Як надати підтвердження документів про походження коштів Google AdSense?

berdy 27 серпня 2021, 19:16
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 49-А
Банк пропонує «Отримувати виплати з GOOGLE AdSense» https://privatbank.ua/google-adsense але не хоче видавати готівку в касі банку.

Коротко спробую пояснити звідки з’являються кошти. Програмісти та розробники онлайн сервісів маючи свою інтелектуальну власність можуть розміщати рекламні оголошення від Google AdSense. Взамін Google AdSense згідно публічного договору (https://www.google.com/adsense/localized-terms), а саме пункту 5 пояснює як відбувається формування коштів.

Після двох днів спілкування з службою підтримки як онлайн так і по телефону питання не вирішилося. Консультанти у відділенні сказали що не мають повноважень займатися фінансовим моніторингом і далі кажуть дзвонити на службу підтримки. Служба підтримки відмовляється приймати публічний договір, звіти по swift платежах, квитанції з особистого кабінету google adsense без пояснень чому це не підходить.

Якщо читати онлайн ресурси банку https://privatbank.ua/uslugi-freelanseram то там знають про «підключилися до публічного договору» а коли спілкуєшся з службою підтримки їм це не документ.

якщо ознайомлюватися з службою підтримки google adsense
там є відповіді на ці питання:

У банку просять надати документ, у якому вказано призначення платежу. Який документ я можу надати?
Ви можете надати банку примірник Умов використання AdSense (https://www.google.com/adsense/localized-terms). У розділі 5 («Платежі») зазначено призначення вашого платежу.

У банку просять надати примірник договору, укладеного між мною та Google. Де взяти цей договір?
Щоб отримати примірник договору з Google для представлення своєму банку, відвідайте сторінку Умов використання Google AdSense (https://www.google.com/adsense/localized-terms).

Чи існує офіційне підтвердження платежу AdSense?
Так, ми надаємо квитанцію про оплату як офіційне підтвердження платежу. Щоб переглянути її, натисніть посилання про автоматичний платіж на сторінці Історія платежів.

Висновок:
Якщо брати все в сумі то згідно https://pb.ua/short?240 відповіді ПриватБанку я підпадаю під пункт «10. документи, що підтверджують отримання винагороди від використання інтелектуальної власності (авторські гонорари, винагороди тощо);»

згідно публічного договору від AdSense та зазначенню SWIFT платежу
70: Remittance Information
HONORARIUM (тобто як вказано в пункті 10 це і є авторський гонорар)
я повинен надати ПриватБанку документ про походження грошей. Якщо логічно думати то в самому SWIFT платежі вже все це вказано і одного звіту по свіфт платежі мало б бути достатньо. А публічний договір і квитанції банк приймати не хоче.

Питання не вирішене і банк відмовляється пояснювати як мені його вирішити.
27 серпня 2021, 20:20
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

27 серпня 2021, 23:06
Смените банк на адекватный.
zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
27 серпня 2021, 23:35
Откройте счет в Польше и получайте деньги на карту Польского банка
28 серпня 2021, 10:44
От який напрямок у Приваті дійсно активно розивається — це «замани клієнта у банк і розведи його на гроші». Арсенал способів поповнюється невпинно.
Shurik Linnik
Банк уже давненько пахнет ***
==========

Мягко сказано… воняет.
29 серпня 2021, 20:06
Так, а закончилось чем? ТС что вам банк сказал и как закрыли вопрос?
berdy
berdy
31 серпня 2021, 11:36
Після того як я написав на електронну пошту freelancer (а)privatbank.ua через півтори години мені відписали шо просять вибачення і питання вирішене без додаткових документів чи ще якихось дій з моєї сторони. В результаті я не знаю чому так сталося але оскільки це сталося то довіра до банку падає.
31 серпня 2021, 11:43
Від себе дякую, що не полінувались і відписались. А довіра до цього банку дійсно невпинно падає… На жаль…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як надати підтвердження документів про походження коштів Google AdSense?