Шкода колись хороший банк

Denain 6 вересня 2021, 19:36
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 36
6.09.21, відділення в Чернівцях по вул Героїв Майдану 36, приблизно 17:20 — 17:30. Відділення відкрилося місяць — два тому, торгівельний центр міста, поруч великий базар, маса офісів, магазинів, багато приїжджих. У відділенні 2, лише двоє (!) спеціалістів. Серйозно? Дуже молодий, але не дуже охайний хлопець на ім'я Олег вальяжно
розвалився в кріслі, голосно розмовляє по телефону, не соромлячись черги, що стоїть поруч. Розмовляє з кимось добре знайомим (звертається на «ти» і за ім'ям), питає за спільних знайомих, передає привіти, потім детально пояснює як «вздрючити» (можливо) свій ж банк, радить якогось «адвоката за 300 євро», який «розрулить» якісь проблеми на 300 тис гривень, якісь штрафні санкції. Перед Олегом на стільчику сумує клієнт на якого Олегу «по цимбалах». Поряд ще декілька студентів з паспортами чемно чекають, всі змушені слухати фінансові і життєві мудрості з вуст Олега, тому що в маленькому приміщенні немає іншого вибору. Врешті розмова закінчується. Олег дивиться на чергу, зітхає і тоном вокзальної буфетниці запитує: А навіщо ви всі стоїте, банк за 15 хвилин зачиняються? Я не встигну всіх прийняти! Не витримую і питаю стосовно приватної розмови у робочий час. На що отримую ще більш вальяжну відповідь «через губу», що це ніяка не приватна розмова, це розмова з клієнтом банку. Банк ще й на кол-центрі економить? Я розумію, що тут з мого боку більше емоцій, але таке відчуття приниження і зневаги я не мав вже дуже давно. Агов, Приват! Ви ж колись були одним з кращих банків! Де ви «понабирали за оголошенням» оцих невихованих дітей з «колгоспними» манерами і таким ж самим зовнішнім виглядом? Чи це є частина підготовки банку до розрекламованого майбутнього продажу банку, щоб продати комусь за копійки? Дякую за зіпсований настрій і не вирішені питання!
6 вересня 2021, 20:11
Добрий вечір!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб розібратись в ситуації детальніше.

Алексей Билык
Алексей Билык
6 вересня 2021, 21:00
Не удивительно! они там все такие крысы воры мошенники
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
7 вересня 2021, 14:06
Нормальное еще отделение. А ведь могли до момента «банк за 15 хвилин зачиняються» и на улице все выгнанными стоять, а не внутри ;)
7 вересня 2021, 23:23
Вполне возможно, что лично в Вами так и следует поступать, не спорю — Ваш выбор. Но в идеале, можно вежливо предупредить и попросить не занимать очередь, а не сообщать тогда, когда посетители уже простояли достаточно долго. Тем более, что эта очередь перед глазами. Я не так часто посещаю банк, чтобы угадать — успеют / не успеют. Сегодня я решил проблему в другом отделении ровно за 2−3 минуты, ну и около 15 минут постоял в очереди.
PeppaPig
PeppaPig
8 вересня 2021, 10:27
Ого, прям сказочный персонаж, этот Олег)) Он случайно сигару не курил в этот момент? А на стол обратили внимание, возможно там была дорожка героина? А девушка из очереди наверняка не такой уж простой клиент, скорее всего девушка по вызову, по этому Олег и решил толпу разогнать пораньше !))
8 вересня 2021, 16:22
Вот кураж я как раз понимаю. При таких раскладах я сам бы тихо слинял, чтобы не портить парню такой момент. :)
14 вересня 2021, 15:37
Питання повністю вирішено, досягли порозуміння. Дякую головному офісу за оперативність.