svyat001 29 грудня 2023, 14:11
Відділення за адресою: Житомир, вул. Перемоги, 99
отзыв пишу от имени жены

Вчера около 18:00 она пошла в магазин купить продуктов, памперсов и других лекарств для ребенка. По приходу в магазин ею было выявлено невозможность рассчитаться за выбранные продукты. Пробует зайти в приват 24 а там блок, звонит на 3700 там тоже блок. Идет в отделение что бы там дали объяснение по поводу случившейся ситуации, но там развели руками, мол мы ничего не знаем что случилось, мол вам должно было прийти уведомление о закрытии счета, и вы должны были предоставить какие — то документы. Но НИЧЕГО НЕ ПРИХОДИЛО… Она со слезами на глазах пришла домой, так как уже был конец рабочего дня и ничего толком узнать нельзя было. Я со своей стороны, со своего финансового номера дозвонился на 3700 и попробовал пообщаться с поддержкой, что бы они дали какие — то объяснения, но и там нас ждало разочарование, никто ничего не знает, никто ничего не может сказать. Сегодня же пришли в главное отделение в г. Житомир, и знаете что случилось? НИЧЕГО!!! консультант не может сказать ничего, что случилось, как забрать деньги так далее и тому подобное, на носу новый год, дома маленький ребенок, как жить?! как праздновать новый год? в процессе разговора было выяснено что жена может написать заяву на получение средств оставшихся на счету наличкой через кассу, заява собственно была написана, после того как консультант собрал миллион подписей и такое же количество фотографий как документов так и жены он сказал, заява будет рассмотрена 1 января. КАРЛ!!! 1 января!!! вы в своем уме? как вы предлагаете дожить до 1 января если все продукты покупаются только по необходимости, и без запаса что бы всегда были свежие, как заправить машину, за чей счет купить памперсы, за чей счет заправить машину, кто оплатит поход к врачу?!

приват банк, вы стали просто теми, кого нельзя рекомендовать от слова совсем, состоянием на сегодняшний день, ни один с банков Украины не позволяет себе то что позволяете вы, даже если вы и закрыли счет по непонятным причинам, ничем не обьяснив свой поступок, дайте возможность человеку получить свои же деньги удобным для него способов в любое удобное для его время. я не силен в законах Украины, но что-то мне подсказывает, что у нас ничем не регламентировано удержание средств без причины, а если и есть причина, то будьте любезны — сообщите её владельцу счета.

от себя скажу что до последнего верил в вас, мне давно знакомые все в один голос говорили что с вами нужно прекращать, но я давал вам всегда шанс который вы не просто не оправдали, а сделали все что бы назвать вас худшими с тех кто есть на рынке. как сказал ваш консультант *я не могу вам помочь потому что я сам не знаю* когда я сказал ему что вы *приват банк* закрыли счет просто по собственным, личным взглядам, он сказал *пусть будет так*. А я от себя скажу вам, что бы каждый ваш работник, прожил ту ситуацию, которую проживает сейчас моя жена. что бы на кануне праздников, с маленьким ребенком на руках, она в моменте осталась без средст на существование, что бы каждый понял как это, сидеть ночь и смотреть на плачущего ребенка, и понимать что ты не можешь ничего сделать, просто потому что приват банк заблокировал счета, а ты не успел/не успела купить лекарст в аптеке, что бы каждый ваш работник видел такой стол каждый, каким вы его можете сделать для нас. хотел бы написать всего вам хорошего, но нет, что бы вы побыстрей закрылись, и не кошмарили людей так как сделали с моей семьёй.
29 грудня 2023, 14:59
Вітаємо.
Ми дуже стурбовані тим, що у вас виникла така ситуація.
Вже звернулися до вас у приватні повідомлення, щоб уточнити контактні дані і розібратися в ситуації.
Yuliia2626 29 грудня 2023, 11:24
Вночі було списано 650 грн, позвонив на гарячу лінію сказали що інтернет-магазин списав кошти, як це можливо якщо карта нікуди не прив‘язана і я не робив ніяких замовлень! Що за безпеку може давати приватбанк, ніякої відповідальності!
29 грудня 2023, 12:15
Вітаємо. На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось знайти операцію. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити деталі і розібратися в ситуації.
Olexandra98 28 грудня 2023, 16:17
ПриватБанк в додатку Приват24 вимагає актуалізацію даних в зв’язку з тим, що мені виповнилося 25 років. В іншому випадку обіцяють обмежити операції по картам. Сьогодні я написала оператору в чат додатку Приват24 і говорю, що зараз діє постанова Кабінету Міністрів України № 1202 від 21 жовтня 2022 року в якій говориться, що паспорт громадянина України дійсний під час воєнного стану. Говорила що вони не праві, не можуть відмовити мені в подальшому обслуговуванні, запитувала чому не виконують рішення постанови Кабінету Міністрів України, але мене ніхто навіть слухати не захотів. Мені виповнилося 25 років під час воєнного стану, я розумію що потрібно оновити дані, але хотіла зробити це трішки пізніше, поскільки зараз у мене маленька дитина і я поки що не маю можливості обновити паспорт вклеїти в нього фотографію. Оператор говорив, що я не права і якщо не актуалізую дані то карти будуть заблоковані, хоча мені на карту нараховується виплати на дитину. Залишите дитину без грошей совість майте
28 грудня 2023, 17:44
Вітаємо. Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників.
Фахівці профільного відділу вже перевіряють дії оператора під час вашого звернення, щоб провести роботу й уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Актуалізація даних проводиться для того, щоб ви завжди мали можливість користуватися усіма послугами та сервісами банку.
Ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24.
Актуалізацію можливо провести в Приват24 за документом, без вклеєної за віком фотокартки (25 років), якщо термін для вклеювання фотокартки настав після 24.01.2022. При цьому у полі: «Строк дії» необхідно вказувати 31.10.2024.
Anastasiia Mikhieieva 28 грудня 2023, 3:38
Нещодавно ПриватБанк розірвав зі мною угоду, я вже про це писала, але є деталі. На одній з карток в мене є кредит, за який я повинна сплачувати. Так от в чому проблема. Я з Херсона, ця картка залишилася в мене там, номер її я не пам’ятаю, в додаток Приватбанку зайти не можу, щоб подивитися, зв’язалися з оператором в чаті, пройшла верифікацію, онлайн кімната, оператор каже добре, ми не можемо надіслати номер карти, але реквізити для поповнення картки відправимо вам на пошту. І нічого. Ніякого листа. Лист, що угоду з банком розірвано я отримала, тобто адрес пошти вірний. Пишу по контактам з того листа до персонального банкіру щодо реквізитів карти — там також тиша. То ж. Я хочу сплатити кредит і не можу це зробити. ПриватБанк ви навмисно так робите? Заблокували рахунки, ок, але ще й буде пеня, за те що я не можу сплатити кредит? Будь ласка, вирішіть це питання.

Бо дійсно, я знаходжусь за кордоном, навіть не в Европі, навіщо так ускладнювати життя людям.
28 грудня 2023, 11:23
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
Rytu1909 26 грудня 2023, 22:51
Вже майже тиждень не можу зв’язатися з оператором на номер 3700 там автовідповідач говоре що я можу зв’язатися через самообслуговування, оператор он-лайн … не з'єднує в Приват24 дзвінки через Приват24 теж автовідповідач. Зараз приват скаже що я не коректно задаю питання тому і не з'єднує, ну звісно не коректно я ж напевно ідіоtea чи не вмію коректно задавати питання. На номер 3700 телефоную через 3 хвилини дзвінок з банка в меню натискаю 0, але постійно говоре автовідповідач що для швидкого з'єднання я маю зв’язатися в самообслуговуванні… раніше з'єднували з представником, а зараз??? Що це трапилось??? Власний банкір не відповідає навіть писала що ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО ЗАЯЗАТИСЯ З ОПЕРАТОРОМ.
Я незнаю навіть… жах.
Я вже писала відгук про те що в мене з карти знялася сума 3930,60 коп. Сьогодні зателефонував оператор і сказав що оплата була здійснена через комп’ютер, на моє питання чому мені не подзвонили чи не надіслали нічого зовсім, мені відповів якщо оплата через компютер то підтверджень ніяких непотрібно. Та в мене навіть немає компьютера і я не заходила жодного разу за 18 років в Приват24 через комп’ютер. Сказали що будуть вирішувать це питання… Авжеж, гроші крадуть вмить, а я маю сидіти на хлібі і воді з сином зараз бо питання вирішується від 45−120 днів. Дякую ПРИВАТБАНКУ ЗА ЗАХИСТ ВЛАСНИХ КОШТІВ ЯКІ ВКРАЛИ І ЗА НОВИЙ РІК. Ви звичайно ні в чому не винні і ніхто не застрахований від шахраїв, але якби у Вашому банкі було все більш захищено і краще б приходило більше підтверджувальних смс то все було б інакше, а так без власника картки можливо зняти все… ЧОМУ ??? Оператор не відповідає, гроші вкрали, а назад немає… 45−120 днів, через 5 днів Новий Рік, я навіть немаю… чекаю на результат 22 січня 45 днів буде по заяві на повернення, а 8 квітня 120 днів по заяві.
Шкода що я так обпеклася у Вашому банкі.
Колись навіть на 100грн. запитувало пін код, а зараз…
А ще сказали що через компьютер змінили мій пароль і таким чином витратили мої кошти, хоча банк не дзвонив мені коли змінювали пароль… ЯК ТАК ЛЮДИ ДРБРІ???
27 грудня 2023, 10:30
Вітаємо.
Описані вами операції доступні лише при наявності доступу фінансового номеру, необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки(для відновлення доступу в особистий кабінет), що відомі лише клієнту власнику картки.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ваша заявка на оскарження прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.
astashov 26 грудня 2023, 12:49
Я пользовалась своей картой всю жизнь в личных целях, растраты и кредитные деньги.Мне ограничили доступ в приват 24.После того как я связалась с банком мне сказали что по моей карте проходят не типовые платежи.И вынуждены отказать в обслуживании.Я была в шоке искреннем потому что все платежи знаю за что получала.Банк сказал что не получил от меня документы о происхождении средств.Но мне не приходило никакое уведомление, было лишь о прохождении верификации которую я успешно прошла и актуализацию данных.Так как я из Херсона, была вынуждена покинуть город 2 года назад во время окупации и нахожусь все это время за границей.Не знаю когда вернемся в Украину, потому что мой город разрушен и там нечего делать нашей семье.В банке получаю шаблонный ответ что решение всех проблем возможно лишь в отделении банка.Помимо всего у меня застряла крупная сумма личных средств в банке которую я так же вывести не могу.Я сказала сотруднику что все подтверждающие документы могу предоставить и пройти любые верификации.Так же заблокировали карту моей невестке без возможности разблокировки из-за того что я ей перевела 50 тысяч грн.Для нас это шок; мы остались без денег за границей и без банкинга.Я прошу как-то помочь мне в данной ситуации.Я не могу найти себе места в квартире из-за переживания и непонимания Даной ситуации.
26 грудня 2023, 13:38
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на ваш рахунок в іншому банку.
Yliia43 26 грудня 2023, 11:57
Моєму чоловікові приват банк нібито видав кредит у розмірі 30тис.грн. який він не брав. Жодних підписів він не робив. І на цю суму нарахували 100тис.грн пені. Допоможіть розібратись!!! Це було нібито в 2020 році! Немаєрішення суду! А виконавча служба вже бігом прислала бумажку. Мол платіть. А що платити коли людина не брала цей кредит!!! ДОПОМОЖІТЬ!!! На адвоката грошей не має!!! І так виживаємо зараз як можемо.
26 грудня 2023, 12:42
Вітаємо.
Якщо чоловік не підтверджує якісь операції по рахунку, рекомендуйте йому повідомити деталі до підтримки банку. Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Nastysha 26 грудня 2023, 11:01
Позвонили мне из банка, сказали что я попала под фин мониторинг и сказали принести справку про доходы. Я пришла в отделение, справку приняли и она прошла верификацию. Спустя несколько недель меня набрал руководитель одного из отделений банка, сказал, что по сумме мне не много не хватает и нужна еще справка гражданского мужа и его заявление (о том что он давал мне деньги на обмен валюты). Привела мужа в отделение, предоставили все документы. У консультанта не получалось из загрузить (был стажер), она звонила кому-то и спрашивала куда загрузить. В конце сказала нам, что надееется, что правильно загрузила. В итоге через несколько дней меня выкинуло из приложения Приватбанка, типо меня заблокировали. Контакт центр трубки не берет (слушаю музыку и жду связь с оператором более 30 минут). Даже сделала скриншот. Теперь возникает вопрос, почему меня заблокировали, если все документы я предоставила. Может просто сотрудники не компетентны и не правильно их загрузили.
26 грудня 2023, 12:00

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
innapcholko 25 грудня 2023, 21:04
Утром делали покупку в Розетке, выбрали оплату картой привата, в приват24 все было подтвержденно — авто-увеличение интернет лимита и подтверждение 3дс…
вечером смотрю — заказ отменен так как «небыло оплаты», в приват24 даже следа нет о том — а была ли вообще попытка оплаты!!!

Прикольно банк работает, то непонятные лимиты на пополнение карты универсальной, то пропадают транзакции!
26 грудня 2023, 9:25
Вітаємо. Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратись в ситуації.
ValeryDavidov 25 грудня 2023, 19:16
На основі постанови про стягнення коштів, банком була заблоковано картку соціальних виплат. В пункті першому постанови вказано, що гроші, що мають спеціальний режим використання накладення арешту заборонено законом. Такими коштами є соціальні виплати. Від банку документів, які підтверджують, що на кошти, які знаходяться на рахунку, заборонено звертати стягнення згідно із чинним Законодавством — не надійшло виконавцю. Таке відношення до клієнтів — це дно. Як був жахливий банк так і залишився. текст постанови в якому зазначено, що «крім коштів, що містяться на рахунках, що мають спеціальний режим використання, накладення арешту та/або звернення стягнення на які ЗАБОРОНЕНО законом, та належать боржнику». В виписці про цільове призначення рахунку, від Приват банку, вказано, що саме заблокована картка є спеціального призначення. На всі запити банк дає відписку, що діє з згідно Закону України, але сам же його порушує. Нікому не рекомендую цей банк
26 грудня 2023, 9:25
Вітаємо.
В залежності від того, що зазначається в постанові, арешт може бути накладено
— на всі рахунки, якщо в постанові не вказані рахунки, на які накласти арешт;
— на конкретні рахунки, які вказані в постанові;
— на суму, яка конкретно вказана в постанові про накладення арешту.

Якщо у постанові про арешт коштів боржника зазначено: «накласти арешт на грошові кошти, що обліковуються на всіх рахунках клієнта: ….., крім коштів, що містяться рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом: рахунків для соціальних виплат, пенсії, заробітної плати...» — арешт не накладається на рахунки, на які надходять дані виплати.

Якщо у постанові про арешт коштів боржника зазначено: «накласти арешт на всі грошові кошти, що містяться на рахунку(ах)… та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом» — (згідно ст. 73 Закону «Про виконавче провадження») Банк повинен виконати постанову здійснивши накладення арешту на всі без винятку рахунки (в незалежності чи є на рахунках цільові / нецільові надходження) боржника.
Pixelman95 25 грудня 2023, 19:01
Банк утримує мої гроші півроку.
4 липня отримав платіж на 8500 грн з монобанку, ввечері того ж дня заблокували карту. В чаті онлайн написали що карту розблокують через 5 днів, якщо не буде заяви з поліції.
Через 5 днів написав в чат, скинув всі скріни, переписку і квитанцію до платежу (це був продаж криптовалюти).
В чаті сказали що карту розблокують якщо я поверну гроші відправнику або якщо я звернусь в поліцію.
Я пішов в поліцію, там сказали що на мене немає ніяких справ чи проваджень, я подав зустрічну заяву на відправника коштів, мені дали талон — повідомлення з єдиного обліку, сказали щоб скинув його в банк і вони мають розблокувати картку.
Скинув фото заяви в чат, там відповіли «Такой можливості на жаль, немає поліція має провести розслідування, якщо факт шахрайства не підтверджено закриють справу, вам мають надати рішення, з рішенням потрібно буде звернутись в чат»
Я знов написав що в поліції мені сказали що на мене немає ніяких справ чи проваджень, але оператор як робот, пише одне й те саме.
Що поліція має провести розслідування і надати висновок якщо справу буде закрито.
Я подзвонив до слідчої, у якої я писав зустрічну заяву, і вона сказала щоб я вимагав в банку витяг з ЄРДР, бо в базі на мене не знаходить ніяких справ, і якщо мені в банку не надають витяг з ЄРДР то банк сам вигадав цю справу.
Оператор мені написав в тисячний раз одну й ту саму мантру — зверніться до поліції, і що ніяких документів (витягів) банк мені надати не може.
Після цього я написав скаргу в НБУ, через місяць мені прийшла відповідь — що банк може зняти обмеження якщо надати адресу гаманця, довідку про доходи, довідку про сплачені податки.
Я знову написав в чат привату, що прийшла відповідь від НБУ і я можу це все надати, і ще прикріпив витяг з МВС що я до кримінальної відповідальності не притягувався, незнятої чи непогашеної судимості не маю і в розшуку не перебуваю.
Мені знову відповіли що є запит до банку про проведення розслідування, і що строки розслідування їм невідомі, щоб я уточнив їх у слідчого.
Я написав щоб мені надали контакти слідчого — відповідь «На жаль, контакти слідчого технічно відсутня можливість надати»
Сьогодні я знов написав в чат онлайн (пройшло майже півроку з моменту блокування), оператор залишив заявку щоб зі мною зв’язались.
Подзвонила працівниця з технічного відділу, сказала що обмеження з карти можуть зняти якщо монобанк відкличе звернення. На моє прохання надати мені витяг з ЄРДР сказала що в них його немає, що це монобанк передав по внутрішньому каналу запит.
Щоб я звернувся в монобанк, надав їм ті пояснення і матеріали які надавав раніше в чат привату, щоб саме моно відкликали звернення.
Написав сьогодні в моно, пояснив ситуацію.
Але відповідь «З нашого боку, на жаль, вплинути на блокування в ПриватБанку ми не зможемо.В цьому випадку ми рекомендуємо вирішувати дане питанням з вашим банком».
Просто замкнуте коло.
В мене вже опускаються руки, раніше для мене приват був топ банк, а зараз це якесь організоване злочинне угруповання, яке може заблокувати ваші гроші і утримувати їх роками (сьогодні працівниця яка мені дзвонила так і сказала — півроку це ніщо, в нас є карти які по 5 років заблоковані).
Ні скарга в НБУ, ні витяг з реєстру МВС для банку нічого не означає.
Може в когось з користувачів була схожа ситуація — відпишіть в коментарях як вирішували питання.
Від банку чекаю адекватної відповіді і розблокування карти.
26 грудня 2023, 9:12
Вітаємо.
Заявку з даного питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації щодо способів врегулювання питання.
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами або за рішенням суду.
Rytu1909 25 грудня 2023, 16:46
18 років була клієнтом цього банку, все було добре, до 8.12.23 року. У мене з карти о 16:00:01 списалися кошти 3930,60 коп. Мені ні смс ні повідомлення ні дзвінка, зовсім нічого в цей час небуло. 9.12.23 року зранку з сином зібралися на ярмарку, я зайшла в Приват24 і… чуть серце не стало, я і плакала і… В ПриватБанкі 18 років поспіль отримую соціальну допомогу на себе та після народження сина отримую допомогу на дитину, ніхто і ніколи нічого не крав, а тут… Подзвонивши до оператора одразу ж заблокувала карту, розповіла ситуацію, а мені (не один оператор і не одноразово) сказали що я роздала свої дані. Люди добрі Ви … я що ??? Написала заяву до поліції. Кожен день дзвоню запитую, а мені ніхто нічого не говоре… Я так розумію це все… Поголовно всі говорять вирішення від 45−120 днів.
Я в шоці. Перед Новим Роком я з дитиною залишилась без грошей, і нікого і нічого в ПриватБанкі не хвилює, всю мою інформацію по карті бачать і знають.Я навіть незнаю… нехочиться… так обідно і боляче, одною сумою 3930,60 коп. зняли кошти. (сказали в банкі що це було інтернет замовлення.) спочатку у мене в історії платежів писало EVA продукти, через декілька днів написало Сільпо продукти, я запитую як це розуміти мені говорять що не знають, а хто знає??? У мене всі скріншоти є від 9.12.23 до сьогодні. Кожен день чекаю назад кошти і вже сьогодні починаю розуміти що… Банк навіть код ніякий не присилав на таку оплату в інтернеті зовсім нічого навіть дзвінка небуло. Як це вийшло??? А пишуть що трьома способами кошти знімалися. Як трьома коли одна сума 3930,60 коп??? Може хто знає поясніть.
ПриватБанк не відповідальний до своїх клієнтів, без картки, без номера телефону, без пін коду без підтверджувальних смс знімає кошти з картки… це жах, а не банк. Нікому не рекомендую цей Банк.особливо мамам з дітками. Бережіть себе
25 грудня 2023, 17:40
Вітаємо. Нам дуже шкода, що з вами трапилась така ситуація.
Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки та надана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести термін дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведенням розслідування за фактом шахрайства займаються правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по транзакції.
За вашим зверненням був сформований запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.
rigi777 24 грудня 2023, 22:42
На ул. Леси Украинки, 125 пополняла карту через номер телефона, засунула 1700 Гр и 500 гр просто исчезли в итоге на экране написано было пополнено на 1200, автомат просто съел 500 гр они исчезли, я сразу ж позвонила в Приват банк рассказала ситуацию они приняли заявку сказали надо ожидать сутки вернут деньги как сделают перерасчет инкассация, в итоге мне пришел отказ что там не было ошибки не какой, я в шоке как так мои 500 гр просто исчезли? проверье по камерам, не знаю как мне в такой ситуации доказать что я пополняла на 1700.
25 грудня 2023, 9:25
Вітаємо. Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою терміналу самообслуговування. Вже перевіряємо інформацію та розбираємось в ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
innapcholko 24 грудня 2023, 11:15
Пришло время платить за кредит в привате, но приват подкинул свинью — оказывается лимит на входящие переводы на карту для одной карты 25тыс грн, чтобы погасить кредит 60тыс — нужно иметь 3 карты!
24 грудня 2023, 14:27
Вітаємо. Ми вже написали вам у особисті повідомлення, щоб уточнити деталі і допомогти в цій ситуації.
Олексій Миронов 23 грудня 2023, 12:36
14.11.23 використав цей сайт для того, щоб скласти резюме и оплатив 50 грн на сайті. Десь там виявилось, що була прихована підписка і 22.12.23 будо списано з моєї картки ще 499 грн додатково за незрозумілі послуги. На питання до оператора, як так сталося, що списано 499 грн при ліміті на оплату в інтернеті 100 грн/місяць, була отримана відповідь, що інтернет ліміт після підтвердження 1ї оплати на сайті не працює. Ну добре, визнаю, що сам вляпався в шахраїв. Але, що обурило: після звернення на 3700 дівчина одразу мені прямо сказала, що це ви резюме оформляли, сайт цей чують вже не 1й раз і знають, що це таке (судячи по скаргах в інтернеті, таких як я багато). На пропозицію блокувати платежі на цей сайт, дана відповідь: ЦЕ НЕ РИЗИКОВИЙ САЙТ для них. Сотні людей, котрих обікрали так само як і мене, а сайт досить не ризиковий:(Складається враження, що вони заодно.
23 грудня 2023, 13:52
Вітаємо.
Безпека коштів клієнтів є нашим пріорітетом. Проведення платежів в інтернеті здійснюється в рамках правил, встановлених міжнародною платіжною системою.
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше не тільки ввели, а й зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Інтернет ліміт є одним з механізмів, та не єдиним, що допомагає вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Він спрацьовує при операціях, що визначаються ризиковими. Якщо ж ви ввели дані картки на сайті і зберегли їх там, дозволивши подальші списання, даний сайт буде вважатись довіреним.
Taras Kramarets 23 грудня 2023, 12:29
Заглючив смарт годинник скинув його звісно всі карти які були туди додані теж позлітали і що б ви думали, коли добавляв назад то вони мені заблокували карту, вилогінили з банкінгу на смартфоні котрим користуюсь весь цей час і пофіг що ця прив’язка вже була і девайси не мінялись, пройдіть верифікацію ботом Яною чи як його там пройшов далі заблоковано і виходить мертва петля підтверджуєш «розблоковуєш» і по кругу це дно, звертаюсь до «служби підтримки» в чаті це шедевр пройдіть відеоверифікацію, на підставі чого ?! Ваш банк дно і сервіс повне дно на цьому відносини з цим банком можна вважати повністю закінченими бо таке терпіти я точно не буду, ви не тестите свій код від слова взагалі, ваша система безпеки дно як і сам банк. Більше вами користуватись не хочу не бажаю і не буду і всім хто ще користується про це повідомлю, такого в 2023 році уявити важко що для того щоб підтвердити що ти є ти з тих же девайсів підтверджуєш усі дані вірно, так ні цього замало ще відео верифікацію, а може ще чіп в одне місце може вставити ?! який «талант» це придумав ?!
ДНО повне краще користуватись будь-яким іншим банком, але це повно ДНО
Успіху в новому році «система параноїдальної безпеки дно банка Привату»
23 грудня 2023, 13:52
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Игорь Визенков 23 грудня 2023, 12:06
22.12.2023 року без жодних попереджень заблокували картки та доступ до приват 24, ссилаючись на дотримування стандартів боротьби з легалізацією незаконних доходів. Прошу звʼязатися зі мною, розблокувати мої
рахунки та відновити доступ до приват 24. Походження коштів я маю змогу пояснити.
На рахунках залишились чималі кошти, депозит та заробітна плата за півроку. Звернутися до відділення не маю змоги так як перебуваю на тимчасово окупованій території.
23 грудня 2023, 13:39

● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
nfs379 22 грудня 2023, 18:33
У мене приват24 використовується в 2 місцях- на торговій точці як термінал і в мене особисто (я знаходжусь в зоні проведення бойових дій, де немає звязку). Я не виконую підозрілих операцій по картці, працюю тільки з 2 телефонів-один у продавця на точці, один у мене. Тепер поясніть чому я повинен кожен блін раз очікувати дзвінка банка щоб увійти в приват24(нагадую звязку тут 0) і кожен раз змінювати пароль? Чому не можна додати довірені пристрої щоб не запитувати кожен бісів раз відповіді на дзвінок з натиском 1 або смс і не змінювати по 10 разів пароль на один і той же або інший? Це викликає труднощі з терміналом бо клієнту доводиться чекати коли в нього нема часу допоки не ввійде продавець в приват 24, не зачекає дзвінка, не змінить пароль, не зайде в термінал, знову не зачекає повідомлення з паролем і вже тоді в термінал зайде. Або якщо це неможливо зробити то спростіть умови для отримання терміналу з ПРРО щоб я міг на нього перейти (в мене немає мільйону оборотів за рік)
23 грудня 2023, 19:45
Вітаємо.
Одночасно бути авторизованим на двох пристроях з одного облікового запису не можна, це вимоги безпеки.
Ви можете зареєструвати вашого продавця в якості касира, і проблем з авторизацією не буде.
Legend007 22 грудня 2023, 14:50
Замовив отримання валюти заздалегідь за 3 дні до запланованої дати отримання.
Отримав погодження здійснення операції та щасливу СМС «*** USD prybuly ta dostupni vam do 17:00. Pererva 12:30—13:30. Adresa: **** **** ****»
І тут починається ЦИРК ШАПІТО, приходжу у відділеня, стою в черзі 40 хвилин …
Доходить моя черга на прийом до касира і чую у відповідь «Чекайте, валюти немає! Щось не зрозуміле за інкасацію …»
Поясніть мені будь ласка, навіщо Ви як банк надсилаєте недостовірні повідомлення клієнтам, типу валюта готова до отримання. Навіщо мені знати стосовно Ваших внутрішніх процедур інкасації і тому подібне. Куди я потратив годину свого життя? і чому маю знову ставати повторно в чергу для отримання ???
Я працююча особа і не маю часу по 2−4 години перебувати у Вашому відділені в очікуванні дива …
Прикро, розчарований банком!
22 грудня 2023, 15:23
Вітаємо.
Перепрошуємо за ці незручності. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
ANDRIY1974 21 грудня 2023, 20:39
Проводив оплату з кредитної карти за товар, придбаний в інтернет-магазині. Перед оплатою намагався безрезультатно зв’язатися з оператором для уточнення питання щодо комісії за сплату кредитними коштами, але даремно марнував час, бот так і з'єднав з оператором. Перед оплатою через приват 24 з ноутбуку у особистому кабінеті висвітилась інформація про комісію у сумі 3 грн., але після оплати фактично списало 343 грн.89 коп. Банк стає «все кращим» з кожним днем. При зверненні по телефону до служби підтримки, говорять, що повинна була бути інформація дрібним шрифтом про комісію у розмірі 3 відсотків, а ви на неї не звернули уваги. Пропонував надати їм фото оплати, де нема цієї комісії, відповіли, що ви нам дасте квитанцію, а там, звісно, цієї комісії не буде вказано. Як назвати такі дії інакше ніж шахрайськими — незнаю.
22 грудня 2023, 11:21
Вітаємо.
На етапі створення платежу та обрання кредитної картки відображається інформація щодо комісії, а також повідомлено, що у разі оплати за рахунок кредитного ліміту, утримується додаткова комісія 3%.
Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝