідних інстанціях, зокрема у суді.
До речі, якщо я не помиляюсь, то у випадку виграшу справи судовий збір вам повинні повернути. Позов теж можна самому написати, без адвоката теж обійтись.
Я у свій час оскаржував у суді постанову ДАІ — обійшовся без сторонньої допомоги. Позов виграв, протокол щодо мене було скасовано.
Але, зрештою, робіть як знаєте — це ваша справа.
До речі, якщо я не помиляюсь, то у випадку виграшу справи судовий збір вам повинні повернути. Позов теж можна самому написати, без адвоката теж обійтись.
Я у свій час оскаржував у суді постанову ДАІ — обійшовся без сторонньої допомоги. Позов виграв, протокол щодо мене було скасовано.
Але, зрештою, робіть як знаєте — це ваша справа.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 22:00
- #
Як буде суд в Україні - я обовязково туди буду звертатись. А як буде в Україні Поліція, а не мусора — то і звертатись по таких питаннях шо я собі перейшов дорогу — не прийдеться. А інкаше, в силу ситуації яка склалась — я мушу звертатись в банк. З усіх перелічених інституцій тільки банк чемно виконує всі постанови і «дотримується» законів, аж занадно, я пояснював вище чому. Як це «Заяви щодо проблем у державі, поліції, судах» — не аргумент? ще й який аргумент. Так є перелік випадків коли банк може розголосити таємницю, але не на підставі просроченого документу, де я просто собі перейшов дорогу як і належиться. До одного місця такий банк і нікому крім міністерства юстицій взагалі не потрібен.
Т.е. суть отзыва в том, что если у бабки были бы яйца — то бабка была бы дедкой.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 22:10
- #
Суть отзыва в тому, що банк повинен викинути документ, який незаконний і просрочений. А я повинен далі користуватись своїми коштами і займатись своїми справами. Бабка с дедкой мають віддихати на печі на старість років. А ти повинен далі сидіти тут в чатах, і підстьогувати людей, як тобі і подобається :). Кожен отримує своє і кожен залишається задоволений.
В теории банк за подобное чпокнут и лишат лицензии, а может оштрафуют на несоизмеримую сумму по отношению к средствам на вашем счету?!!!
Вам от этого лучше будет? Деньги будут в чпокнутом банке без лицензии? Когда деньги станут доступны следующему банку который ваши хотелки удовлетворит и его тоже чпокнут и лишат лицензии, и пока все банки себя не изживут?
Вам от этого лучше будет? Деньги будут в чпокнутом банке без лицензии? Когда деньги станут доступны следующему банку который ваши хотелки удовлетворит и его тоже чпокнут и лишат лицензии, и пока все банки себя не изживут?
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 22:36
- #
Якшо хтось розумний складе за це позов в міжнародний суд (а я думаю таких вже є багато), то банк не то що лишать ліцензії, всю державу відключать від платіжної системи «мастеркард». В кінці 90-х років коли мастеркард заходила на ринок, вона підписувала з призидентом угоду, на яких умовах вона заходить на ринок України. Основними вимогами, які ставила платіжна система перед державою — були конфіденційність, банківська таємниця, недоторканість коштів, дотримання прав людини. Зараз за багато років, наглядовий офіс мастеркард в Україні вже трохи призабув свою основну функцію. Але як посипляться скарги, в український основний офіс, в основний офіс в США, в міжнародні суди, то платіжна система буде вводити санкції до нас, а то і зовсім відрубає.Попередні законотворці прекрасно знали цей колабс, який може наступити, тому тормозили фактичне виконання ряду законопроектів, які порушують основні права людини та правила платіжної системи. Тож у нас і були можливість фактичної конфіскації лише по кримінальних справах і лише за рішенням суду.
Але теперішні законотворці вирішили відкрити цей ящик пандори, тож залишається лише чекати, які наслідки ми будемо мати за це. А наслідки будуть не за горами. Є багато країн які ішли теж по такому шляху, терору своїх громадян. Їх відключили від зовнішніх платіжних інструментів. В тих країнах лише свої, замкнуті, внутрішні платіжні системи.
Якшо це те майбутнє на яке ви сподіваєтесь — то захищайте і далі банк.
Мастеркард, мастеркард, мастеркард головного мозга…
И причем тут мастеркард?
Вам арестовали счета к которым карты привязаны!
Исполнители никогда не арестовывают платежные карты, им это не нужно :D
Логичный вопрос тут возникает, а можно ли пользоваться платежными картами, если карточные счета арестованы?
На поставленный вопрос следует логичный ответ, не так ли?
Не удивлюсь, что на поставленный вопрос автор отзыва даст неправильный ответ.
И причем тут мастеркард?
Вам арестовали счета к которым карты привязаны!
Исполнители никогда не арестовывают платежные карты, им это не нужно :D
Логичный вопрос тут возникает, а можно ли пользоваться платежными картами, если карточные счета арестованы?
На поставленный вопрос следует логичный ответ, не так ли?
Не удивлюсь, что на поставленный вопрос автор отзыва даст неправильный ответ.
Klient2022
Ви описали свою проблему — вам відповіли, хто мав щось сказати, той сказав. Особисто мені додати більше нічого. Чи прислухатись до сказаного, чи проігнорувати — ваша справа. Вважаєте, що відгуки і коментарі на форумах змусять банк проігнорувати постанову виконавчої служби — пишіть далі.Дійте, як вважаєте за потрібне, а там — життя покаже.
Ви описали свою проблему — вам відповіли, хто мав щось сказати, той сказав. Особисто мені додати більше нічого. Чи прислухатись до сказаного, чи проігнорувати — ваша справа. Вважаєте, що відгуки і коментарі на форумах змусять банк проігнорувати постанову виконавчої служби — пишіть далі.Дійте, як вважаєте за потрібне, а там — життя покаже.
- +
- 0
- klient2022
- 5 жовтня 2021, 22:23
- #
Я розумію, якби я їхав на авто, став під знак, прийшла поліція, оштрафувала, я не був згідний, звертався в банк, я не хочу, я не згідний не списуйте бла бла бла…
Но я перейшов собі дорогу як і належиться, хотів в туалет. Мені сфабрикували постанову, протокол в суд по 173 ст, зробили обшук без пойнятих, заборонили в туалет - і замість того щоб працівники поліції за це відповіли - я став частиною експерименту «автоматичне списання коштів» (не даючи на це згоди). Банк повинен знати які документи він приймає до виконання. І нести за це відповідальність.
P. S. Побажав би вам успіху, але не роблю цього — не тому, що бажаю вам зла, а лише тому, що не хочу бути нещирим. Бо обраний вами шлях вирішення проблеми до успіху не приведе.А іншим ви йти не хочете.
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 0:08
- #
Не знаю, що у тебе за смисл, обсирати мене. Я маю 2 вищі економічні освіти. Один червоний диплом з відзнакою.
Якби викладачі, які на лекціях викладали нам економічні предмети, дізнались, що банківську таємницю можна буде розголосити за заочно складений протокол мусорами на вулиці, а забрати гроші можна буде без суду, за то шо ти як і належиться просто перейшов дорогу — то половина з них би напевно би вздьоргнулася, а друга половина, яких вже нема в живих, перевернулась би в гробу.
По-перше, нічого образливого я вам не сказав.
По-друге «тикати» мені не потрібно, на брудершафт не пили.
По-третє, не знаю які ВУЗи вам дипломи видавали, але толку від них 0, якщо ви не тільки не в змозі в банківському законодавстві розібратись, а й навіть писати грамотно не навчились. Ваші викладачі дійсно «вздьоргнулися» б, якби побачили «шо» ви тут пишете про «призидента», «пойнятих» та про все інше.
По-друге «тикати» мені не потрібно, на брудершафт не пили.
По-третє, не знаю які ВУЗи вам дипломи видавали, але толку від них 0, якщо ви не тільки не в змозі в банківському законодавстві розібратись, а й навіть писати грамотно не навчились. Ваші викладачі дійсно «вздьоргнулися» б, якби побачили «шо» ви тут пишете про «призидента», «пойнятих» та про все інше.
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 11:00
- #
Я випадково написав вам, але призначено було «zig4free». Хоча тепер бачу і вашу позицію більш точніше.
Я не на уроці української мови, коли буду на екзамені української мови, тоді буду перевіряти граматику, орфографічні помикли. Я пишу суть, а Вам в голові «призиденти» і «пойняті» і «шо». Рухайтесь і далі в своєму напрямку, вдіньте масочку, дотримуйтесь чемно карантину, і не забувайте про дистанцію. А головне добре розбирайтесь в законодавстві, і чемно його виконуйте. А все інше не важливо, про що воно вам говорить і т.п.
Я ж сподівався знайти підтримку фінансистів, економістів, банкірів. Які зрозуміють про що йдеться.
Слава богу я не пив з вами на брудершафт, бо я по перше не п’ю, а як би і пив, то не п`ю з убогими, такими як Ви. І не рухайте моїх викладачів, вони можуть вам ще допояснити популярніше. Щоб Вам було більш зрозуміло, я виправив граматичні помилки. :)
Klient2022
Грамотно писати, виявляється, треба лише на екзамені з мови :) . Цікава позиція, дуже відповідає рівню людини з 2-ма вищими освітами :) . Досі я думав, що це складова загальної культури людини, але видно помилявся.
Ну, а різні закиди про «убогість» співрозмовника. і т.д. — для мене найкраще визнання слабкості позиції опонента.
Зрештою, пишіть як хочете і кому хочете, я вже все сказав.
Вважаєте себе найрозумнішим, а інших «убогими» — ваша справа, насолоджуйтесь усвідомленням власної «вищості». На все добре, успіху не бажаю — при такій позиції він Вам не світить.
Грамотно писати, виявляється, треба лише на екзамені з мови :) . Цікава позиція, дуже відповідає рівню людини з 2-ма вищими освітами :) . Досі я думав, що це складова загальної культури людини, але видно помилявся.
Ну, а різні закиди про «убогість» співрозмовника. і т.д. — для мене найкраще визнання слабкості позиції опонента.
Зрештою, пишіть як хочете і кому хочете, я вже все сказав.
Вважаєте себе найрозумнішим, а інших «убогими» — ваша справа, насолоджуйтесь усвідомленням власної «вищості». На все добре, успіху не бажаю — при такій позиції він Вам не світить.
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 12:07
- #
Не «умнічай» демагог. Я прийшов сюда питання вирішувати, а не демагогію з тобою розводити. Не можеш, не хочеш, не знаєш — проходь мимо. Я інших людей не називав убогими, а тільки тебе. Не вигадуй. От це менталітет всраного українця. Замість допомогти — починають цькувати. Бо моя хата скраю я нічого не знаю. Здохла в мене корова — хай в сусіда здохне теж. Кому потрібен твій правопис- якшо як людина ти *** ?
Вам уже раз 10 или больше сказали, как решить «пытання». Вопрос нужно решать не с банком.
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 12:12
- #
Є визначення таких як ти: буквоїдами називають, ти знаєш? Почитай в вікіпедії, хто такі буквоїди
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 12:17
- #
Я вже сто разів писав: суд, право оскаржувати безкоштовно дії чи бездіяльність держслужбовців - забрали останніми реформами. А платити 2000 грн судам, за то шо я просто перейшов дорогу — я не хочу і не буду. Поліції побоку, докази без коментарів, проігноровані. В міністерство юстицій я безрезультатно звернувся вже багато разів. Поки в процесі на розгляді.
Вот я і звертаюсь в банк, шо став брати участь в віджиманні грошей по беспределу. Банк заблокував мені рахунок, взяв до уваги прострочений документ. Вина банку. Не можна блокувати мій рахунок на підставі простроченого документу.
Нова фішка з`явилась — «прострочений документ».У відгуку цього не було. Ну давай, фантазуй далі, потіш публіку ще… :) Покажи на що здатен клоун з двома вищими економічними освітами :)
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 12:40
- #
В відгуку не було, але пізніше, при перевірці з`ясувалось, що дата складання протоколу 2.05.2021, а провадження відкрите 2.09.2021. А ст. 12 ЗУ про виконавче провадження — говорить, що строки предявлення документів до виконання де стягувачем є держава — 3 місяці. А банк документ взяв до виконання, і наклав арешт.
Чого ти такий агресивний? Іди попий чаю з малини, розслабся, подихай глибоко… Я тобі нічого поганого не зробив. Не нервуйся. Все буде добре. Я своїми дипломами не витикаю і навіть не горжусь. Є та і є. За останніх років 15, вперше за них згадав. Щоб вам, реформаторам, генераторам ідей, нагадати, що таке банк, що таке банківська таємниця, що таке конфіденційність і недоторканість коштів. Бо бачу в погоні за тим, щоб в сусіда згоріла хата і здохла корова - ви всі напрочуд забули основні принципи банківської системи.
Я агресивний? Я вів себе толерантно і намагався вести конструктивну бесіду до останнього — поки ти не почав мені хамити. Такий тон розмові задав не я — я не став першим «тикати», говорити про «всраних українців» і т.д.
«ви всі напрочуд забули основні принципи банківської системи» — схоже, ти їх і не спромігся засвоїти…
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 13:48
- #
Чи я так засвоїв чи не так засвоїв принципи банківської системи — не тобі судити. Але майже з років незалежності ти користувався тими банківськими принципами. Я про свободу і права. Тепер ти будеш казати шо всі провідні економісти світу, не так засвоїли, і всьо було лайно, коли була банківська таємниця і захищеність коштів, а вот забирати гроші на підставі постанови просто, і розголошувати таємницю на підставі постанови, складеної заочно і просроченої - вот так правильно ???.
Питання яке більше цікаве: чого ти тяк тявкаєш і захищаєш антиконституційні безпрєдєльні списання коштів з рахунків. Вот це питання дійсно потребує вивчення…
Аналогічно і не тобі судити хто про що забув.
І видумувати своєю хворою головою, що я буду казати — не треба, коли скажу, тоді і будеш «тявкати» чи «мявкати» чи «мичати», чи що там ще (бо розмовляти ти не вмієш).
«Вот це питання дійсно потребує вивчення…» — ну тобі треба, то вивчай.
А я цю переписку закінчую, все одно, крім хамства ти ні на що не здатний зі всіма своїми «принципами» і «дипломами». Далі відповідати на коментарі не буду.
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 15:25
- #
Давно пора тобі закінчувати цю переписку, і замазати своє зачмирене хавальце. Рабів, таких як ти, думки не питали.
А ти всьо тявкаєш і тявкаєш… Знаєш шо з невихованими псами такими як ти роблять зазвичай?
Для повноти картини і для прийняття до відома «особливо грамотними», «не рабами» і з «пухнастими хавальцями».
Щодо «простроченого документа» —
Закон «Про виконавче провадження», ст. 13.:
«Порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями не є підставою для скасування такого рішення чи виконавчої дії».
Щодо «простроченого документа» —
Закон «Про виконавче провадження», ст. 13.:
«Порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями не є підставою для скасування такого рішення чи виконавчої дії».
- +
- 0
- klient2022
- 6 жовтня 2021, 18:02
- #
Так, а тепер почитай ст 13 ще раз уважніше:
Порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавцями не є підставою для скасування такого рішення чи виконавчої дії
— Мова іде про виконавчі дії: тобто запити, винесення постанов про арешт, супроводжуючі документи… листи в фіскальну службу… бла бла бла. Но не сам факт порушення строку предявлення виконавчого документу до дії, тобто дати відкриття провадження. Розумієш???
Та і в кінці ст 13, написано: крім випадків, коли вони були прийняті або вчинені з порушенням процедури, передбаченої цим Законом.
А цим ж законом ст. 12 передбачено процедуру предявлення, 3 місяці.
То що ти не розумієш?
- +
- 0
- klient2022
- 7 жовтня 2021, 13:12
- #
Одним словом, досить тут розводити базарний балаган: виконавче провадження підлягає закриттю, банк має зняти арешт, виконавцю виговор, або виховна бесіда від керівника, патрульним - звільнення з роботи, без права поновлення та права займати державні посади, а керівнику патрульних виговор з дисциплінарним стягненням з заробітньої плати. Депутатів, авторів законопроекту про автоматичне списання коштів — позбавити мандату.
- +
- 0
- klient2022
- 7 жовтня 2021, 13:16
- #
Хтось має якісь заперечення?
Голові Правління Привата — ганьба, звільнення з посади і депортація з України, автору відгуку — орден.
Вирок остаточний, оскарженню, не підлягає.
Занавіс.
Виставу закінчено, цирк поїхав далі. Щоправда, клоуни залишились. Принаймні один…
:)
Вирок остаточний, оскарженню, не підлягає.
Занавіс.
Виставу закінчено, цирк поїхав далі. Щоправда, клоуни залишились. Принаймні один…
:)
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Курс валют в Приватбанк
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 44.4 | 45.4 |
USD | 41.05 | 41.65 |
Всі курси банку |
Усі дії патрульних я оскаржив, як і належиться до поліції. Також зняв відео, як патрульні іншої зміни сплять вночі. Однак реакції від поліції ніякої. Захистити свої права в суді я не маю можливості: бо в Україні нема суду, це по перше. А ще останні реформи — відмінили моє право безкоштовно оскаржувати дії чи бездіяльність посадових осіб. Тепер за це треба платити мито 450 грн, 400 грн адвокату за написання позову, 800 грн адвокату за присутність в судовому засіданні. Тому навіть цю маленьку надію на суд, яка в мене була — останніми реформами повністю відмінили.
Вільно пересуватись це гарантоване моє право Конституцією України. А переходити дорогу, як належиться, в місці де пішохідний перехід в поле зору не попадає — моє право гарантоване правами і обовязками пішоходів п. 4.8 говорить: Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки. Я також хотів в туалет, про що багато разів заявляв патрульним і на гарячу лінію МВС, а в відповідь отримав лише насміхання і приниження від патрульних. Тому ст.17ст. 18 КУпАП повинна мене також звільнити від порушення, якщо б таке мало місце.
В силу останніх реформ, я ніяк не маю можливості захистити свої права. Про що я описав вище. Однак постанова попала до судового виконавця Марта Дзвоник. А банк заарештував мої кошти. Я спитав в банку 3700 ном., на підставі якого нормативно правового документа банк заарештував мої кошти. Однак отримав відповідь: на підставі постанови виконавця. Але постанова не є нормативно правовим документом. Це не закон, це — Заключна частина протоколу засідання зборів, правління, президії та ін.;
Мої кошти повинні охоронятись законом України про банки і банківську діяльність. А також Основним Законом України: Конституцією України, ст. 41. А постанова це не нормативно правовий документ. Однак банк, відмовляється знімати арешт з моїх коштів 31,11$. Та вказує звертатись до Мінюсту. Я звернувся в мінюст багато разів письмово через урядовий портал — відповіді не отримав. Банк вказує також звертатись до виконавця.
Я за тиждень, лише один раз дозвонився до державного виконавця за телефоном, що вказаний в реєстрі боржників куди я потрапив. Однак у відповідь отримав нечуване хамство: державний виконавець, почала називати мене психічно хворим, що я на неї пишу скарги (але я і не писав на неї скарг), обзивати мене недорозвинутим. Я їй вказав на Конституцію і моє право вільно пересуватись, як державний виконавець мені у грубій формі заявила: я не писала конституцію, засуньте собі конституцію знаєте куда, в одне місце і кинула трубку. Така поведінка державного службовця не припустима. Але має місце.
Уже скоро місяць я намагаюсь владнати питання з приватбанком і мінюстом про зняття арешту з мого рахунку. Однак отримую лише хамство у відповідь, а з боку банку — повну бездіяльність, порушення законів України і Конституційних прав громадян.
Тому і вирішив залишити тут цей негативний відгук, і саму низьку можливу оцінку.
Приватбанк, колись ви були хорошим чи не найкращим банком. Тепер про вас можу сказати абсолютно протилежне.
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22.
Розблокування рахунків можливе при надходженні листа про зняття арешту, щоб не порушувати вимоги чинного законодавства.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.