Банкомат м. Львів, Грінченка, 6, не видав кошти та не повернув картку.

OleksNikolenko 20 вересня 2021, 10:28
Доброго дня. Вчора 19.09.21., в період з 11.00 до 12.00, моя мама намагалася зняти кошти з особистої картки Укрсиббанку з банкомату ПриватБанку, м. Львів, вул. Грінченка, 6. Банкомат прийняв картку, не повернув її назад та не видав гроші.Звернулися до магазину, в якому знаходиться цей банкомат та дізналися від працівників, що цей банкомат вже декілька днів не повертає людям картки. За результатами звернення на гарячу лінію ПриватБанку була отримана відповідь, що ПриватБанк не повертає картки інших Банків.Після звернення на гарячу лінію Укрсиббанку, картку було заблоковано та її перевипуск відбудеться за 10 днів.Питання до Приватбанку: А чого так? Чому з вашої недбалості, ми маємо чекати 10 днів, витрачати свій час,іхати у відділення Укрсиббанку для перевипуску картки? Чим займаються ваші відповідальні працівникі, якщо люди з магазину говорять, що банкомат не повертає картки вже декілька днів? Хто за це буде нести відповідальність?
20 вересня 2021, 12:14
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за можливі незручності. Дійсно, з міркувань безпеки повернути вилучену карту банкоматом або терміналом можливості немає. Щоб не очікувати так довго, можемо запропонувати мамі оформити картку в нашому банку, оформлення не займає більше 15 хвилин.

20 вересня 2021, 11:48
Так в чем проблемы снимал бы в Укрсибе свои жалкие копейки нет прутся в Приват и все виноваты кроме тебя
21 вересня 2021, 9:54
Слушайте, а к чему ваш коментарий«Про жалкие копейки», богатый вы наш. Я смотрю вы тут много комметируете и отправляете всех то в ПУМБ, то в Уксиббанк. Наверное это ваша работа.
20 вересня 2021, 11:52
Я тебе расскажу чем занимаеться Приватбанк сокращает сотрудников и увольняет с работы. Согласно данным Национального банка Украины, по состоянию на 1 июля 2021 года региональная сеть «ПриватБанка» насчитывала 1574 отделения, а в стратегии указывалось, что штат персонала банка на конец 2020-го составлял 21,6 тысячи сотрудников. То есть до 2024 года должны закрыть три сотни отделений и уволить более 6 тысяч работников. Так что не переживай скоро Приват будет только в твоих воспоминаниях
20 вересня 2021, 16:30
От цікаво, якщо випуск карти платний — Приват компенсує вартість? У мене теж такий випадок був — Приватівський банкомат спершу завис, а тоді просто не повернув картку ПУМБа. Це на Червоної Калини було, біля «Шок"у. Та сама історія, довелось замовити нову картку і зайвий раз у ПУМБ з`їздити.
20 вересня 2021, 23:16
А с какого перепугу ПБ должен что-то компенсировать если ваш банк не может выдавать бесплатные карты?
20 вересня 2021, 23:55
А з якого «перепугу» Приватбанк не може нормальну роботу свого обладнання забезпечити? До речі, у Приваті теж не всі карти безкоштовні. А моя ПУМБівська картка якраз і була безкоштовною, так що фінансово я не постраждав.
21 вересня 2021, 0:16
Ну так иди в свой ПУМБ
21 вересня 2021, 11:03
Zzz9090zzz9090

Розказати куди тобі піти? Чи сам здогадаєшся?
21 вересня 2021, 10:51
Сбой может быть в любой системе. Не существует в мире 100% систем рабочих, снимите свои розовые очки. Тупейшие претензии. Если банк которому принадлежит не может выдать карту на перевыпуск мгновенно и бесплатно то это проблемы банка
21 вересня 2021, 11:02
Jokets

Збій може бути в любій системі. Але якщо він стався по вині банку — банк повинен за це відповідати і компенсувати держателю карти незручності.На жаль, добитись цього важко. Щоб не сказати нереально.
Щодо збоїв у банкоматах — чомусь власне на приватівські банкомати найбільше скарг, судячи по відгуках.
21 вересня 2021, 10:07
Це зарплатна картка, згідно зарплатного проекту. Про яке відкриття картки Приватбанку ви пишете. До вас претензія-банкомат який не повертає картки та не можливість її повернутм. Для чого мені ваші вибачення? Якщо наприклад, я вам вчасно не буду повертати гроші по кредиту і теж напишу«прошу вибачення за незручності», то напевно ви будете застосовувати штрафні санкції.Ось і я хочу, щоб Приватбанк, компенсував причинені незручності.
21 вересня 2021, 10:14
Я з Вами згідний, тільки навряд чи Вам вдасться від Привата чогось добитись. Навіть тут не пропустили нагоди спробувати свою картку «втюхати».
21 вересня 2021, 10:54
А я хочу на Бали. Но это мои сугубо проблемы. Так что хотите дальше и коль ПБ такой фиговый снимайте деньги лишь в банкомате УкрСиббанк. ах да, забыл уточнить если вообще их найдете. Это общее правило, что карты не возвращают для всех банком.
21 вересня 2021, 11:05
«Это общее правило, что карты не возвращают для всех банком.» — тут підтверджую, так і є. Ще б передбачили для банків якусь відповідальність, якщо це відбулось по вині банку…

USD 41 41.6

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат м. Львів, Грінченка, 6, не видав кошти та не повернув картку.