Без мого відома Приват банк змінив пінкод моєї картки ще й надіслав СМС -Ю.

lobach 21 серпня 2021, 21:23
Сьогодні у банкоматі Полтава банку зняла кошти й в догонку мені прилетіла смс ка що мені Приват банк без моєї на те згоди змінив ПІН КОД картки. Новий пін прислали СМС-ю. Я розумію -що це зроблено навмисно — щоб користувалися тільки банкоматами Приватбанку -бо там процент за зняття коштів. у банкоматах Полтава банку можна зняти купюри номіналом 10 20 50 100 грн. у Приват банку як правило — від 200 та вище. Але яке право має без мого відома Приват банк змінювати ПІН код да ще й надсилати СМС кою. В Раніше телефонували з відділення й запрошували підійти для вирішення питання. СМС — це що захищений канал зв«язку -чи як ??? У Німеччмні за такі дії банк уже став би банкрутом!!! Приват надавав нормальні послуги до 2019 року. Потім … немає слів. Банкомати брудні. Просто жах.
22 серпня 2021, 9:58
Добрий ранок!
У разі, якщо ви скористались карткою у пристрої, де у банку виникли підозри про скімінгові накладки, банк автоматично змінює пін-код картки, щоб вашими коштами не скористались недобросовістні особи.
Вибачте, якщо наші піклування про вашу безпеку спричинили вам незручності та сподіваємося на ваше розуміння в необхідності даної процедури.
Просимо вас вказати приватним повідомленням адреси брудних банкоматів.

kingcity
kingcity
22 серпня 2021, 12:34
«Я розумію -що це зроблено навмисно — щоб користувалися тільки банкоматами Приватбанку» — новий ПІН-код абсолютно не перешкоджає Вам користуватися банкоматами інших банків.
ybloko
ybloko
22 серпня 2021, 19:27
Зачем вообще снимать с банкомата 10 ли 20 гривен???
Если на банкомате была скиминговая наклейка, то ваше счастье, что банк вам сменил пин. код
Вам до клиентов Германских банков, тоже очень далеко
Lurama Kurama
Lurama Kurama
23 серпня 2021, 7:46
Ну по сути тут Приват верно сделал. Так что скажите спасибо.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Без мого відома Приват банк змінив пінкод моєї картки ще й надіслав СМС -Ю.