Загнали в мінус без попередження!

Gabi 2 липня 2021, 10:03
До вчорашнього дня у мене не було жодних прострочок чи заборгованостей перед фінустановами принаймі останні 10р, але вчора Приватбанк без попередження знизивив кредитний ліміт до 0грн, а так як я користувався кредитними коштами то тепер у мене на рахунку мінусовий баланс, я не можу нормально погасити рострочки поки не погашу заборгованість, всі кошти які мені переводять клієнти йдуть без моєї згоди на погашення заборгованості і т. д, а так як я не можу миттєво повернути кредитні 10000грн то Приватбанк псує мені мою істрорію і мою нервову систему тим паче я не просив збільшуватм кредит з початкових 700грн до 10000грн, а банк це зробив самовільно немов спокусив скористатись начебто під мізерні відсотки, а коли я скористався то зробили так щоб я платив не тільки відсотки за кредит, а шґше й пеню і т. д! В минулому році зробив картку дитині, але вже через пів року Приват вимагає ідентифікаційний код для дитини з погрозами припинити обслуговування хоча не розумію чому це не можна було реалізувати при оформленні і таких недоліків дуже багато і особливо з рострочками та списування грошей в GooglePay навіть якщо інтернет оплата вимкнена… В 200Х теж мав проблеми з Приватбанком, бо погасивши кредит я не знав і мене не попереджали, що перед останньою оплатою треба писати заяву на закриття кредиту тож сплатив не малу пеню і т.д. Оператори постійно виправдовуються великою кількістю абонентів і швидким розширенням, але чому тоді у мому місті(Львів) закрили значну частину відділень і тепер всюди черги і попасти туди для вирішення проблеми надзвичайно складно?! Наприклад у МоноБанк є послуга страхування кредиту на такі от випадки та й взагалі у інших банках нема такої кількості проблем тож ніколи не порадду комусь користуватись Приватом!
2 липня 2021, 11:24
Відповідно до політики управління лімітами, банк проаналізував стан та історію використання карти і прийняв рішення знизити ліміт. При прийнятті банком рішення про збільшення кредитного ліміту, ви будете повідомлені додатково.
Що стосується ІПН, банк зобов’язаний вживати заходів для належної перевірки та забезпечувати актуальність отриманих і наявних документів, а також інформації про клієнта на підставі наданих ним офіційних документів або їх копій.
ІПН може бути потрібен для участі в конкурсах, реєстрації участі в ЗНО, змаганнях та інших заходах, які фінансуються за кошти спонсорів. Також отримання державної соціальної допомоги або виплат, соціальних пільг, субсидій, здійснення нотаріальних правових угод (спадщина, подарунки) неможливе без надання реєстраційного номера.
Послуга страхування кредитного ліміту також доступна в банку. https://privatbank.ua/strahovaniye/zaschischennyi-kredit

Shurik Linnik
Shurik Linnik
2 липня 2021, 11:54
Користуюсь алфою, за всі роки користування ніхто не просив актуалізувати данні. Навить коли я отримав ID-картку то це не було потрібно, бо данні підтягуються з реєстру. У приваті це якийсь фітіш.
Toxa David
Toxa David
2 липня 2021, 17:40
Токсичный Шурик ты че забыл как делился опытом сотрудничества с Альфой?
Отзывы Shurik Linnik 13 мая 2021, 15:01 Альфа-Банк # Мошенники
Мошеническим способом через подставных лиц переоформили дом по ул Зерновой 31 что в Запорожье
Jokets
Jokets
3 липня 2021, 1:22
Не мешайте ему придумывать истории
ITProves
ITProves
2 липня 2021, 12:08
Вся эта актуализация, просто театр, тем более после запуска Дія. Полтора года как закрыл все счета в Привате, буквально месяц тому наткнулся на какой то реестр где вход по ЕЦП Привата, восстановил пароль в Приват24 и спокойно выпустил сертификат :), а неделю тому Приват отрапортовал какие они сесюрные по сертификатам.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
3 липня 2021, 11:09
//всі кошти які мені переводять клієнти йдуть//

Если это отзыв не о ФОП-счёте, а по тексту вроде простой физик, то вам ещё и в дальнейшем сотрудничестве могут отказать, когда долг закроете.